Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (5 μέλη και 33 επισκέπτες)

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
889
Κριτικές
3
Like
659
Πόντοι
366
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ παιδιά. Αν μπορεί κάποιο μέλος να προτείνει καμία καλή κοπέλα που δουλεύει στα μπου στην Θεσσαλονίκη θα το εκτιμούσα ευχαριστώ
Πανε Ναταλι στο godiva
 
Τελευταία τροποποίηση:

napolitanos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2023
Μηνύματα
125
Like
240
Πόντοι
21

anonimos4

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
106
Like
84
Πόντοι
1
Ρε παιδιά η μπελά στο godiva συνεχίζει να δουλεύει; Γιατί είχα Πάει πριν κανένα μήνα και η τσα μου είπε ότι δεν ξέρει αν θα ξαναγυρίσει. Στο σάιτ την δείχνει κανονικά. Αν ξέρει κάποιος ας μου απαντήσει. Ευχαριστώ
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Μεταξύ Βλάντας και Αγάπης τι προτείνετε?
Δεν έχω δοκιμάσει με αγάπη όποτε δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη! Με Βλαντα έχω αρκετές συνεδρίες! Είναι καλή σε υπηρεσίες! Για να διώξεις τα χοντρά μια χαρά! Αλλά πολύ μπλα μπλα ρε παιδί μου!
 

k8oulou

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
35
Like
230
Πόντοι
20
Η έντονη επιθυμία μου για Σοκολάτα μιας και είχα καιρό να δοκιμάσω με οδήγησε στη... Naomi! Βραδινή βάρδια στο Red-Night πέρασα με το απλό πρόγραμμα που στο συγκεκριμένο στούντιο ξεκινάει από 40€. Το μωρό έχει όμορφο προσωπάκι , μικρό στητό στήθος και... ΚΩΛΑΡΑ! Επίσης φοβερή αψεγάδιαστη γυμνασμένη κορμάρα , λεία πόδια και μοσχοβολιστή. Στον αγώνα δεν έδωσε και ρέστα αλλά ήταν υπομονετική , έβγαζε ηδονικές κραυγούλες και γενικά είναι μια πολύ τίμια επιλογή για κάποιον που έχει καύλες και του αρέσουν οι έγχρωμες! Μόνο η θέα της στα τέσσερα και ο υπέροχος σοκολατένιος κώλος της αρκεί...
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.901
Κριτικές
384
Like
5.710
Πόντοι
11.585
Η έντονη επιθυμία μου για Σοκολάτα μιας και είχα καιρό να δοκιμάσω με οδήγησε στη... Naomi! Βραδινή βάρδια στο Red-Night πέρασα με το απλό πρόγραμμα που στο συγκεκριμένο στούντιο ξεκινάει από 40€. Το μωρό έχει όμορφο προσωπάκι , μικρό στητό στήθος και... ΚΩΛΑΡΑ! Επίσης φοβερή αψεγάδιαστη γυμνασμένη κορμάρα , λεία πόδια και μοσχοβολιστή. Στον αγώνα δεν έδωσε και ρέστα αλλά ήταν υπομονετική , έβγαζε ηδονικές κραυγούλες και γενικά είναι μια πολύ τίμια επιλογή για κάποιον που έχει καύλες και του αρέσουν οι έγχρωμες! Μόνο η θέα της στα τέσσερα και ο υπέροχος σοκολατένιος κώλος της αρκεί...
What.!!!!!??? :think:
 

anonimos4

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
106
Like
84
Πόντοι
1
Μάγκες πήγα χτες σε ένα στου Πέτρου ερημίτη ή στο Πέτρου εριμιτη 2α η στο 5 σε ένα επο αυτά τα δυο εκεί που δουλεύει μια ελληνίδα μικρή σε ηλικία. Έχει πάει κανείς να δοκιμάσει εγώ περασα απίστευτα
 
Εγγρ.
25 Ιουλ 2022
Μηνύματα
94
Like
314
Πόντοι
20
Μάγκες πήγα χτες σε ένα στου Πέτρου ερημίτη ή στο Πέτρου εριμιτη 2α η στο 5 σε ένα επο αυτά τα δυο εκεί που δουλεύει μια ελληνίδα μικρή σε ηλικία. Έχει πάει κανείς να δοκιμάσει εγώ περασα απίστευτα
Τι βαρδια? Θυμασαι ονομα? Λεω να παω να λεηλατησω τιποτα σημερα και αυριο.
 

anonimos4

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
106
Like
84
Πόντοι
1
Τι βαρδια? Θυμασαι ονομα? Λεω να παω να λεηλατησω τιποτα σημερα και αυριο.
Πιο πολύ για αυτό έγραψα το μήνυμα μήπως ξέρει κάποιος που έχει πάει υο όνομα γιατί και εγω δεν το θυμάμαι. Η κοπέλα τρομερή φίλε σαν να γαμουσα την κοπέλα μου. Την είχα στα τέσσερα το πήγαινα τέρμα και μου λέει έλα να σε γαμησω εγώ να δεις πως γίνεται ανεβαίνει από πάνω με πιάνει από τον λαιμο και με πνιγεί.
 
Εγγρ.
25 Ιουλ 2022
Μηνύματα
94
Like
314
Πόντοι
20
Πιο πολύ για αυτό έγραψα το μήνυμα μήπως ξέρει κάποιος που έχει πάει υο όνομα γιατί και εγω δεν το θυμάμαι. Η κοπέλα τρομερή φίλε σαν να γαμουσα την κοπέλα μου. Την είχα στα τέσσερα το πήγαινα τέρμα και μου λέει έλα να σε γαμησω εγώ να δεις πως γίνεται ανεβαίνει από πάνω με πιάνει από τον λαιμο και με πνιγεί.
Τι βαρδια?
 

anonimos4

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
106
Like
84
Πόντοι
1
Απόγευμα ήταν
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Την είχα ξαναπετύχει τα Χριστούγεννα που ήμουν Ελλάδα. Πάσχα που ξαναήρθα δεν ήταν εδώ τώρα μπορεί νε βγάλει το καλοκαίρι έδω
 

anonimos4

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
106
Like
84
Πόντοι
1
ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΠΩ ΟΥΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΠΟΛΥ ΕΙΝΑΙ Η ΕΛΕΝΑ. ΤΕΚΕΥΤΑΙΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΘΕΙΑ.ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΨΙΛΗ ΜΕ ΒΥΖΙ ΤΟΥΜΠΑΝΟ ΚΑΙ ΩΡΑΙΑ ΤΑΤΟΥΑΖ. 30 ΕΥΡΩ ΚΟΡΑΣΙΔΑ
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
889
Κριτικές
3
Like
659
Πόντοι
366
Μάγκες πήγα χτες σε ένα στου Πέτρου ερημίτη ή στο Πέτρου εριμιτη 2α η στο 5 σε ένα επο αυτά τα δυο εκεί που δουλεύει μια ελληνίδα μικρή σε ηλικία. Έχει πάει κανείς να δοκιμάσει εγώ περασα απίστευτα
Αμαβαθμιζετε σιγσ σιγα η πόλη μας....
 

anonimos4

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
106
Like
84
Πόντοι
1
Αμαβαθμιζετε σιγσ σιγα η πόλη μας....
Φίλε και μυστη Πλούταρχε. Αρχιδια αναβαθμίζεται χτες περασα από όλα τα 40αρια και δεν άξιζε καμία. Τα 30 που συνάντησα ήταν αξιοσέβαστα
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
889
Κριτικές
3
Like
659
Πόντοι
366
Φίλε και μυστη Πλούταρχε. Αρχιδια αναβαθμίζεται χτες περασα από όλα τα 40αρια και δεν άξιζε καμία. Τα 30 που συνάντησα ήταν αξιοσέβαστα
Οκ...
Εχεξ ομως απο μιλφ και στα καινουρια που ανοιξαν στην Ερημητη
 

anonimos4

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
106
Like
84
Πόντοι
1
Οκ...
Εχεξ ομως απο μιλφ και στα καινουρια που ανοιξαν στην Ερημητη
Δεν μαρεσουν τα μιλφ ρε φίλε . 20 χρόνων είμαι γουστάρω 25 άχρονες. Επίσης το κακό είναι ότι δεν δεν δέχονται χαστούκια στο πρόσωπο. Μόνο μια φορά με ένα call girl ανταλλάξαμε κάτι ωραια μπάτσιδια και γουστάραμε και οι δυο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom