Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (3 μέλη και 42 επισκέπτες)

k8oulou

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
34
Like
224
Πόντοι
20
Η παράδοση των τελευταίων 15 ετών θέλει να κάνω μια μπουρδελοτσαρκα πριν ή μετά την ψήφο... σήμερα το μεσημέρι λοιπόν

Φρίξου 15α... Τζούλια Ρουμάνα γύφτισσα, παλιά καραβάνα από Βαρδάρη με βυζάρες και γενικά καλή περίπτωση τότε
Φρίξου 15β... Ρωξάνα επίσης γύφτισσα χοντρή με μεγάλη περιφέρεια
Φρίξου incognito... Ντιάνα ρωσσιδα νεαρή,νταρντανουλες και γλυκειά..την ξέσκιζε ένας μέσα και ακουγόταν μέχρι έξω οπότε όταν βγήκε έκρυβε το μουνάκι της, έκανε νάζια... φαίνεται καυλιάρα
Φρίξου 13... Χριστίνα Ρουμάνα βυζάρες η γνωστή που προχθές δούλευε νύχτα στην Ερημίτη

Belarus... Μόνικα μικρόσωμη με ωραίες αναλογίες και ασχημουλα αλλά καυλιάρα σαν σύνολο.
Μου είπε ότι δούλευε αρκετά χρόνια πριν σε διάφορα μαγαζιά γιατί κάπου τη θυμόμουν
Νικ.Ουρανου 24...Ρεμπέκα μικρόσωμο Ρουμανακι, ομορφούλα και τσαχπινα... είναι αυτή που δούλευε προχθές στο Μινώταυρου 3 που έγραψα
Μινώταυρου ξύλινο...η γνωστή ρωσσιδα Νατάσα με τις βυζάρες, ένα από τα στάνταρ της εποχής

Ερημίτη Sugarbabies το μεσαίο... Βανέσα κλασική μελαχρινή ρουμανοφατσα στο καλούπι της Έλενας περίπου... από κορμί δεν κατάλαβα γιατί φορούσε κάτι ριχτο και έκρυβε
Ερημίτη 3... μια μελαχρινή μιλφ σκυλοφατσα που δεν έχω ξαναδεί... στεκόταν γυμνή στην πόρτα της κουζίνας οπότε δεν είδα πολλά, διέκρινα αρκετά τατουάζ όμως

Λας Βέγκας μόνο το μεσαίο ανοιχτό αλλά δεν μπήκα και Venus κλειστά...
Και τέλος Νικ.Ουρανου 26 το δικό μου κορίτσι,η βασίλισσα της πρωινής ζώνης εδώ και χρόνια Ρουμάνα μιλφ Ειρήνη...με την κωλάρα της,τα στητα βυζάκια της και όρεξη να γαμηθει όπως παλιά... ρίξαμε μπόλικο ιδρώτα και με καθαρό μυαλό και ανανεωμένος πλέον πήγα και ψήφισα...

Είχε κινησούλα πάλι σήμερα και τα περισσότερα μαγαζιά ανοιχτά
Ερημίτη 3 το μελαχρινό μίλφ με τα πορνο-γυαλιά και τα τατουάζ λέγεται Λόρη. Δοκιμάστηκε σήμερα το πρωί,άφησε καλές εντυπώσεις σε γενικές γραμμές χωρις ωστόσο να ναι κάτι το σούπερ. Η κυρία της υποδοχής αναφέρει ψευδώς οτι είναι η Λόρη που ηταν πριν μερικά χρόνια με πολύ δυνατό feedback (είχα δοκιμάσει και τοτε) αλλά επιβεβαιώνω του λόγου το ΜΗ αληθές. Συστήνεται στους λάτρεις πορνογυαλιών,καυλοτατουάζ και κωλόμπατσων...
 

Dimitrisss(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2020
Μηνύματα
166
Κριτικές
5
Like
572
Πόντοι
301
Πέρασμα από το incognito να δω την diana. Εύσωμη κοπέλα,μεγάλα βυζιά,ωραίο πρόσωπο,καλά Ελληνικά.40 παράβολο για ελεύθερο στοματικό κ τελείωμα στα βυζιά είπα η πολύ ωραία τσατσά(πολύ καλύτερη από την κοπέλα).στα του αγώνα μέτρια πιπα,άφησε λίγο παίξιμο στο μουνι της που είχε μπόλικη λυπαντικη,μου ζήτησε να τη γλύψω αλλά δεν είμαι φαν κ ιδιαίτερα με τόσο τζελ εκεί κάτω.καβαλησε συμπαθητικά κ γαμηθηκε δυνατά στα 4 όπου κ ήρθε το τέλος.μετρια συνέδρια για το παλμαρέ.
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Μεσημεριανή επίσκεψη στα σπιτάκια μας. Στοχευμένη επιδρομή. Τα πρώτα τέσσερα της Νικηφόρου Ουρανού ήτανε ανοιχτά. Τα τρία απ αυτά για να είμαι ακριβής. Κλειστό ήτανε μόνο το πίσω αριστερά που είναι και το πιο παλιό πλέον αλλά ανανεωμένο.
Στο μπροστινό του είχε ένα ωραίο Milf με δυνατό στήθος, δεν θυμάμαι όνομα αλλά δεν είχε προγράμματα και παραξενεύτηκα. Μόνο απλό 30€ -Αν κάποιος γνωρίζει κάτι παραπάνω, ας ενημερώσει-
Στο πράσινο της Αφροδίτης είχε 2 κοπέλες, η μια νταρντάνα που μου έκανε κλικ. Στο πίσω δεν άνοιξαν. Παρεπιπτόντως τα δυο καινούργια πρώτη φορά τα βλέπω να λειτουργούν.
Έπειτα πήγα στη Φρίξου καρφωτός Incognito παραβλέποντας τα υπόλοιπα. Δεν ήτανε η Τζέση που φαίνεται στο πρόγραμμα του σαιτ, αλλά η Ντιάνα. Να ναι καλά ο συναγωνιστής Itkovian, θυμήθηκα τη κριτική του και πέρασα χωρίς πολύ σκέψη και διάθεση να πάω και σε άλλα. Vfm κατάθεση για απλό, αναμένεται και κριτική :hi:
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
724
Κριτικές
8
Like
762
Πόντοι
366
Ρε μπαγάσες, διάβασα πριν ότι επέστρεψε η Σαντρα κι ένα δάκρυ κύλισε από τη συγκίνηση...
Μπορεί κανείς να το επιβεβαιώσει, γιατί κατέβηκα Δευτέρα βράδυ στην Θεσσαλονίκη, αλλά ήταν κλειστά τα στουντιακια της Ν. Ουρανού κι έφυγα άπραγος (πλάκα πλάκα, μεγαλη παρακμή τα ιδρύματα)
Μην κάνουμε πάλι τζάμπα χιλιόμετρα!
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Στο άλλο σαιτ εμφανίστηκε μια Αλονα και φέρνει λίγο στη παλιά Αλιονα... Λέτε να είναι η ίδια;
 

MakeMyDay86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2018
Μηνύματα
181
Κριτικές
9
Like
513
Πόντοι
301
Καλημέρα. Ξέρει κανείς ποτέ έρχεται η Λάρα?
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
348
Κριτικές
2
Like
709
Πόντοι
81

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
897
Κριτικές
35
Like
1.013
Πόντοι
4.525
Στοχευμενα για alice red night βγηκε ενα κοντουλικο με κοιλιτσα και ολοσωμο δεν τρελαθηκα εφυγα.
Λας βεγκας επομενη σταση για Ριτα στανταρακι ηταν στο πρωτο ειπα για τζακουζακι αλλα δεν το ειχαν στο προγραμμα γιατι δεν εχουν ταπα μου ειπε η υπηρεσια. Στο μονο του αριστερα η Φριντα. Πολλα κυβικα για τα γουστα μου. Εφυγα αχυστος μιας που ολες οι υπολοιπες επιλογες μου ηταν αδιαφορες. Σκεφτηκα μετα κανα νεουδι που να γουσταρει και οχι μιλφ + αλλλα δεν βρηκα.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.106
Like
4.802
Πόντοι
456
Στο άλλο σαιτ εμφανίστηκε μια Αλονα και φέρνει λίγο στη παλιά Αλιονα... Λέτε να είναι η ίδια;
Αν εννοείς την ουκρανεζα Αλιονα.... καμια σχεση. Εξάλλου η Αλιονα ζει στο Καναδά πλέον
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
687
Κριτικές
12
Like
3.206
Πόντοι
736
Από αυτές τις λατινες που είναι τώρα στην πόλη μας δεν κάνει καμία είναι ξεπετες .ενω μου αρέσουν οι γυναίκες με αυτό το σωματοτυπο προσωπικά απέχω και περιμένω κάτι καινούριο να έρθει.απο αυτές που δοκίμασα άξιζαν μόνο η Σαβίνα μια μελίντα και η αμπερ οι αλες ήταν πεταμένα λεφτά .δυστηχως το επίπεδο των κοριτσιών στην πόλη μας έχει πέσει πολύ τόσο σε εμφάνιση όσο σε υπηρεσίες.
Χθες μιλώντας με μία από τις κοπέλες αυτές του γκρουπ των Λατίνων έμαθα ότι όλες έρχονται με τουριστική βίζα. Σε τι μας αφορά αυτό; Ένας αλλοδαπός με τουριστική βίζα Απαγορεύεται να δουλεύει. Άρα καμία από αυτές τις κοπέλες δεν είναι δηλωμένη δηλαδή δεν έχει άδεια εργασίας. Συνεπώς δεν περνάει
Κανέναν απολύτως υγειονομικό έλεγχο
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
348
Κριτικές
2
Like
709
Πόντοι
81
Δεν έχουν ρεύμα τώρα κάτω Φρίξου και Νικηφόρου Ουρανού όπως και Αχελώου μην πάτε τσαμπα, μετα από τίς 14:00 .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom