Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

laskos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2021
Μηνύματα
126
Like
254
Πόντοι
21
ΡΕ???!!! ΓΥΡΙΣΕ Η ΡΙΤΑ!!! Αυριο κιολας παω να της τον δωσω. Σημερα πρωτα σειρα εχουν τα σκουληκια αγριο σεξ... και αυριο την Ριτα χαλαρο πρωκτικο...
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
748
Like
1.821
Πόντοι
206
ΡΕ???!!! ΓΥΡΙΣΕ Η ΡΙΤΑ!!! Αυριο κιολας παω να της τον δωσω. Σημερα πρωτα σειρα εχουν τα σκουληκια αγριο σεξ... και αυριο την Ριτα χαλαρο πρωκτικο...
Πάρε φόρα για σήμερα και επειδή θα σε αρέσει ζήτα από την Ρίτα να σε δακτυλωσει
 

Egnat

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2024
Μηνύματα
76
Κριτικές
1
Like
74
Πόντοι
0
ΡΕ???!!! ΓΥΡΙΣΕ Η ΡΙΤΑ!!! Αυριο κιολας παω να της τον δωσω. Σημερα πρωτα σειρα εχουν τα σκουληκια αγριο σεξ... και αυριο την Ριτα χαλαρο πρωκτικο...
Λες την Ρίτα που είναι στο las Vegas?
 
  • Like
Αντιδράσεις: laskos

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.890
Κριτικές
384
Like
5.656
Πόντοι
11.585
Πηγα για Καταλινα inside, αφαντο το μωρο, μαλλον την εκανε, την βγαλανε και απο το προγραμμα στο αλλο σαιτ, στην θεση της η Σοφια, 20ωρα.??? χτυπαει το μικρο, πουτσομεζεδακι μελαχρινο πιπινακι, ψηθικα, αλλα δεν τα βρηκα με την τσατσα μου την βιδωσε και εκοψα λασπη. Πηγα Λιλιανα....περασα σουπερ.!!!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ωχχ, οντως δυσκολη ερωτηση, δωσε ενα χιντ.
θα μιλισω με γριφο...

 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
207
Κριτικές
9
Like
730
Πόντοι
361
Tην Μπιανκα το Ρουμανακι λες. Την πηρα προσφατα αναλ, αφου ειχα φαει χ για κωλαρακι απο την Μιλενα του γραφειου και ηθελα απεγνωσμενα κωλο. Την ειχα πετυχει καποτε σε τσαρκα και ο πετιτ σωματοτυπος σε συνδιασμο με αναλ μου ειχε καρφωθει στο μυαλο. Τιμια, στηθηκε να τον φαει κατευθειαν απο κωλο μετα το τσιμπουκι, με αφησε να μπω βαθια και το τελος ηρθε γρηγορα. Με δεδομενο οτι απο τα εσκορτ συνηθως τρωω αρνηση για κωλαρακι την θεωρω αξια κουλουρτζου
Δεν θυμαμαι όνομα αλλά ήταν γλυκια σαν κοπελα
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.076
Κριτικές
23
Like
7.713
Πόντοι
3.346
Πρώτα να γαμας τον παοκ κ μετα να κατεβαίνεις να δίνεις μια τσιμπουκαρα την καρίνα (αξία ανεκτίμητη)!καλή εβδομάδα σε όλους
Worm Colours GIF by Pablo
 

venomvenom

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2024
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες επειδή έχω να ρθω λίγα χρόνια στα σπίτια και θα με φέρει ο δρόμος λόγο δουλειάς αυτές τις μέρες στα ξύλινα τα σπίτια είναι ακόμα μια Μαρία και ντονα?
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.076
Κριτικές
23
Like
7.713
Πόντοι
3.346
Πρωινή αύριο η Ρίτα?
Παντα πρωι ναι.. αλλα εχει αλλαξει λιγο λενε η πλεροφοριες μου.. ακομα και στα πιο μεγαλα προγραμματα!
Δικος μ που την πηρε προσφατα με πρωκτικο (80) και για την ωρα του ειπε..ενω δεν ειχαν περασει 20 λεπτα και δεν ηθελε να κατσει απο πανω. Εμφανιση οπως ηταν λιγο πιο αδυνατη.
Αυτα μου ειπε αυτα σου λεω.
 

Alejandro_1914

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2024
Μηνύματα
2
Like
8
Πόντοι
0
ΡΕ???!!! ΓΥΡΙΣΕ Η ΡΙΤΑ!!! Αυριο κιολας παω να της τον δωσω. Σημερα πρωτα σειρα εχουν τα σκουληκια αγριο σεξ... και αυριο την Ριτα χαλαρο πρωκτικο...
Τελικά το πρωκτικό το έφαγες εσύ
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.014
Κριτικές
51
Like
6.293
Πόντοι
7.636
Απέναντι από το Μεδουσα, στην ερημίτι δεξιά στη στροφή-κίτρινο κτηριάκι, έχει βραδυνό ένα ξανθό, Μαρίνα.
Ξερει κανεις αν είναι καλό μεσα?
(Εμφανησιακά είναι ψηλό στα πέδιλα, κ περιποιημένο φαίνεται!!)
Έχουμε εικόνα?
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.250
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
η καρίνα στο παρελθόν μήπως δούλευε στα ξύλινα με άλλο όνομα?
Ναι Μπάρμπαρα από Ουγγαρία... εγώ δε τη θυμόμουν καθόλου να πω την αλήθεια όταν εμφανίστηκε σαν Καρίνα αλλά το επιβεβαιώνουν αρκετά άτομα
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
748
Like
1.821
Πόντοι
206
Ναι Μπάρμπαρα από Ουγγαρία... εγώ δε τη θυμόμουν καθόλου να πω την αλήθεια όταν εμφανίστηκε σαν Καρίνα αλλά το επιβεβαιώνουν αρκετά άτομα
Είχα πάρει μια Μπάρμπαρα Ουγγαρέζα σε εκείνο το σπιτάκι που δουλεύει τώρα καμιά 6-7 χρόνια πριν αλλά δεν μου έμοιαζε για την Καρίνα
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
14
Like
2.003
Πόντοι
496
Ναι η καρίνα ήταν. Δεν ήξερε καθόλου ελληνικά τότε, άφηνε να χύσεις στο στόμα της και μπορούσες να βάζεις δάκτυλο όσο ήθελες. Πλέον....μέχρι και κλωτσιά μου έριξε μια φορά. Άσε που άμα αρχίσει να μιλάει δεν σταματάει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom