Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
673
Πόντοι
301
Καλησπέρα τύποι ξέρουμε αν είναι καλή μια ΙΝΑ στο poison δούλευε πρωινη βαρδια Σάββατο 21 μαιου κατι με τραβούσε να περασω αλλά είπα ας ρωτήσω πρώτα
κάποιο τύπο που εχει περάσει να μου πει την εμπειρία του για να μην φαω τα μούτρα μου και τα λεφτά μου ευχαριστώ!
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.588
Πόντοι
38.177
Καλησπέρα τύποι ξέρουμε αν είναι καλή μια ΙΝΑ στο poison δούλευε πρωινη βαρδια Σάββατο 21 μαιου κατι με τραβούσε να περασω αλλά είπα ας ρωτήσω πρώτα
κάποιο τύπο που εχει περάσει να μου πει την εμπειρία του για να μην φαω τα μούτρα μου και τα λεφτά μου ευχαριστώ!
Ρε τυπε αυτή είναι βαρέων βαρών,τι σε τράβηξε;
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.608
Πόντοι
3.346
περασμα με συλβια πριν καποιες μερες
οκ εμφανισιακά δυνατη και οντως ειναι λατινα
αλλα εκει τελειωνουν τα θετικα...καμια συννεονηση τιποτα αγγλικα η ελληνικα μονο με νοηματα μπορεις να συνεννοηθείς
ουτε με τη τσατσα βγηκε ακρη μαλιστα με εκνευρισε αρκετα γιατι λεει πρεπει να δωσω 10 εξτρα για να κανω μπανιο ακουσών ακουσών
και οταν τη ρωτησα για λεπτομερειες σχετικα με τα προγράμματα μου ειπε μιλα με τη κοπελα για το τι ακριβως κανει στο κρεβατι...
δε θα ξαναπηγαινα
Τα εχουμε γραψει αυτα συναδελφε.. επρεπε να πας ψιλιασμενος.
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
755
Like
915
Πόντοι
86
Τι λέει χειροτέρεψε πάνω όπως πρωτεύουσα; Το 19 έβλεπα το πολύ 5-10 και έμπαινε τώρα είδα 50-60 και το σκεφτόμουν ακομγ
 

john255

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
263
Κριτικές
21
Like
445
Πόντοι
4.180
Καλησπερα στα παιδια. Πηγα σημερα το Μεσημερι στην Ιωαννα. Παιδια αυτο δεν το εχω ξαναδει..
πληρωσα 50 ευρω για χαλαρα μπηκε μεσα μου λεει μωρο ξαπλωσε και αρχισε την πιπα χωρις προφυλακτικο ενω δεν την ειχα πληρωσει για κατι τετοιο. Της λεω ''ωπα ωπα με προφυλαξη''
εβγαλε προφυλακτικο μου λεει ''ανοιξε το δεν μου αρεσουν τα προφυλακτικα''
επειτα αρχισε να χωροπηδαει πανω μου να μου βαζει τη γλωσσα της στο στομα μου και να με παρακαλαει να την χυσω μεσα στο στομα να τα πιει.

εχω χεστει επανω μου γιατι αυτη σε ποσους εκατονταδες θα το εει κανει το ιδιο; Ελπιζω να μην κολλαει τιποτα σοβαρο απο στοματικο χωρις προφυλαξη
 

MakeMyDay86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2018
Μηνύματα
181
Κριτικές
9
Like
513
Πόντοι
301
Καλησπερα στα παιδια. Πηγα σημερα το Μεσημερι στην Ιωαννα. Παιδια αυτο δεν το εχω ξαναδει..
πληρωσα 50 ευρω για χαλαρα μπηκε μεσα μου λεει μωρο ξαπλωσε και αρχισε την πιπα χωρις προφυλακτικο ενω δεν την ειχα πληρωσει για κατι τετοιο. Της λεω ''ωπα ωπα με προφυλαξη''
εβγαλε προφυλακτικο μου λεει ''ανοιξε το δεν μου αρεσουν τα προφυλακτικα''
επειτα αρχισε να χωροπηδαει πανω μου να μου βαζει τη γλωσσα της στο στομα μου και να με παρακαλαει να την χυσω μεσα στο στομα να τα πιει.

εχω χεστει επανω μου γιατι αυτη σε ποσους εκατονταδες θα το εει κανει το ιδιο; Ελπιζω να μην κολλαει τιποτα σοβαρο απο στοματικο χωρις προφυλαξη
Για την Ιωάννα που είναι στο Rednight λες?
 

georgepalaio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
228
Κριτικές
10
Like
489
Πόντοι
311
Καλησπερα στα παιδια. Πηγα σημερα το Μεσημερι στην Ιωαννα. Παιδια αυτο δεν το εχω ξαναδει..
πληρωσα 50 ευρω για χαλαρα μπηκε μεσα μου λεει μωρο ξαπλωσε και αρχισε την πιπα χωρις προφυλακτικο ενω δεν την ειχα πληρωσει για κατι τετοιο. Της λεω ''ωπα ωπα με προφυλαξη''
εβγαλε προφυλακτικο μου λεει ''ανοιξε το δεν μου αρεσουν τα προφυλακτικα''
επειτα αρχισε να χωροπηδαει πανω μου να μου βαζει τη γλωσσα της στο στομα μου και να με παρακαλαει να την χυσω μεσα στο στομα να τα πιει.

εχω χεστει επανω μου γιατι αυτη σε ποσους εκατονταδες θα το εει κανει το ιδιο; Ελπιζω να μην κολλαει τιποτα σοβαρο απο στοματικο χωρις προφυλαξη
Αδερφέ δεν ξερω αν εισαι νέος στην παρέα μας. Οι περισσότεροι εδω μεσα παρακαλάνε και ζητάνε αυτα που περιέγραψες σας υπηρεσίες. Δυστυχώς πανω στην καυλα πολλοί εχουμε υποκύψει να κάνουμε τα ίδια και χειρότερα. Και προφανώς υπάρχουν άτομα και εδω μεσα αλλα και κορίτσια με σμν που επιδίδονται στο σπορ. Στην ερώτηση σου τωρα, το να κολλησεις κάτι στο σπορ ειναι θεμα πιθανοτήτων. Όσο λιγότερες προφυλάξεις (γλωσσόφιλα , σάλια, αιδοιο γλειψίματα, ακαποτα αιδοιοτριψιματα , ακαποτες πίπες) τοσο πιθανότερο να κολλήσεις.
Οσοι δεις οτι παίρνουν το ρίσκο ανήκουν στις εξής κατηγορίες: έχουν κολλήσει διαφορα και δεν τους νοιάζει, μεγάλης ηλικίας και παλι δεν τους νοιάζει, δεν ειναι πληροφορημένοι για τους κινδύνους, υποκύπτουν στην καυλα της στιγμής.
 

john255

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
263
Κριτικές
21
Like
445
Πόντοι
4.180
Αδερφέ δεν ξερω αν εισαι νέος στην παρέα μας. Οι περισσότεροι εδω μεσα παρακαλάνε και ζητάνε αυτα που περιέγραψες σας υπηρεσίες. Δυστυχώς πανω στην καυλα πολλοί εχουμε υποκύψει να κάνουμε τα ίδια και χειρότερα. Και προφανώς υπάρχουν άτομα και εδω μεσα αλλα και κορίτσια με σμν που επιδίδονται στο σπορ. Στην ερώτηση σου τωρα, το να κολλησεις κάτι στο σπορ ειναι θεμα πιθανοτήτων. Όσο λιγότερες προφυλάξεις (γλωσσόφιλα , σάλια, αιδοιο γλειψίματα, ακαποτα αιδοιοτριψιματα , ακαποτες πίπες) τοσο πιθανότερο να κολλήσεις.
Οσοι δεις οτι παίρνουν το ρίσκο ανήκουν στις εξής κατηγορίες: έχουν κολλήσει διαφορα και δεν τους νοιάζει, μεγάλης ηλικίας και παλι δεν τους νοιάζει, δεν ειναι πληροφορημένοι για τους κινδύνους, υποκύπτουν στην καυλα της στιγμής.
Δεν εχω ξαναδει κατι τετοιο δεν ειμαι καινουργιος και εδω και χρονια πηγαινω σχεδον συστηματικα στους οικους και οποτε ειμαι Αθηνα για μασαζ. Ε μου εχει γμσ την ψυχολογια γιατι πας για κατι κυριλε οχι με του δρομου και πετυχαινεις αυτο ρε πουστη μ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Που δουλεύει αυτή να ξέρουμε να την αποφύγουμε?
Τέτοια πράγματα καλό είναι να μη γίνονται...
Σημερα πρωινη βαρδυ ιωαννα
 

georgepalaio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
228
Κριτικές
10
Like
489
Πόντοι
311
Μια Βερόνικα στο Βίνους τι λεει ; Δοκίμασε κανένας ;
 

MakeMyDay86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2018
Μηνύματα
181
Κριτικές
9
Like
513
Πόντοι
301
Η Μανταλένα που είναι στο φαιντ γκερλς είναι η Μανταλένα του Λας Βέγκας?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Και νομίζω ότι ειπώθηκε από άλλα μέλη ότι είναι πρωινή η Άννα στο Λας Βέγκας κάθε μέρα?
 

georgepalaio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
228
Κριτικές
10
Like
489
Πόντοι
311
Μαρια μολδαβεζα στα ξύλινα τι λεει απο συμμετοχή ;
Και Βερόνικα στο Βίνους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom