Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (4 μέλη και 48 επισκέπτες)

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
903
Κριτικές
18
Like
3.101
Πόντοι
1.436
Καλησπέρα σε όλους. Αφού ξεκίνησε αυτή η συζήτηση, υπάρχει κοπέλα που κάνει ακάποτο σεξ . Έχει εκθειασθεί η απόδοσή της από πολύ κόσμο, θεωρώ απίθανο να μην έχει γίνει αντιληπτό από κανένα άλλον στο φόρουμ. Προσοχή, δεν λέω ότι το προτείνει αυτή ούτε η τσατσά, αλλά πάνω στην κάβλα της προχωρά και χωρίς αν δεν της πεις εσύ να χρησιμοποιήσουμε προφυλακτικό.
Επειδή σίγουρα θα σχολιαστεί ότι είναι το πρώτο μου μήνυμα, ζητώ συγγνώμη που δεν συμμετέχω αλλά παρακολουθώ ανελλιπώς. Και αυτό το ζήτημα του ακάποτου σεξ θεωρώ ότι είναι σοβαρό και θα πρέπει να να είμαστε πληροφορημένοι και υποψιασμένοι.
αν οντως υπαρχουν τετοιες περιπτωσεις καλο ειναι να εξοστρακιζονται γιατι καλες οι καυλες αλλα η υγεια πανω απο ολα...
ελπιζω να μη πεταχτει κανενας ψεκας και πει οτι το HIV ειναι συνομωσία τον φαρμακοβιομηχανιών
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.962
Κριτικές
63
Like
45.865
Πόντοι
9.297
αν οντως υπαρχουν τετοιες περιπτωσεις καλο ειναι να εξοστρακιζονται γιατι καλες οι καυλες αλλα η υγεια πανω απο ολα...
ελπιζω να μη πεταχτει κανενας ψεκας και πει οτι το HIV ειναι συνομωσία τον φαρμακοβιομηχανιών
Δεν νομίζω να αμφισβητήθηκε το Α.Ι.D.S.οπως η κινεζική πανούκλα....ο κόσμος τότε δεν είχε σποβλακωθει από την διαδικτυοπαθεια που καταντάει οσους πάσχουν από αυτήν παντογνώστες( τρομάρα τους..:confused::headbang:).
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Μάγκες! Μόλις γύρισα από μπουρδελοεπιδρομη! Πέρασα με Alisia! Πολύ όμορφη πολύ γλυκιά με υπέροχες βυζαρες! Και μπαμπατσικο όπως πρέπει! Την έστησα στα 4 δεν ήθελα να ξεκαβαλισω! Λίγο βελτίωση στην πίπα θέλει μόνο! Εγώ θα ξαναπάω άνετα γιατί δεν έμεινα παραπονεμένος.
 

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
231
Like
535
Πόντοι
81
Μάγκες! Μόλις γύρισα από μπουρδελοεπιδρομη! Πέρασα με Alisia! Πολύ όμορφη πολύ γλυκιά με υπέροχες βυζαρες! Και μπαμπατσικο όπως πρέπει! Την έστησα στα 4 δεν ήθελα να ξεκαβαλισω! Λίγο βελτίωση στην πίπα θέλει μόνο! Εγώ θα ξαναπάω άνετα γιατί δεν έμεινα παραπονεμένος.
Ειναι δλδ οπως την 1 φωτο που βαλανε ? Δεν θα βγει κανα τερας ?
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Μάγκες! Μόλις γύρισα από μπουρδελοεπιδρομη! Πέρασα με Alisia! Πολύ όμορφη πολύ γλυκιά με υπέροχες βυζαρες! Και μπαμπατσικο όπως πρέπει! Την έστησα στα 4 δεν ήθελα να ξεκαβαλισω! Λίγο βελτίωση στην πίπα θέλει μόνο! Εγώ θα ξαναπάω άνετα γιατί δεν έμεινα παραπονεμένος.
Περιμενουμε και καμμια κριτικη αναλυτικα αγαπητε μου για την καινουργια,αν θελεις φυσικα.
 

paparorokas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
158
Κριτικές
18
Like
676
Πόντοι
311
Καλησπέρα σε όλους. Αφού ξεκίνησε αυτή η συζήτηση, υπάρχει κοπέλα που κάνει ακάποτο σεξ . Έχει εκθειασθεί η απόδοσή της από πολύ κόσμο, θεωρώ απίθανο να μην έχει γίνει αντιληπτό από κανένα άλλον στο φόρουμ. Προσοχή, δεν λέω ότι το προτείνει αυτή ούτε η τσατσά, αλλά πάνω στην κάβλα της προχωρά και χωρίς αν δεν της πεις εσύ να χρησιμοποιήσουμε προφυλακτικό.
Επειδή σίγουρα θα σχολιαστεί ότι είναι το πρώτο μου μήνυμα, ζητώ συγγνώμη που δεν συμμετέχω αλλά παρακολουθώ ανελλιπώς. Και αυτό το ζήτημα του ακάποτου σεξ θεωρώ ότι είναι σοβαρό και θα πρέπει να να είμαστε πληροφορημένοι και υποψιασμένοι.
Αυτα πρεπει να τα κατονομαζουμε για να τα αποφευγουμε οι υπολοιποι ειναι κινδυνος θανατος και πρεπει να ξερουμε ποια ειναι φιλε μου οχι αοριστα γνωμη μου
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Ειναι δλδ οπως την 1 φωτο που βαλανε ? Δεν θα βγει κανα τερας ?
Όχι όχι! Είναι πολύ όμορφη! Πολύ ευδιάθετη! Άμα σου αρέσουν τα μπαμπατσικα θα την ευχαριστηθείς.
 
  • Like
Αντιδράσεις: akala

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Περιμενουμε και καμμια κριτικη αναλυτικα αγαπητε μου για την καινουργια,αν θελεις φυσικα.
Θα σου πω συναγωνιστή! Είναι ένα μπαμπατσικο μωρό με τέλειες βυζαρες που εγώ είμαι λάτρης! Ωραίος αφρατος κωλος! Στα του αγώνα φαίνεται άπειρη αλλά με όλη την πρόθεση να σε ευχαριστήσει και γαμιεται χωρίς γκρίνιες! Η πιπα είναι μέτρια αλλά το σηκώνει το εργαλείο! Πρώτη στάση από πάνω για να απολαύσω βυζι! Μετα στα 4 που όπως ειπα και πριν δεν ήθελα να ξεκαβαλησω! Πολύ ωραίο στήσιμο και πολύ καλή αίσθηση το μουνι της! Και το τέλος ήρθε ιεραποστολικά ρουφώντας το ένα βυζι και χουφτώνοντας το άλλο! Η χαρά του βυζολατρη! Από 30 απλό 40 χαλαρό με ισπανικό 50 άκαποτη πιπα και πάει λέγοντας! Εγώ πήρα 40 και άξιζε με το παραπάνω!
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.136
Like
4.940
Πόντοι
456
Καλησπέρα σε όλους. Αφού ξεκίνησε αυτή η συζήτηση, υπάρχει κοπέλα που κάνει ακάποτο σεξ . Έχει εκθειασθεί η απόδοσή της από πολύ κόσμο, θεωρώ απίθανο να μην έχει γίνει αντιληπτό από κανένα άλλον στο φόρουμ. Προσοχή, δεν λέω ότι το προτείνει αυτή ούτε η τσατσά, αλλά πάνω στην κάβλα της προχωρά και χωρίς αν δεν της πεις εσύ να χρησιμοποιήσουμε προφυλακτικό.
Επειδή σίγουρα θα σχολιαστεί ότι είναι το πρώτο μου μήνυμα, ζητώ συγγνώμη που δεν συμμετέχω αλλά παρακολουθώ ανελλιπώς. Και αυτό το ζήτημα του ακάποτου σεξ θεωρώ ότι είναι σοβαρό και θα πρέπει να να είμαστε πληροφορημένοι και υποψιασμένοι.
Σου εχει τυχει προσωπικά;
Ενας φιλος σου;
Παλιά στο χωρο η απο τις προσφατες; Ανοιξες ενα θεμα το οποιο θα πρεπει να βρεις τροπο να το διαχειριστεις κ να εξηγήσεις παραπανω. Το βλεπω δυσκολο να μπεις σε λεπτομεριες.
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
Καλησπέρα σε όλους. Αφού ξεκίνησε αυτή η συζήτηση, υπάρχει κοπέλα που κάνει ακάποτο σεξ . Έχει εκθειασθεί η απόδοσή της από πολύ κόσμο, θεωρώ απίθανο να μην έχει γίνει αντιληπτό από κανένα άλλον στο φόρουμ. Προσοχή, δεν λέω ότι το προτείνει αυτή ούτε η τσατσά, αλλά πάνω στην κάβλα της προχωρά και χωρίς αν δεν της πεις εσύ να χρησιμοποιήσουμε προφυλακτικό.
Επειδή σίγουρα θα σχολιαστεί ότι είναι το πρώτο μου μήνυμα, ζητώ συγγνώμη που δεν συμμετέχω αλλά παρακολουθώ ανελλιπώς. Και αυτό το ζήτημα του ακάποτου σεξ θεωρώ ότι είναι σοβαρό και θα πρέπει να να είμαστε πληροφορημένοι και υποψιασμένοι.
Ισχύει 100%. Κατάλαβα ποια εννοείς..Συνέβη και σε μένα.. Καβαλησε ακάποτα και δεν την σταμάτησα.. Την έχυσα μεσα της και εσταζε 10 λεπτά,ημουν φορτωμενος.Άλλη μ7α φορα μου συνέβη με παλιά καραβάνα
 

ilzux

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
40
Like
22
Πόντοι
0
Αυτα πρεπει να τα κατονομαζουμε για να τα αποφευγουμε οι υπολοιποι ειναι κινδυνος θανατος και πρεπει να ξερουμε ποια ειναι φιλε μου οχι αοριστα γνωμη μου
Αγαπητέ φίλε, δεν θα διαφωνήσω μαζί σου. Δεν πρόκειται να πω όνομα, γιατί είναι στο χέρι του πελάτη να προστατεύσει τον εαυτό του. Η συγκεκριμένη δεν σου βάζει το πιστόλι στον κρόταφο, επειδή όμως βγάζει μιαν αφύσικη κάβλα το "χάνει" και προχωρά ακάποτα, έτσι το ερμηνεύω εγώ. Πρόσφατα έκανε και μια σημαντική αλλαγή πάνω της και νομίζω επιδεινώθηκε η κατάσταση. Αν τη γουστάρουμε πηγαίνουμε στην τύπισσα αλλά είμαστε υποψιασμένοι και δεν ρισκάρουμε τίποτα, αυτή είναι η γνώμη μου
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

gloutofagos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
111
Like
185
Πόντοι
1
Ρε σεις,πατε καλα,μιλαμε σε παιδακια τωρα που εχουν γαμησει κανα δυο τρεις φορες και τους γυριζει το ματι πανω στο γαμησι και τον χωνουν ακαλυπτο?
Ρε πατε καλα?
Ποσο καιρο πατε αγαμητοι στα μπουρδελα,καμια δεκαετια?
Ειναι δυνατον να μιλαμε για ιεροδουλες και ακαποτα χωσιματα?
Αξιζει ορε?
Τι να πω,εγω σιχαινομαι ακομα και τα γλυφομουνια,σε γυναικες που εκει ακριβως που γλυφεις,τριβοταν τα αρχιδια του προηγουμενου,ή πασαλειβοταν τα χυσια του,και ξερουμε πολυ καλα οτι δεν ειναι ολες ιδιαιτερα αυστηρες με τους κανονες υγειηνης.
Τα μπουρδελα ειναι μπουρδελα,βγαλτε τις γκαβλες σας και τις φαντασιωσεις σας,αλλα μην ξεχνατε που ειστε,ακομα και αν το ξεχασει η ιδια η πουτανα.

Κατα τα αλλα επισκεψη στο γκαβλοσκυλο του πολεμου την Ειρηνη,ανανεωμενη με μαυρο μακρυτερο μαλακι,ελαφρως αδυνατισμενη που της πηγε πολυ,για ενα πρωτο ζεσταμα απλο με 30 και μιση ωρα την εχωνα σε οτι σταση ηθελα.
 

Dimitrisss(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2020
Μηνύματα
166
Κριτικές
5
Like
572
Πόντοι
301
Θα σου πω συναγωνιστή! Είναι ένα μπαμπατσικο μωρό με τέλειες βυζαρες που εγώ είμαι λάτρης! Ωραίος αφρατος κωλος! Στα του αγώνα φαίνεται άπειρη αλλά με όλη την πρόθεση να σε ευχαριστήσει και γαμιεται χωρίς γκρίνιες! Η πιπα είναι μέτρια αλλά το σηκώνει το εργαλείο! Πρώτη στάση από πάνω για να απολαύσω βυζι! Μετα στα 4 που όπως ειπα και πριν δεν ήθελα να ξεκαβαλησω! Πολύ ωραίο στήσιμο και πολύ καλή αίσθηση το μουνι της! Και το τέλος ήρθε ιεραποστολικά ρουφώντας το ένα βυζι και χουφτώνοντας το άλλο! Η χαρά του βυζολατρη! Από 30 απλό 40 χαλαρό με ισπανικό 50 άκαποτη πιπα και πάει λέγοντας! Εγώ πήρα 40 και άξιζε με το παραπάνω!
Καλησπέρα φίλε μου,ποια είναι αυτή η κοπέλα ,που την βρίσκουμε σπιτάκι ,βάρδια?ευχαριστω
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Δεν πρόκειται να πω όνομα, γιατί είναι στο χέρι του πελάτη να προστατεύσει τον εαυτό του.
Ναι συμφωνούμε αλλά με τη 'βόμβα' που πέταξες κάποιοι περιμένουν να τους σώσεις τώρα... Εγώ προσωπικά δεν πέφτω από τα σύννεφα γιατί πάντα πίστευα ότι όλες οι ιερόδουλες έστω και για μία μόνο φορά είτε πάνω στην καύλα τους είτε γιατί γούσταραν πολύ τον πελάτη έχουν γαμηθεί ακάποτα

Άρα όταν γράφεις κάτι τέτοιο δημόσια ή γράφεις το όνομα και γίνεσαι ο Ρομπέν των μπουρδέλων που σώζεις τους ανυποψίαστους ή δίνεις το δικαίωμα σε καποιους πονηρούς να σκεφτούν ότι ίσως είσαι κάποιος ανταγωνιστής που απλά θέλεις να κάνεις ζημιά στην κοπέλα και στο μαγαζί που δουλεύει.Σου θυμίζω αν δε το ξέρεις ότι κάποτε τσατσαδες απέναντι μαγαζιών διέδιδαν ότι η Νικόλ και η Αντριανα η ισπανίδα είναι τραβεστί προσπαθώντας να τους κόψουν πελατεία

Βεβαίως αν δώσεις όνομα ξέρεις ότι η κοπέλα μπορεί να σε τρέχει στα δικαστήρια, να εμφανίσει όλους τους ιατρικούς ελέγχους που έχει περάσει και από πάνω να την αποζημιώσεις για τη δυσφημιση που της έκανες αφού στην ουσία την έχεις στιγματίσει ως επικίνδυνη για τη δημόσια υγεία. Και μετά να σε κυνηγήσει και η επιχείρηση για τους ίδιους λόγους

Λοιπόν κανείς δε θέλει τέτοια μπλεξίματα και καλό είναι λίγο να σκεφτόμαστε πριν γράψουμε κάτι τέτοιο. Προφανώς όλοι γνωρίζουμε ότι θεωρητικά πάντα υπάρχει κάποιο ρίσκο αν κάνεις ακάποτο σεξ είτε με ιεροδουλη είτε με την κοπέλα που γνώρισες χθες νύχτα στο κλαμπ οπότε τέτοιου είδους συζητήσεις και δήθεν αποκαλύψεις εδώ μέσα δεν προσθέτουν κάτι παραπάνω
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.901
Κριτικές
384
Like
5.714
Πόντοι
11.585
Υπαρχει και η αντιπερα οχθη απο αυτους που θα θελησουν να μαθουν, ή αν μαθουν ποια ειναι, και θα τρεξουν να της ζητισουν να τους κατσει ακαποτα... Λες και αν το κανει καποια κοπελα, το κανει σε ολους, χωρις διακρισεις.
 

paparorokas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
158
Κριτικές
18
Like
676
Πόντοι
311
Τελικα καταλαβαμε ποια ειναι θελει προσοχη η κοντομαλλα με τα καινουργια βυζια χ απο μενα αν και μονο μια φορα εφαγα και περασε καιρος οποτε ειμαι οκ ΠΡΟΣΟΧΗ φιλαρακια
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.901
Κριτικές
384
Like
5.714
Πόντοι
11.585
Ιανουαριο... με εφαγε η περιεργεια και πηγα και πληρωσα την μαυρη Εβελινα στο παρανταιζ, οι φωτογραφιες που εχουν στο αλλο σαιτ, δεν πρεπει να ειναι αυτη, ή αν ειναι αυτη ειναι παλιες, η κοπελα ειναι ποιο μπαρμπατσικια, στα μπουτια και στα ποδια εχει πολες ουλες.??? σημαδια.?? αντιαισθητικα, νεγρα αφρικανα, κοκκινο μουνακι εσωτερικα, στα του αγωνα, δεν αφηνει πολλα πολλα, γενικα αγγαρεια η δουλεια, κρυοκωλη, αλλα εμεινε μεσα στο δωματιο να με τελειωσει ακομα και με μαλακια, δεν με παρατησε, μιας και δεν καταφερνα να λειτουργησω και να την χυσω....δεν, μακρια, μονο για δοκιμη.

Πληρωσα και την Σονια, Κοροβαγκου 5 την πετυχα, αδυνατο γκομενακι με σιλικονατα βυζια πετρα, φατσα κακαρελο, το μονο που με χαλασε τα πετρινα βυζια της, καθαρο μουνακι για γλυψιμο, κωλαρακι στα ορθια τρεεεελαααα.!!! καλη επαγκελματιας, ξερει να γαμιεται, αλλα δεν με τρελανε, δεν θα την ξαναπληρωνα.

Ελισαβετ στο παρανταιζ, την εκανα στανταρακι, ακομα ενα βραδυ, ακομα καλυτερη με εμενα τουλαχιστον, μου βγαζει τα γουστα μου, δεν λεει οχι, χαμογελαστη, τα εχουμε βρει τα χαρτια μας, και περναω καλα, δεν ειναι κατι τρελο εμφανισιακα, αλλα την κατεχει την δουλεια.

Πετυχα και την Σουζανα την ψιλη μιλφαρα, την εψαχνα καιρο, την πετυχα και μπηκα με την μια, Γυναικαρα.!!! απλα.
Εχει φατσαρα, ξερει να πηδιεται, ολα καλα στο δωματιο, παρα μονο η αισθηση της επιδερμιδας της δεν μου αρεσε, μαλλον δεν την περιποιηται οπως πρεπει για την ηλικια της, θα ξαναπαω, γιατι η γκομενα ξερει τι θελει αυτος που πληρωνει...

Πετρου Ερημιτη 2 πηγαινα για την Ελενα την ρουμανα, εχω χρονια να την πηδηξω και πετυχα ενα μικρο Ιζαμπελα, μελαχρινο, με ομορφο προσωπακι, μικρα βυζακια, παστακι 20χρονο, ψιλοαπειρο στενομουνο πονουσε, με μπυροκοιλιτσα, δεν τα εκλαψα, αλλα δεν θα ξαναεμπενα.
 

teopaokara93

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2014
Μηνύματα
24
Like
10
Πόντοι
0
Παίδες ξέρει κανείς αν είναι η Σουζάνα σμρ κάτω; χτες στο εροτικα είχανε μια στη θέση της που ήταν τρεις φορές σαν αυτήν... Και δεν ήταν ούτε βενους ούτε βενους2
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.188
Κριτικές
23
Like
7.832
Πόντοι
3.346
Καμια θειτσα θα ειναι.. οι μικροτερες φοβουνται μην κανουν παιδι. ?
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
903
Κριτικές
18
Like
3.101
Πόντοι
1.436
Ισχύει 100%. Κατάλαβα ποια εννοείς..Συνέβη και σε μένα.. Καβαλησε ακάποτα και δεν την σταμάτησα.. Την έχυσα μεσα της και εσταζε 10 λεπτά,ημουν φορτωμενος.Άλλη μ7α φορα μου συνέβη με παλιά καραβάνα
:priest::priest::priest:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom