Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (0 μέλη και 30 επισκέπτες)

AlanPar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2022
Μηνύματα
104
Κριτικές
22
Like
639
Πόντοι
311
Πέρασμα από ν ουρανού 26 και στον πρόγραμμα η Βερόνικα , μικρούλα φαινόταν εταξυ 25-30 καλό σάλοναρισμα αλλά μέσα στο δωμάτιο μάπα το καρΠουζι !!!πήρα το απλό των 40. (Δεν εξηγώ προγράμματα, είχε τς κλασικά ξεκινώντας από 30). Αυτό που είχε διαφορετικό ήταν ότι στο φουλ μπορούσες να μπεις κσι σπο κωλο (έτσι είπε η Τσατσα ). Στα του αγώνα τώρα, ήταν τραγική. Πίπα αδιάφορη προς μέτρια, προσπαθούσε να ρουφήξει δυνατά αλλά σε πονούσε λίγο. Όταν ήρθε η ώρα να μπω με το που μπαίνει αρχίζει να φωνάζει τόσο δυνατά λες κσι την πηδούσε ο Rocco Sifretti. Πολύ ψεύτικο πολύ δυνατά σε φάση που σε ενοχλούσε η φωνή της. Σε κάποια φάση το πουλί μου έγινε πιο μαλακό και απο το αρκουδάκι του cajoline. Στην προσπάθεια ανόρθωσης απλά πήγε να το παίξει αλλά τόσο γρήγορα που σε πονούσε. Λες και έβλεπε πρώτη φορά πουλί. Δυστυχώς δεν ήταν ωραία εμπειρία. Όμορφη κοπέλα αλλά χτίζει βελτίωσης. Δεν την συνιστώ κσι δε θα ξαναπηγαίνα με τίποτα
 
Τελευταία τροποποίηση:

Antonis80

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2020
Μηνύματα
56
Like
12
Πόντοι
0
Καλήσπερα μπερμπάντηδες, ξέρει κανείς αν δουλεύει και που η Νατάσσα η βυζαρού που δούλευε στο πράσινο το γωνιακό στη νικ.ουρανού?
Καλημέρα η βυζαρου χάθηκε..για βοηθήστε μας ρε παιδιά..
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
958
Κριτικές
14
Like
1.986
Πόντοι
496
Η Κάρινα το βαθύ λαρύγγι δουλεύει;
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.074
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Αν έχει κανείς το Facebook από τη milf Justine την Ολλανδέζα, ας με το στείλει pm
 
Εγγρ.
9 Μαΐ 2022
Μηνύματα
92
Like
40
Πόντοι
0
Αυτή τη χοντρή που αναφέρεις τη Νατάσα τη ψάχνω και εγώ.που δουλεύει;
Την είχα πετύχει πριν κανα 2μηνο νομίζω εκεί, πιο παλιά δούλευε απέναντι απτο Λας Βέγκας .. Δεν ήτανε κάτι το ιδιαίτερο, την πήρα μια φορά δεν αξιζει
 

Antonis80

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2020
Μηνύματα
56
Like
12
Πόντοι
0
Την είχα πετύχει πριν κανα 2μηνο νομίζω εκεί, πιο παλιά δούλευε απέναντι απτο Λας Βέγκας .. Δεν ήτανε κάτι το ιδιαίτερο, την πήρα μια φορά δεν αξιζει
[/Qτο
Την είχα πετύχει πριν κανα 2μηνο νομίζω εκεί, πιο παλιά δούλευε απέναντι απτο Λας Βέγκας .. Δεν ήτανε κάτι το ιδιαίτερο, την πήρα μια φορά δεν αξιζει
Το ξέρω για αυτήν.τις τελευταίες μέρες δεν τη βρίσκω.που δουλεύει τώρα;
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.423
Κριτικές
96
Like
12.028
Πόντοι
25.015

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.423
Κριτικές
96
Like
12.028
Πόντοι
25.015
Μάγκες πάμε ένα γκάλοπ, ποια είναι η πιο όμορφη πιστεύετε από τους οίκους;
Για τα δικα μου γουστα μ'αρεσει πολυ η Συλβια. Ειναι νεαρη, εχει ωραιο προσωπακι, εχει βυζαρες που μολις τις βλεπω γινομαι τουρμπο και γενικα μ'αρεσει σαν εμφανιση.
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
958
Κριτικές
14
Like
1.986
Πόντοι
496
Αδερφέ πάει την χάσαμε έφυγε, κρίμα ηταν και η πρώτη μου φορά σε πουτάνα είχε στραβώσει το σαγόνι μου απο το Deep throat της
Καμία άλλη με τέτοια προσόντα στην πίπα έχεις να μου προτείνεις?
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Μάγκες δεν ξέρω αν είναι σχετικό με το νιμα αλλά είδα ένα μουνι στην γιαννιτσων άλλο πραμα! Συνήθως βλέπεις πουτανες που φοράνε απλά ένα ξεκωλο μίνι η ένα σορτσάκι σαν ζώνη! Αυτήν ήταν και κυριλέ ντυμένη! Σαν υποδοχή σε ξενυχτάδικο ήταν! Στο 15λεπτο απάνω είχε φορτωθεί! Πρώτη φορά με άρεσε κάτι στην πιάτσα!
 
Εγγρ.
9 Μαΐ 2022
Μηνύματα
92
Like
40
Πόντοι
0
Για τα δικα μου γουστα μ'αρεσει πολυ η Συλβια. Ειναι νεαρη, εχει ωραιο προσωπακι, εχει βυζαρες που μολις τις βλεπω γινομαι τουρμπο και γενικα μ'αρεσει σαν εμφανιση.
Ωραιος! Σε πιο σπιτάκι θα μπορούσα να την βρω και τι βάρδια δουλεύει;
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.294
Like
8.899
Πόντοι
2.356
Μάγκες δεν ξέρω αν είναι σχετικό με το νιμα αλλά είδα ένα μουνι στην γιαννιτσων άλλο πραμα! Συνήθως βλέπεις πουτανες που φοράνε απλά ένα ξεκωλο μίνι η ένα σορτσάκι σαν ζώνη! Αυτήν ήταν και κυριλέ ντυμένη! Σαν υποδοχή σε ξενυχτάδικο ήταν! Στο 15λεπτο απάνω είχε φορτωθεί! Πρώτη φορά με άρεσε κάτι στην πιάτσα!

Σ αυτό το νήμα γράψτο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom