Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (4 μέλη και 40 επισκέπτες)

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Παρων συναγωνιστη μου!!!!
την μπαταλα ειχα παρει (αλέξανδρα αν θυμαμαι καλα το ονομα)
50 ευρω all included....

:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
Που εισαι ρε ηρωα  :rockon:
ειδα το σκιτσακι προχθες και σε θυμηθηκα .. ακομα περιμενουμε με αγωνια την κριτικη της μπανταλας  :2funny: :2funny: :2funny:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Kαλα τα μπουρδελα της πολης δεν εχουνε διαφιμησεις?Μονο αυτα των Αθηνων??Πως θα ξερουμε ποτε δουλευει και ποια???


:2funny: :2funny: :2funny:

mediumkomotini.jpg



Δεν ξερεις .. σε μερικα που εχουν τηλεφωνα παιρνεις και ρωτας , αν δεν ξεριες τις γκομενες ομως , θα ακουσεις απλα ενα ονομα  :-
 

oso_nixtonei

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
436
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
την ναταλι την ψιλη φυσικη βυζαρου μελαχρινη που ηταν μεχρι πριν κανα μηνα συνεχεια βραδι νικηφορου ουρανου 26 την ειδε κανεις ??
 

baster2

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2008
Μηνύματα
247
Like
105
Πόντοι
1
:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
Που εισαι ρε ηρωα  :rockon:
ειδα το σκιτσακι προχθες και σε θυμηθηκα .. ακομα περιμενουμε με αγωνια την κριτικη της μπανταλας  :2funny: :2funny: :2funny:

Απο εκεινη τη μερα κομμενες οι βολτες με το μπουρδελοσκουτερ.....
πλακα πλακα με 3 μπουκαλακια ρετσινα της τον ξαναεδινα!!!! :dancing: :dancing:

Δουλευει ακομα εκει αυτη???
 

johnsimp

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
243
Κριτικές
36
Like
24
Πόντοι
11
τι εγινε καρντασια????γιατι τοση νεκρα??απο το κρυο μαλλον κανενας δεν ξεμυτιζει ε?????
:s&m_2:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Εχουν ζαρωσει τ @@ μος .. που να βαλεις ξυραφι  :idiot:

Κρυο , αφραγκιες , στασιμοτητα , καιρος για διαλειμα  ;)


baster2
Η μπανταλα σου ειχε φυγει τελευταια ... ειχαν παει αλλες  :2funny:
Δεν ξερω τι παιζει πρωινα εκει τωρα
 

johnsimp

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
243
Κριτικές
36
Like
24
Πόντοι
11
jo τι ουτε ξυραφι ουτε χερι σε τσεπη πλεον...πεσαν εξω τα καραβια μας...κ απ οτι βλεπω ειναι γενικο το κακο..πρεπει να βαρανε πολυ μυγα στα ντελα
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Λογικο για την εποχη , μετα απο γιορτες που το γλεντας καθεσαι στ αυγα σου
Δεν εχουμε και αλλαγες ( νεα κομματια , καλυτερες τιμες - Σερβις ) οποτε δεν γαμαμε ...
Ο ηλιος καιει για μας τους γκευ  :2funny:
 

destro

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
11
Δεν χρειαζόμαστε άλλο σεξ, μας πηδάει η κυβέρνηση κάθε μέρα ...  :s&m_1:

>:(
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
βολτα με καταθεση πριν λιγο....

-Κωλλετη 17.η πολυ ομορφη Νικολ.καστανοξανθη νεαρα με καλο κορμι με πιασιματακια απο 40ε απλο,60ε 69,70ε γυμνο και 80ε 69 με γυμνο.την βαζω στη λιστα αυτην μου αρεσε....
-Φριξου 14.η Ρουμανα Αντριανα κομοδινοπουλου.τιποτα ιδιαιτερο εμφανισιακα περα των ψαρωτικων καινουριων βυζιων.μονο αρνητικες κριτικες οποτε νομιζω δεν αξιζει το πειραμα
-Ερημιτη.η ξανθια milf Τζεσικα.ωραιες βυζαρες αλλα μονο αρνητικες κριτικες εχει...
-Κατεχακη.το ξανθο κουκλακι Καρμεν.πολυ ωραιο κορμακι και βυζαρες απο 40ε,στα 50ε γυμνο και στα 60ε 69.Δεν ξερω τι λενε αλλα εμενα μ'αρεσε παντως πριν μια βδομαδα που την πηρα.λιγη βελτιωση στην τεχνικη της θελει.
-Μαντζαρου 10.ενω πριν βγω πηρα τηλ και ηταν η Βανεσα,οταν περασα γυρω στη 1 παρα ηταν κλειστο.απο αυριο η Νατασα
-Ανδ.Γεωργιου 34.La femme.η Λινα.ενα μελαχρινο ασπρουλιαρικο νεαρο κοριτσακι με μακρυα ισια μαλλια και μεγαλο κωλο.Φατσα ασχημουλα.στα 60ε 69,στα 70ε γυμνο και στα 100ε και τα δυο μαζι :jerking: :jerking:
-Ανδ.Γεωργιου 4(φαναρια).η ξανθια Γαλλιδα milf Νικολ οπου και κατεθεσα για 60ε με 69 και γυμνο τσιμπουκι.πολυ δυνατη,θα τα πουμε παρακατω...
-26ης Οκτωβριου 35.η ξανθια Εμαννουελα.σημερα που πλησιασε ακομα πιο κοντα στο σαλονι διαπιστωσα οτι ειναι μεγαλο μπαζο.Αδιαφορη φατσα προς το ασχημο,πολυ μεγαλος κωλος αλλα καλα βυζια.Επιφυλασσομαι ομως για το μεσα γιατι εχει μονο καλες κριτικες.Αν δεν ξερεις ομως δεν μπαινεις μαλλον.στα 60 69,70ε γυμνο,80ε 69 με γυμνο,80ε κωλο και 100ε ολα μαζι.
βγηκαμε με εναν κινεζοπακιστανο απο μεσα οποτε φευγοντας μου λεει...<<φιλε ια το πουτσα ειναι αυτο>> :2funny: :2funny:.....ναι οτι πεις του'πα κι εγω

-Προμηθεως 25(τερμα πανω).η γνωστη καυλιτσα Σιμονα με τις μαγικες ικανοτητες.φορουσε και μποτες.απο 30ε απλο,50ε γυμνο,60ε 69 χωρις γυμνο υποτιθεται και στα 70ε 69 με γυμνο.Ολοι στα 60 το αφηνουν ομως.απλα ζητηστε το...
-Προμηθεως τερμα κατω.η πολυ εντυπωσιακη Μιρελα που για μενα ειναι απο τα πολυ δυνατα χαρτια πλεον.ψηλη ομορφη,αερατη,παιχνιδιαρα,δε βιαζεται...απο 30ε και στα 50ε κανει και 69 οπου για τους λατρεις του ειδους πρεπει να πω οτι ειναι απο τα καλυτερα που εχω γλειψει.
-Σαπφους 5.η φιλη μας η Βερονικα στα 30ε.επισης αν δεν την ξερεις μαλλον δεν μπαινεις.πολυ ξενερωτη ρε παιδια στο σαλονι και μεσα φετος ηταν πεσμενη.Αλλα παραμενει μια σταθερη αξια και αυτη οπως και να το κανουμε...
-Σαπφους 7(διδυμο διπλα).η ομορφη ξανθια Τσεχα Ιονελα.επισης ναζιαρα στο σαλονι με πολυ καλες καμπυλες και κωλαρα.οση ωρα περιμενα το γκομενακι ουρλιαζε απο το γαμησι που ετρωγε.απο 30ε,στα 40 γλειψιμο και στα 50ε 69 με καποτα.αλλα το αφηνε και 40ε.Φορουσε και μποτες
-Σαπφους 20.μια Μονικα απο το τηλ.δεν μπαινω μεσα μου τη σπαει η γρια.δεν θυμαμαι ποια ειναι η κοπελα
-Τανταλου 8.η χοντρη αδιαφορη Καρινα.η κολλητη της Λουνας :2funny: :2funny: ετσι jo??Μακρυα,μην το σκεφτεστε
-Τανταλου 14(αλουμινατο).το καυλακι η Λαουρα.μελαχρινη με ισιο κοντο καρε,πολυ ομορφο προσωπακι,ωραια πιασιματα και καλη περιποιηση.κανει ολα τα εξτρα αλλα ειναι δυσκολο στα παζαρακια το μαλακισμενο.στο 70ε μου αφησε την αλλη φορα το 69 με γυμνο.κανει και κωλο στα 80ε αλλα χωρις αλλα εξτρα
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
καταθεση λοιπον αποψε στη Νικολ στο Αν.Γεωργιου 4 για 60ε με 69 και γυμνο.70ε ζητουσε κανονικα αλλα το κοψαμε το δεκαρικακι ;) ;)επισης στα 80ε δινει κωλο.μπηκα πρωτη φορα στο δωματιο με το τζακουζι και ηταν πολυ ωραιο και αυτο.ωραια διακοσμηση,καλος φωτισμος και απαλη μουσικη.Να πας και να νιωσεις ανετα δηλαδη.Επισης το κλιματιστικο εγραφε 28!!!λιποθυμια σκετη δηλαδη
ξανθια γυρω στα 40 με σιλικονατες βυζαρες,σπασμενη φατσα και σχετικα καλοστεκουμενο σωμα για την ηλικια της.την ειχα παρει και το καλοκαιρι οποτε πηγα στα σιγουρα.
Στην αρχη γδυνεται αργα σε στυλ στριπτηζ.Μετα επεσε πανω μου με λυσσα και αρχισαμε γλωσσοφιλα ενω εγω την εχωνα δαχτυλα.την εστησα μπρουμυτα οπου ξαπλωσα πανω της και ετριβα την πουτσα μου στον κωλο της.Οπως ηταν ετσι την εγλειψα και απο πισω αλλα δε το απολαυσα ιδιαιτερα διοτι ηταν ρημαγμενη η σουφρα της.Γυρισμα ανασκελα μετα για γλυφομουνι το οποιο απολαμβανει εντονως ενω συγχρονως της εριχνα βαθυ κωλοδαχτυλο.
Στη συνεχεια πιπα,πολυ βελτιωμενη σε σχεση με οταν ηρθε,βαθυ γλειψιμο-ρουφηγμα αρχιδιων.επισης βγαζει τη γλωσσα της και χτυπαει τον πουτσο πανω ενω σε κοιταει με τα ομορφα ματια της.Φυσικα υπαρχει και απεριοριστο ρουφηγμα στις βυζαρες της.
Πισωκολλητο στην αρχη για ζεσταμα και σφυροκοπημα με αυτην απο κατω στη συνεχεια οπου αυτη τη φορα ειχα πολυ φυνατο χυσιμο με κραυγες πολλων δευτερολεπτων.
Συμπερασμα....η Νικολ δεχεται τα παντα,δεν βιαζεται και ενδιαφερεται να σε ικανοποιησει.Οσοι δε την εχετε δει,μην κολλησετε στην παραμορφωση-πειραγμα που εχει γυρω απο τη μυτη.Ειναι λεπτομερεια μπροστα στο συνολικο πακετο το οποιο ειναι πολυ βελτιωμενο σε σχεση με το καλοκαιρι που πρωτοηρθε
 

zorba6969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2009
Μηνύματα
336
Κριτικές
86
Like
417
Πόντοι
581
Aυτή η Νικόλ πρέπει να βγάζει φοβερες γκαύλες... Κρίμα που δουλεύει μόνο βράδυ...
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
Μικρέ τουμπανιστοί ποιοι είναι οι 5 στόχοι σου? Έτσι απο περιέργεια να δούμε αν εγκρίνουμε.. :rockon: :rockon:
 
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
134
Κριτικές
20
Like
8
Πόντοι
11
Λοιπόν:

Ίρα (εξετελέσθη)
Εμμανουέλα με άναλ (εξετελέσθη)
Αφροδίτη (αγνοείται λόγω αδείας)
Σιμόνα με ακάποτο (εκκρεμεί)
Νατάσσα με μεγάλο πρόγραμμα (εκκρεμεί)
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Επιτελους γαμησε καποιος , ειχα αρχησει να πιστευω οτι το γυρισαμε ομαδικος

mikros toumpanistis την ξεκωλιασες την κουμπαρα μου ρε ? , καλα εκανες . Καλο ταξιδι  :thumbsup:
GAMEOVER Ανθησες τα λουλουδια του Μαηου μεσα στο Καταχειμωνο  :2funny:
========================================================
και παμε στον στο φιλο μου τον Αλ

-Ανδ.Γεωργιου 34.La femme.η Λινα.ενα μελαχρινο ασπρουλιαρικο νεαρο κοριτσακι με μακρυα ισια μαλλια και μεγαλο κωλο
Φατσα ασχημουλα.στα 60ε 69,στα 70ε γυμνο και στα 100ε και τα δυο μαζι

Η Λινα απο Λουξ > Φρ 14 ειναι αυτη μαλλον ε ?
Ορθη αποφαση η αποχωρηση

Επισης  μια παρατηρηση
Απλο 40 για 69 θελουμε + 20 ( 'και γκλυφει και πληρωνει'  που λεει και η Ναντια ) = 60 ΕΥΡΑ ΤΟ 69
Απλο 40 για γυμνο θελουμε + 30 ( τζαμπα πραμμα ) = 70 ΕΥΡΑ ΤΟ ΓΥΜΝΟ

Απλο (40) + 69 (20) + Γυμνο (30) = 90 !! Το δεκαρικο μεχρι τα 100 που κολαει ? ΓΙΑ ΟΛΑ ΜΑΖΙ  :think:
αντι οσα παιρνεις τοσο να πεφτει η τιμη εδω εχουμε ΦΠΑ  ? ( φορος Προστιθεμενης Αγαμιας )  :think:
Οτι ναναι χρεωνουν ... γιαυτο δεν ασχολουμαι με τα προγραμματα εγω

========================================================
Σαπφους 7(διδυμο διπλα).η ομορφη ξανθια Τσεχα Ιονελα
Δεν βρηκα κριτικες στο εν λογο  ιδρυμα , εχει δει καπου αλλου ?
========================================================
Για Νικολ τοσο το ενστικτο μου οσο και οι κριτικες λενε να μπω αλλα δεν με τραβηξε ακομη
Καλα αυτο με την θερμοκαρασια αλλα κακο  :idiot: ολες οι κρυουλιαρες εδω μαζευτικαν κι αν πεις τιποτα σου λεει η τσατσα >,η κοπελα ειναι γυμνη
λες και εγω θα γαμισω με το δερματινο  και με σκουφο  :2funny:
========================================================
-Κωλλετη 17.η πολυ ομορφη Νικολ.
Ναι και μενα μ αρεσε ,και φατσικα και σωματικα  ειχε κει δροσουλα προχθες , στις τελευταιες επισκεψεις στο Σαλονι ζεσταθηκα  , που να μπω δωματιο  :idiot:
Αποτρεπτικη για μενα ειναι η χρηση κρεμας , που με κανει να φανταζομαι ενα αερογαμισι με εμενα ιδρωμενο και την γκομενα να απορει
ποσες μαλακιες τραβηξα και δεν χυνω  :cheesy: , πραγμα το οποιο ουδεποτε διεπραξα γιατι απλα δεν χρειαστηκε .. καιω καρβουνο  :idiot:
========================================================
toumpanistis πανω κατω και γω τους ιδιους στοχους εχω

Σιμονα (αν και οταν την πετυχω ) :think:
Νατασα Ναι αλλα πολυ ακριβα εκει μεσα , τζακουζι πρεπει αν παιζει στα 160 ... με 160 γαμαω 1 μηνα ασε  :S
Εμμανουελα , θα σου σκισω την ροδελα  :zfuck:
Ιρα - Βερονικα always στα υποψιν  :tits2:
Αφρο απο Δευτερα θα ειναι εκει λογικα , απ οτι εμαθα ηταν και την Τεταρτη αλλα δεν ειχαμε αναφορα  :-
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
βολτα με καταθεση πριν λιγο....

-Κωλλετη 17.η πολυ ομορφη Νικολ.καστανοξανθη νεαρα με καλο κορμι με πιασιματακια απο 40ε απλο,60ε 69,70ε γυμνο και 80ε 69 με γυμνο.την βαζω στη λιστα αυτην μου αρεσε....
-Φριξου 14.η Ρουμανα Αντριανα κομοδινοπουλου.τιποτα ιδιαιτερο εμφανισιακα περα των ψαρωτικων καινουριων βυζιων.μονο αρνητικες κριτικες οποτε νομιζω δεν αξιζει το πειραμα
-Ερημιτη.η ξανθια milf Τζεσικα.ωραιες βυζαρες αλλα μονο αρνητικες κριτικες εχει...
-Κατεχακη.το ξανθο κουκλακι Καρμεν.πολυ ωραιο κορμακι και βυζαρες απο 40ε,στα 50ε γυμνο και στα 60ε 69.Δεν ξερω τι λενε αλλα εμενα μ'αρεσε παντως πριν μια βδομαδα που την πηρα.λιγη βελτιωση στην τεχνικη της θελει.
-Μαντζαρου 10.ενω πριν βγω πηρα τηλ και ηταν η Βανεσα,οταν περασα γυρω στη 1 παρα ηταν κλειστο.απο αυριο η Νατασα
-Ανδ.Γεωργιου 34.La femme.η Λινα.ενα μελαχρινο ασπρουλιαρικο νεαρο κοριτσακι με μακρυα ισια μαλλια και μεγαλο κωλο.Φατσα ασχημουλα.στα 60ε 69,στα 70ε γυμνο και στα 100ε και τα δυο μαζι :jerking: :jerking:
-Ανδ.Γεωργιου 4(φαναρια).η ξανθια Γαλλιδα milf Νικολ οπου και κατεθεσα για 60ε με 69 και γυμνο τσιμπουκι.πολυ δυνατη,θα τα πουμε παρακατω...
-26ης Οκτωβριου 35.η ξανθια Εμαννουελα.σημερα που πλησιασε ακομα πιο κοντα στο σαλονι διαπιστωσα οτι ειναι μεγαλο μπαζο.Αδιαφορη φατσα προς το ασχημο,πολυ μεγαλος κωλος αλλα καλα βυζια.Επιφυλασσομαι ομως για το μεσα γιατι εχει μονο καλες κριτικες.Αν δεν ξερεις ομως δεν μπαινεις μαλλον.στα 60 69,70ε γυμνο,80ε 69 με γυμνο,80ε κωλο και 100ε ολα μαζι.
βγηκαμε με εναν κινεζοπακιστανο απο μεσα οποτε φευγοντας μου λεει...<<φιλε ια το πουτσα ειναι αυτο>> :2funny: :2funny:.....ναι οτι πεις του'πα κι εγω

-Προμηθεως 25(τερμα πανω).η γνωστη καυλιτσα Σιμονα με τις μαγικες ικανοτητες.φορουσε και μποτες.απο 30ε απλο,50ε γυμνο,60ε 69 χωρις γυμνο υποτιθεται και στα 70ε 69 με γυμνο.Ολοι στα 60 το αφηνουν ομως.απλα ζητηστε το...
-Προμηθεως τερμα κατω.η πολυ εντυπωσιακη Μιρελα που για μενα ειναι απο τα πολυ δυνατα χαρτια πλεον.ψηλη ομορφη,αερατη,παιχνιδιαρα,δε βιαζεται...απο 30ε και στα 50ε κανει και 69 οπου για τους λατρεις του ειδους πρεπει να πω οτι ειναι απο τα καλυτερα που εχω γλειψει.
-Σαπφους 5.η φιλη μας η Βερονικα στα 30ε.επισης αν δεν την ξερεις μαλλον δεν μπαινεις.πολυ ξενερωτη ρε παιδια στο σαλονι και μεσα φετος ηταν πεσμενη.Αλλα παραμενει μια σταθερη αξια και αυτη οπως και να το κανουμε...
-Σαπφους 7(διδυμο διπλα).η ομορφη ξανθια Τσεχα Ιονελα.επισης ναζιαρα στο σαλονι με πολυ καλες καμπυλες και κωλαρα.οση ωρα περιμενα το γκομενακι ουρλιαζε απο το γαμησι που ετρωγε.απο 30ε,στα 40 γλειψιμο και στα 50ε 69 με καποτα.αλλα το αφηνε και 40ε.Φορουσε και μποτες
-Σαπφους 20.μια Μονικα απο το τηλ.δεν μπαινω μεσα μου τη σπαει η γρια.δεν θυμαμαι ποια ειναι η κοπελα
-Τανταλου 8.η χοντρη αδιαφορη Καρινα.η κολλητη της Λουνας :2funny: :2funny: ετσι jo??Μακρυα,μην το σκεφτεστε
-Τανταλου 14(αλουμινατο).το καυλακι η Λαουρα.μελαχρινη με ισιο κοντο καρε,πολυ ομορφο προσωπακι,ωραια πιασιματα και καλη περιποιηση.κανει ολα τα εξτρα αλλα ειναι δυσκολο στα παζαρακια το μαλακισμενο.στο 70ε μου αφησε την αλλη φορα το 69 με γυμνο.κανει και κωλο στα 80ε αλλα χωρις αλλα εξτρα
μην εισαι απολυτος
δεν εχει μονο αρνητικες κριτικες
 

steve03301

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2008
Μηνύματα
64
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους και απο εμένα !
Μπράβο στα reviews !! Πολλύ δυνατά ιδιαίτερα του Al Pacino και του Jo !Γιατί έχει ψ..κρύο και δεν πολλυ γυρνάει ο κόσμος τσαρκες για να δει τι παίζετε  ;) !Καλο σκ σε όλους
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
163
Πόντοι
3.285
αντι οσα παιρνεις τοσο να πεφτει η τιμη εδω εχουμε ΦΠΑ  ? ( φορος Προστιθεμενης Αγαμιας )
:2funny:
jo σου είχα στείλει και ένα pm, το είδες;

-Κατεχακη.το ξανθο κουκλακι Καρμεν.πολυ ωραιο κορμακι και βυζαρες απο 40ε,στα 50ε γυμνο και στα 60ε 69.Δεν ξερω τι λενε αλλα εμενα μ'αρεσε παντως πριν μια βδομαδα που την πηρα.λιγη βελτιωση στην τεχνικη της θελει.

-Προμηθεως 25(τερμα πανω).η γνωστη καυλιτσα Σιμονα με τις μαγικες ικανοτητες.φορουσε και μποτες.απο 30ε απλο,50ε γυμνο,60ε 69 χωρις γυμνο υποτιθεται και στα 70ε 69 με γυμνο.Ολοι στα 60 το αφηνουν ομως.απλα ζητηστε το...

πήγαν τη Σιμόνα Βαρδάρη και στο Κατεχάκη πήγαν την Κάρμεν;
παίχτηκε κάτι ή απλά  :jerking: ;
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
πήγαν τη Σιμόνα Βαρδάρη και στο Κατεχάκη πήγαν την Κάρμεν;
παίχτηκε κάτι ή απλά  :jerking: ;

Μπα δεν νομίζω να παίχτηκε κάτι, απλά επειδή είναι αδελφά ιδύματα και τα δύο κάνουν ενίοτε συχνά τράμπες για ποικιλία, κακώς κατά την γνώμη μου , αλλά δικά τους μαγαζιά είναι και ότι θέλουν κάνουν.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
:2funny:
jo σου είχα στείλει και ένα pm, το είδες;

πήγαν τη Σιμόνα Βαρδάρη και στο Κατεχάκη πήγαν την Κάρμεν;
παίχτηκε κάτι ή απλά  :jerking: ;
γιατι στη Σιμονα χθες περιμεναν 7 ατομα στο σαλονι,με το που βγηκε οι 3 ειπαν θα μπουν και σιγουρα περιμενε αλλος ενας στο δωματιο.
Απο τη στιγμη που ειναι μαζι τα σπιτια και σαν χωροι ειναι το ιδιο,ειναι λογικο η Σιμονα να ειναι εκει οπου εχει τη μεγαλυτερη κινηση.
Αλλωστε απο εκει ξεκινησε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom