Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 50 άτομα (8 μέλη και 42 επισκέπτες)

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.258
Κριτικές
11
Like
18.534
Πόντοι
3.796
aytoi θα καταφέρουν να ανεβάσουν το απλό στα 60 κάποτε
Εδώ ο άλλος λέει έδωσε 100 στην Μπιάνκα για έξτρα μισάωρο ..τι περιμένεις με την μαλακια που τους έχει διαβάλει;
Στα μισά στούντιο που μπαίνω βράδυ δεν καταφέρνω να δω την κοπέλα γιατί την έχουν σε πρόγραμμα .
Άμα θέλετε να γαμάτε μερικοί 2 ώρες πάρτε μια εσκορτ έχει καταντήσει αηδια.
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.387
Like
3.705
Πόντοι
456
Εδώ ο άλλος λέει έδωσε 100 στην Μπιάνκα για έξτρα μισάωρο ..τι περιμένεις με την μαλακια που τους έχει διαβάλει;
Στα μισά στούντιο που μπαίνω βράδυ δεν καταφέρνω να δω την κοπέλα γιατί την έχουν σε πρόγραμμα .
Άμα θέλετε να γαμάτε μερικοί 2 ώρες πάρτε μια εσκορτ έχει καταντήσει αηδια.
σε αυτο με το προγραμμα υπαρχει περιπτωση να λενε ψεμματα επειδη διαλεγουν πελατες
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.258
Κριτικές
11
Like
18.534
Πόντοι
3.796
σε αυτο με το προγραμμα υπαρχει περιπτωση να λενε ψεμματα επειδη διαλεγουν πελατες
Ξέρω τι εννοείς ,αλλά όχι μιλάμε και για κοπέλες που έχω πάρει ,κανονικά έχει μαλακες που πληρώνουν .
Εδώ την άλλη φορά με λέει είναι σε προγραμμα αλλά σε λίγο βγαίνει άμα θες περίμενε και ήμουν μισή ώρα στο σαλόνι ,μετά τι να φύγεις ;αναγκαστικά έκατσα μέχρι να βγει .
Αυτό που λες το κάνουν συνήθως με τις μεγάλες παρέες ή άμα είναι κανένας σταμπαρισμενος
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.387
Like
3.705
Πόντοι
456
Ξέρω τι εννοείς ,αλλά όχι μιλάμε και για κοπέλες που έχω πάρει ,κανονικά έχει μαλακες που πληρώνουν .
Εδώ την άλλη φορά με λέει είναι σε προγραμμα αλλά σε λίγο βγαίνει άμα θες περίμενε και ήμουν μισή ώρα στο σαλόνι ,μετά τι να φύγεις ;αναγκαστικά έκατσα μέχρι να βγει .
Αυτό που λες το κάνουν συνήθως με τις μεγάλες παρέες ή άμα είναι κανένας σταμπαρισμενος
δεν ξερω τι κατάλαβες οτι εννοώ αλλά εγώ νομιζα οτι απορρίπτουν οσους βλέπουν οτι πάνε για απλό και δεχονται κυρίως αυτούς με τις εξτρα χρεώσεις..σιγά μην χαραμίσει η άλλη χρόνο για 30-40 οταν έχει κορόιδα που δίνουν 80 και 100 για να κάνουν απλά μπάνιο μαζί της
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
Δεν θυμαμαι πρεπει να ημουν την 2η φορα πριν μπω στην Καταλινα, και μου εξηγει η τσατσα το προγραμμα, 2 εκτωνωσεις στα 120€, ...τις λεω και γιατι να μην μπω 2 φορες με 40αρι, συνολο 80€..???.....βραχυκηκλωσε.!! ....απο εκει μαλλον με θυμοταν και οταν εφυγε η Καταλινα και την ρωτησα που ειναι, με αγριοκοιταξε....

Καταθεση πριν λιγο, η Νατασσα κλειστη, freehouse μονο το ενα της Λιλιανας αναμενο, δεν μπηκα, κατι μεσα μου ελεγε φυγε δεν σου βγενει σημερα... πηγα παρανταιζ να δω τα 2 καινουρια, Ρουμπι και Αλεξανδρα, λατινες και οι 2, βγενει η Ρουμπι, καλο μπαστυ γκομενακι με αφρατο κωλαρακι, συμπαθιτικο προσωπο, βυζαρες.!! Βγενει η Αλεξανδρα, Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ.!!!!!! σκουροχρωμη τερμα, αλλα εχει αδειασει οτι σιλικονη υπαρχει στον κοσμο πανω της, χειλια, βυζια κωλο, μπουτια, ενα πραμα δεν ποιανει μουχλα πουθενα.!!! Τρομαξα.... σωμα ανομοιομορφο, σαν κομιξ ενα πραγμα ηταν.... πληρωσα την Ρουμπι, και εφαγα τα μουτρα μου, καλο μωρο, αλλα μη και μη, και οχι και οχι, με τα χιλια ζορια μου την σηκωσε και με αλλα τοσα την εχυσα...απειρο κοριτσακι φενεται, απο τις κινησεις της, στα βυζια εβαλε σκουλαρικια και δεν αφηνει πολλα πολλα, κακως, μου περασε απο το μυαλο μολις μου το ειπε να την στειλω, μιας και δεν ειχα ακουμπησει το εμπορευμα, αλλα δεν περιμενα να ειναι τοσο φολα.....

edit, Η Φριντα, για οποιον την ψαχνει ειναι αρωστη, δεν δουλευει, απο οτι μου ειπε η τσατσα....
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
553
Κριτικές
21
Like
2.757
Πόντοι
1.436
Δεν θυμαμαι πρεπει να ημουν την 2η φορα πριν μπω στην Καταλινα, και μου εξηγει η τσατσα το προγραμμα, 2 εκτωνωσεις στα 120€, ...τις λεω και γιατι να μην μπω 2 φορες με 40αρι, συνολο 80€..???.....βραχυκηκλωσε.!! ....απο εκει μαλλον με θυμοταν και οταν εφυγε η Καταλινα και την ρωτησα που ειναι, με αγριοκοιταξε....

Καταθεση πριν λιγο, η Νατασσα κλειστη, freehouse μονο το ενα της Λιλιανας αναμενο, δεν μπηκα, κατι μεσα μου ελεγε φυγε δεν σου βγενει σημερα... πηγα παρανταιζ να δω τα 2 καινουρια, Ρουμπι και Αλεξανδρα, λατινες και οι 2, βγενει η Ρουμπι, καλο μπαστυ γκομενακι με αφρατο κωλαρακι, συμπαθιτικο προσωπο, βυζαρες.!! Βγενει η Αλεξανδρα, Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ.!!!!!! σκουροχρωμη τερμα, αλλα εχει αδειασει οτι σιλικονη υπαρχει στον κοσμο πανω της, χειλια, βυζια κωλο, μπουτια, ενα πραμα δεν ποιανει μουχλα πουθενα.!!! Τρομαξα.... σωμα ανομοιομορφο, σαν κομιξ ενα πραγμα ηταν.... πληρωσα την Ρουμπι, και εφαγα τα μουτρα μου, καλο μωρο, αλλα μη και μη, και οχι και οχι, με τα χιλια ζορια μου την σηκωσε και με αλλα τοσα την εχυσα...απειρο κοριτσακι φενεται, απο τις κινησεις της, στα βυζια εβαλε σκουλαρικια και δεν αφηνει πολλα πολλα, κακως, μου περασε απο το μυαλο μολις μου το ειπε να την στειλω, μιας και δεν ειχα ακουμπησει το εμπορευμα, αλλα δεν περιμενα να ειναι τοσο φολα.....

edit, Η Φριντα, για οποιον την ψαχνει ειναι αρωστη, δεν δουλευει, απο οτι μου ειπε η τσατσα....
Η Φρίντα δούλευε σήμερα το πρωί
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.079
Κριτικές
9
Like
3.484
Πόντοι
456
Την Παρασκευη το μεσημερι στο στουντιο Εφη περασα πολυ ομορφα με την Αντζελινα.Παλιοτερα ηταν στον Αφρο,στο πρασινο.Θα γραψω αυριο κριτικη.
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
553
Κριτικές
21
Like
2.757
Πόντοι
1.436
Την Παρασκευη το μεσημερι στο στουντιο Εφη περασα πολυ ομορφα με την Αντζελινα.Παλιοτερα ηταν στον Αφρο,στο πρασινο.Θα γραψω αυριο κριτικη.
Αντζέλικα μήπως; Ξανθιά με όμορφο πρόσωπο;
 

Bilzerian1991

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2023
Μηνύματα
62
Like
179
Πόντοι
0
Καταδρομική χθες το βραδυ μετα απο πολυ καιρο.Φτάνοντας κατα τις 00:30 παντου εβλεπα πιτσιρικαδες, τουριστες που μπαινοεβγαιναν και μερικους οπαδούς της Ρομα να κανουν
Γυρες και αυτοι. Η Κατασταση τραγικη , τελικα κατέληξα με την ιζαμπελα στη νικηφόρου ουρανού , πρωτη φορα την εβλεπα,ξεκιναει απο 30 μου ειπε η τσατσα μπηκα με το 40αρι, , αρκετα ευχάριστη η τσατσα στο σαλονι η μοναδική που φορουσε
Μασκα σε οσα σπιτάκια μπηκα, στα του αγωνα 20 χρονων μου δήλωσε με πισω κινηση φωτια και ενα κενο αναμεσα στα δοντια. Στο δωματιο παιζαμε παντομίμα στην αρχη δεν της επαιρνες κουβεντα , η πίπα τρομερη απο τις καλυτερες που μου εχουν κανει απο κει και περα Μολις στήθηκε στα 4 δεν αργησα να τελειωσω , απλα το μονο αρνητικο ηταν που δεν ηθελε γρήγορους ρυθμους , με το παραμικρο ανέβασμα ταχύτητας άρχιζε τα
Μα και μου με πονας. Συνοπτικά στους τυφλούς κυριαρχεί ο μονοφθαλμος και με τετοιο χαλι αμφίβολο αν ξανακατεβω συντομα.
 

AlanPar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2022
Μηνύματα
104
Κριτικές
22
Like
639
Πόντοι
311

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
673
Πόντοι
301
Όχι ρε φίλε ,τι δουλειά έχεις εσύ με αυτό που έγραψα.
Μιλάω για την πολυκοσμία στο σαλόνι και από έξω .
Διαβάζουν εδώ για μια κοπέλα και μαζεύονται εκεί σαν να μην υπάρχει αύριο.
Ευχαριστώ για την απάντηση!!
Γαματε γτ χανόμαστε!!
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
339
Κριτικές
14
Like
586
Πόντοι
311
Παίδες προ ολίγο τσάρκα με συναθλητή στα σπιτάκια του Μύλου, κατάσταση? ΧΑΛΙΑ-ΧΑΛΙΑ και ζητάνε και 40αρι τα περισσότερα, κλειστά και η ΕΒΕΛΙΝΑ!Απούσα και η ΡΙΤΑ!:cry::cry: Μάγκες καλύτερα Αθήνα με 10ρικο γαμάς μετάξι με παροχή δωρεάν ΕΧΤΡΑ! Μπάζα παντού κατέμέ!

Φίλε το μετάξι των 10 ευρώ είναι χειρότερο και από τη πιάτσα μας , Πέρσι πήγα και φέτος πήγα έχω περάσει σε όλα πρωί - βράδυ 3-4 μέρες η βρομιά είναι τραγική το οτι πακι βρήκα κόντεψα να λιποθυμήσω απο τη βρώμα τους και γενικά είναι τελείως ξεπέτα όσες φορές τόλμησα ούτε 5 λεπτά . Δεν πήγα δυστυχώς στην μεσαία κατηγορία γιατί ήταν λίγο μακριά απο το hotel μου
 

aristotelis4312

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2016
Μηνύματα
270
Like
819
Πόντοι
81
Πέρασμα για σύντομη τσάρκα πριν να πάω σε ένα ραντεβού που είχα με εσκορτ για να ρίξω μια πιστολια να φύγουν τα εύκολα τα πρώτα . Μπαίνω paradise βλέπω την μελαμψή (μη τη πω μαύρη) και μου τη πέσει κανας ζεος , κοντή με δύο μεγάλα βυζιά, δε μου κάνε καν κλικ , πάω δίπλα στο 1 και βλέπω τη Χριστίνα που ήταν παλιά στο Λας Βέγκας , τι ωραίο κοριτσάκι που ήταν τότε και πως έχει γίνει έτσι σαν να τη τσίμπησαν 50 μέλισσες, και θέλει και 40 ... τρώω τη ξενερα γιατί ήταν από τα στανταρακια μου κάποτε ( πετιτ καυλακι που γουστάρει hardcore και το παίζει μαγκάκι , ότι έπρεπε για να την πάρεις ακόμα πιο δυνατά) , φεύγω λοιπόν για Έλενα , ραισα που σε λίγο θα καταλήξει να γίνει κοπέλα μου τόσες φορές που την έχω πάρει , θα ξαναπώ ότι με εκπλήσσει ευχάριστα, ότι καλύτερο έχει η περιοχή και καλό παιδί , κατάθεση εκεί και έφυγα για το εσκορτ . Α μπήκα είδα και τη Κάρμεν στο Βέγκας που κάποιος έγραφε ότι είναι τσίτα και ότι έχει κολάρα , τι τσίτα ρε φίλε και ποια κολάρα, η Μιρέλα καλύτερη είναι .
 

georgekp34

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
900
Κριτικές
3
Like
2.172
Πόντοι
486
Η Άννα που έχει στο δίπλα σάιτ το παίζει κ ανεξάρτητη η είδα λάθος στο ΕΝ?
 

Stadarh

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
64
Like
82
Πόντοι
0
Παιδιά πρέπει να σοβαρευτείτε όλοι εσείς που δείξετε πάνω από 40 ναι την καυλα σας κάνετε δεν λέω έχετε τα δεινετε οκ κανένα θέμα αλλά αν πάτε μια βόλτα από Αθήνα με 10 γαματε αυτές που βλέπετε εδώ Θεσσαλονίκη και μην σας πω με διαφορά πολλή καλύτερες εκεί αν δεινατε Αθήνα 30 και 40 θα ήσασταν όλοι Σουλτάνοι θα σας έβλεπε η γκομενα και θα έτρεμε το μουνι της θα έλεγε αυτός πρέπει να γουστάρει φουλ όποτε θα πρέπει να τον ηκανοποιησω εδωωωω οοοοο δεινής 30 και σε ξεπετάνε αιντε παιξτην να χύσεις να φύγω …. Παίδες η Θεσσαλονίκη δυστυχώς είναι πίσω λόγο του κόσμου της αν έχω άδικο απαντήστε μ
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Θενκς μαν, θα περασω να δω, αλλιως εχω και 2η επιλογη αν δουλευει η Ελενα πρασινοματα στο Π.Ερημιτη.


Οσο για την Μπιανκα, χωρις να παρεξιγισω κανεναν, γουστα του καθενος, και απο την στιγμη που δουλευει το μικρο σε σπιτι, ειναι νομιμο οτι γινεται, δηλαδη αυτο το αβυζο πλακα στηθος/θωρακα με την ρωγα μετα βιας να εχει καποιο μεγεθος, μου εκανε λιγο για....παιδοφιλικες καταστασεις. Αλλη μια φορα ενιωσα ετσι με ενα αλλο μικροκαμωμενο που εμοιασε με ανηλικο, στο λας βεγκας νωμιζω πρεπει να δουλευε, ειχε ασιατικα χαρακτηριστικα....
Ετσι περιπου ηταν η Φλοριτα στα ορια του ανηλικου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom