Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (0 μέλη και 34 επισκέπτες)

Binbin20202

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
16
Like
99
Πόντοι
0
6 το πρωι βρε θηριο :embarrased: παντως απο τι καταλαβα..δεν δινει φιλια..και δεν αντεχει σφυροκοπημα!
αρα αν και ειναι στο στουντιο που δουλευε η Λαρα, καμια σχεση με αυτην στα του αγωνα.
Φιλιά στο στομα δεν ξερω δεν το επιχείρησα εδωσε πολλα φιλια στο σωμα κυριως στηθος δλδ και με γκαβλωσε παρα πολυ. Γενικα ειναι ερωτική εχει διαθεση δεν είναι για σφυροκόπημα αλλα θα ξαναπηγαινα
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Φιλιά στο στομα δεν ξερω δεν το επιχείρησα εδωσε πολλα φιλια στο σωμα κυριως στηθος δλδ και με γκαβλωσε παρα πολυ. Γενικα ειναι ερωτική εχει διαθεση δεν είναι για σφυροκόπημα αλλα θα ξαναπηγαινα
Δεν θεωρείτε κακή αλλά τα παραλές νομίζω... ερωτική δε θα έλεγα αλλά οκ ο καθένας όμως με τις εμπειρίες του...
Για τη συγκεκριμένη (Νάστια): φιλότιμο κορίτσι χαμογελαστό, δε τη λες ξεπέτα, συστήνεται για νορμάλ καταστάσεις, (όχι gfe), όποιος θέλει γρήγορους ρυθμούς πάει παρακάτω.

Επίσης έχει ανέβει και εδώ κριτική για περαιτέρω λεπτομέρειες
 
Τελευταία τροποποίηση:

Antonis80

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2020
Μηνύματα
57
Like
14
Πόντοι
0
Καλησπέρα αυτή η καινούργια στα στούντιο paradise.ΛΙΑ από Κούβα πήγε κάποιος;την είδε;
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
757
Like
921
Πόντοι
86
Εγω θα επελεγα να βρω γκομενα! γιατι ομως.. επαρχια με τιποτα, γιατι εχουν μονο μπαζα και αυτα ειναι και κομοδινα τα περισσοτερα. Αθηνα και ειδικα στα φτηνα, με τιποτα και ας εχει μουναρες με 10 ευρω.. που τα κανουν ολα! με την ιδεα μονο οτι περνανε απο κει καθημερινα..το μισο πακισταν, το μισο αφγανισταν και ολες οι μαυρες φυλες που μεταναστευσαν στην Ελλαδα.
οχι ,γιατι πιθανων να ειναι το κεντρο του παγκοσμιου σμν εκει.. :confused:
Τελικά θα πάω στη Αθήνα σε δύο μηνες
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
757
Like
921
Πόντοι
86
Αυτές είναι δίκαιολογιες πουστηδων που δυσκολεύονται να χύσουν στο δεκάλεπτο
Εγω θα επελεγα να βρω γκομενα! γιατι ομως.. επαρχια με τιποτα, γιατι εχουν μονο μπαζα και αυτα ειναι και κομοδινα τα περισσοτερα. Αθηνα και ειδικα στα φτηνα, με τιποτα και ας εχει μουναρες με 10 ευρω.. που τα κανουν ολα! με την ιδεα μονο οτι περνανε απο κει καθημερινα..το μισο πακισταν, το μισο αφγανισταν και ολες οι μαυρες φυλες που μεταναστευσαν στην Ελλαδα.
οχι ,γιατι πιθανων να ειναι το κεντρο του παγκοσμιου σμν εκει.. :confused:
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
757
Like
921
Πόντοι
86
Αυτές είναι δίκαιολογιες πουστηδων που δυσκολεύονται να χύσουν στο δεκάλεπτο
Εγω θα επελεγα να βρω γκομενα! γιατι ομως.. επαρχια με τιποτα, γιατι εχουν μονο μπαζα και αυτα ειναι και κομοδινα τα περισσοτερα. Αθηνα και ειδικα στα φτηνα, με τιποτα και ας εχει μουναρες με 10 ευρω.. που τα κανουν ολα! με την ιδεα μονο οτι περνανε απο κει καθημερινα..το μισο πακισταν, το μισο αφγανισταν και ολες οι μαυρες φυλες που μεταναστευσαν στην Ελλαδα.
οχι ,γιατι πιθανων να ειναι το κεντρο του παγκοσμιου σμν εκει.. :confused:
 

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
230
Like
535
Πόντοι
81
Επίσης αλάνια από την βόλτα που έκανα, το αφρός έχει φέρει μια πολύ δυνατή παρουσία στο σύνολο φάτσα κωλο βυζια , σωματοτυπο το ωραιο με κοιλιακούς που είναι και κάτω περιφέρεια πιο ανοιχτή μπαμπατσικη αλλά όχι χοντρή, βυζια πρέπει να ήταν μικρότερα από Β νούμερο. Ξεκινάει από 40..
Δυστυχώς είχε κόσμο όταν αποφάσισα να μπω εκεί και κατέληξα δίπλα απτό pussycat στα δεξιά με μια Ρουμάνα 20 χρονων που άξιζε.

Αν πάει κανείς ας ενημερώσει
 

Bboytt

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2022
Μηνύματα
47
Like
212
Πόντοι
20
Καλησπερα !
Δοκιμασα αυτη την Αναις στο paradise.
Πολυ χαλια παιδια.
Απροθυμη βιαστικη. Με το που ηρθε εσκισε την καποτα και την περασε. Ουτε γεια.
Προγραμμα των 50 χαλαρο υποτιθεται.
Πιπα χαλια
Γαμησι χαλια
Επικοινωνια μηδεν
Κριμα.
Ειναι ωραια παρουσια ομως. !
Θα ανεβασω κριτικη.
Στο ιδιο στουντιο η βικτωρια ειναι αρκετα καλη μπορω να πω!
Και μια ερωτηση !
Η ελενα ή αλλιως ραισα που ηταν πετρου ερημιτη ξερουμε αν πηγε καπου αλλου ή αν δεν δουλευει Αυτο το διαστημα ;
Ευχαριστω !
 

Lympe

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2021
Μηνύματα
66
Like
195
Πόντοι
0
Εχει παει κανεις απο εσας με την παλια καραβανα Βικτωρια που δουλευει στα paradise? Παλια το μωρο εδινε και δωρακι πισω τρυπουλα και τωρα ουτε καν στα προγραμματα δεν το εχει. Ειναι καλη αραγε μεσα στο δωματιο? Τελευταια φορα που την πηρα ειχε ενα τουπε του στυλ και εγω πηγα στο Ντουμπαι και μου διναν 200 ευρω για την πλακα και κατι τετοια κουλα. Και γιατι αγαπητη δεν εμεινες στο ντουμπαι αφου περνουσες τοσο καλα, την απαντηση την ξερω αλλα τεσπα.
Πηγα εγώ και ήταν καλή εμπειρία. Ειχα γράψει και πιο πίσω. Ήταν πολύ ορεξατη και έλεγε και καυλωτικα λόγια κατά τη διάρκεια.

Σκοπεύω να ξαναπάω και θα ενημερώσω γιατί η αλήθεια είναι ότι με μια φορά δε μπορούμε να κρίνουμε με φουλ ασφάλεια.
 

kosts

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
748
Like
235
Πόντοι
26
Επίσης αλάνια από την βόλτα που έκανα, το αφρός έχει φέρει μια πολύ δυνατή παρουσία στο σύνολο φάτσα κωλο βυζια , σωματοτυπο το ωραιο με κοιλιακούς που είναι και κάτω περιφέρεια πιο ανοιχτή μπαμπατσικη αλλά όχι χοντρή, βυζια πρέπει να ήταν μικρότερα από Β νούμερο. Ξεκινάει από 40..
Δυστυχώς είχε κόσμο όταν αποφάσισα να μπω εκεί και κατέληξα δίπλα απτό pussycat στα δεξιά με μια Ρουμάνα 20 χρονων που άξιζε.

Αν πάει κανείς ας ενημερώσει
Πρωινή βάρδια;
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.722
Πόντοι
3.346
Φιλιά στο στομα δεν ξερω δεν το επιχείρησα εδωσε πολλα φιλια στο σωμα κυριως στηθος δλδ και με γκαβλωσε παρα πολυ. Γενικα ειναι ερωτική εχει διαθεση δεν είναι για σφυροκόπημα αλλα θα ξαναπηγαινα
Ετσι ειναι και η Λαρα.. αλλα και πολλες αλλες που δινουν..αμα δεν τις πεις πρωτος δεν παιρνουν πρωτοβουλια.
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
897
Κριτικές
35
Like
1.013
Πόντοι
4.525
δοκιμη στην εμπεδοκλεους αυτο το λατινικο μωρακι νομιζω συλβια. Απταιστα ισπανικα. Πολυ καλη μεσα. Κορμι λαμπαδα σφιχτο, βυζι φτιαχτο μπηκε με τα γυαλακια του κολαση.
 

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
230
Like
535
Πόντοι
81
Καλησπέρα , Πέρασμα απο Αφρος χθες με μια πολωνεζα , φατσα ωραια , κοιλιακους , απο την μεση και κατω μεγαλος αλλα πολυ ωραιος κωλος χωρις ουτε ριτιδα ουτε τιποτα , αψογος σε εμφανιση ο κωλος για ατομα που τους αρεσουν τα λιγο μπαμπατσικα οχι οι αδυνατες . Βυζι τελικα οριακα μεγαλυτερο του Β μεγεθους και στο ματι και στην αφη καταπληκτικο δεν το περιμενα , παιζει να ειναι φυσικο και ολας .

Στα του αγωνα παραβολο 50ε με γυμνο , απο 40 ξεκιναει το απλο , η κοπελα παρα πολυ ευδιαθετει πραγμα που μου εκανε ενετυπωση . και επικοινωνιακή τα αγγλικα τα χρησιμοποιουσε καλα . στα 4 αντεχε πολυ ευκολα , πιπα για πλακα μου εκανε deepthrow δεν δυσκολευτηκε καν η τυπισσα χαχααχ

Στα αρνητικα η τσατσα που την πληρωνω και μου λεει δωσε μου και εμενα 5ε να πιω ενα καφε ΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑ:coffee:
 
Εγγρ.
31 Ιαν 2021
Μηνύματα
187
Like
241
Πόντοι
21
Καλησπέρα , Πέρασμα απο Αφρος χθες με μια πολωνεζα , φατσα ωραια , κοιλιακους , απο την μεση και κατω μεγαλος αλλα πολυ ωραιος κωλος χωρις ουτε ριτιδα ουτε τιποτα , αψογος σε εμφανιση ο κωλος για ατομα που τους αρεσουν τα λιγο μπαμπατσικα οχι οι αδυνατες . Βυζι τελικα οριακα μεγαλυτερο του Β μεγεθους και στο ματι και στην αφη καταπληκτικο δεν το περιμενα , παιζει να ειναι φυσικο και ολας .

Στα του αγωνα παραβολο 50ε με γυμνο , απο 40 ξεκιναει το απλο , η κοπελα παρα πολυ ευδιαθετει πραγμα που μου εκανε ενετυπωση . και επικοινωνιακή τα αγγλικα τα χρησιμοποιουσε καλα . στα 4 αντεχε πολυ ευκολα , πιπα για πλακα μου εκανε deepthrow δεν δυσκολευτηκε καν η τυπισσα χαχααχ

Στα αρνητικα η τσατσα που την πληρωνω και μου λεει δωσε μου και εμενα 5ε να πιω ενα καφε ΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑ:coffee:
Ποια βάρδια ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom