Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (2 μέλη και 40 επισκέπτες)

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
949
Κριτικές
14
Like
1.972
Πόντοι
496
Από το μπελαρους πέρασες;
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.279
Like
1.330
Πόντοι
266
Ρε παιδιά η ριτα τι ώρες είναι τελικά?
Δεν υπάρχει στο δίπλα σαιτ πια
 

veteranos2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2020
Μηνύματα
52
Like
114
Πόντοι
0

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
685
Like
1.680
Πόντοι
206
Πέρασμα απο Ρίτα βενους. Η κοπέλα είναι το απόλυτο gfe. Πολύ εντυπωσιακή από εμφάνιση. Σώμα εξαιρετικό. Πρόσωπο ομορφο. Στα του αγώνα η κοπέλα έδωσε ρέστα. Προτείνεται ανεπιφύλακτα.Θα ξαναπροτιμηθεί και μάλιστα άμεσα.
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Πείτε καμία ιδέα σε πιο κορασιο να το χώσω σήμερα ρε παιδιά; Αυτή η καινούργια η Καμιλα λέει τίποτα; Της τον έχωσε κανείς;
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Πιάνει δουλειά περίπου στις 11 με 12 το μεσημέρι και μέχρι το βράδυ στο VENUS 2
Νομίζω ότι από αυτή τη βδομάδα είναι μέχρι τις 19.00...έτσι μου ειπε ο τσατσος την προηγούμενη βδομάδα που πηγα
 

georgepalaio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
228
Κριτικές
10
Like
489
Πόντοι
311
Που ειναι η Νταϊάνα του φριχαουζ. Αυτο ηταν σωστό ββw αλλά δεν πρόλαβα να την παρω μαλλον σταμάτησε
 

goldenikos

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
63
Κριτικές
3
Like
113
Πόντοι
0
Φίλοι αν και δεν γράφω συχνά είπα να πω και γώ την εμπειρία μου για να γλιτώσετε τα λεφτά σας .

Πέρασμα σήμερα με Σάρα στις βίλες. Αν και βαριεστημένη στο σαλόνι λίγο το βυζακι το σιλικωνατο λίγο η μαλακια που με δέρνει πέρασα με απλό. Μπαίνει μέσα με γλύφει 1 λεπτό ανεβαίνει πάνω κάνει κάτι γκριμάτσες , σε 1 λεπτό αλλάζουμε στάση δυσανασχετεί πάλι και της λέω άστο . Και μ λέει με στραβωμα «Εσυ το είπες όχι εγώ» .

Μέσα στα νεύρα έφυγα και με το πουλί στο χερι
 

veteranos2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2020
Μηνύματα
52
Like
114
Πόντοι
0
Επίσκεψη χθες βράδυ Τετάρτης γύρω στις 11.30 με στόχο ένα από την Ερημίτη . Στο 3 η Ρεβέκα στο 5 που ήθελα να πάω στην Άννα ( το βαθύ λαρύγγι ) ήταν κλειστό . Απέναντι τώρα . Στο 4 εκεί που δούλευε τα πρωινά η Έλενα με τα ωραία μάτια ήταν η Λόρυ που μόλις μπήκε σε πρόγραμμα μισής ώρας είπα η τσατσά. Στο μεσαίο μου έκανε εντύπωση που ήταν ανοιχτό γιατί δουλεύει μόνο η Vanesa τα πρωινά , μπήκα να δω την κοπέλα η οποία όμως ήταν και αυτή στο δωμάτιο. Είναι μία καινούργια Ρουμάνα ετών 24 με είπε η τσατσά πολύ όμορφη και με ωραίο σώμα μαύρα μακρυά μαλλιά και με προγράμματα τα κλασικά που κάνουν όλες 30 , 40,50 αλλά δεν κάνει πρωκτικό. Στο τελευταίο που πέρασα τελικά ήταν η Ρενάτα . Ένα μικρό χαμογελαστό κοριτσάκι από το Βουκουρέστι 19 ετών όπως με είπε η ίδια . Πολύ καλή αργή πίπα όπως της ζήτησα για αρκετή ώρα . Μετά στάση 69 όπου με ζήτησε ευγενικά να μη τελειώσω στο στόμα της. Ακολούθως στήθηκε στα τέσσερα και έγλειψα το κωλαράκι της το οποίο και κουνούσε στο πρόσωπό μου . Πέρασμα προφυλακτικού και έγινε μόνο μία στάση reverce cow girl όπου και κουνιόταν τόσο αισθησιακά που δεν άντεξα. Διάρκεια γύρω στα 20 με 25 λεπτά. Πολύ καλή εμπειρία για αυτούς που προτιμούν μικρές. Η κοπέλα ήταν πολύ ευγενική . Θα προτιμηθεί ξανά σίγουρα. Πριν περάσω όμως μέσα πήγα και στο σπιτάκι της Μινωταύρου απέναντι από το venus για να δω μια μικρή και όμορφη κοπελίτσα που πριγράφανε άλλοι συναγωνιστές. Εκεί ήταν η Ειρήνη η ξανθιά milf που δουλεύει πρωί στο ν.ουρανού 28 . Με είπε το εξείς πρόγραμμα . 30 γυμνό στοματικό με τελείωμα στο στόμα. 40 για 69 και στο 50αρι είχε δύο εκτονώσεις με διάλειμμα για μπανάκι together. Επίσης παρατήρησα ότι είχε κίνηση για την συγκεκριμένη ώρα .
 

thestoxw

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2021
Μηνύματα
17
Like
26
Πόντοι
0
Σύλβια τι έγινε και την βγάλανε απτό άλλο σάιτ ξέρει κανεις τίποτα ;
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
902
Κριτικές
18
Like
3.091
Πόντοι
1.436
περασμα με συλβια πριν καποιες μερες
οκ εμφανισιακά δυνατη και οντως ειναι λατινα
αλλα εκει τελειωνουν τα θετικα...καμια συννεονηση τιποτα αγγλικα η ελληνικα μονο με νοηματα μπορεις να συνεννοηθείς
ουτε με τη τσατσα βγηκε ακρη μαλιστα με εκνευρισε αρκετα γιατι λεει πρεπει να δωσω 10 εξτρα για να κανω μπανιο ακουσών ακουσών
και οταν τη ρωτησα για λεπτομερειες σχετικα με τα προγράμματα μου ειπε μιλα με τη κοπελα για το τι ακριβως κανει στο κρεβατι...
δε θα ξαναπηγαινα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom