Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (5 μέλη και 39 επισκέπτες)

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
καλα ρε παπαρα ειναι ανοιχτο ή δεν ειναι ;δεν καταλαβα τιποτα.....ποια ντενιζ και κολοκυθια;

αφου γραφω ρε κεφαλα , πλακα κανω
σαν εκεινους με το χρηματηστηριο γιναμε που βλεπαν παλια βιντακια που ανεβαιναν οι μετοχες  :2funny: :2funny: :2funny:
λεμε και καμια  μαλακια να χαρουμε λιγο  :cheesy:


ΤΟ ΕΡΩΣ ΔΕΝ ΑΝΟΙΞΕ




Το νεο Σας το ειπα ? Αρραβωνιατηκα !!
παλι τον Αδολφο πηδηξα σημερα  :think:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
αφου γραφω ρε κεφαλα , πλακα κανω

Το νεο Σας το ειπα ? Αρραβωνιατηκα !!
παλι τον Αδολφο πηδηξα σημερα  :think:

Άντε και καλά στέφανα. :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

:fart-in-bed: :fart-in-bed: :fart-in-bed:

Κάτι έλεγες για Σιμόνα....αλλά που.....εγώ πάντως την τίμησα προ ολίγου....τι να πω το κάτι αλλό είναι το κορίτσι....πολύ λίγα της γράφουν αξίζει πολύ περισσότερα...θα ακολουθήσει φυσικά και θριαμβευτική κριτική από μένα. :smitten: :smitten: :smitten:

 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246

ΑΑΑ ??  :think:


Άντε και καλά στέφανα. :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
:fart-in-bed: :fart-in-bed: :fart-in-bed:
Κάτι έλεγες για Σιμόνα....αλλά που.....εγώ πάντως την τίμησα προ ολίγου....τι να πω το κάτι αλλό είναι το κορίτσι....πολύ λίγα της γράφουν αξίζει πολύ περισσότερα...θα ακολουθήσει φυσικά και θριαμβευτική κριτική από μένα. :smitten: :smitten: :smitten:


Σιμονα σε στουδιο ΤΩΡΑ !!!!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
163
Πόντοι
3.285
παιδια μολις κατεθεσα σιμονα κατεχακη..extramask σε ακουσα..δεν ειχα παρει γυμνο...μου τον "διελυσε" παιδια..με την καλη εννοια..πανω απο 10λεπτο ασχολουταν...
jo 145 ειχαμε μεγαλη βελτιωση @@.....
δεν γραφω κριτικη  γιατι ειναι η ιδια με αυτη που ειχα ανεβασει..η μονη διαφορα πως το γυμνο αξιζει ....καρφωτο....

:thumbsup:
από προχτές το βράδυ που έκανα την κατάθεση ακόμα τη σκέφτομαι
:pipa1: βγαλμένη από τσόντα
jo μη βαράς, σύντομα θα ανεβάσω κριτική  :rockon:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
γιατι;για να γινει το πενηνταρι εβδομηνταρι; :think:

Λοιπόν εγώ με ένα 40αρι πέρασα υπέροχα και ο χώρος ήταν αρκετά καθαρός σε τίποτα δεν θυμήζει την μπόχα του Βαρδάρη.

Σωστός gl  :rockon: :rockon: :rockon:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
jo μη βαράς, σύντομα θα ανεβάσω κριτική  :rockon:

Καλα σου δινω τρεις μερες ακομη  :s&m_2:

Τα κοριτσακια διαβαζουν και παραδιαβαζουν παντως
ενας λογος παραπανω να δινουμε θαρροος στις καλες  :rockon:
και να κανουμε τις φολες να ντρεπονται  :birdman: :birdman:

Maaneskyggen 
το καταλαβα αλλα ειπα μηπως επαθε κανα λαλα γιατι τα κανει κατι τετοια


Η Αρραβωνιαρα μου αλλαξε το μαλλι το εκανε χωριστρα παλι και ειναι ψιλοκουρασμενη
τους εχει γαμησει η τζεσυ απ οτι καταλαβα που λειπει
συνεχιζω να επιφυλασομαι να την συστησω αν και περασα καλα εγω
τσατσα ηταν μια γνωστη φατσα ... ποια εισαι καλε ?
Ε δουλευα εδω κατω λεει ..
Στο τσιρκο ηταν , μια ευγενικη κυρια γενικος την ειχα πετυχει με Βικυ
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
163
Πόντοι
3.285
Καλα σου δινω τρεις μερες ακομη  :s&m_2:

Την έγραψα ήδη, σε λίγο λογικά θα ανέβει  :rockon:

Να αναφέρω κιόλας ότι πριν πάμε Κατεχάκη πήγαμε Μαντζάρου 14 για να βρούμε τη Νατάσα για την οποία είχαμε ξεκινήσει εξαρχής. Και όντως τη βρήκαμε, η τσατσά μας είπε ότι έλειπε τις προηγούμενες μέρες επειδή ήταν άρρωστη. Η αλήθεια είναι ότι όσο την περιμέναμε ακούστηκε κάποια στιγμή από μέσα ένας πολύ άσχημος βήχας, αν ήταν όντως αυτή τότε ίσως δε θα έπρεπε να επιστρέψει κιόλας  :S  Επίσης, η τσατσά μας είπε πως περιμένουν σύντομα να ανανεωθεί η άδειά τους και να επιστρέψουν στη φυσική τους έδρα, το Α. Γεωργίου 16.
Δεν καταθέσαμε γιατί κόστιζε 40 € το απλό και 80 € το ακάπωτο στοματικό! Πολύ ακριβό, από τη στιγμή που οι περισσότερες που το προσφέρουν ζητάνε 10-20 € επιπλέον του απλού. Ρίχνουμε λοιπόν μαύρο στη συγκεκριμένη τιμή και φύγαμε για το γειτονικό ίδρυμα της Κατεχάκη όπου η τύχη μας χαμογέλασε.

Αυτό που συνειδητοποίησα ξανά με τη Σιμόνα είναι ότι η ιερόδουλος είναι μια performer, όπως μία ηθοποιός, μια τραγουδίστρια ή μια αθλήτρια πληρώνεται για να κάνει ένα show. Να εκτελέσει τις δεξιότητές της με τον καλύτερο τρόπο και να δημιουργήσει μια συγκεκριμένη ατμόσφαιρα. Ανάλογα με το πόσο ταλαντούχα και πόσο επαγγελματίας είναι η καθεμία το καταφέρνει ανάλογα. Δεν ξέρω πόσο εύστοχος είναι αυτός ο παραλληλισμός αλλά θεωρώ ότι όλα ξεκινάνε από τον τρόπο με τον οποίο θα αντιμετωπίσει η κοπέλα τη δουλειά της. Αν το δει σαν αγγαρεία θα αποτύχει (όπως συμβαίνει και με κάθε δουλειά), αν προσπαθήσει να δίνει τον καλύτερό της εαυτό ανεξαρτήτως ποιον έχει απέναντί της και προσπαθήσει, στα πλαίσια του λογικού, αφού κάνει ό,τι κάνει τουλάχιστον να περνάει και (όσο το δυνατόν) καλά τότε θα πετυχαίνει κιόλας.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Ναι Νατασσα εκτος . Εφη εκτος , Αφρο εκτος
πολους τραυματιες εχουμε  :2funny:


Περι Σιμονας...
Της Σιμονας το καγκελο
ηταν ο τιτλος της κριτικης μου .. τυχαιος ?  :cool2:
Η θεοποιηση της εβδομαδας λοιπων.. δικαια παντως


Αντε μακγες καλη βδομαδα να εχουμε  :rockon:
καληνυχτα σε ολους ( εκτος απο τον gl )


Gl  Gute Nacht αγορι μου  ;)
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
163
Πόντοι
3.285
H Σιμόνα κάνει το καλύτερο ακάποτο τσιμπούκι ever, γι'αυτό ο ντόρος. Κατά τα αλλά είναι ένα όμορφο πιπινάκι που κάνει καλά τη δουλειά της κ έχει φιλότιμο. Επαγγελματιάς συνειδητοποιημένη θέλει να κάνει τον πελάτη να περάσει καλά.

Έτσι ακριβώς


Κατεχακη 8 Αλλαζε απ οτι θυμαμαι

ξεθαψες το ξυραφι κουφαλα ε ? πας για Σιμονα ...  :sunglasses:
αφου στο χα πει αδερφε....μονο για σιμονα θα το ξεθαψω...ας ελπισω οτι θα την βρω εκει....γιατι εχω κ μια καταρα με την κατεχακη....

αυτή μέχρι @@ θα σε βάλει να ξυρίσεις  :2funny: :2funny: :2funny:

ξέχασα να γράψω στην κριτική, η αλήθεια είναι ότι επαίνεσε ιδιαίτερα την έλλειψη τρίχωσης και είπε ότι βελτιώνει τις επιδόσεις της στο  :pipa2:
από δω και πέρα θα βγαίνει με επίσημο χορηγό
http://[URL unfurl="true"]www.malepubichairshaving.net/philips-norelco-bodygroom.jpg[/img[/URL]]
:2funny: :2funny: :2funny:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
extramask και συ στο κλαμπ ?  :cool2:

( εγω υποτιθεται κοιμαμαι)
 
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
134
Κριτικές
20
Like
8
Πόντοι
11
Πολλές απουσίες έχουμε πράγματι...

Πολύ σωστός ο παραλληλισμός σου extramask,έτσι ακριβώς είναι...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
παντως διαβασα με προσοχη και τις δυο πολυ καλες κριτικες των gameover kai extramask για σιμονα και βλεπω πραγματι πολλα κοινα θετικα σημεια πραγμα που λεει πολλα.....η κοπελα οντως πρεπει να ειναι μεγαλο σεξουαλικο ηφαιστειο.....πρεπει να δοκιμαστει επειγοντως..... :pipa1:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
  Σταματηστε επιτελους τις αναφορες στη Σιμονα. Δεν κανουμε σε κανεναν καλο μ΄αυτες. Δεν το βλεπετε?
Ουτε σ΄εμας ουτε σ΄αυτην. Θα το καψετε το κοριτσι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom