Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (0 μέλη και 36 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Οι Ελληνίδες είναι γνωστές βρωμιαρες, δεν το έγραψα τυχαία ούτε για πλάκα
Και μάλιστα ότι προθυμοποιήθηκε κοπέλα αυτής της αλυσίδας να σου δώσει εξτραδάκια είναι πολύ περίεργο...
Δε θέλω νε σε τρομοκρατησω, απλές σκέψεις κάνω...
 

georgepalaio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
228
Κριτικές
10
Like
489
Πόντοι
311
Και μάλιστα ότι προθυμοποιήθηκε κοπέλα αυτής της αλυσίδας να σου δώσει εξτραδάκια είναι πολύ περίεργο...
Δε θέλω νε σε τρομοκρατησω, απλές σκέψεις κάνω...
Ναι δεν ειναι σύνηθες για αυτήν την αλυσίδα τα εξτραδακια. Οτι ηθελε να τον κολλήσει κατι δηλαδή ; Την ίδια σκέψη πρεπει να κάνουμε τότε και για τις υπόλοιπες που δίνουν εξτραδακια
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Ναι δεν ειναι σύνηθες για αυτήν την αλυσίδα τα εξτραδακια. Οτι ηθελε να τον κολλήσει κατι δηλαδή ; Την ίδια σκέψη πρεπει να κάνουμε τότε και για τις υπόλοιπες που δίνουν εξτραδακια
Δεν είπα κάτι τέτοιο
 

john255

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
263
Κριτικές
21
Like
445
Πόντοι
4.180
Δεν είπα κάτι τέτοιο
Καταλαβαίνω τι λες από την άλλη βέβαια ο κίνδυνος είναι για αυτή πολλαπλάσιος καθώς καθως αυτη κολλάει και με τα χυσιαεγω για να κολλήσω πρέπει να έχω πληγή και δεν έχω κατι
 
Εγγρ.
9 Μαΐ 2022
Μηνύματα
92
Like
40
Πόντοι
0
Καλησπερα στα παιδια. Πηγα σημερα το Μεσημερι στην Ιωαννα. Παιδια αυτο δεν το εχω ξαναδει..
πληρωσα 50 ευρω για χαλαρα μπηκε μεσα μου λεει μωρο ξαπλωσε και αρχισε την πιπα χωρις προφυλακτικο ενω δεν την ειχα πληρωσει για κατι τετοιο. Της λεω ''ωπα ωπα με προφυλαξη''
εβγαλε προφυλακτικο μου λεει ''ανοιξε το δεν μου αρεσουν τα προφυλακτικα''
επειτα αρχισε να χωροπηδαει πανω μου να μου βαζει τη γλωσσα της στο στομα μου και να με παρακαλαει να την χυσω μεσα στο στομα να τα πιει.

εχω χεστει επανω μου γιατι αυτη σε ποσους εκατονταδες θα το εει κανει το ιδιο; Ελπιζω να μην κολλαει τιποτα σοβαρο απο στοματικο χωρις προφυλαξη
Σε πιο δουλεύει συναγωνιστή; Για να την μαυρίσω αν έχω πάει
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
902
Κριτικές
18
Like
3.091
Πόντοι
1.436
Καταλαβαίνω τι λες από την άλλη βέβαια ο κίνδυνος είναι για αυτή πολλαπλάσιος καθώς καθως αυτη κολλάει και με τα χυσιαεγω για να κολλήσω πρέπει να έχω πληγή και δεν έχω κατι
καλο ειναι να ενημερωθειτε ολοι και οχι απο αυτο το forum αλλα απο επισημα ιατρικα site η μιλήστε με γιατρο

hiv απο ακα στοματικο δε κολας εκτος και αν ρεει αιμα καπου στη πραξη...
απο ακαποτο σεξ ομως σιγουρα υπαρχει πιθανοτητα να κολλήσεις
 
Εγγρ.
9 Μαΐ 2022
Μηνύματα
92
Like
40
Πόντοι
0
Red night σήμερα πρωινή βαρδυα
Οκ σ'ευχαριστω! Ούτως η άλλως σ'αυτα των 40 σχεδόν ποτέ δεν πήγαινα... Στους οίκους στο ύψος του Λας Βέγκας πάω, είτε στους πάνω είτε στους κάτω.
 

john255

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
263
Κριτικές
21
Like
445
Πόντοι
4.180
καλο ειναι να ενημερωθειτε ολοι και οχι απο αυτο το forum αλλα απο επισημα ιατρικα site η μιλήστε με γιατρο

hiv απο ακα στοματικο δε κολας εκτος και αν ρεει αιμα καπου στη πραξη...
απο ακαποτα σεξ ομως σιγουρα υπαρχει πιθανοτητα να κολλήσεις
Μίλησα ήδη με τον παθολόγο μου. Μου είπε ότι κόλλας από στοματικό μόνο εάν εχεις πληγή και έχει και η άλλη πληγή. Είναι επικίνδυνο γι αυτή που κάνει την πίπα και ειδικά όταν καταπίνει χυσια όπως αυτή μου είπε είναι πολύ επικίνδυνο.

Όπως και να έχει όμως με έβαλε σε σκέψεις η ηλιθια
 
Εγγρ.
9 Μαΐ 2022
Μηνύματα
92
Like
40
Πόντοι
0
Εδώ φοβάσαι όταν ξαπλώνεις στα σεντόνια μην έχει τπτ χυσια απτον προηγούμενο όχι ακα στοματικό και πόσο μάλλον το άλλο.
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
902
Κριτικές
18
Like
3.091
Πόντοι
1.436
Μίλησα ήδη με τον παθολόγο μου. Μου είπε ότι κόλλας από στοματικό μόνο εάν εχεις πληγή και έχει και η άλλη πληγή. Είναι επικίνδυνο γι αυτή που κάνει την πίπα και ειδικά όταν καταπίνει χυσια όπως αυτή μου είπε είναι πολύ επικίνδυνο.

Όπως και να έχει όμως με έβαλε σε σκέψεις η ηλιθια
για να κολλήσει αυτη απο κατάποση παλι πρεπει να εχει πληγες

 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.129
Κριτικές
166
Like
26.946
Πόντοι
34.538
Χαλαρωστε ρε σεις..
Ενταξει παντα υπαρχει ο κινδυνος,αλλα αν κολλουσε ετσι ευκολα,
οι μισοι θα ειμασταν ηδη στο πανθεον των ηρωων!!
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.373
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Καλησπερα στα παιδια. Πηγα σημερα το Μεσημερι στην Ιωαννα. Παιδια αυτο δεν το εχω ξαναδει..
πληρωσα 50 ευρω για χαλαρα μπηκε μεσα μου λεει μωρο ξαπλωσε και αρχισε την πιπα χωρις προφυλακτικο ενω δεν την ειχα πληρωσει για κατι τετοιο. Της λεω ''ωπα ωπα με προφυλαξη''
εβγαλε προφυλακτικο μου λεει ''ανοιξε το δεν μου αρεσουν τα προφυλακτικα''
επειτα αρχισε να χωροπηδαει πανω μου να μου βαζει τη γλωσσα της στο στομα μου και να με παρακαλαει να την χυσω μεσα στο στομα να τα πιει.

εχω χεστει επανω μου γιατι αυτη σε ποσους εκατονταδες θα το εει κανει το ιδιο; Ελπιζω να μην κολλαει τιποτα σοβαρο απο στοματικο χωρις προφυλαξη
Κολλαει τυπε κατι παρα πολυ σοβαρο χαζομαρα αν κι εσυ το ειχες ηδη δε χρειαζεται να το κολλησεις εφοσον εισαι αρρωστοφοβικος αυτο το αθλημα δεν ειναι για σενα αστο και κατσε τραβα καμμια μαλακια που δε κινδυνευεις κιολας
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
892
Κριτικές
10
Like
5.736
Πόντοι
1.336
Αδερφέ μη μασάς! Όλοι λίγο πολύ το έχουμε περάσει αυτό το άγχος και πίστεψε με, με χειρότερα τεκμήρια! Το πολύ πολύ κανεις σε περίπου ένα μήνα έναν έλεγχο για τα πάντα (πες τον παθολόγο σου ξέρει αυτός) και αν όντως φοβάσαι τόσο πολύ κ τόσο εύκολα, μην το ξανά ρισκάρεις! Καποτιτσα και Άγιος ο Θεος! Δεν αξίζει για μια στιγμή ηδονής να τραβάς τόσο άγχος!
Υγ: αν αγχώνεσαι τόσο πολύ, δες που δουλεύει αύριο το κορίτσι μέσω του διπλανού site και πάνε ζητά τα χαρτιά να ηρεμήσεις λίγο. Ρωτά την με ωραίο τρόπο αν όντως είναι και αυτή καθαρή και δε ξανά μπλέκεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom