Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
415
Κριτικές
19
Like
2.196
Πόντοι
1.191
Ξερει κανεις που δουλευει η Καρινα;;
Μινωταυρου 3 απέναντι από το ξύλινο κ το Venus.
1000019555.jpg
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
452
Κριτικές
2
Like
1.328
Πόντοι
201
Γειαχαραταλανια. Καιρό αποχή πέρασμα μέσα στη βδομάδα από την περιοχή. Υπήρχε όρεξη η αλήθεια. Αρκετή κίνηση για καθημερινή. Πολλά κλειστά. Δεν έκανα γύρα. Πήγα κατευθείαν Έλενα - Ραΐσα. Μπήκα 40 χαλαρό ντεμεκ. Ολα καλά και από λίγο είναι η φάση. Να τελειώνουμε να φύγουμε. Μαρεσει σαν νιμου και είναι βφμ. Αλλά όλο βιασύνη. Μπαίνεις με απλό τελείωνε αλλιώς πάρε χαλαρό μπαίνεις χαλαρό τα ίδια. Είχε και έναν ήρωα έσκασε το παράβολο για τζακούζι. Μπαίνεις μέσα και ζέχνει. Τέλος πάντων. Επειδή υπήρχε όρεξη πάω στο δίπλα ήταν μια μελαχρινή ψιλό καλό. Δε θυμάμαι όνομα. Έχει κανένας γνώμη; Ρουμάνα είπε η τσατσα.
Όπως είπες! Ωραίο μουνι καλές υπηρεσίες, αλλά στο χρόνο τσινάει! Και πιστεύω προτιμάει τα μικρά προγράμματα! Όχι ότι την κακό πέφτουν τα κατοστάρικα, αλλά με το σαρανταρι ξεμπερδεύει σε 10-15 λεπτα
 

tetnik9

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2014
Μηνύματα
28
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα. Χρόνια μέλος αλλά σπάνια έρχομαι Θεσσαλονίκη και κάνω και καμιά βόλτα από τα σπιτάκια.
Το νήμα το παρακολουθώ πάντως όσο μπορώ.
Αυτές τις μέρες είμαι Θεσσαλονίκη πάντως και είπα να περάσω μια βόλτα. Πήγα χθες στοχευμένα για Λαρα αλλά είχε 4 άτομα να περιμένουν και ήταν και στο δωμάτιο. οπότε έφυγα.
Απόγευμα δεν βρήκα κάτι άλλο αξιόλογο από άποψη εμφάνισης και είπα να ξαναπάω το βράδυ γύρω στις 11-12.
Απορία πως ενώ δεν έχει και τίποτα που να αξίζει Φούλ όπως φαίνεται και από εδώ στο νήμα γινόταν πανικός. λόγω εποχής .

έχετε να προτείνεται τίποτα καλό και σε εμφάνιση (στυλ λαρας πχ) και να μην είναι κομοδίνο;
 

napalmmmm

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2024
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
FREE HOUSE...το Δεξιό Σπιτάκι.....
Tο πιο απάτη....πουτανακι.....
Μπαινοβγαίνει στον ΑΦΡΟΔΙΣΙΑΚΟ...
1 μήνα έκανε ρεκτιφιε....απο αυτά που κόλλησε απο τα πακιστανικα πουλιά....
Καλησπέρα αυτή που λες είναι μια μελαμψή Με το όνομα Αλεξια και μιλάει άπταιστα ελληνικά με πολύ σγουρό μαλλί ;;
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.410
Κριτικές
217
Like
17.416
Πόντοι
36.927
Καλησπέρα στην παρέα. Χρόνια μέλος αλλά σπάνια έρχομαι Θεσσαλονίκη και κάνω και καμιά βόλτα από τα σπιτάκια.
Το νήμα το παρακολουθώ πάντως όσο μπορώ.
Αυτές τις μέρες είμαι Θεσσαλονίκη πάντως και είπα να περάσω μια βόλτα. Πήγα χθες στοχευμένα για Λαρα αλλά είχε 4 άτομα να περιμένουν και ήταν και στο δωμάτιο. οπότε έφυγα.
Απόγευμα δεν βρήκα κάτι άλλο αξιόλογο από άποψη εμφάνισης και είπα να ξαναπάω το βράδυ γύρω στις 11-12.
Απορία πως ενώ δεν έχει και τίποτα που να αξίζει Φούλ όπως φαίνεται και από εδώ στο νήμα γινόταν πανικός. λόγω εποχής .

έχετε να προτείνεται τίποτα καλό και σε εμφάνιση (στυλ λαρας πχ) και να μην είναι κομοδίνο;
Καρίνα
Μινωταυρου 3
 

black Lyk

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2024
Μηνύματα
13
Like
30
Πόντοι
0
Καλησπέρα αυτή που λες είναι μια μελαμψή Με το όνομα Αλεξια και μιλάει άπταιστα ελληνικά με πολύ σγουρό μαλλί ;;
Οχι φιλέ μου....
Αυτή την λένε Ελενα......είναι λίγο αληθωρη....με Στραβά Δόντια....και καρέ Ξανθό Μαλλί....φάτσα κλασικης αλβανιδας....Μινωταυρου 10....Στο Δεξιό....ολος ο πακιστανικος Στόλος πέρασε απο πανω της....
ΜΑΚΡΙΑ ΑΑΑΑΑΑ......
 

napalmmmm

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2024
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Οχι φιλέ μου....
Αυτή την λένε Ελενα......είναι λίγο αληθωρη....με Στραβά Δόντια....και καρέ Ξανθό Μαλλί....φάτσα κλασικης αλβανιδας....Μινωταυρου 10....Στο Δεξιό....ολος ο πακιστανικος Στόλος πέρασε απο πανω της....
ΜΑΚΡΙΑ ΑΑΑΑΑΑ......
Αρχηγέ μου κατάλαβα σε ποιάν αναφέρεστε .
Σαν δράκος είναι .
αλλά από βυζί είναι ίσως το καλύτερο .
ευτυχώς πολύ μακρυά
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
415
Κριτικές
19
Like
2.196
Πόντοι
1.191
Οχι φιλέ μου....
Αυτή την λένε Ελενα......είναι λίγο αληθωρη....με Στραβά Δόντια....και καρέ Ξανθό Μαλλί....φάτσα κλασικης αλβανιδας....Μινωταυρου 10....Στο Δεξιό....ολος ο πακιστανικος Στόλος πέρασε απο πανω της....
ΜΑΚΡΙΑ ΑΑΑΑΑΑ......
ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑ ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑΑΑ!!!
 

anonimos4

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
64
Like
60
Πόντοι
0
Οχι φιλέ μου....
Αυτή την λένε Ελενα......είναι λίγο αληθωρη....με Στραβά Δόντια....και καρέ Ξανθό Μαλλί....φάτσα κλασικης αλβανιδας....Μινωταυρου 10....Στο Δεξιό....ολος ο πακιστανικος Στόλος πέρασε απο πανω της....
ΜΑΚΡΙΑ ΑΑΑΑΑΑ......
Γιατί ρε φίλε σε ποια δεν έχει περάσει ο πακιστανικος στόλος
 

black Lyk

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2024
Μηνύματα
13
Like
30
Πόντοι
0
Γιατί ρε φίλε σε ποια δεν έχει περάσει ο πακιστανικος στόλος
Μοναδική όμως που το έδινε ακαποτα....!!!!!
Επειδή δεν είχε πελατεία ελληνική....
Χαμός,,,σου λέω.....!!!
 

anonimos4

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
64
Like
60
Πόντοι
0
Μοναδική όμως που το έδινε ακαποτα....!!!!!
Επειδή δεν είχε πελατεία ελληνική....
Χαμός,,,σου λέω.....!!!
Είμαστε να τα κόβουμε τα μπου με αυτά που ακούμε μου φαίνεται
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
358
Like
613
Πόντοι
81
Παιδες η εβελινα δουλευει κανονικα;μια την δειχνει μια οχι στο αλλο σαιτ
 

anonimos4

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
64
Like
60
Πόντοι
0
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ παιδιά ελπίζω όλοι να είστε καλά. Σήμερα Πέμπτη ξέρει κάποιος μύστης αν υπάρχει σήμερα τίποτα αξιόλογο; Ευχαριστώ εκ των πρότερων
 

Malzahar

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
217
Like
359
Πόντοι
21
yes ήρθε ξανα η καρολινα,μιλάμε το μωρο είναι αστέρι και χύνεις με τη μία,μπορεί κάποιοι να μην πέρασαν καλά οπως γράφουν στην άλλη σελίδα αλλα εγώ πάντα περνάω καλά,το μόνο αρνητικό οτι δε ξέρει ακόμη Ελληνικά...
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.847
Κριτικές
384
Like
5.432
Πόντοι
11.585

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom