Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.598
Πόντοι
3.796

Malzahar

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
221
Like
365
Πόντοι
21
μονο το hot lady φερνει νέα κορίτσια,δε ξέρω τι συμβαίνει και έχει "παγώσει" το πράγμα αλλά όταν όλος ο κόσμος είναι σε πρόγραμμα και πηδιούνται μεταξύ τους ποιος ο λόγος να τα σκασουν στα μπουρδελα? τα 40αρια είναι χρήματα που δεν κερδίζονται τόσο εύκολα τη σημερον ημέρα....υπομονή!
 

Latinolover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2021
Μηνύματα
103
Κριτικές
3
Like
565
Πόντοι
301
Καλημέρα μάγκες. Έχουμε καμία άποψη για Heidi του paradise??
Επίσης μακριά από Σεσιλ του hot lady - villa erotica. Θα γράψω κάποια στιγμή κάνα 2 λόγια. Μεγάλη φόλα
 

Malzahar

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
221
Like
365
Πόντοι
21
Καλημέρα μάγκες. Έχουμε καμία άποψη για Heidi του paradise??
Επίσης μακριά από Σεσιλ του hot lady - villa erotica. Θα γράψω κάποια στιγμή κάνα 2 λόγια. Μεγάλη φόλα
ήταν και περσυ το καλοκαίρι η χαιντι,θέλω να την επισκευτώ κι εγώ,είναι η εμφάνιση της γυναίκας που με καυλώνει αλλα εάν δε δεχεται βυζογλυψιμο εκει θα χουμε θεματάκι,ελπίζω να είναι καλή μεσα,εάν πας πρώτος θέλουμε κριτική...
 

Latinolover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2021
Μηνύματα
103
Κριτικές
3
Like
565
Πόντοι
301
ήταν και περσυ το καλοκαίρι η χαιντι,θέλω να την επισκευτώ κι εγώ,είναι η εμφάνιση της γυναίκας που με καυλώνει αλλα εάν δε δεχεται βυζογλυψιμο εκει θα χουμε θεματάκι,ελπίζω να είναι καλή μεσα,εάν πας πρώτος θέλουμε κριτική...
Θα πάω απόψε όπως και να έχει γιατί την έχω βάλει στο μάτι. Θα γράψω και για αυτήν ότι είναι. Ελπίζω να μην με προδώσει το κάτω κεφάλι όπως έκανε με την Σεσιλ
 

Malzahar

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
221
Like
365
Πόντοι
21
Θα πάω απόψε όπως και να έχει γιατί την έχω βάλει στο μάτι. Θα γράψω και για αυτήν ότι είναι. Ελπίζω να μην με προδώσει το κάτω κεφάλι όπως έκανε με την Σεσιλ
πάνε και πες μου αν αξίζει..
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Καλημέρα μάγκες. Έχουμε καμία άποψη για Heidi του paradise??
Επίσης μακριά από Σεσιλ του hot lady - villa erotica. Θα γράψω κάποια στιγμή κάνα 2 λόγια. Μεγάλη φόλα
Μακριά.... Δεν..... Όλα μέτρια προς χάλια.... Έχω ανεβάσει και κριτική.... Δεν νομίζω να άλλαξε προς το καλύτερο από πέρυσι.
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
204
Κριτικές
9
Like
730
Πόντοι
361
Καλησπέρα παιδιά μια Ιζαμπέλα ξανθιά βράδυ στο δεξιό του Πέτρου ερημίτη με πολλά τατουάζ λέει τίποτα μέσα??
 

paokre

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2023
Μηνύματα
51
Like
36
Πόντοι
0
Καλησπερα συναδελφοι! πηγα στοχευμενα στη Λαρα, αν και δεν ειχε πολλα αμαξια και οταν μου ανοιξαν εφυγε και ενας..μου λεει η ιδια.. ελα σε κανα διωρο! ξαναπερναω στο μισαωρο και οντως δεν ειχε αμαξια..οποτε σκεφτηκα τους διωχνει ολους!
Λεω θα κανω διπλη καταθεση σημερα να περασει και η ωρα...παω Νατασα (ξυλινο) καλουτσικη περιπτωση θα γραψω κριτικη.
Ξανα περναω απο μπελα ντονα γεματο αμαξια, αρα λεω μας κοροιδευει με ειπε στο διωρο και ειχε περασει μια ωρα το πολυ. Φευγω παω παιρνω ενα καφεδακι και επιστρεφω στο μπελα ντονα..παλι γεματο αμαξια, νταξει λεω στανταρ δουλευει με ραντεβου αυτη και ημουν σιγουρος οτι αν εμπαινα και στο διωρο που μου ειπε, παλι θα μ ελεγε ελα σε καμια ωρα. Οποτε μια καταθεσουλα σημερα και απο βδομαδα αν βολεψει στη Λαρα.
Καλησπέρα φίλε μου έχω πάει και εγώ με την Νατάσα την Ρωσίδα άμα λέμε την ίδια .... Και πέρασα πολύ καλά μαζί της !!! θα ήθελα να μου πεις πως πέρασες και εσύ μέσα στο δωμάτιο να δω άμα τους προσέχει όλους το ίδιο !!! ευχάριστο φίλε μ !!! και καλά γαμήσια την επόμενη φορά !!!!! :D::D::D::D:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.608
Πόντοι
3.346
Καλησπέρα φίλε μου έχω πάει και εγώ με την Νατάσα την Ρωσίδα άμα λέμε την ίδια .... Και πέρασα πολύ καλά μαζί της !!! θα ήθελα να μου πεις πως πέρασες και εσύ μέσα στο δωμάτιο να δω άμα τους προσέχει όλους το ίδιο !!! ευχάριστο φίλε μ !!! και καλά γαμήσια την επόμενη φορά !!!!! :D::D::D::D:
Διαβασε την κριτικη.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.598
Πόντοι
3.796
Καλησπέρα φίλε μου έχω πάει και εγώ με την Νατάσα την Ρωσίδα άμα λέμε την ίδια .... Και πέρασα πολύ καλά μαζί της !!! θα ήθελα να μου πεις πως πέρασες και εσύ μέσα στο δωμάτιο να δω άμα τους προσέχει όλους το ίδιο !!! ευχάριστο φίλε μ !!! και καλά γαμήσια την επόμενη φορά !!!!! :D::D::D::D:
Η Νατάσα η Ρωσίδα στο ξύλινο ,σε όλους τα ίδια κάνει και παίζει και την ίδια κασέτα .
Όχι ..δεν ήσουν ο τυχερός όπως νόμιζες φίλε μου ! :cheesy:
Σε κάνει πέσιμο από το σαλόνι άμα είσαι καινούριος και όλα τα παρελκόμενα μετά είναι για να σε κρατήσει για πελάτη .
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.598
Πόντοι
3.796

paokre

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2023
Μηνύματα
51
Like
36
Πόντοι
0

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom