Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (2 μέλη και 31 επισκέπτες)

anonimos4

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
103
Like
82
Πόντοι
1
Παιδιά αυτή γ καρινα σε ποιο σπιτι είναι για να καταλάβω ποιο λέτε
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.945
Κριτικές
91
Like
18.357
Πόντοι
25.036
Πέρασα με Λούσι! 50 χαλαρά, αλλά μόνο χαλαρά δεν ήταν! Στο 10λεπτο γκρίνιαξε για χρόνο! Χειρονακτικα με τελείωσε γιατί ξενέρωσα!
Στη συγκεκριμένη αλυσίδα δεν έχει τίποτα αξιόλογο αυτή την περίοδο. Ξεχωρίζει μεν για τις υπηρεσίες της η Ναόμι, αλλά τι να το κάνω αν είναι πλημμελής στην καθαριότητα και αρπακτικό στη νοοτροπία...
 

Bboytt

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2022
Μηνύματα
46
Like
212
Πόντοι
20
Γυρα ερημιτη και νικ ουρανου.
Οτι ειδα ηταν οχι απλα κακο. Επρεπε να εισαι πιωμενος για να μπεις.
Ερημιτη η μια χειροτερη απο την αλλη. Ουτε καν βλεπονται. Στο μεδουσα ηταν η νινα. Η οποια δουλευε παρανταις αν δε κανω λαθος. Μετα τη θυμηθηκα.
Κλεψιμο φουλ σε ολες τις στασεις.
Ντογκυ ουτε καν. Εισαι ανακοντα λεει ( ουτε κατα διανοια )
Προκαταρκτικα μηδεν.
Ολα χαλια.
Κοιλια κρεμασμενη.που την εκρυβε.
Τιποτα απλα χαλια.
Αν ξερει καποιος κατι για πρωινη βαρδια ας ενημερωσει.
Ααα με εκανε και πασα για το διπλα γωνιακο. Ειναι πολυ καλη λεει. Πανε και σε εκεινη. Λεω οκ.
Ενα αισχος η κατασταση δυστυχως.
 

anonimos4

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
103
Like
82
Πόντοι
1
Ρε μεγαλε ελεος, στο προηγουμενο μηνυμα απο το δικο σου το λεει ο αλλος
Φίλε μου δυστυχώς δεν γνωρίζω ακριβώς τις οδούς αν μπορεί να με κατατοπίσει στο περίπου εννοούσα. Μην είσαι έτοιμος να για επίθεση
 

bizakias

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
59
Like
106
Πόντοι
0
Καλησπερα ακόμα ένα πέρασα στην Αφροδίτη χτες βράδυ για εμενα η καλύτερη επιλογή αυτήν την στιγμή από όλα τα στούντιο εξαιρετική ΣΧΕΔΟΝ σε όλα
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
958
Κριτικές
14
Like
1.986
Πόντοι
496
Σε ποιο είναι η Αφροδίτη; Μαυρομαλα είναι;
 

bizakias

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
59
Like
106
Πόντοι
0
Και σήμερα έκανα πάλι την βόλτα μου για να πάω στο στανταρακι μου από εδώ και πέρα την Αφροδίτη αλλά έλειπε οποίος ξέρεις ας γράψει το γιατί αφού έκανα την βόλτα είχα από καιρό να μπω σε αυτό στο Μινώταυρου 16 νομίζω μπορεί να κάνω και λάθος μέσα 2 κοπέλες η Μελίσσα και η Τίνα νομίζω της πήρα και τις 2 με 30€ την καθεμία στο δωμάτιο φάνηκαν πως ήθελαν να με ξεπετάξουν δεν έκλαψα στο 100% τα λεφτά μου αλλά δεν θα ξαναπάω!
 

bizakias

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
59
Like
106
Πόντοι
0
Επίσης εχει λίγο καιρό θέλω να δοκιμάσω την Έλενα στην μεγάλη ευθεία προτελευταίο σπίτι δεξιά αλλά δεν έχω δει κάποιος να την έχει δοκιμάσει και αυτό με κρατάει λίγο πίσω είναι για πολύ σκίσιμο ομως
 

Malzahar

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
221
Like
365
Πόντοι
21
Γυρα ερημιτη και νικ ουρανου.
Οτι ειδα ηταν οχι απλα κακο. Επρεπε να εισαι πιωμενος για να μπεις.
Ερημιτη η μια χειροτερη απο την αλλη. Ουτε καν βλεπονται. Στο μεδουσα ηταν η νινα. Η οποια δουλευε παρανταις αν δε κανω λαθος. Μετα τη θυμηθηκα.
Κλεψιμο φουλ σε ολες τις στασεις.
Ντογκυ ουτε καν. Εισαι ανακοντα λεει ( ουτε κατα διανοια )
Προκαταρκτικα μηδεν.
Ολα χαλια.
Κοιλια κρεμασμενη.που την εκρυβε.
Τιποτα απλα χαλια.
Αν ξερει καποιος κατι για πρωινη βαρδια ας ενημερωσει.
Ααα με εκανε και πασα για το διπλα γωνιακο. Ειναι πολυ καλη λεει. Πανε και σε εκεινη. Λεω οκ.
Ενα αισχος η κατασταση δυστυχως.
η Νινα εχει και παιδι,φαίνεται και η καισαρική τομή της,ειναι ωραίο μωρό αλλα μέσα στο δωματιο ξεπέτα...γενικα για καλοκαιρι πολυ πεσμένα τα πραγματα,περιμενω μεταγραφες απο Αθηνα μερια ομως τιποτα,δεν κουνιεται φύλλο,οσο για τη λαουρα που δουλευει venus εαν ειναι αυτη που δουλευε και στα ξυλινα μαγκες μακρια...
 

anonimos4

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
103
Like
82
Πόντοι
1
Επίσης εχει λίγο καιρό θέλω να δοκιμάσω την Έλενα στην μεγάλη ευθεία προτελευταίο σπίτι δεξιά αλλά δεν έχω δει κάποιος να την έχει δοκιμάσει και αυτό με κρατάει λίγο πίσω είναι για πολύ σκίσιμο ομως
Την έχω πάρει 6 φορές όχι καμία ιδιαίτερη προσπάθεια αλλά έχει 2 μέτρα κορμί πάρτην δεν θα τα κλάψεις
 

Bill987

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2021
Μηνύματα
69
Like
52
Πόντοι
0
Επισκεψη χθες σε καρινα, πιστευω δεν χρειαζετε κριτικη αφου υπαρχουν απειρες στις προηγουμενες σελιδες, αξιζει σιγουρα επισκεψη
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
958
Κριτικές
14
Like
1.986
Πόντοι
496
Επισκεψη χθες σε καρινα, πιστευω δεν χρειαζετε κριτικη αφου υπαρχουν απειρες στις προηγουμενες σελιδες, αξιζει σιγουρα επισκεψη
Βραδινή στο συνηθισμένο σπιτάκι;
 

BestFuckForYou

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2022
Μηνύματα
140
Like
215
Πόντοι
21
Μήπως ξέρει κανείς ποιες δουλεύουν βράδυ, Βένους και Λας Βέγκας;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom