Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (5 μέλη και 36 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
εχει δικιο ο φιλος.....εδω δεν ειναι μπουρδελοκατασταση να μιλατε για πουτανες και γαμησια....να λετε για τον παοκ και να ριχνετε κανα καντηλι.........

εγω προτεινω να μην γραφουμε και γενικως εδω τιποτα....καμια αναφορα για τσαρκες,ουτε κριτικες....να τρωμε και να μην μιλαμε....
ελα αντισθενη μαζεψε και τον σερβερ....ηρθε το φορτηγο....φορτωνουμε και φευγουμε....το σαιτ εχασε το νοημα της υπαρξης του......ανοιξε κανενα αθλητικο ή με συνταγες μαγειρικης..... :headbang: :headbang: :headbang:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
εχει δικιο ο φιλος.....εδω δεν ειναι μπουρδελοκατασταση να μιλατε για πουτανες και γαμησια....να λετε για τον παοκ και να ριχνετε κανα καντηλι.........

εγω προτεινω να μην γραφουμε και γενικως εδω τιποτα....καμια αναφορα για τσαρκες,ουτε κριτικες....να τρωμε και να μην μιλαμε....
ελα αντισθενη μαζεψε και τον σερβερ....ηρθε το φορτηγο....φορτωνουμε και φευγουμε....το σαιτ εχασε το νοημα της υπαρξης του......ανοιξε κανενα αθλητικο ή με συνταγες μαγειρικης..... :headbang: :headbang: :headbang:
Οχι ρε φιλε, δεν ειπα αυτο. Εισαι παλιος στο site και θα θυμασαι αντιστοιχες περιπτωσεις οπου μετα απο τετοιους διθυραμβους, χρειαζοταν
να κλεισουμε εισητηριο μια βδομαδα πριν για να δουμε την Εφη, ή την Αφρουλα. Εκτος απο τους εικοσι που γραφουν, (απ΄τους τελευταιους εγω)  υπαρχουν υπαρχουν αλλοι χιλιοι που καραδοκουν τη λεια των ρεπορτερ. Ε δεν θα τους στρωσω το χαλι!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Οχι ρε φιλε, δεν ειπα αυτο. Εισαι παλιος στο site και θα θυμασαι αντιστοιχες περιπτωσεις οπου μετα απο τετοιους διθυραμβους, χρειαζοταν
να κλεισουμε εισητηριο μια βδομαδα πριν για να δουμε την Εφη, ή την Αφρουλα. Εκτος απο τους εικοσι που γραφουν, (απ΄τους τελευταιους εγω)  υπαρχουν υπαρχουν αλλοι χιλιοι που καραδοκουν τη λεια των ρεπορτερ. Ε δεν θα τους στρωσω το χαλι!
καλα οτι εχεις ενα δικιο εχεις....
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
καλα οτι εχεις ενα δικιο εχεις....
Ειμουν σιγουρος οτι θα το καταλαβαινες. Ελπιζω να το καταλαβουν και αλλοι. Αλλο η παρουσιαση των εμπειριων μας, αλλο η θεοποιηση.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Καλα οτι επηρεάζονται πολλοι επηρεάζονται αλλα η Σιμονα δεν ειναι και χθεσινη  την ξερουν πολλοι
Παντως και γω λογο κριτικων πηγα , αλλιως δε θα την πετυχαινα καν μαλλον
Τελος παντων η Ειδηση ειναι οτι η Σιμονα επεστρεψε απο τις διακοπες της και οχι οτι ειναι καλη , αυτο το ξεραμε

Αυτο με τους 20 και τους 220 να περιμενουν , το εχω σκευτει και γω και πολλες φορες με αποθαρρηνει 
αλλα εγω θα γραφω ακομη και μονος με τον gl να μεινω  :2funny: , υγεια ορεξη και κανα φραγκο να εχουμε και ασε τους; Leechers στην μιζερια τους  ;)



Στην τελικη θα στελνουμε αναφορες- κριτκες με e mail  ;)
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.886
Κριτικές
31
Like
727
Πόντοι
4.535
Αμέσως να το μαρτυρήσεις jo... μην προλάβουμε εμείς... πάλι κοκκαλάκια θα γλύφουμε;;;
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Αμέσως να το μαρτυρήσεις jo... μην προλάβουμε εμείς... πάλι κοκκαλάκια θα γλύφουμε;;;

Και οτι λεγαμε με το gl φιλοσοφιες
φερτε τις τοματες ενας , ντου στον dokimazo  :2funny:


Τραβατε ρε παιδια , καλα γαμισια , μολις τελειωσετε πειτε να παμε και μεις
μπας και εχει τελειωσει και η κρεμα και γαμησουμε σαν ανθρωποι  :2funny:
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.886
Κριτικές
31
Like
727
Πόντοι
4.535
Μα μόνο μασάζ έχει εκεί φίλε...
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Λοιπόν να πω και εγώ τη γνώμη μου για τις κριτικές καλές η κακές.

Όντως μετά από 2 -3 θριαμβευτικές κριτικές για κάποια κοπέλα, μετά γίνεται χαμός στο μπουρδέλο, αλλά συγνώμη αυτό δεν είναι και μία επιβράβευση για την κοπέλα που ίδρωσε για να το πετύχει  :huh:

Στο κάτω κάτω τα ίδια χρήματα πήρε και με το κομοδίνο που μαυρίστηκε. Θα πρέπει λοιπόν μόνο χαρά να μας γεμίζει όλους μας τέτοιο γεγονός και να βλέπουμε μόνο με θετικό μάτι και υπομονή, την όποια χρονοτριβή για να επισκεφτούμε την κοπέλα.

Και ακόμη αυτό είναι και η ηθική ανταμοιβή για αυτόν που έκανε τον κόπο να καθίσει να γράψει την όποια κριτική.

Έτσι εξάλλου δημιουργείται κίνητρο και για τις κοπέλες να προσπαθούν για καλύτερες υπηρεσίες.  :rockon:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Το εχω ξαναπει
Τις κριτκες τις γραφουν οι γκομενες , εμεις τις δημοσιευουμε

Πολυ σωστα τα περι θεοποιησης που ειπωθηκαν επισης

Εμεις και ολοι μαζι να παμε ,
χαμος δε θα γινει στο ντελο  μας ξεπετανε σε μια μερα ανετα  :2funny:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Το εχω ξαναπει
Τις κριτκες τις γραφουν οι γκομενες , εμεις τις δημοσιευουμε

Πολυ σωστα τα περι θεοποιησης που ειπωθηκαν επισης

Εμεις και ολοι μαζι να παμε ,
χαμος δε θα γινει στο ντελο  μας ξεπετανε σε μια μερα ανετα  :2funny:
Ναι αλλα δεν ειμαστε μονον εμεις. Αυτο σας λεω!
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Ναι αλλα δεν ειμαστε μονον εμεις. Αυτο σας λεω!

και γω αυτο ηθελα να αφησω να ενοειθει αλλα απετυχα  :cheesy:

ελατε να θεοποιησουμε κανα μπαζο να τρεχουν οι αλλοι σαν μαλακες  :2funny: :2funny: :2funny:
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.886
Κριτικές
31
Like
727
Πόντοι
4.535
hagem δεν παίζει να βρούμε κανένα σαν την εικόνα σου ε;;;
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
μπα δυσκολο  :cheesy:


Ρε παιδια εκεινος ο συναγωνιστης με το μηχανανι που εφαγε μια βροχα ενα βραδυ , και ειχε παρει μια στο ν ουρανου 26 ποιο ηταν ?
την θυμαστε την φαση ?  :think:
 

baster2

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2008
Μηνύματα
247
Like
105
Πόντοι
1
μπα δυσκολο  :cheesy:


Ρε παιδια εκεινος ο συναγωνιστης με το μηχανανι που εφαγε μια βροχα ενα βραδυ , και ειχε παρει μια στο ν ουρανου 26 ποιο ηταν ?
την θυμαστε την φαση ?  :think:

Παρων συναγωνιστη μου!!!!
την μπαταλα ειχα παρει (αλέξανδρα αν θυμαμαι καλα το ονομα)
50 ευρω all included....
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Kαλα τα μπουρδελα της πολης δεν εχουνε διαφιμησεις?Μονο αυτα των Αθηνων??Πως θα ξερουμε ποτε δουλευει και ποια???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom