Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 66 άτομα (8 μέλη και 58 επισκέπτες)

Egnat

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2024
Μηνύματα
138
Κριτικές
1
Like
111
Πόντοι
1
Εμένα ποτέ δεν μου άρεσε δεν είναι του στιλ μου αλλά είναι Πολύ κακό να αλλάζουν προς το χειρότερο η γυναίκες
Μέσα στο καλοκαίρι στο inside δουλεύε μια Σύλβια θυμάμαι το κολληταρι μου που πέρασε μαζί της την πρώτη φορά ήταν πολύ καλή την επόμενη όμως είχε αλλάξει προς το χειρότερο...
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.882
Κριτικές
6
Like
3.651
Πόντοι
736
Πέρασα πριν λίγο απο την Roberta στο red night , καταρχήν είναι αρκετά πιο σκούρη απο τις φωτογραφίες.

Συνεννοήθηκα με την τσατσά για πρόγραμμα με γλειφομούνι και μου είπε οτι το ελεύθερο στοματικό είναι στα 60 ευρώ και το 69 στα 70 , έδωσα 70 για 69 αλλά τελικά δεν με άφησε να γλείψω κάτι για money έλεγε ... την έλεγα οτι έδωσα 70 και λέει όχι αυτά είναι για το γυμνό στοματικό απο μεριάς της. Προσπάθησα να την πω να το κάνουμε όχι γυμνό για να γλείψω εγω αλλά που να συννενοηθείς ισπανικά δεν ήξερα εγω , αγγλικά ελάχιστα εκείνη οπότε φάγαμε κανένα πεντάλεπτο προσπαθώντας να συνεννοηθούμε ... και μείναμε στην προσπάθεια :confused:

Τελικά και γυμνό δεν μου έκανε ... οπότε κάναμε απλό πρόγραμμα στην τιμή του 69 , δεν γαμείς. Στο μεταξύ η τσατσά είχε πει οτι η κοπέλα μιλάει και αγγλικά , λέω ωραία αλλά τελικά δεν. Φεύγοντας είπα στην τσατσά οτι δεν με άφησε να γλείψω και είπε οτι θα της μιλήσει και οτι δεν μπορεί να κάνει οτι θέλει , είχε μπεί στον επόμενο μάλλον η κοπέλα.

Τέλος πάντων , απλά αν κάποιος συναγωνιστής θέλει να περάσει με το ίδιο πρόγραμμα ας προτιμήσει καμιά άλλη καλύτερα. Κριτική δεν ξέρω αν θα γράψω , τα έγραψα εδω τα πιο σημαντικά.
 

industrial

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2015
Μηνύματα
7
Like
32
Πόντοι
0
Πέρασμα χθες το βράδυ από Ρομπερτα , έκανε λίγο παιχνίδι στο σαλόνι οπότε αν και δεν είναι του γούστου μου είπα ας μπω. 50ε γυμνό. Δεν μου έκανε γυμνό είπε ότι το γυμνό είναι στα 60. Ντύθηκα κατευθείαν και ειπα την τσατσά η τα λεφτα η γυμνό, τελικά μου έκανε γυμνό, όταν την έβαλα στα 4 και ξεκίνησα να την καρφώνω ατχισε να τραβιέται μπροστά με αποτέλεσμα να με ξενερώσει απίστευτα. Τελείωσα απλά και πηρα μπουλο. Απαράδεκτη για μενα και καλα μίλαγε ισπανικά, μολις άρχισα να μιλαω μαζί της αλλαξε γλώσσα και δεν έβγαζα άκρη καν τι έλεγε.

Πέρασμα νούμερο 2 Νίνα η μαυρομαλα. Κλασικά πολυ μπλα μπλα της έδωσα ένα 40αρι πηδηξα τουλάχιστον σαν άνθρωπος.

Πέρασμα ν3 η γνωστή Καρίνα. Συνηθισμένος εγώ με το 50 όλα στο στόμα ξαφνιάστηκα που μου είπε ότι αυτή την περίοδο δεν το κάνει, οποτε περασα με τον 40. Απλά άργησα να τελειώσω και μου λεει καπου στο 20λεπτο εχει αλλά 3 λεπτά και φεύγω, την έβαλα να με τσιμπουκωσει και ενώ είχε πει μαμου στην αρχή την τα έδωσα όλα στα στόμα.

Καιρο είχα να κάνω βολτα από τα μέρη σας. Πολλά μπάζα στην περιοχή σας. Θυμάμαι αλλιως αυτή την πόλη!
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
970
Like
2.358
Πόντοι
446
Πέρασα πριν λίγο απο την Roberta στο red night , καταρχήν είναι αρκετά πιο σκούρη απο τις φωτογραφίες.

Συνεννοήθηκα με την τσατσά για πρόγραμμα με γλειφομούνι και μου είπε οτι το ελεύθερο στοματικό είναι στα 60 ευρώ και το 69 στα 70 , έδωσα 70 για 69 αλλά τελικά δεν με άφησε να γλείψω κάτι για money έλεγε ... την έλεγα οτι έδωσα 70 και λέει όχι αυτά είναι για το γυμνό στοματικό απο μεριάς της. Προσπάθησα να την πω να το κάνουμε όχι γυμνό για να γλείψω εγω αλλά που να συννενοηθείς ισπανικά δεν ήξερα εγω , αγγλικά ελάχιστα εκείνη οπότε φάγαμε κανένα πεντάλεπτο προσπαθώντας να συνεννοηθούμε ... και μείναμε στην προσπάθεια :confused:

Τελικά και γυμνό δεν μου έκανε ... οπότε κάναμε απλό πρόγραμμα στην τιμή του 69 , δεν γαμείς. Στο μεταξύ η τσατσά είχε πει οτι η κοπέλα μιλάει και αγγλικά , λέω ωραία αλλά τελικά δεν. Φεύγοντας είπα στην τσατσά οτι δεν με άφησε να γλείψω και είπε οτι θα της μιλήσει και οτι δεν μπορεί να κάνει οτι θέλει , είχε μπεί στον επόμενο μάλλον η κοπέλα.

Τέλος πάντων , απλά αν κάποιος συναγωνιστής θέλει να περάσει με το ίδιο πρόγραμμα ας προτιμήσει καμιά άλλη καλύτερα. Κριτική δεν ξέρω αν θα γράψω , τα έγραψα εδω τα πιο σημαντικά.
Εδώ έχουμε την έννοια της πουτάνας. Αυτές είναι προς αποφυγήν.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.911
Κριτικές
384
Like
5.756
Πόντοι
11.585
Ολες αυτες οι λατινοπουτανες, ειναι οτι χειροτερο υπαρχει σε χαρακτηρα ιεροδουλης... δεν τις νοιαζει τιποτα παρα μονο να περασεις να στα αρπαξουν, λιγες περιπτωσεις υπαρχουν προς το αντιθετο.... και η Δαφνη προχτες, ενω στην αρχη συνενοηθηκαμε, αφου με το καλημερα δεν ηθελε να τις ποιασω τα βυζια και κυριως τις ρωγες, στα αγγλικα, στην πορεια πετουσε την ατακα οτι δεν καταλαβαινει καλα αγγλικα... στο τελος ομως που της εποιασα την συζητιση στο ντουζ καθως πλενοταν, μια χαρα τα καταλαβαινε... απορω πως θα απαλαγουμε απο δαυτες... φουλ στην ψευτικη εμφανηση, κωλαρες, βυζαρες, χειλαρες, και απο κρεβατι μηδεν....
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
1.015
Κριτικές
14
Like
2.080
Πόντοι
506
Και εγώ έχω ξενερώσει πολύ με αυτές τις ισπανόφωνες. I love Russia!
Στο ξύλινο δίπλα από το Βένους είδα μια μιλφ με γυαλιά ξανθιά. Την έχει πάρει κανένας; Τι λέει;
 

bizakias

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
60
Like
108
Πόντοι
0
Καλησπερα στην ομαδα μια και έχω καιρό να περάσω βόλτα από τα σπιτάκια απουσίας 3 εβδομάδων και πήρα την απόφαση σήμερα να πάω ξέρεις κανείς εάν η Αφροδίτη από το πλέιμποϊ είναι ακόμα και εάν έχετε να προτείνεται κάποια άλλη καλή
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.324
Κριτικές
4
Like
1.471
Πόντοι
216
Πέρασα πριν λίγο απο την Roberta στο red night , καταρχήν είναι αρκετά πιο σκούρη απο τις φωτογραφίες.

Συνεννοήθηκα με την τσατσά για πρόγραμμα με γλειφομούνι και μου είπε οτι το ελεύθερο στοματικό είναι στα 60 ευρώ και το 69 στα 70 , έδωσα 70 για 69 αλλά τελικά δεν με άφησε να γλείψω κάτι για money έλεγε ... την έλεγα οτι έδωσα 70 και λέει όχι αυτά είναι για το γυμνό στοματικό απο μεριάς της. Προσπάθησα να την πω να το κάνουμε όχι γυμνό για να γλείψω εγω αλλά που να συννενοηθείς ισπανικά δεν ήξερα εγω , αγγλικά ελάχιστα εκείνη οπότε φάγαμε κανένα πεντάλεπτο προσπαθώντας να συνεννοηθούμε ... και μείναμε στην προσπάθεια :confused:

Τελικά και γυμνό δεν μου έκανε ... οπότε κάναμε απλό πρόγραμμα στην τιμή του 69 , δεν γαμείς. Στο μεταξύ η τσατσά είχε πει οτι η κοπέλα μιλάει και αγγλικά , λέω ωραία αλλά τελικά δεν. Φεύγοντας είπα στην τσατσά οτι δεν με άφησε να γλείψω και είπε οτι θα της μιλήσει και οτι δεν μπορεί να κάνει οτι θέλει , είχε μπεί στον επόμενο μάλλον η κοπέλα.

Τέλος πάντων , απλά αν κάποιος συναγωνιστής θέλει να περάσει με το ίδιο πρόγραμμα ας προτιμήσει καμιά άλλη καλύτερα. Κριτική δεν ξέρω αν θα γράψω , τα έγραψα εδω τα πιο σημαντικά.
Το 69 στα 70 ευρώ.....
το 68 στα 69?
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.911
Κριτικές
384
Like
5.756
Πόντοι
11.585
Και εγώ έχω ξενερώσει πολύ με αυτές τις ισπανόφωνες. I love Russia!
Στο ξύλινο δίπλα από το Βένους είδα μια μιλφ με γυαλιά ξανθιά. Την έχει πάρει κανένας; Τι λέει;
Η Αλινα η μιλφ πρεπει να ειναι, αν θυμαμαι αγορε μαλι.??? Πρεπει να εχει κριτικες, Τυπικη με λιγη προσπαθεια μεσα, για τα χοντρα καλη ειναι, εμενα δεν με ενθουσιασε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom