Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.722
Πόντοι
3.346
Καλημερα συναδελφοι! μινι τσαρκα εχθες το βραδυ..χωρις να περασω σε καποια.

Bella Donna Η ναστια..skinny περιπτωση για τους λατρης.
Red light Μια αναστασια με αγορε μαλλι... δεν ενθουσιαστηκα.
Villa prive H παλια καραβανα πλεον γαληνη.
και αλλα δυο μπηκα αλλα δεν θυμαμαι ονοματα.
Στα ευχαριστα νεα.. θα επιστρεψει για λιγο καιρο η Εφη πριν της γιορτες.. ειπε για καμια βδομαδα η τσατσα μπορει και παραπανω!
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
450
Κριτικές
7
Like
1.069
Πόντοι
361
Καλημερα συναδελφοι! μινι τσαρκα εχθες το βραδυ..χωρις να περασω σε καποια.

Bella Donna Η ναστια..skinny περιπτωση για τους λατρης.
Red light Μια αναστασια με αγορε μαλλι... δεν ενθουσιαστηκα.
Villa prive H παλια καραβανα πλεον γαληνη.
και αλλα δυο μπηκα αλλα δεν θυμαμαι ονοματα.
Στα ευχαριστα νεα.. θα επιστρεψει για λιγο καιρο η Εφη πριν της γιορτες.. ειπε για καμια βδομαδα η τσατσα μπορει και παραπανω!
Όταν λες Έφη ! Σε παρακαλώ πες μου η αδύνατη νέα με το μαύρο μαλλί που δούλευε σε εκείνο το studio που είναι στον πρώτο όροφο και πιο πριν σε ένα δίπλα και κάτω
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.443
Κριτικές
98
Like
12.217
Πόντοι
25.165
Όταν λες Έφη ! Σε παρακαλώ πες μου η αδύνατη νέα με το μαύρο μαλλί που δούλευε σε εκείνο το studio που είναι στον πρώτο όροφο και πιο πριν σε ένα δίπλα και κάτω
Μαλλον λεει την εφη που δουλευε στο στουντιο εφη και που εκανε και βιζιτες λογω κορονα.
 

john255

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
265
Κριτικές
21
Like
445
Πόντοι
4.180
εκανα τουρ σημερα και αφου περασα απο ολες (περασα και απο Γαληνη νταξ φτανει) Περασμα σημερα απο Villa prive για την Μελινα. Μια Κυπρια.
Εχω παει με 34,550 διαφορετικες (που λεει ο λογος) τετοιο πραγμα δεν εχω ξαναπετυχει...εχει την πιο απιστευτη κωλαρα που εχω πιασει, φιλησει, δαγκωσει και πουτσοσκαμπιλάρει ποτε μου.

Ειναι φουλ επικοινωνιακη, ειναι πανεμορφη στη φατσα και το σωμα παιρνει 10/10....

Στα του αγωνα

χαμουρεμα με γλυψιμο βυζακι (μικρα αλλα φυσικα) μπατσακια στην κωλαρα πιασιμο παντου κανενα προβλημα...
Πιπα με gagging....οχι ομως να κουνιεται σαν παλαβη και να βαζει δοντια νυχια κτλ, χωρις χερια, επαναλαμβανω ΧΩΡΙΣ ΧΕΡΙΑ αργη πιπα και να κατεβαινει μεχρι κατω, να πνιγεται και να ξανασηκωνεται, να τρεχουν τα σαλια της πανω στην πουτσα ξανα κατω ξανα μεχρι τ αρχιδια γλυψιμο.....Τελειωσα βασικα με την πιπα....και ξαναπληρωσα επιτοπου...

γαμησι στα 4 επιανα την κωλαρα της και που και που την εσφιγγε με αποτελεσμα να πιανεις μια ΚΩΛΑΡΑ σαν καουτσουκ και μετα στιγμιαια να τη σφιγγει να γινεται πετρα, να ξαναμαλακωνει να βαραω μπατσακια και να τον ξαναεσφιγγει... και να Βογγαει ασταματα....

Επισης για τους λατρεις των ποδιων, εγω δεν ειμαι ποδολαγνος αλλα δεν αντεξα τα φιλησα οταν γυρισε και μου τα εβαλε στο λαιμο γιατι ακομα και αυτα ητανε καλοσχηματισμενα...


Δεν ξερω για αυτους που τους αρεσει το αυταρχικο δεν μου το προτεινε στο προγραμμα πηρα των 40 ευρω και ημουνα μεσα κανενα 15λεπτο... Γενικα και να κανει αυταρχικο δεν ειναι για κατι τετοιο ειναι γλυκια, ειναι επικοινωνιακη ειναι τσουλακι δλδ με ολη τη σημασια, φοβερη επαγγελματιας.
φοβερη παιδια ΦΟΒΕΡΗ μην τη χασετε
 
Τελευταία τροποποίηση:

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.722
Πόντοι
3.346
Όταν λες Έφη ! Σε παρακαλώ πες μου η αδύνατη νέα με το μαύρο μαλλί που δούλευε σε εκείνο το studio που είναι στον πρώτο όροφο και πιο πριν σε ένα δίπλα και κάτω
Οχι συναδελφε, την παλια Εφη λεω απο φριξου.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.722
Πόντοι
3.346
εκανα τουρ σημερα και αφου περασα απο ολες (περασα και απο Γαληνη νταξ φτανει) Περασμα σημερα απο Villa prive για την Μελινα. Μια Κυπρια.
Εχω παει με 34,550 διαφορετικες (που λεει ο λογος) τετοιο πραγμα δεν εχω ξαναπετυχει...εχει την πιο απιστευτη κωλαρα που εχω πιασει, φιλησει, δαγκωσει και πουτσοσκαμπιλάρει ποτε μου.

Ειναι φουλ επικοινωνιακη, ειναι πανεμορφη στη φατσα και το σωμα παιρνει 10/10....

Στα του αγωνα

χαμουρεμα με γλυψιμο βυζακι (μικρα αλλα φυσικα) μπατσακια στην κωλαρα πιασιμο παντου κανενα προβλημα...
Πιπα με gagging....οχι ομως να κουνιεται σαν παλαβη και να βαζει δοντια νυχια κτλ, χωρις χερια, επαναλαμβανω ΧΩΡΙΣ ΧΕΡΙΑ αργη πιπα και να κατεβαινει μεχρι κατω, να πνιγεται και να ξανασηκωνεται, να τρεχουν τα σαλια της πανω στην πουτσα ξανα κατω ξανα μεχρι τ αρχιδια γλυψιμο.....Τελειωσα βασικα με την πιπα....και ξαναπληρωσα επιτοπου...

γαμησι στα 4 επιανα την κωλαρα της και που και που την εσφιγγε με αποτελεσμα να πιανεις μια ΚΩΛΑΡΑ σαν καουτσουκ και μετα στιγμιαια να τη σφιγγει να γινεται πετρα, να ξαναμαλακωνει να βαραω μπατσακια και να τον ξαναεσφιγγει... και να Βογγαει ασταματα....

Επισης για τους λατρεις των ποδιων, εγω δεν ειμαι ποδολαγνος αλλα δεν αντεξα τα φιλησα οταν γυρισε και μου τα εβαλε στο λαιμο γιατι ακομα και αυτα ητανε καλοσχηματισμενα...


Δεν ξερω για αυτους που τους αρεσει το αυταρχικο δεν μου το προτεινε στο προγραμμα πηρα των 40 ευρω και ημουνα μεσα κανενα 15λεπτο... Γενικα και να κανει αυταρχικο δεν ειναι για κατι τετοιο ειναι γλυκια, ειναι επικοινωνιακη ειναι τσουλακι δλδ με ολη τη σημασια, φοβερη επαγγελματιας.
φοβερη παιδια ΦΟΒΕΡΗ μην τη χασετε
Καινουργια ειναι συναδελφε?
βλεπω δεν την εχουν στο διπλα σαιτ.. μηπως ειναι καμια που ηρθε για λιγες μερες κα θα φυγει..
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.722
Πόντοι
3.346
Γενικα κυπριες δεν εχει πολλες.. μια τωρα μου ηρθε και νομιζω την ειχα δει στο μπλακ αντζελ.
Βεβαια καμια σχεση με αυτα που γραφει ο συναδελφος..εκεινη ηταν σαν γιουβαρλακι με ποδια! :grin:
 

Kris1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
5
Like
22
Πόντοι
0
Πριν καμιά βδομάδα είχα περάσει μια βόλτα. Πρώτα από Γαλήνη, με την οποία παλιότερα είχα περάσει τέλεια, αλλά την είδα με παραπανίσια κιλά και με το στήθος μέχρι τα γόνατα και έφυγα τρέχοντας. Πέρασα τελικά από τη Μιρέλα (από το Μέδουσα), που μάλλον θα γίνει στανταράκι. Τα θετικά που είχα διαβάσει για την συγκεκριμένη αποδείχθηκαν αλήθεια. Πίπα βαθειά, χωρίς χέρι και πολύ ώρα (σα να θέλει να στον φάει). Στο γαμήσι αντέχει σφυροκόπημα (για κώλο δεν ρώτησα) και άχυστος δεν φεύγεις με τίποτα. Κορμί λαμπάδα, ίχνος περιττού κιλού (για μένα τουλάχιστον ήταν παραπάνω από οκ). Για 30ευρώ η κοπέλα είναι πολύ πάνω από vfm. (Οι προτιμήσεις είναι υποκειμενικές, οπότε σε κάποιους μπορεί να μην τους αρέσει εμφανησιακά).
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.722
Πόντοι
3.346
Μαλλον λεει την εφη που δουλευε στο στουντιο εφη και που εκανε και βιζιτες λογω κορονα.
H Εφη εκανε βιζιτες? :embarrased: αυτη ειχε σταματησει το σπορ πριν αρκετα χρονια..
 

Antonis80

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2020
Μηνύματα
57
Like
14
Πόντοι
0
Μήπως λες Κύπρια την Αλεξάνδρα;την έχει στο άλλο φωτογραφίες
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
903
Κριτικές
18
Like
3.099
Πόντοι
1.436
εκανα τουρ σημερα και αφου περασα απο ολες (περασα και απο Γαληνη νταξ φτανει) Περασμα σημερα απο Villa prive για την Μελινα. Μια Κυπρια.
Εχω παει με 34,550 διαφορετικες (που λεει ο λογος) τετοιο πραγμα δεν εχω ξαναπετυχει...εχει την πιο απιστευτη κωλαρα που εχω πιασει, φιλησει, δαγκωσει και πουτσοσκαμπιλάρει ποτε μου.

Ειναι φουλ επικοινωνιακη, ειναι πανεμορφη στη φατσα και το σωμα παιρνει 10/10....

Στα του αγωνα

χαμουρεμα με γλυψιμο βυζακι (μικρα αλλα φυσικα) μπατσακια στην κωλαρα πιασιμο παντου κανενα προβλημα...
Πιπα με gagging....οχι ομως να κουνιεται σαν παλαβη και να βαζει δοντια νυχια κτλ, χωρις χερια, επαναλαμβανω ΧΩΡΙΣ ΧΕΡΙΑ αργη πιπα και να κατεβαινει μεχρι κατω, να πνιγεται και να ξανασηκωνεται, να τρεχουν τα σαλια της πανω στην πουτσα ξανα κατω ξανα μεχρι τ αρχιδια γλυψιμο.....Τελειωσα βασικα με την πιπα....και ξαναπληρωσα επιτοπου...

γαμησι στα 4 επιανα την κωλαρα της και που και που την εσφιγγε με αποτελεσμα να πιανεις μια ΚΩΛΑΡΑ σαν καουτσουκ και μετα στιγμιαια να τη σφιγγει να γινεται πετρα, να ξαναμαλακωνει να βαραω μπατσακια και να τον ξαναεσφιγγει... και να Βογγαει ασταματα....

Επισης για τους λατρεις των ποδιων, εγω δεν ειμαι ποδολαγνος αλλα δεν αντεξα τα φιλησα οταν γυρισε και μου τα εβαλε στο λαιμο γιατι ακομα και αυτα ητανε καλοσχηματισμενα...


Δεν ξερω για αυτους που τους αρεσει το αυταρχικο δεν μου το προτεινε στο προγραμμα πηρα των 40 ευρω και ημουνα μεσα κανενα 15λεπτο... Γενικα και να κανει αυταρχικο δεν ειναι για κατι τετοιο ειναι γλυκια, ειναι επικοινωνιακη ειναι τσουλακι δλδ με ολη τη σημασια, φοβερη επαγγελματιας.
φοβερη παιδια ΦΟΒΕΡΗ μην τη χασετε
στο villa prive παντως δεν λεει πουθενα το ονομα μελινα στο αλλο site...
 

Bboytt

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2022
Μηνύματα
47
Like
212
Πόντοι
20
εκανα τουρ σημερα και αφου περασα απο ολες (περασα και απο Γαληνη νταξ φτανει) Περασμα σημερα απο Villa prive για την Μελινα. Μια Κυπρια.
Εχω παει με 34,550 διαφορετικες (που λεει ο λογος) τετοιο πραγμα δεν εχω ξαναπετυχει...εχει την πιο απιστευτη κωλαρα που εχω πιασει, φιλησει, δαγκωσει και πουτσοσκαμπιλάρει ποτε μου.

Ειναι φουλ επικοινωνιακη, ειναι πανεμορφη στη φατσα και το σωμα παιρνει 10/10....

Στα του αγωνα

χαμουρεμα με γλυψιμο βυζακι (μικρα αλλα φυσικα) μπατσακια στην κωλαρα πιασιμο παντου κανενα προβλημα...
Πιπα με gagging....οχι ομως να κουνιεται σαν παλαβη και να βαζει δοντια νυχια κτλ, χωρις χερια, επαναλαμβανω ΧΩΡΙΣ ΧΕΡΙΑ αργη πιπα και να κατεβαινει μεχρι κατω, να πνιγεται και να ξανασηκωνεται, να τρεχουν τα σαλια της πανω στην πουτσα ξανα κατω ξανα μεχρι τ αρχιδια γλυψιμο.....Τελειωσα βασικα με την πιπα....και ξαναπληρωσα επιτοπου...

γαμησι στα 4 επιανα την κωλαρα της και που και που την εσφιγγε με αποτελεσμα να πιανεις μια ΚΩΛΑΡΑ σαν καουτσουκ και μετα στιγμιαια να τη σφιγγει να γινεται πετρα, να ξαναμαλακωνει να βαραω μπατσακια και να τον ξαναεσφιγγει... και να Βογγαει ασταματα....

Επισης για τους λατρεις των ποδιων, εγω δεν ειμαι ποδολαγνος αλλα δεν αντεξα τα φιλησα οταν γυρισε και μου τα εβαλε στο λαιμο γιατι ακομα και αυτα ητανε καλοσχηματισμενα...


Δεν ξερω για αυτους που τους αρεσει το αυταρχικο δεν μου το προτεινε στο προγραμμα πηρα των 40 ευρω και ημουνα μεσα κανενα 15λεπτο... Γενικα και να κανει αυταρχικο δεν ειναι για κατι τετοιο ειναι γλυκια, ειναι επικοινωνιακη ειναι τσουλακι δλδ με ολη τη σημασια, φοβερη επαγγελματιας.
φοβερη παιδια ΦΟΒΕΡΗ μην τη χασετε
Πηρα τηλ και το πρωι δεν ηταν καμμια. Ουτε τωρα. Απο τις 20:00 και μετα η αλινα
 

RevoXXX

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.865
Κριτικές
3
Like
819
Πόντοι
96
Η Σουζάνα που ήταν στο venus και στο villa erotica έφυγε?
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.081
Κριτικές
9
Like
3.494
Πόντοι
456
Είναι 1 στο....xhamsterlive...Αναρωτιεμαι αν και πως θα γινοταν να την ψησουμε να ερθει εδω για δουλεια
 

O megas pidikoulas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2021
Μηνύματα
189
Κριτικές
12
Like
972
Πόντοι
371
Ενημέρωση για δύο καταδρομικές που έκανα τις προηγούμενες ημέρες
Η πρώτη ήταν πρωινή και ήθελα να δω την Νάταλι από Κύπρο που είναι στις βίλες, είναι όμορφη αλλά δεν πέρασα γιατί δεν ήταν αυτό που περίμενα. Πέρασα στην Τζούλι x dreams μπαμπατσικια, πολύ ευδιάθετη, γλυκό πρόσωπο και πολύ γλυκό χαμόγελο, καλή πιπα και σούπερ ανταπόκριση στο γλείψιμο γενικά συστήνεται μια επίσκεψη. Επίσης η συγκεκριμένη τσα2 είναι όλα τα λεφτά

Δεύτερη επίσκεψη βραδινή στην Σύλβια από Poison σωματαρα (τούρμπο σιλικόνη βυζί και σφιχτή κωλαρα) , πολύ ωραίο πρόσωπο, συνεννόηση μηδέν (κάτι σε νοηματική πήγε να κάνει αλλά δεν...), πολύ καλό τσιμπούκι με γλειψιμο σε μπάλες και ικανοποιητικό στήσιμο στα 4 και αφήνει φιλιά στο στόμα αλλά στο γλυφομούνι με σταμάτησε πριν τελειώσει. Επιβάλλεται μια επίσκεψη. Επίσης η τσα2 είναι για τα πανηγύρια.

ήθελα να κάνω και δύο ακόμη καταδρομικές μια σε καποια καινούργια (πχ Ιωάννα από βίλες ήταν στο στόχαστρο) και μια σε Βλάντα αλλά προτίμησα να δοκιμάσω την Όλγα του club και τώρα που βλέπω ότι θα έρθει η Έφη αρχίζω να μαζεύω λεφτά από τώρα για μαραθώνιο. Όταν έχω λίγο παραπάνω καιρό θα γράψω και τις ανάλογες κριτικές
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom