Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (5 μέλη και 36 επισκέπτες)

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Μια χαρα κριτικες εχει η ρεβεκκα ρε
μηπως μπρεδευτικες ?  :idiot:

δες λουξ και 52



Καλησπερα ρεμαλια  :rockon:

πολυ φολα βλεπω παλι ... θα μας ψοφηουν στο τελος  :2funny:
γαμω την πουτανα μου γαμω
 

trantas

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2009
Μηνύματα
65
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
να εισαι  καλα τζο
αλλα αν ρωτησεις πας στην πολη
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
Σιμονα τελικα????  κατεχακη βραδυ?
 

johnsimp

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
243
Κριτικές
36
Like
24
Πόντοι
11
συναγωνιστες 8 αλλαζει η βαρδυα η 9???για κατεχακη θελω αλλα νομιζω ολα το ιδιο δεν ειναι ???
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Κατεχακη 8 Αλλαζε απ οτι θυμαμαι

ξεθαψες το ξυραφι κουφαλα ε ? πας για Σιμονα ...  :sunglasses:
 

johnsimp

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
243
Κριτικές
36
Like
24
Πόντοι
11
Κατεχακη 8 Αλλαζε απ οτι θυμαμαι

ξεθαψες το ξυραφι κουφαλα ε ? πας για Σιμονα ...  :sunglasses:
αφου στο χα πει αδερφε....μονο για σιμονα θα το ξεθαψω...ας ελπισω οτι θα την βρω εκει....γιατι εχω κ μια καταρα με την κατεχακη....
 

vaglem

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2009
Μηνύματα
72
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
αφου στο χα πει αδερφε....μονο για σιμονα θα το ξεθαψω...ας ελπισω οτι θα την βρω εκει....γιατι εχω κ μια καταρα με την κατεχακη....

...καταρα στην Κατεχακη..μηπως εννοεις τη Διδα Καρμεν ?? Αν ειναι να δινω 100 ευρω για να γουσταρει η γκομενα και να παρει μπρος τοτε  :bigdick: ...
Υποτιθεται οτι εμεις ειμαστε οι πελατες.Σε λιγο θα μας  :fuck2: κιολας. Ναι, να πηγαινουμε με τα νερα τους,να επιλεγουμε τις στασεις που γουσταρουν,να κανουμε ψυχαναλυση,οχι το ενα οχι το αλλα ....Μαυρο στις ΞΕΠΕΤΕΣ και να τιμαμε τις σωστες επαγγελματιες.Για χαρα παιδες.
 

johnsimp

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
243
Κριτικές
36
Like
24
Πόντοι
11
παιδια μολις κατεθεσα σιμονα κατεχακη..extramask σε ακουσα..δεν ειχα παρει γυμνο...μου τον "διελυσε" παιδια..με την καλη εννοια..πανω απο 10λεπτο ασχολουταν...
jo 145 ειχαμε μεγαλη βελτιωση @@.....
δεν γραφω κριτικη  γιατι ειναι η ιδια με αυτη που ειχα ανεβασει..η μονη διαφορα πως το γυμνο αξιζει ....καρφωτο....
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
παιδια μολις κατεθεσα σιμονα κατεχακη..extramask σε ακουσα..δεν ειχα παρει γυμνο...μου τον "διελυσε" παιδια..με την καλη εννοια..πανω απο 10λεπτο ασχολουταν...
jo 145 ειχαμε μεγαλη βελτιωση @@.....
δεν γραφω κριτικη  γιατι ειναι η ιδια με αυτη που ειχα ανεβασει..η μονη διαφορα πως το γυμνο αξιζει ....καρφωτο....

:rockon: :rockon: :rockon:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
παιδια μολις κατεθεσα σιμονα κατεχακη..extramask σε ακουσα..δεν ειχα παρει γυμνο...μου τον "διελυσε" παιδια..με την καλη εννοια..πανω απο 10λεπτο ασχολουταν...
jo 145 ειχαμε μεγαλη βελτιωση @@.....
δεν γραφω κριτικη  γιατι ειναι η ιδια με αυτη που ειχα ανεβασει..η μονη διαφορα πως το γυμνο αξιζει ....καρφωτο....

Μήπως ξέρεις τι ώρα ξεκινάει η βάρδια της  :huh:

Έχω διαβάσει άριστες κριτικές γι΄ αυτήν και ούτε την έχω δει ακόμα. :think: :)
 

johnsimp

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
243
Κριτικές
36
Like
24
Πόντοι
11
Μήπως ξέρεις τι ώρα ξεκινάει η βάρδια της  :huh:

Έχω διαβάσει άριστες κριτικές γι΄ αυτήν και ούτε την έχω δει ακόμα. :think: :)
8 νομιζω φιλε το ειπαμε κ πιο πριν.8μιση που πηγα ηταν εκει
 

Trelo Agori

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
410
Like
8
Πόντοι
1
υ.γ. η αφρουλα σε ψαχνει ;)

... δεν με ψάχνει! Είναι 2 μήνες off!!!

Καλημέρες παίδες

Είδα μόλις και την κριτική του gl για τη νάντια στην π. ερημίτη,και μου κίνησε την περιέργεια. Στο πρόγραμμα για ξεσκούφωτο, δέχεται και τελείωμα στο στόμα ;;

άμα γίνεις ''πελάτης'', θα σε κάνει ό,τι γουστάρεις! Μέχρι τότε ... υπομονή 2-3 επισκέψεις!!!
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Περασα ειδα Νικολ @ κωλετη ( Εφη Καλο Πασχα λεει η 2τσα .. καλη ξεκουραση  ;) )
Η νικολ ωραιο πιπινακι γαμευσιμο μετο μαλλι πιασμενο κοτσιδα την οποια ευχαριστως θα τραβουσα
αλλα δεν ακουσα κλικ  :-   αποθαρρημρνος και απο 'τας κρεμας'
πηγα Κατεχακη να δω τι παιζει .. η Χριστινα η μελαχρινη εσκασε μυτη
με κατι βυζουμπες πεταμενες μπρος  με ενα μαυρο σουτιεν και τις θυλες μισες μεσα μισες εξω
ζαρτιερα , δυχτιωτο καλσον ... γενικα σαν πουτανα ητανε  :2funny:
Εμφανισισκα 6 με 7 θα εβαζα  
Δεν ακουσα κλικ και την εκανα και απο δω .  Το Βραδυ η Σιμονα


 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Περασα ειδα Νικολ @ κωλετη ( Εφη Καλο Πασχα λεει η 2τσα .. καλη ξεκουραση  ;) )
Η νικολ ωραιο πιπινακι γαμευσιμο μετο μαλλι πιασμενο κοτσιδα την οποια ευχαριστως θα τραβουσα
αλλα δεν ακουσα κλικ  :-   αποθαρρημρνος και απο 'τας κρεμας'
πηγα Κατεχακη να δω τι παιζει .. η Χριστινα η μελαχρινη εσκασε μυτη
με κατι βυζουμπες πεταμενες μπρος  με ενα μαυρο σουτιεν και τις θυλες μισες μεσα μισες εξω
ζαρτιερα , δυχτιωτο καλσον ... γενικα σαν πουτανα ητανε  :2funny:
Εμφανισισκα 6 με 7 θα εβαζα  
Δεν ακουσα κλικ και την εκανα και απο δω .  Το Βραδυ η Σιμονα
καλα μην περιμενεις και πολλα κλικ για να γαμησεις και να περασεις καλα...ειπαμε στα ''υπογεια'' ειναι η θεα πολλες φορες....εκει που δεν το περιμενεις και με πουτανες που εμφανισιακα υστερουν μπορει να περασεις καλυτερα....σιμονα πολλη διαφημιση ακουω....ελπιζω να αξιζει και τοσο οσο την ακουω..... :grin:


και να πω και κατι αλλο....αυτην την κριστιν απο την αλεμανια  πως την πηδας,εσυ παιδι με γουστο;;;χαλια δεν ειναι;ειναι αυτο θηλυκο;
ασε εμενα ειμαι σαβουρογαμης...... :sunglasses:

 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
καλα μην περιμενεις και πολλα κλικ για να γαμησεις και να περασεις καλα...ειπαμε στα ''υπογεια'' ειναι η θεα πολλες φορες....εκει που δεν το περιμενεις και με πουτανες που εμφανισιακα υστερουν μπορει να περασεις καλυτερα....σιμονα πολλη διαφημιση ακουω....ελπιζω να αξιζει και τοσο οσο την ακουω..... :grin:

Ε δεν ξερεις τι γινετε ? αν ακουστει ενα ονομα γινετε καραμελα ..
η Σιμονα ελειπε κιολας την περιμεναν αρκετοι και γιαυτο ακουγετε , αξιζει παντως μια επισκεψη σιγουρα

Γενικα ωρις κλικ τι να γαμησεις ρε αδερφε ... δεν  ειδες τι επαθα με τον Αη Βασιλη  :idiot:

θα ηθελα την Νικολ με το σερβις της Χριστινας ,( την οποια πρεπει να βαφτισω )
Δεν ειναι αυτη που δουλευε Φριξου 14 ε ?  :think:
 

Επισκέπτης
H Σιμόνα κάνει το καλύτερο ακάποτο τσιμπούκι ever, γι'αυτό ο ντόρος. Κατά τα αλλά είναι ένα όμορφο πιπινάκι που κάνει καλά τη δουλειά της κ έχει φιλότιμο. Επαγγελματιάς συνειδητοποιημένη θέλει να κάνει τον πελάτη να περάσει καλά.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Τσιρκο Η Εμμανουελα
Λα Φαμ Μια Ηλεκτρα ποιο ψηλη απ την Μαρια Επισης Τσεχα ( ξερεει ακνεις αν μαςπει ? κατι ειχε διαβασεια αλλα ξεχασα
Σααλ Η Νικολ
Κωλέττη Αννιτα.it
Μαντζάρου 14 H Ψιλεγκο η Βανεσσα  ( Η Νατασσα λεει απο Πεμπτη )
Νικηφόρου Ουρανού 26 You Never know
Ερημίτη Σιμονα
αλλα και Κατεχακη Επισης η Σιμονα ( ετσι ειπε η τσατσα το μεσημερι )
Φρίξου 14 Ρεβεκκα
Φρίξου 9 Αντριαννα ?

Στο Ερως που ανοιξε , μια ψηλη μουναρα σουηδεζα η Ντενιζ, μπηκε μεσα με τρελανε ..
Κριτικη δεν γραφω γιατι ακομη τρεμουν τα χερια μου ............ και μετα ξυπνησα
( πλακα κανω για το Ερως ετσι . μη παει κανεις και με βριζει )

Τηλεφωνικο ηταν το ρεπορτο και ειπα να το πω να μην βαραμε ολοι τζαμπα ντεντεφωνα
10 ευρω πανω αυτο τον μηνα ο λογαριασμος .. γαμω την πουτανα μου.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
-νικηφορου ουρανου 26 ενα ψηλο ξυλαγγουρο η ηλεκτρα με κοντο καστανο μαλλι αγορε,αβυζη....απο 30 απλο,40 ισπανικο και χυσιμο στα βυζια,50 γυμνο,60 το 69,70 φουλ με κωλαρακι....ο φτηνοτερος κωλος αυτην την στιγμη αν δεν ειστε κολλημενοι με το εμφανισιακο και γαματε και μπαζα ανετα
Τσιρκο Η Εμμανουελα
Λα Φαμ Μια Ηλεκτρα ποιο ψηλη απ την Μαρια Επισης Τσεχα ( ξερεει ακνεις αν μαςπει ? κατι ειχε διαβασεια αλλα ξεχασα ε ξαναθυμησου......
Σααλ Η Νικολ
Κωλέττη Αννιτα.it αστα βραστα....
Μαντζάρου 14 H Ψιλεγκο η Βανεσσα  ( Η Νατασσα λεει απο Πεμπτη )αλλο αγγουρι-κομοδινο αυτο....
Νικηφόρου Ουρανού 26 You Never know
Ερημίτη Σιμονα
αλλα και Κατεχακη Επισης η Σιμονα ( ετσι ειπε η τσατσα το μεσημερι )γεμισαμε σιμονες παντου..... :2funny: :2funny: :2funny:
Φρίξου 14 Ρεβεκκα
Φρίξου 9 Αντριαννα ?

Στο Ερως που ανοιξε , μια ψηλη μουναρα σουηδεζα η Ντενιζ, μπηκε μεσα με τρελανε ..
Κριτικη δεν γραφω γιατι ακομη τρεμουν τα χερια μου ............ και μετα ξυπνησα
( πλακα κανω για το Ερως ετσι . μη παει κανεις και με βριζει )καλα ρε παπαρα ειναι ανοιχτο ή δεν ειναι ;δεν καταλαβα τιποτα.....ποια ντενιζ και κολοκυθια;

Τηλεφωνικο ηταν το ρεπορτο και ειπα να το πω να μην βαραμε ολοι τζαμπα ντεντεφωνα
10 ευρω πανω αυτο τον μηνα ο λογαριασμος .. γαμω την πουτανα μου.
τα σχολια παραπλευρως.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom