Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (0 μέλη και 27 επισκέπτες)

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.608
Πόντοι
3.346
Δεν υπαρχει περίπτωση η λαρα να παρει πανω απο μισάωρο ατομο.. Εχει σταματήσει τα μεγάλα πρόγραμματα εδω και καιρο. 30λεπτο το πολυ.. για άλλο λόγο σου ειπε αυτη τη δικαιολογία.
Λαθος κανεις..σημερα εκλεισε τα φωτα ενω ειχε μεσα μονο δυο ατομα και η τσατσα ειπε σε δυο με διομιση ωρες ελατε.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.608
Πόντοι
3.346
Οπως καταλαβατε περασα απο Λαρα μονο και μονο να δω αν με βαλει μεσα. Ευτυχως ηταν ενας ακομη μαζι μου στην εισοδο και η τσατσα μας ειπε αυτα που εγραψα στο συναδελφο πιο πανω. Μαλιστα μας ρωτησε αν εχουμε ραντεβου :2funny: οχι μονο κανει μεγαλα προγραμματα, δουλευει και με ραντεβου τωρα..ενταξει εχει ξεφυγει το κοριτσι.

Στ αλλα που πηγα... ψηφοτσαρκα εκανα σημερα. :grin:

Παρανταις. ηταν τα δυο μπροστα ανοιχτα..στο δεξια το ουγγαρακι που εχω και κριτικη, παλια που δουλευε στα βεγκας, πολυ κοιλιτσα εχει..40 απλο.
Στο διπλα μια χοντρη λατινα..σοφια αν θυμαμαι καλα..ξεκινανε με 40 εδω γελαμε!
Ρεντ ναιτ. Μια ξανθια με πολυ καλα Ελληνικα..γυρω στα 40 την εκοψα..ονομα δεν ρωτησα, εμφανιση κατω του μετριου.
Γκολντεν λιπς. Αγαπη..ξανθια μιλφ με καλο κορμι..φατσα μετρια. 40 κι εδω.
Ποιζον. Μια Αντιτα..μαλλον καποια γνωστη γιατι μου ειπε η τσατσα οτι τωρα γυρισε..ηταν στο δωματιο δεν περιμενα.
Φριξου μπηκα στα δυο πρωτα.. μια χριστινα παλια με μεγαλα βζγια..οχι ωραια φατσα..30 απλο στο αλλο μια αδιαφορη μαυρομαλα γεματουλα.
Βενους 2 το μονο ανοιχτο εκει γυρω..δυο κοριτσια, γυφτισες μου φανηκαν..μετρια φατσα η λιγο μεγαλη, γεματουλα η μικροτερη. πολυ μποχα οταν μπηκα στο μαγαζι..κοντεψα να ξερασω.
Τερμα νικηφορου Μια ελληνιδα γυρω στα 50+ και ξεκινουσε με ελευθερο στα 30 κατω του μετριου παρουσια και μου φανηκε σαν καμια της πιατσας.
Γκοτιβα Η Ναταλι..η γνωστη μιλφ που κατουραει πολυ :grin:
Βεγκας δεν μπηκα.. στις νταλικες..περασα σε αρκετα. στα αριστερα πως κοιταμε δηλαδη απο την μερια του βεγκας, ηταν η φριντα με τα μεγαλα βυζγια. στην αλλη μερια στο πρωτο μια παολα με γυαλια..τατου αρκετα, και καλουτσικο προσωπο, 30 εδω..διπλα η ηλιθια τσατσα με ενα ωραιο μωρο, αλλα την εβρισα τη μλκο και εφυγα..πρεπει να παρει μπουλο απο τα στουντιο αυτη, διωχνει πολυ κοσμο με την συμπεριφορα της... και στο αλλο διπλα μια ξανθια 35αρα μετρια εμφανιση.
Δεν περασα πουθενα, πηγα επενδυσα στα τσιπουρα. :confused: Αυτα καλη συνεχεια!
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.608
Πόντοι
3.346
Στο ποιζον τι αντιτα εγραψα :confused::2funny: σορρυ ρε τα τσιπουρα φταινε, Ινα την λεγανε. Ειχα μπει και στην παλια εκκλησιαμια μελαμψη πιτσιρικα ειχε που μιλουσε λατιν..ονομα δεν ρωτησα, πισω το μονο λιζα ηταν ανοιχτο..το πιμπ και το αλλο πισω του κλειστα. Αυτα, καλο απογευμα!
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.863
Κριτικές
6
Like
3.599
Πόντοι
736
Στο ποιζον τι αντιτα εγραψα :confused::2funny: σορρυ ρε τα τσιπουρα φταινε, Ινα την λεγανε. Ειχα μπει και στην παλια εκκλησιαμια μελαμψη πιτσιρικα ειχε που μιλουσε λατιν..ονομα δεν ρωτησα, πισω το μονο λιζα ηταν ανοιχτο..το πιμπ και το αλλο πισω του κλειστα. Αυτα, καλο απογευμα!
Αυτή την Ίνα στο πόιζον δεν την έχω δει αλλά έχω δει διάφορα σχόλια εδω και στο άλλο σάιτ , τα περισσότερα νομίζω θετικά ήταν. Πλέον δεν υπάρχει η σελίδα της στο άλλο σάιτ.
 

Hristos2

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2023
Μηνύματα
56
Like
46
Πόντοι
0
Υπάρχει καμία καλή για ξενοδοχείο να πάρω?
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
958
Κριτικές
14
Like
1.986
Πόντοι
496
Μόλις πέρασα για άλλη μια φορά με Λιλιάνα. Ήταν τόσο καλή που σκέφτομαι να ξαναπάω σε λίγο. Ξεκίνησα για καρίνα αλλά είχε πρόγραμμα για μια ώρα και έτσι πάλι με Λιλιάνα. Φυσικά δεν μετανιώνω αλλά θέλω μια καλή πίπα. Πέρασα από το Λας Βέγκας τίποτα το αξιογαμισιμο. Στο Βένους έπαιζε ένα πολύ σέξυ μελαχρινό το οποίο θα το έχω υπό οψην. Στα υπόλοιπα δεν πήγα γιατί είμαι σίγουρος ότι θα νευριαζα με καμία τσατσά. Γενικά πολύ λίγος κόσμος και πολύ ζέστη.
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.945
Κριτικές
91
Like
18.350
Πόντοι
25.036
Πέρασμα το ΣΚ απο Σφαγεία κατέληξα στο Sex and the city όπου ήταν μια νεοφερμένη Ελληνίδα (τουλάχιστον αυτό δήλωσε) ονόματι Μαρία. Μέτριο πρόσωπο καλούτσικο σώμα και amateur υπηρεσία. Είναι υπάκουή και δοτική αλλά πολύ σφιγμένη ακόμα. Θα ανεβάσω κριτική μόλις βρω χρόνο.
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Λαθος κανεις..σημερα εκλεισε τα φωτα ενω ειχε μεσα μονο δυο ατομα και η τσατσα ειπε σε δυο με διομιση ωρες ελατε.
Ναι αλλά το οτι έκλεισε τα φωτα και δεν δεχοτανε ατομο δεν συνεπάγεται οτι κανει μεγαλο πρόγραμμα... Ραντεβου κανει εννοείται.. Σε γνωριμους πελατες τους λέει να έρθουν ταδε ωρα και οταν έρθει η σειρα τους μπαινουν.. Λογικο ειναι.. Όμορφουλα ειναι.. Καλες υπηρεσίες κανει... Ειναι ενα κλικ πάνω απο τις υπόλοιπες οποτε πολλοι την ψαχνουν και τρέχουν σε αυτην..δυστυχως ετσι ειναι η κατάσταση
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.608
Πόντοι
3.346
Ναι αλλά το οτι έκλεισε τα φωτα και δεν δεχοτανε ατομο δεν συνεπάγεται οτι κανει μεγαλο πρόγραμμα... Ραντεβου κανει εννοείται.. Σε γνωριμους πελατες τους λέει να έρθουν ταδε ωρα και οταν έρθει η σειρα τους μπαινουν.. Λογικο ειναι.. Όμορφουλα ειναι.. Καλες υπηρεσίες κανει... Ειναι ενα κλικ πάνω απο τις υπόλοιπες οποτε πολλοι την ψαχνουν και τρέχουν σε αυτην..δυστυχως ετσι ειναι η κατάσταση
Δυο ατομα μεσα, κλειστα φωτα και ελατε μετα απο δυομιση ωρες.. αρα η κανει μεγαλα προγραμματα, δεν μιλαω για τζακουζια..απλα τους παιρνει για μια ωρα και με οτι κανει αυτη μεσα, γυμνα, γλυψιματα,ντουζ.

Η περιμενε να ερθουν τα ραντεβου..απλα ειπε στην τσατσα να μην το λεει αυτο γιατι χτυπαει ασχημα.
Οποτε αν ισχυει το δευτερο με τα ραντεβου..δεν ισχυει αυτο που λες εσυ..και δινει προτεραιοτητα στα ραντεβου της σε σχεση με τους αλλους πελατες.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.608
Πόντοι
3.346
Ουτε χαζοι ειμαστε, ουτε χθεσινοι.. Η κοπελα δουλευει με ραντεβου οταν εχει.. και κλεινει το μαγαζι για αυτο το λογο.
Δεν μπορει για δυο ατομα να σβηνεις τα φωτα για δυομιση ωρες...και η τσατσα να μας λεει αν εχουμε κλεισει ραντεβου :confused: αλλα δεν το σκεφτηκα εκεινη τη στιγμη να της πω οτι ειμαι το ραντεβου να με βαλει μεσα :2funny:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
σε λιγες μερες θα ειμαι για καποιες ωρες Σαλονικα,επιστρεφω μετα απο πολλα χρονια απουσιας εκει.
λειτουργει πλεον τπτ σε Τανταλου,Σαπφους,προμηθεως? ή δεν υπαρχει τπτ εκει>?
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.608
Πόντοι
3.346
σε λιγες μερες θα ειμαι για καποιες ωρες Σαλονικα,επιστρεφω μετα απο πολλα χρονια απουσιας εκει.
λειτουργει πλεον τπτ σε Τανταλου,Σαπφους,προμηθεως? ή δεν υπαρχει τπτ εκει>?
Ναι, κατι κινεζικα μαγαζια.
Πανε στα στουντιο κατευθειαν..
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Ναι, κατι κινεζικα μαγαζια.
Πανε στα στουντιο κατευθειαν..
θενκς,αλλα δεν θα εχω αμαξι μαζι μου...δυσκολα να τραβιεμαι με τον οασθ
θυμαμαι 2 μπουρδελακια φυτοζωουσαν στην Τανταλου αναμεσα στα κινεζικα,μαλλον θα εκλεισαν κ αυτα.:undecided-old:
 
  • Λύπη
Αντιδράσεις: Sauron

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.608
Πόντοι
3.346
θενκς,αλλα δεν θα εχω αμαξι μαζι μου...δυσκολα να τραβιεμαι με τον οασθ
θυμαμαι 2 μπουρδελακια φυτοζωουσαν στην Τανταλου αναμεσα στα κινεζικα,μαλλον θα εκλεισαν κ αυτα.:undecided-old:
Παρε ταξι..μπορει να πεσεις και σε κανενα συναδελφο,ονοματα δεν λεμε :grin:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.129
Κριτικές
166
Like
26.946
Πόντοι
34.538
σε λιγες μερες θα ειμαι για καποιες ωρες Σαλονικα,επιστρεφω μετα απο πολλα χρονια απουσιας εκει.
λειτουργει πλεον τπτ σε Τανταλου,Σαπφους,προμηθεως? ή δεν υπαρχει τπτ εκει>?
Που εισαι χαμενος εσυ ρε φιλε?
Χρονια και ζαμανια,που λενε.
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
θενκς,αλλα δεν θα εχω αμαξι μαζι μου...δυσκολα να τραβιεμαι με τον οασθ
θυμαμαι 2 μπουρδελακια φυτοζωουσαν στην Τανταλου αναμεσα στα κινεζικα,μαλλον θα εκλεισαν κ αυτα.:undecided-old:
Από Ταντάλου μέχρι τον Μύλο με τα πόδια 10 λεπτά είναι άσε τον ΟΑΣΘ
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
497
Κριτικές
20
Like
914
Πόντοι
311
Studio efi τι έχει τελευταία έχει παει κανεις?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom