Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (4 μέλη και 36 επισκέπτες)

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
231
Like
535
Πόντοι
81
Τωρα που ειδα την ελενα την πρασινοματα την μιλφ στο αλλο σαιτ , θυμηθηκα το παρασιμο που μου εδωσε σαν νεος που μπηκα στο αθλημα μολις πριν κανα 2 χρονια ..
Ειχα μπει με απλο 30αρι και σαν ασχετος δεν ειχα παρει χαμπαρι οτι ειχε ηδη αλλα δωματια μεσα που την περιμεναν , οποτε τι εκανε η τυπισσα για να με ξεπεταξει ? Με το που βγηκε απτο δωματιο του προηγουμενο χωρις καμια καθαριοτητα να κανει ηρθε στο δικο μου και με ξεκινησε στα τσιμπουκια χωρξς προφυλακτικο για να τελειωσω :jerking:

:priest:παρασημο για το καινουργιο μου χομπυ ουρολοιμωξη εφυγε ευκολα ευτυχως με χαπακια
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.188
Κριτικές
23
Like
7.832
Πόντοι
3.346
Τωρα που ειδα την ελενα την πρασινοματα την μιλφ στο αλλο σαιτ , θυμηθηκα το παρασιμο που μου εδωσε σαν νεος που μπηκα στο αθλημα μολις πριν κανα 2 χρονια ..
Ειχα μπει με απλο 30αρι και σαν ασχετος δεν ειχα παρει χαμπαρι οτι ειχε ηδη αλλα δωματια μεσα που την περιμεναν , οποτε τι εκανε η τυπισσα για να με ξεπεταξει ? Με το που βγηκε απτο δωματιο του προηγουμενο χωρις καμια καθαριοτητα να κανει ηρθε στο δικο μου και με ξεκινησε στα τσιμπουκια χωρξς προφυλακτικο για να τελειωσω :jerking:

:priest:παρασημο για το καινουργιο μου χομπυ ουρολοιμωξη εφυγε ευκολα ευτυχως με χαπακια
Α καλα κι εγω νομιζα οτι προσεχουν περισσοτερο αυτες που εχουν και παιδια.:embarrased:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.188
Κριτικές
23
Like
7.832
Πόντοι
3.346
Μια μικρή βόλτα απόψε...

Φριξου 15 ένα κοριτσάκι ξανθό και κάτασπρο γύρω στο 1.50 θα'τανε, αδιάφορο και ξινισμένο.Μπετυ την είπε η τσατσα

Φριξου 13 επίσης γύρω 1.50 ύψος μελαχρινή νταρντανα αδιάφορη

Φριξου 12 Hot lady... Το καταπληκτικό στούντιο των 40ε που μας γράφει και κριτικές ήταν η Αντζελίνα ψηλή νταρντανα αδιάφορη

Φριξου 14 inside η Βιολετα... Χρόνια ατελείωτα η ίδια ξινίλα

Νικ.ουρανου Belarus τέρμα τα ποντιακα στο σαλόνι γιατί αρέσουν στην τσατσά,Αντριανα ρωσσιδα η κοπέλα πρέπει να κοιμόταν μάλλον, την έβγαλε από το χέρι η τσατσα στο σαλόνι. Τίποτα ένα αδιάφορο κοριτσάκι κοκκινομαλλα

Μινωταυρου 3 Βερόνικα ένα εκφυλο γκομενακι,ωραίο σώμα πρέπει να είναι η ίδια που δουλεύει και Ερημιτη

Μπήκα και στα δύο σάιτ μπας και μου αρέσει κάνα γκομενακι να πάω να δω... Μου άρεσε κάπως η Μαρίνα στο black angels αλλά μόλις διάβασα τα σχόλια που την γράφουν μου ξε-άρεσε και δεν πηγα καν να την δω

Τίποτα κατάντια, δεν υπήρχε άνθρωπος τα ίδια και στη Γιαννιτσών
Kανονικα πλυν ελαχιστων εξαιρεσεων, η τιμες επρεπε να ξεκινουν στα 15 η 20 ευρω.
Ετσι πιστευω θα δωσουν καποιο κινητρο στο κοσμο να παει..αλλιως αν συνεχισουν ετσι μονο κατι πιτσιρικια τα σαββατα, ξερεις για την βολτα και το ξεπαρθενιασμα.. και αντε αυτοι οι λιγοι για τα στανταρακια.. θα κατεβαινουν στα σπιτακια.
Αφου απο τι φαινεται δεν μπορουν να φερουν αξιολογες κοπελες,νομιζω ειναι μονοδρομος αυτο που λεω.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Τίποτα η νυχτερινή βάρδια είναι για κλάματα
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.462
Κριτικές
100
Like
12.418
Πόντοι
25.165
'Οχι. Δούλευε και πιο παλιά. 2019 είδα την τελευταία κριτική. Δεν ξέρω αν σταμάτησε και ξαναάρχισε
δουλευει με κλειστο κυκλο σε airbnb εδω και 2 χρονια περιπου. πρεπει να σου εχει δωσει η ιδια το τηλ της για να κλεισεις ραντεβου. οποιος μου στειλει ΠΜ για πληροφοριες το λεω δημοσια και απο τωρα δεν θα απαντησω σε τιποτα διοτι εχω ξεκοψει με την συγκεκριμενη.
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
903
Κριτικές
18
Like
3.101
Πόντοι
1.436

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
307
Κριτικές
2
Like
366
Πόντοι
21
μιλαμε για στοματικο χωρις προφυλακτικο?η και κατι παραπανω χωρις προφυλακτικο?ελπιζω μονο στοματικο :priest:
(Ελαντε ροτησα ξανά και μούγκα......) Αυτήν την απάντηση έλαβα εγώ όταν έκανα την ερώτηση που έκανες και συ μόλις τώρα. Εσύ καταλαβαίνεις τίποτα; Ότι να ναι ορισμένοι εδώ μέσα......
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
307
Κριτικές
2
Like
366
Πόντοι
21
μιλαμε για στοματικο χωρις προφυλακτικο?η και κατι παραπανω χωρις προφυλακτικο?ελπιζω μονο στοματικο :priest:
Επιπλέον ο άλλος ο έξυπνος μου λέει τι ακριβώς δεν καταλαβαίνεις; Βλέπεις η απάντηση είναι ξεκάθαρη.......Ελαντε ροτησα ξανά και μούγκα......
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
903
Κριτικές
18
Like
3.101
Πόντοι
1.436
Επιπλέον ο άλλος ο έξυπνος μου λέει τι ακριβώς δεν καταλαβαίνεις; Βλέπεις η απάντηση είναι ξεκάθαρη.......Ελαντε ροτησα ξανά και μούγκα......
δε ξερω αν καταλαβα καλα αλλα νομιζω οτι ρωτησε τη τσατσα και δε του ειπε...κατι τετοιο
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
307
Κριτικές
2
Like
366
Πόντοι
21
δε ξερω αν καταλαβα καλα αλλα νομιζω οτι ρωτησε τη τσατσα και δε του ειπε...κατι τετοιο
Μας έδωσε απάντηση.Ελαντε ροτησα ξανά και μούγκα...... τι ακριβώς δεν καταλαβαίνεις παλι; Ειμαστε χαζοί και οι δύο. Έτσι τουλάχιστον είπε ένας άλλος ξερόλας. Είναι η ώρα του σε λίγο. Θα έρθει απάντηση ταχυδρομική. Περίμενε λίγο.....
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.188
Κριτικές
23
Like
7.832
Πόντοι
3.346
μιλαμε για στοματικο χωρις προφυλακτικο?η και κατι παραπανω χωρις προφυλακτικο?ελπιζω μονο στοματικο :priest:
Δεν εχεις ακουσει που λενε: 'η καλυτερη διαφημιση ειναι η δυσφημιση' μπορει να παιζει κατι τετοιο.

Αλλα για σιγουρα ρωτα το gyorgos αυτος καταλαβε :grin:
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
307
Κριτικές
2
Like
366
Πόντοι
21
Δεν εχεις ακουσει που λενε: 'η καλυτερη διαφημιση ειναι η δυσφημιση' μπορει να παιζει κατι τετοιο.

Αλλα για σιγουρα ρωτα το gyorgos αυτος καταλαβε :grin:
Δεν είμαι ουδέτερο ούτε ουσιαστικό. Αυτό το ξεπερνάω. Από τη στιγμή που δεν μπορείς να δώσεις μια ξεκάθαρη απάντηση μη μου το παίζεις ξερόλας....Είσαι μια τρίχα απ τ αρχιδια μου μικρέ!!!!
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
307
Κριτικές
2
Like
366
Πόντοι
21
gyorgos εχεις μπει πολυ επιθετικα στο νημα τωρα τελευταια, χαλαρωσε το κορμι σου.
Δεκτο αυτό φίλε μου. Εχεις δίκιο. Αν γυρισεις όμως λίγα μυνηματα πιο πίσω θα καταλάβεις ποιος ξεκίνησε την ας το πω αντιδικία. Του έπεσε βαρύ το ότι γαμησε την βερονικα και την Ήρα 10 χρόνια μετά από μένα ενώ εγώ μόλις ηρθαν στο βαρδαρη. Έτσι φαίνεται. Εγώ ότι έχω πω το λέω δε μιλάω με γρίφους και δεν πατάω συνέχεια ανόητα ειρωνικά γελάκια. Αυτά τα ολίγα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.962
Κριτικές
63
Like
45.865
Πόντοι
9.297
Τώρα μου θύμισες την Καρμεν την βυζαρου στην Κατεχάκη, ίσως την πιο 'μαυρισμένη' σε κριτικές κοπέλα που πέρασε ποτέ... Αλλά εγώ είχα περάσει καλά μαζί της. Ναι συμβαίνει αυτό
Το ίδιο και εγώ....κατά βάθος ακόμα και οι επαγγελματίες λειτουργούν ως ερασιτέχνες δηλαδή κρατάνε σε απόσταση τους πολλούς για να κάνουν το κάτι παραπάνω μόνο σε όσους γουστάρουν.
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
341
Κριτικές
14
Like
586
Πόντοι
311
(Ελαντε ροτησα ξανά και μούγκα......) Αυτήν την απάντηση έλαβα εγώ όταν έκανα την ερώτηση που έκανες και συ μόλις τώρα. Εσύ καταλαβαίνεις τίποτα; Ότι να ναι ορισμένοι εδώ μέσα......

Μερικοί εδώ μέσα έχετε όρεξη για μαλακιες, επειδή δεν απάντησα άμεσα για χψ λόγους αρχίζουν προσβολές..
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
341
Κριτικές
14
Like
586
Πόντοι
311
μιλαμε για στοματικο χωρις προφυλακτικο?η και κατι παραπανω χωρις προφυλακτικο?ελπιζω μονο στοματικο :priest:
Για διευκρινήση δεν είπε ακαποτο σεξ, αλλά ωπος είπε τιμές και προγράμματα το ανάφερε στο τέλος με το που γύρισα να φύγω, όταν ρώτησα ξανά τι εννοεί με αυτό πήρα μια σιγή,τίποτα άλλο. Όταν έγραψα εδώ ήμουν αλλού και δεν είχα χρόνο να γράψω από κινητό..
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
307
Κριτικές
2
Like
366
Πόντοι
21
Για διευκρινήση δεν είπε ακαποτο σεξ, αλλά ωπος είπε τιμές και προγράμματα το ανάφερε στο τέλος με το που γύρισα να φύγω, όταν ρώτησα ξανά τι εννοεί με αυτό πήρα μια σιγή,τίποτα άλλο. Όταν έγραψα εδώ ήμουν αλλού και δεν είχα χρόνο να γράψω από κινητό..
Γι αυτο σε ρωτησα αν εννοεις γυμνο στοματικο. Καλά έκανες και το διευκρινησες εστω και τωρα που μπορεσες γιατι καποιος μπορει να καταλαβε οτι εννοεις ακαπωτο σεξ.
 

ilzux

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
40
Like
22
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους. Αφού ξεκίνησε αυτή η συζήτηση, υπάρχει κοπέλα που κάνει ακάποτο σεξ . Έχει εκθειασθεί η απόδοσή της από πολύ κόσμο, θεωρώ απίθανο να μην έχει γίνει αντιληπτό από κανένα άλλον στο φόρουμ. Προσοχή, δεν λέω ότι το προτείνει αυτή ούτε η τσατσά, αλλά πάνω στην κάβλα της προχωρά και χωρίς αν δεν της πεις εσύ να χρησιμοποιήσουμε προφυλακτικό.
Επειδή σίγουρα θα σχολιαστεί ότι είναι το πρώτο μου μήνυμα, ζητώ συγγνώμη που δεν συμμετέχω αλλά παρακολουθώ ανελλιπώς. Και αυτό το ζήτημα του ακάποτου σεξ θεωρώ ότι είναι σοβαρό και θα πρέπει να να είμαστε πληροφορημένοι και υποψιασμένοι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom