Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (2 μέλη και 34 επισκέπτες)

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.677
Κριτικές
29
Like
4.799
Πόντοι
5.646
Φίλε μου μπορείς να με κατατοπίσεις που περίπου είναι το σπιτακι που είναι η καρινα για να καταλάβω ποια είναι
Μινωταυρου 3 απέναντι από το ξύλινο κ το Venus.
1000019555.jpg
 

anonimos4

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
57
Like
52
Πόντοι
0

bizakias

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
40
Like
64
Πόντοι
0
Ρε φίλε να σε πω την αλήθεια οι υπηρεσίες της είναι μέτριες. Εγώ για το κορμί πάω δυο μέτρα πόδια και βυζαρες ονειρικές
Και εγώ αυτό έχω καταλάβει γιατί είναι μουναρος αλλά μου βγάζει ότι θα είναι μάπα μέσα στο δωμάτιο
 

Mpoourdelogamias

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
30
Like
12
Πόντοι
0
Σκέφτομαι να κατέβω σήμερα. Ξέρει κανείς αν η Rebecca που είναι στου Πέτρου Εμημήτη δουλεύει σήμερα?
 

black Lyk

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2024
Μηνύματα
9
Like
24
Πόντοι
0
Ποια Αλβανίδα φίλε δώσε παραπάνω πληροφοριες
FREE HOUSE...το Δεξιό Σπιτάκι.....
Tο πιο απάτη....πουτανακι.....
Μπαινοβγαίνει στον ΑΦΡΟΔΙΣΙΑΚΟ...
1 μήνα έκανε ρεκτιφιε....απο αυτά που κόλλησε απο τα πακιστανικα πουλιά....
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
293
Like
1.376
Πόντοι
201
Γειαχαραταλανια. Καιρό αποχή πέρασμα μέσα στη βδομάδα από την περιοχή. Υπήρχε όρεξη η αλήθεια. Αρκετή κίνηση για καθημερινή. Πολλά κλειστά. Δεν έκανα γύρα. Πήγα κατευθείαν Έλενα - Ραΐσα. Μπήκα 40 χαλαρό ντεμεκ. Ολα καλά και από λίγο είναι η φάση. Να τελειώνουμε να φύγουμε. Μαρεσει σαν νιμου και είναι βφμ. Αλλά όλο βιασύνη. Μπαίνεις με απλό τελείωνε αλλιώς πάρε χαλαρό μπαίνεις χαλαρό τα ίδια. Είχε και έναν ήρωα έσκασε το παράβολο για τζακούζι. Μπαίνεις μέσα και ζέχνει. Τέλος πάντων. Επειδή υπήρχε όρεξη πάω στο δίπλα ήταν μια μελαχρινή ψιλό καλό. Δε θυμάμαι όνομα. Έχει κανένας γνώμη; Ρουμάνα είπε η τσατσα.
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
447
Κριτικές
19
Like
800
Πόντοι
311
Βολτίτσα είδα Μισέλ μαυρη στο ρεντ λαιτ κρεβατο γεμιστρα είδα Ντάνιελα στο ποισον ωραία φάτσα χαμογελαστη ωραίο κωλο βυζια αλλά κοντή αρκετά.
Σελεστε στο ερωτικά τέλεια όπως παντα αλλά είχε αναμονή 2-3 δωμάτια έφυγα και περασα με Μισέλ καθόλου ευδιαθετη ουτε χαμογελαστη αλλά περασα λέω δεν Γαμιεται και οντως δεν είπε όχι σε τίποτα ίσως ήταν κουρασμένη αλλά στο σαλόνι ήταν δυσκολη είπε σε 4 μέρες γυρνάει Βραζιλία άσχετα που η τσατσά τι λεει κολομβιανα θα ανέβει και κριτική
 

anonimos4

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
57
Like
52
Πόντοι
0
Παιδιά ένα αλβανακι. Δούλευε στο Belarus και τώρα δουλεύει σε ένα προς τα πίσω δεν θυμάμαι πως λέγεται. Έχει πάει κανείς; Καταλάβατε ποιο εννοώ ;
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
447
Κριτικές
19
Like
800
Πόντοι
311
Παιδιά ένα αλβανακι. Δούλευε στο Belarus και τώρα δουλεύει σε ένα προς τα πίσω δεν θυμάμαι πως λέγεται. Έχει πάει κανείς; Καταλάβατε ποιο εννοώ ;
Προς τα πισω εννοείς στη ερημίτη?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom