Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 73 άτομα (4 μέλη και 69 επισκέπτες)

ilzux

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
40
Like
22
Πόντοι
0
Ναι συμφωνούμε αλλά με τη 'βόμβα' που πέταξες κάποιοι περιμένουν να τους σώσεις τώρα... Εγώ προσωπικά δεν πέφτω από τα σύννεφα γιατί πάντα πίστευα ότι όλες οι ιερόδουλες έστω και για μία μόνο φορά είτε πάνω στην καύλα τους είτε γιατί γούσταραν πολύ τον πελάτη έχουν γαμηθεί ακάποτα

Άρα όταν γράφεις κάτι τέτοιο δημόσια ή γράφεις το όνομα και γίνεσαι ο Ρομπέν των μπουρδέλων που σώζεις τους ανυποψίαστους ή δίνεις το δικαίωμα σε καποιους πονηρούς να σκεφτούν ότι ίσως είσαι κάποιος ανταγωνιστής που απλά θέλεις να κάνεις ζημιά στην κοπέλα και στο μαγαζί που δουλεύει.Σου θυμίζω αν δε το ξέρεις ότι κάποτε τσατσαδες απέναντι μαγαζιών διέδιδαν ότι η Νικόλ και η Αντριανα η ισπανίδα είναι τραβεστί προσπαθώντας να τους κόψουν πελατεία

Βεβαίως αν δώσεις όνομα ξέρεις ότι η κοπέλα μπορεί να σε τρέχει στα δικαστήρια, να εμφανίσει όλους τους ιατρικούς ελέγχους που έχει περάσει και από πάνω να την αποζημιώσεις για τη δυσφημιση που της έκανες αφού στην ουσία την έχεις στιγματίσει ως επικίνδυνη για τη δημόσια υγεία. Και μετά να σε κυνηγήσει και η επιχείρηση για τους ίδιους λόγους

Λοιπόν κανείς δε θέλει τέτοια μπλεξίματα και καλό είναι λίγο να σκεφτόμαστε πριν γράψουμε κάτι τέτοιο. Προφανώς όλοι γνωρίζουμε ότι θεωρητικά πάντα υπάρχει κάποιο ρίσκο αν κάνεις ακάποτο σεξ είτε με ιεροδουλη είτε με την κοπέλα που γνώρισες χθες νύχτα στο κλαμπ οπότε τέτοιου είδους συζητήσεις και δήθεν αποκαλύψεις εδώ μέσα δεν προσθέτουν κάτι παραπάνω
Αγαπητέ φίλε, σε σέβομαι και είμαι σίγουρος ότι έχεις καταλάβει για ποια μιλάμε όπως και η συντριπτική πλειοψηφία αυτών που ασχολούνται με το φόρουμ. Για τους λόγους που είπες παραπάνω, προφανώς δεν πρόκειται να πω όνομα ούτε στο νήμα, ούτε στα προσωπικά μηνύματα που πολλά παιδιά μου έστειλαν. Το μόνο που λέω είναι προσοχή στους πελάτες της, μην σας παρασύρει η κάβλα και ξεχαστείτε να βάλετε το προφυλακτικό. Ανέμενα την καχυποψία μια και δεν πολυσυμμετέχω άρα μπορεί να φαίνεται ότι θέλω να την πολεμήσω όπως λες. Αν κάποιος άλλος που διαβάζει έχει παρόμοια εμπειρία με τη συγκεκριμένη , επίσης ας το αναφέρει , ήδη νομίζω το έκανε ένας φίλος νωρίτερα. Δεν είναι "δήθεν" , είναι γεγονός και πρέπει όλοι οι πελάτες της να έχουμε ( γιατί και εγώ πηγαίνω μαζί της για να μου έχει συμβεί αυτό που περιγράφω) το νου μας
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.188
Κριτικές
23
Like
7.832
Πόντοι
3.346
Αγαπητέ φίλε, σε σέβομαι και είμαι σίγουρος ότι έχεις καταλάβει για ποια μιλάμε όπως και η συντριπτική πλειοψηφία αυτών που ασχολούνται με το φόρουμ. Για τους λόγους που είπες παραπάνω, προφανώς δεν πρόκειται να πω όνομα ούτε στο νήμα, ούτε στα προσωπικά μηνύματα που πολλά παιδιά μου έστειλαν. Το μόνο που λέω είναι προσοχή στους πελάτες της, μην σας παρασύρει η κάβλα και ξεχαστείτε να βάλετε το προφυλακτικό. Ανέμενα την καχυποψία μια και δεν πολυσυμμετέχω άρα μπορεί να φαίνεται ότι θέλω να την πολεμήσω όπως λες. Αν κάποιος άλλος που διαβάζει έχει παρόμοια εμπειρία με τη συγκεκριμένη , επίσης ας το αναφέρει , ήδη νομίζω το έκανε ένας φίλος νωρίτερα. Δεν είναι "δήθεν" , είναι γεγονός και πρέπει όλοι οι πελάτες της να έχουμε ( γιατί και εγώ πηγαίνω μαζί της για να μου έχει συμβεί αυτό που περιγράφω) το νου μας
Και ονομα να πεις..ωστε να εισαι και φερεγγυος, νομιζω τιποτα δεν μπορει να σε κανει νομικα τουλαχιστον.
Δεν θα την κατηγορησεις για κατι..απλα θα γραψεις οτι στην συνευρεση σας κανατε σεξ χωρις προφυλαξεις.
Αλλο βεβαια να πεις χωρις στοιχεια, οτι η ταδε κοπελα εχει ειτζ.. εκει ναι νομιζω μπορει να κινηθει νομικα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
903
Κριτικές
18
Like
3.101
Πόντοι
1.436
Αγαπητέ φίλε, σε σέβομαι και είμαι σίγουρος ότι έχεις καταλάβει για ποια μιλάμε όπως και η συντριπτική πλειοψηφία αυτών που ασχολούνται με το φόρουμ. Για τους λόγους που είπες παραπάνω, προφανώς δεν πρόκειται να πω όνομα ούτε στο νήμα, ούτε στα προσωπικά μηνύματα που πολλά παιδιά μου έστειλαν. Το μόνο που λέω είναι προσοχή στους πελάτες της, μην σας παρασύρει η κάβλα και ξεχαστείτε να βάλετε το προφυλακτικό. Ανέμενα την καχυποψία μια και δεν πολυσυμμετέχω άρα μπορεί να φαίνεται ότι θέλω να την πολεμήσω όπως λες. Αν κάποιος άλλος που διαβάζει έχει παρόμοια εμπειρία με τη συγκεκριμένη , επίσης ας το αναφέρει , ήδη νομίζω το έκανε ένας φίλος νωρίτερα. Δεν είναι "δήθεν" , είναι γεγονός και πρέπει όλοι οι πελάτες της να έχουμε ( γιατί και εγώ πηγαίνω μαζί της για να μου έχει συμβεί αυτό που περιγράφω) το νου μας
δεν ειναι τοσο απλα...γιατι και προφυλαξη να εχεις ατυχηματα μια στις τοσες γινονονται...πχ να γλιστρήσει ή ακομα και να σπασει το προφυλακτικο...
βεβαια αλλο το ατυχημα που στατιστικα γινετε σπανια και αλλο να το κανει συστημα η αλλη...εκει μιλαμε για υγειονομική βομβα
αν καταλαβα καλα ειναι μια που πρωτα την ειχε βρει το μελος al pacino και μετα πηγαν αλλοι και εγραφαν καλες κριτικες
ειχα σκοπο να παω πριν ολο αυτο αλλα ευτυχως δεν ετυχε...φυσικα τωρα δε περναω ουτε απο εξω
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.188
Κριτικές
23
Like
7.832
Πόντοι
3.346
Eγω παντως οποτε περναω απο κει.. κλειστο ειναι :think: ηθελα ετσι απο περιεργια να την δω.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.188
Κριτικές
23
Like
7.832
Πόντοι
3.346
και η Τσαρινα εκανε ακαποτα. μην πεσετε απο τα συννεφα. (και δεν μιλαω για τσιμπουκια).
Σε πολυ κλειστο κυκλο θα τα εκανε..ηταν κοριτσι που δεν εδινε δικαιωματα.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Sauron

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.962
Κριτικές
63
Like
45.865
Πόντοι
9.297
και η Τσαρινα εκανε ακαποτα. μην πεσετε απο τα συννεφα. (και δεν μιλαω για τσιμπουκια).
Στο ακα στοματικό έμεινα με την Τσαρίνα.Δεν ήθελα να γίνω Τσάρος...
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.461
Κριτικές
100
Like
12.416
Πόντοι
25.165

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
897
Κριτικές
35
Like
1.013
Πόντοι
4.525
μην ανοιγετε τετοιες συζητησεις χαχα γιατι πολυ θα πεσετε απο τα συννεφα για τα ακαποτα, οπως ειπε και ο αλ για τις ιεροδουλες και τι πιστευε, καταλαβαμε για ποια κοπελα εννοει και πιστευω στους περισσοτερους δωθηκε η δυνατοτητα να γινει κατι τετοιο.
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
903
Κριτικές
18
Like
3.101
Πόντοι
1.436
μην ανοιγετε τετοιες συζητησεις χαχα γιατι πολυ θα πεσετε απο τα συννεφα για τα ακαποτα, οπως ειπε και ο αλ για τις ιεροδουλες και τι πιστευε, καταλαβαμε για ποια κοπελα εννοει και πιστευω στους περισσοτερους δωθηκε η δυνατοτητα να γινει κατι τετοιο.
PARASIMA.jpg
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
350
Κριτικές
2
Like
715
Πόντοι
81
Επίσης η Εμμανουέλα η ξανθιά πιπινα που δούλευε απέναντι από το πράσινο σπίτι στον Βαρδαρη έκανε ακαποτο...... (και δεν εννοώ τσιμπουκι) Οποιος την θυμάται ξέρει..... Έχει φύγει στην πατρίδα της εδώ και 6 χρόνια τώρα......
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
350
Κριτικές
2
Like
715
Πόντοι
81
Είμαι σίγουρος ότι άλλοι ξέρετε και για άλλες που κάνανε ότι κάνανε τα περασμένα χρόνια, ο καθένας έχει την ευθύνη των πράξεων του και μπορεί να πει όχι δεν θέλω..... Καλή τύχη σε όλους, να είστε καλά....
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.385
Κριτικές
35
Like
5.080
Πόντοι
2.266
Οπως πολυ σωστα εχει πει ο Αλ ολες το δινουν ακα σε καποιους δεν ειναι καποιο νεο να απορουμε εσω το δινουν cg ανεξαρτητα και μη οι τανες των δελων δε θα το δινουν δεν ανακαλυψαμε και την Αμερικη με το εν λογο περιστατικο κι ουτε η πρωτη ειναι ουτε η τελευταια
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Περιμενουμε και καμμια κριτικη αναλυτικα αγαπητε μου για την καινουργια,αν θελεις
Καλησπέρα φίλε μου,ποια είναι αυτή η κοπέλα ,που την βρίσκουμε σπιτάκι ,βάρδια?ευχαριστω
Δουλεύει στο sex and the city
 

nikos neapolitis38

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2013
Μηνύματα
101
Κριτικές
5
Like
49
Πόντοι
1
Πετρου Ερημιτη 2 πηγαινα για την Ελενα την ρουμανα, εχω χρονια να την πηδηξω και πετυχα ενα μικρο Ιζαμπελα, μελαχρινο, με ομορφο προσωπακι, μικρα βυζακια, παστακι 20χρονο, ψιλοαπειρο στενομουνο πονουσε, με μπυροκοιλιτσα, δεν τα εκλαψα, αλλα δεν θα ξαναεμπενα.

Καλησπέρα! Τι ώρα την πέτυχες? Επειδη μου αρέσουν η μικρές !
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
341
Κριτικές
14
Like
586
Πόντοι
311
Σήμερα θα έχει κάνα ενδιαφέρον για πας λόγο Αγίου Βαλεντίνου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom