Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (8 μέλη και 30 επισκέπτες)

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
787
Like
1.914
Πόντοι
206
Έχουμε πληροφορία για Σόνια και Αγάπη; Πώς κινούνται στον αγώνα; Μπήκε στο πρόγραμμα το βαρύ πυροβολικό (Έμμα) για του κωλάκηδες.
 
Εγγρ.
25 Ιουλ 2022
Μηνύματα
94
Like
312
Πόντοι
20
Καυτη Κυριακη..... Ντενιζ. Ενα κουκλακι για ερωτα. Ρουμανακι απο Ιασι λεει αλλα εγω την εκοψα απο συνορα με βουλγαρια γιατι ειναι μελαχροινουλα.Εριμιτη διπλα απο μεδουσα. Μπαινω μεσα βγαινει τσατσα ευγενεσταστη μου λεει εχω κουκλιτσα και τα σχετικα και βγαινει το μωρακι.Κουκλα το καριολακι. ολοσωμο δικυωτο φατσα για κλαμα. Δεν ακουσα τιποτα.Δινω 50 και μπαινω μεσα. Ερχετα στο πενταλεπτο και την αρχιναω στα γλωσοφιλα στα ορθια. Με παει κρεβατι και αρχιναμε ενα 69 στο οποιο εφαγα το μουνακι της. Μου λεει πως θες να κανουμε σεξ? Λεω θελω να σε βλεπω. Στο διλεπτο τα εριξα ολα. Καυλιαρικο πολυ. Θα ξαναπαω ανετα. ΤΟ μονο μειον φανερα χαλαρο στηθος και μουνακι δουλεμενο και σιγουρα με παιδια οπως καταλαβα στο τελος απο μεγαλη ουλη πανω απο το μουνακι. Αλλα αγγελος το πουτανακι. Και γαμιεται καλα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πιες εσυ για μενα γιατι γαμαμε τις ιδιες γυναικες..:wink:
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
787
Like
1.914
Πόντοι
206
Καυτη Κυριακη..... Ντενιζ. Ενα κουκλακι για ερωτα. Ρουμανακι απο Ιασι λεει αλλα εγω την εκοψα απο συνορα με βουλγαρια γιατι ειναι μελαχροινουλα.Εριμιτη διπλα απο μεδουσα. Μπαινω μεσα βγαινει τσατσα ευγενεσταστη μου λεει εχω κουκλιτσα και τα σχετικα και βγαινει το μωρακι.Κουκλα το καριολακι. ολοσωμο δικυωτο φατσα για κλαμα. Δεν ακουσα τιποτα.Δινω 50 και μπαινω μεσα. Ερχετα στο πενταλεπτο και την αρχιναω στα γλωσοφιλα στα ορθια. Με παει κρεβατι και αρχιναμε ενα 69 στο οποιο εφαγα το μουνακι της. Μου λεει πως θες να κανουμε σεξ? Λεω θελω να σε βλεπω. Στο διλεπτο τα εριξα ολα. Καυλιαρικο πολυ. Θα ξαναπαω ανετα. ΤΟ μονο μειον φανερα χαλαρο στηθος και μουνακι δουλεμενο και σιγουρα με παιδια οπως καταλαβα στο τελος απο μεγαλη ουλη πανω απο το μουνακι. Αλλα αγγελος το πουτανακι. Και γαμιεται καλα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Πιες εσυ για μενα γιατι γαμαμε τις ιδιες γυναικες..:wink:
Μήπως είναι η παλιά Ντενίζ που αποσύρθηκε λόγω εγκυμοσύνης και για ένα διάστημα δούλευε στην ελεύθερη αγορά;
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.446
Κριτικές
98
Like
12.256
Πόντοι
25.165
Μήπως είναι η παλιά Ντενίζ που αποσύρθηκε λόγω εγκυμοσύνης και για ένα διάστημα δούλευε στην ελεύθερη αγορά;
εγω μια Ντενιζ θυμαμαι που εκανε στριπτιζ στο Platinum. Τι μουναρα θεε μου. Κυκλοφορουσε και ευοσμο το γκαυλακι. Κοντοπουτανο μελαχροινο. Αυτη αν δουλευε ανεξαρτητη θα μαζευε πολυ χρημα.
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Κάνω επίκληση στη συλλογική μνήμη του νήματος.
Η Νάταλι δουλεύει ακόμα πρωινά; Όχι γι' αυτή τη βδομάδα, για την επόμενη ρωτάω...
 

EHome365

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2020
Μηνύματα
100
Κριτικές
1
Like
463
Πόντοι
21
Χθεσινή επίσκεψη στο 100αρικο με DANIELA - InCall.gr
Έχω ξαναπεράσει μαζί της αλλά σε πιο χαλαρό πρόγραμμα.
Η κοπέλα είναι φωτιά, έγλυφε παντού και παθιασμένα σαν να είμαι παγωτό που πάει να λιώσει.
Έχει κωλάρα! Πρέπει να βάλει βυζιά και θα είναι ο τέλειος μούναρος!
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.111
Κριτικές
46
Like
3.313
Πόντοι
3.820
εγω μια Ντενιζ θυμαμαι που εκανε στριπτιζ στο Platinum. Τι μουναρα θεε μου. Κυκλοφορουσε και ευοσμο το γκαυλακι. Κοντοπουτανο μελαχροινο. Αυτη αν δουλευε ανεξαρτητη θα μαζευε πολυ χρημα.
LA CABARET Δουλεύει τωρα.. Ισως ο πιο τέλειος πατος που εχω αγγίξει..
 
Εγγρ.
25 Ιουλ 2022
Μηνύματα
94
Like
312
Πόντοι
20

Doran_G

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2017
Μηνύματα
156
Κριτικές
9
Like
576
Πόντοι
281
Αλλες πλεροφοριες μου λενε.. οτι η Σοφια (ρουμανα) θα λειψει μεχρι τελη αυγουστου.
Οποτε οσοι πηρατε φοντανακια, φατε τα να μην χαλασουν!
λες και δουλευε φουλ του φουλ και τωρα για πρωτη φορα θα λειψει τοσο...απο τα καλυτερα κοριτσια αλλα εχει γερασει αισθητα και ενω θελει πλεον δν μπορει και ειναι λογικο,εχει γραψει υδρογειους η γυναικα,να ναι καλα.
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.081
Κριτικές
9
Like
3.496
Πόντοι
456
Καποια που να δεχεται μαλλιοτραβηγμα και δυνατα χαστουκια στον κωλο εχουμε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom