Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
760
Like
1.840
Πόντοι
206
Ναι η καρίνα ήταν. Δεν ήξερε καθόλου ελληνικά τότε, άφηνε να χύσεις στο στόμα της και μπορούσες να βάζεις δάκτυλο όσο ήθελες. Πλέον....μέχρι και κλωτσιά μου έριξε μια φορά. Άσε που άμα αρχίσει να μιλάει δεν σταματάει.
Τότε μου είχε πει να χύσω στα βυζιά της και με την φόρα που εκτοξεύθηκαν την πήραν στο πρόσωπο και γελούσε. Αλλά δεν μου έμοιαζε στην Καρίνα, να κάνω τόσο λάθος. Είχε πολλή λευκή επιδερμίδα, πολλές φακίδες και ένα ξανθό -πορτοκαλι μαλλάκι. Την έψαξα αυτή την Μπάρμπαρα αλλά δεν άκουσα ξανά κάτι.
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
977
Κριτικές
14
Like
2.009
Πόντοι
496
Τώρα μου δημιουργείς απορία όμως...
Μέσα σε μια βδομάδα, αποδομείς μετά τη Ναταλί τώρα και την Καρίνα.
Στην Καρίνα έχω κάποια χρόνια να πάω αλλά απ' όσο θυμάμαι ήταν ευγενική και ήπιων τόνων γενικά.
Για να φτάσεις τη Ναταλί να εκνευριστεί και την Καρίνα να σου ρίξει κλωτσιά, μήπως κάτι τελικά δεν κάνεις εσύ καλά?
Μήπως δοκιμάζεις πολύ τα όρια ανοχής των κοριτσιών?
Τις ξέρω πολλά χρόνια και τις δύο. Η Νάταλι όντως τελευταία έχει νεύρα και έχει αλλαξει. Ότι έκανα πριν 3 χρόνια τα ίδια της έκανα κ τώρα. Όσο για καρίνα, είναι πολύ καλό άτομο και την πάω πολύ. Αυτό που έγραψα είναι ότι πριν 5 χρόνια δεχόταν τα πάντα ενώ τώρα έβαλε κοφτες. Πχ Δεν αφήνει χύσιμο στο στόμα. Την κλωτσιά την έφαγα όταν την είχα στα τεσσάρα και της έβαλα δάχτυλο στον κωλο. Πλέον μιλάει άπταιστα ελληνικά και της αρέσει πολύ το χιούμορ και τα αστεία. Δεν αποδομω καμία από τις δυο κοπέλες, τις αγαπάω και τις δύο και έχω περάσει πολύ καλά και με τις δύο, γράφω τις εμπειρίες μου και την γνώμη μου.
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
977
Κριτικές
14
Like
2.009
Πόντοι
496
Τότε μου είχε πει να χύσω στα βυζιά της και με την φόρα που εκτοξεύθηκαν την πήραν στο πρόσωπο και γελούσε. Αλλά δεν μου έμοιαζε στην Καρίνα, να κάνω τόσο λάθος. Είχε πολλή λευκή επιδερμίδα, πολλές φακίδες και ένα ξανθό -πορτοκαλι μαλλάκι. Την έψαξα αυτή την Μπάρμπαρα αλλά δεν άκουσα ξανά κάτι.
Μάλλον για άλλη μιλάμε. Τότε ούτε ελληνικά ήξερε ούτε φακίδες είχε.
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
977
Κριτικές
14
Like
2.009
Πόντοι
496
Φίλε μου η περιγραφή σου ταιριάζει με την Άννα την Ουγγαρέζα που δουλεύει στα παρανταις με άλλο όνομα κ εθνικότητα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom