Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 64 άτομα (3 μέλη και 61 επισκέπτες)

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
231
Like
535
Πόντοι
81
Για ποια έφη λέτε,? Την 20χρονη που είχε ξεκινήσει νομίζω στο studio efi και μετά δουελευε και στα διπλά στούντιο ακριβώς , μετά το γύρισε σε εσκορτ και μετά εξαφανίστηκε?

Δεν θα ξεχάσω ποτέ τόσο δυνατό σφυροκοπημα στα 4 και δεν παραπονέθηκε καν, και στο τέλος με λέει θα σου κάνω δωρο μια καλή πιπα χωρίς προφυλακτικό απλά πρόσεχε μην χυσεις στο στόμα μου ( είχα μπει με 30)
Την είχα ερωτευτεί
 

Horny30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2021
Μηνύματα
24
Κριτικές
5
Like
302
Πόντοι
280
Ηρα , πρωί ,στα ξυλινα σπιτακια απέναντι από venus (las vegas λέγονται νομίζω). Το πρώτο από όλα που ειναι φάτσα φόρα. 80 φουλ με κώλο.ουκρανή με τατου. Μέτρια φάτσα σώμα. Ωραιο βυζάκι 1,5-2. Πίπα μέτρια, στον κωλο έκατσε ακίνητη και περίμενε να τελειώσει. Δεν έσμπρωξα δυνατά μην ακούσω κανένα φτάνει. Δεν αξίζει. Απλά έγραψε το κοντέρ +1 κωλογαμήσι.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.876
Κριτικές
6
Like
3.621
Πόντοι
736

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.461
Κριτικές
100
Like
12.416
Πόντοι
25.165
Για ποια έφη λέτε,? Την 20χρονη που είχε ξεκινήσει νομίζω στο studio efi και μετά δουελευε και στα διπλά στούντιο ακριβώς , μετά το γύρισε σε εσκορτ και μετά εξαφανίστηκε?

Δεν θα ξεχάσω ποτέ τόσο δυνατό σφυροκοπημα στα 4 και δεν παραπονέθηκε καν, και στο τέλος με λέει θα σου κάνω δωρο μια καλή πιπα χωρίς προφυλακτικό απλά πρόσεχε μην χυσεις στο στόμα μου ( είχα μπει με 30)
Την είχα ερωτευτεί
Και εγω αυτην εννοω που στο βαιμπερ το εχει αλλαξει απο μονο του σε Φλορυ. Καπως ετσι. Την ειχα παρει και στο στουντιο και στο σπιτι της. Καλη περιπτωση.
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Δευτερη φορα χθες με την Συλβια. Εδωσα το παραβολο αλλα δεν τηρηθηκαν οι ιδιες υπηρεσιες της προηγουμενης φορας. Και εξηγουμεθα. Δεν θα μπω σε λεπτομερειες μην καρφωθουμε κιολας απλα σε προγραμμα που πηρα με κωλο την δευτερη φορα μου εκανε πιπα με προφυλακτικο ενω την 1η φορα χωρις. Επισης την δευτερη φορα ειχε βαλει ηδη παρα πολυ τζελ σε μουνι και κωλο που με ξενερωσε να κανω γλυφομουνι και τα σχετικα. Κατα τα αλλα περασα πολυ ωραια, γλωσσοφιλα, αδιαμαρτυρητο γαμησι, τι να πει κιολας αφου δεν μιλαει αγγλικα ουτε ελληνικα, μονο ισπανικα ξερει το κοριτσι. Αυτα.
Ποσό το παράβολο για κωλο αλάνι; Άμα θέλεις απαντάς και σε πμ
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
εκανα τουρ σημερα και αφου περασα απο ολες (περασα και απο Γαληνη νταξ φτανει) Περασμα σημερα απο Villa prive για την Μελινα. Μια Κυπρια.
Εχω παει με 34,550 διαφορετικες (που λεει ο λογος) τετοιο πραγμα δεν εχω ξαναπετυχει...εχει την πιο απιστευτη κωλαρα που εχω πιασει, φιλησει, δαγκωσει και πουτσοσκαμπιλάρει ποτε μου.

Ειναι φουλ επικοινωνιακη, ειναι πανεμορφη στη φατσα και το σωμα παιρνει 10/10....

Στα του αγωνα

χαμουρεμα με γλυψιμο βυζακι (μικρα αλλα φυσικα) μπατσακια στην κωλαρα πιασιμο παντου κανενα προβλημα...
Πιπα με gagging....οχι ομως να κουνιεται σαν παλαβη και να βαζει δοντια νυχια κτλ, χωρις χερια, επαναλαμβανω ΧΩΡΙΣ ΧΕΡΙΑ αργη πιπα και να κατεβαινει μεχρι κατω, να πνιγεται και να ξανασηκωνεται, να τρεχουν τα σαλια της πανω στην πουτσα ξανα κατω ξανα μεχρι τ αρχιδια γλυψιμο.....Τελειωσα βασικα με την πιπα....και ξαναπληρωσα επιτοπου...

γαμησι στα 4 επιανα την κωλαρα της και που και που την εσφιγγε με αποτελεσμα να πιανεις μια ΚΩΛΑΡΑ σαν καουτσουκ και μετα στιγμιαια να τη σφιγγει να γινεται πετρα, να ξαναμαλακωνει να βαραω μπατσακια και να τον ξαναεσφιγγει... και να Βογγαει ασταματα....

Επισης για τους λατρεις των ποδιων, εγω δεν ειμαι ποδολαγνος αλλα δεν αντεξα τα φιλησα οταν γυρισε και μου τα εβαλε στο λαιμο γιατι ακομα και αυτα ητανε καλοσχηματισμενα...


Δεν ξερω για αυτους που τους αρεσει το αυταρχικο δεν μου το προτεινε στο προγραμμα πηρα των 40 ευρω και ημουνα μεσα κανενα 15λεπτο... Γενικα και να κανει αυταρχικο δεν ειναι για κατι τετοιο ειναι γλυκια, ειναι επικοινωνιακη ειναι τσουλακι δλδ με ολη τη σημασια, φοβερη επαγγελματιας.
φοβερη παιδια ΦΟΒΕΡΗ μην τη χασετε
Τι βάρδια ήταν;
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.188
Κριτικές
23
Like
7.832
Πόντοι
3.346
Αλλη Εφη λες εσυ αλλη εγω...
Εσυ λες την Εφη που δουλευε κωλετη ?
Εισαι και παλιος :undecided-old: .. μια ηταν η εφη που εγινε παγκοσμιος γνωστη στην πολη μας :grin: οταν δουλευε φριξου! ..σχετικα αγνωστη πιο παλια οταν δουλευε βαρδαρη.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.188
Κριτικές
23
Like
7.832
Πόντοι
3.346
Τελικα ποια κυπρια λεει ο συναδελφος? καταρχας, ειναι υπαρκτο προσωπο :think:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.188
Κριτικές
23
Like
7.832
Πόντοι
3.346
Οχι τιποτα αλλο..θα χασουμε και την απιστευτη κωλαρα :embarrased: :buck2:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Lympe

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.188
Κριτικές
23
Like
7.832
Πόντοι
3.346
Κανενα νεο για Ριτα;;
Πιστευω δυσκολα να επιστρεψει..απο τοτε που ηταν να γυρισει, δηλαδη τελη φεβρουαριου..εχουν φερει καμια 10 αρια κοπελες στα βενους..αρα μαλλον τελος απο δω αυτη..μπορει να πηγε καπου αλλου να συνεχισει..
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.263
Κριτικές
53
Like
4.251
Πόντοι
6.817
Πιστευω δυσκολα να επιστρεψει..απο τοτε που ηταν να γυρισει, δηλαδη τελη φεβρουαριου..εχουν φερει καμια 10 αρια κοπελες στα βενους..αρα μαλλον τελος απο δω αυτη..μπορει να πηγε καπου αλλου να συνεχισει..
Πωωω καταστραφηκαμε
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.461
Κριτικές
100
Like
12.416
Πόντοι
25.165
Εισαι και παλιος :undecided-old: .. μια ηταν η εφη που εγινε παγκοσμιος γνωστη στην πολη μας :grin: οταν δουλευε φριξου! ..σχετικα αγνωστη πιο παλια οταν δουλευε βαρδαρη.
Βρε μαλεα yakuza εισαι και παλιος λεει.... εσυ δεν καταλαβες ποια εννοουσα. και πεταξες την χοντρη παπαρια οντας και παλιος και να ρωτησεις αν εννοω την παλια γνωστη Εφαρα... ελα σε παρακαλω.....
 

horhitto4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
394
Κριτικές
4
Like
953
Πόντοι
361
Σήμερα θα παιχτεί καταδρομική σε nary ,σκέφτομαι να πάρω πρόγραμμα των 80 με 69,
τη προηγούμενη φορά ήταν επιτυχημένη η συνέυρεση μας και ελπίζω και αυτή τη φορά να
με επιβεβαιώσει .Αν θυμάμαι καλα είχε βυζόμπαλα !!!..
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.461
Κριτικές
100
Like
12.416
Πόντοι
25.165
Σήμερα θα παιχτεί καταδρομική σε nary ,σκέφτομαι να πάρω πρόγραμμα των 80 με 69,
τη προηγούμενη φορά ήταν επιτυχημένη η συνέυρεση μας και ελπίζω και αυτή τη φορά να
με επιβεβαιώσει .Αν θυμάμαι καλα είχε βυζόμπαλα !!!..
Να μας πεις πως ηταν γιατι κ εγω την εχω σταμπαρει
 

horhitto4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
394
Κριτικές
4
Like
953
Πόντοι
361
Να μας πεις πως ηταν γιατι κ εγω την εχω σταμπαρει
τήν έχω πάρει πρίν περίπου ενάμιση χρόνο στο red diamond,αρκετά προκαταρτικά
γλυκιά χαμογελαστή και στόν αγώνα ανέβηκε πάνω μου και με πήδηξε κανονικά.
Οπότε ετσι και αλλιώς την προτείνω άλλα θα ακολουθήσει κριτική αύριο μετά τη δέυτερη κατα
δρομική.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom