Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (5 μέλη και 42 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
η κριτικη που εγραψα μαλλον εφαγε παλι μαυρο απο το σιτε οποτε μερικεσ φορες μου ερχετια να μην γραφω .ειναι ι 2ρη φορα που με  μαυριζει το σιτε και αναρωτιεμαι πιος ο λογος να γραφω.
γραψτην κοπιπειστ κι εδω.....κατα τα αλλα ισχυει αυτο που ειπε ο dimmits
 

trantas

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2009
Μηνύματα
65
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
για να το λετε εσεις που ειστε και παλιοσσειρεσ κατι θα ξερετε  να εισαστε καλα παιδια παντωσ αυτα που εγραψα παραπανω για το παλτο ειναι 100% αληθεια!!
 

dreamakias

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
75
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα σας,
Ξερει κανεις αν τραγουδαει σημερα η εβελινα και που?
 

Trelo Agori

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
410
Like
8
Πόντοι
1
Σε σημερινή μου επίσκεψη στο Μέγαρο Κωλλέτη η τσα2 με είπε ότι Εύη και Αφρούλα έχουν 2 μήνες άδεια.

Η Μαρίνα (από το Μαρινόσπιτο) φεύγει για δίμηνη στις αρχές Φεβρουαρίου!

Μια λέξη: περονόσπορος!!!
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
28
Like
2.817
Πόντοι
6.265
παιδια  :fuck1: βερονικα πριν λιγο αλλα ειμαι πτωμα τωρα θα ακολουθησει αυριο οταν μπορεσω κριτικη παντως πολυ ευχαριστημενος και χαρη στο σαιτ γιατι την ειχα δει κ αλλες φορες κ εμφανισιακα δεν μαρεσε αλλα κ αυτο μεσα στο δωματιο αλλαξε γιατι απο κοντα ειναι πολυ καυλα αλλα απο μακρια χανει αρκετα αλλα μετα τα καλα σχολια εδω περα την τιμησα με το σπερμα μου :cheesy:

o crazy boy n επιστροφη του ηγετη :dancing: :dancing:
υ.γ. η αφρουλα σε ψαχνει ;)

 

dimimoyt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2010
Μηνύματα
75
Κριτικές
13
Like
220
Πόντοι
290
ρε παιδια ξερετε τι παιζει μρ την ρεβεκα στο φριξου 14;
 

destro

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
11
Καλημέρες παίδες

Είδα μόλις και την κριτική του gl για τη νάντια στην π. ερημίτη,και μου κίνησε την περιέργεια. Στο πρόγραμμα για ξεσκούφωτο, δέχεται και τελείωμα στο στόμα ;;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Καλημέρες παίδες

Είδα μόλις και την κριτική του gl για τη νάντια στην π. ερημίτη,και μου κίνησε την περιέργεια. Στο πρόγραμμα για ξεσκούφωτο, δέχεται και τελείωμα στο στόμα ;;
οfficialy οχι....off the record ομως ναι αν τυχει και τα αφησεις να τιναχτουν ενοσω σου κανει πιπα....δεν εφερε αντιρρηση ουτε θυμωσε,ουτε τα εφτυσε με αηδια ουτε ειπε κατι κακο.....σε παλιοτερη καταθεση οχι χτες προχτες....
 

trantas

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2009
Μηνύματα
65
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
την καλημερα μου παιδια και να ζητησω συγγνωμη απο τον αντμιν για τα χθεσινα μου σχολια σχετικα με την κριτικη μου απο ανδρεου γεωργιου 4
 

johnsimp

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
243
Κριτικές
36
Like
24
Πόντοι
11
την καλημερα μου παιδια και να ζητησω συγγνωμη απο τον αντμιν για τα χθεσινα μου σχολια σχετικα με την κριτικη μου απο ανδρεου γεωργιου 4
φιλε μου τοσο χαλια  :pipa1:  και εφυγες κατ ευθειαν χανονταας 60 γιουρια???ποσο αθλια μπορει να ηταν?
 

trantas

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2009
Μηνύματα
65
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
φιλε απο θεμα εμφανισης αν αιξερεσεισ το προσωπο που ειναι λιγο μεγαλη η μυτη καλη ειναι αλλα στο κρεωατι χαλια μαυαρα ρε φιλε λες και μου το χρωστουσε.ασε που πρεπει να χει και καπιο τικ δηλαδη αστα να πανε χαλια ουτε να πλησιασετε
 

johnsimp

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
243
Κριτικές
36
Like
24
Πόντοι
11
φιλε απο θεμα εμφανισης αν αιξερεσεισ το προσωπο που ειναι λιγο μεγαλη η μυτη καλη ειναι αλλα στο κρεωατι χαλια μαυαρα ρε φιλε λες και μου το χρωστουσε.ασε που πρεπει να χει και καπιο τικ δηλαδη αστα να πανε χαλια ουτε να πλησιασετε
συλλυπητηρια αδερφε..... :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
 

trantas

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2009
Μηνύματα
65
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
και μη χειροτερα αδελφε!!παντωσ με την πρτοη ευκαιρια θα περασω μια ωολτα να δοκιμασω τιν νικολ,παντωσ και αυτη μια μερα ποθ περασα δεν μου γεμισε το ματι και απλα θελω να δοκιασω ελεω κριτικων!!
 

johnsimp

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
243
Κριτικές
36
Like
24
Πόντοι
11
και μη χειροτερα αδελφε!!παντωσ με την πρτοη ευκαιρια θα περασω μια ωολτα να δοκιμασω τιν νικολ,παντωσ και αυτη μια μερα ποθ περασα δεν μου γεμισε το ματι και απλα θελω να δοκιασω ελεω κριτικων!!
μετα απο τετοια νιλα θελεις ρεφαρισμα....θα προτεινα σιμονα κατεχακη....δεν θα τα κλαψεις..
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
αυτη η ελεανα τι σοι κομητης ειναι δλδ;την εχει κανεις ξανακουσει; :think:
 

trantas

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2009
Μηνύματα
65
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
προχτες πριν παω γεωργιου 4 περασα μια βολτα απο φριξου 14 και ειχε μεσα μια ρεβεκκα απο οτι ειδα ειναι μαυρομαλλα με καλουτσικα χαρακτηριστικα αλλα επειδη δεν ειχε κριτικεσ κολοσα και την εκανα και μαλακια μου που πηγα και επεσα στον κουβα ,ας οψεται ι κωλοορα που ειχε περασει και νομιζω πωσ δεν θα την πατουσα ετσι.τελοσ παντων περαστικα μου!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom