Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (5 μέλη και 46 επισκέπτες)

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
www.imagerous.com/] [/URL]

Αγορι μου Αλ .. το βρηκες αυτην ενοει , στο λεω εγω .. ξερεις , ειμαι εγγυηση
Την φιλη της Λουνας , σαν να λεμε  :cheesy:
 

jack23

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2007
Μηνύματα
199
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
ναι αυτη. ξερεις που βρισκεται?
 

Επισκέπτης
Και το βραδυνό για να συμπληρώσουμε το καρέ.

Προμ 11: Μιρέλα

Προμ-Σαπφούς: 3/3 δωμάτια γεματά κόσμος έξω, προφανώς Βερόνικα, έκοψα λάσπη.

Σαπφούς 7: Τσέχα ξανθιά ψιλο νταρντανίτσα αεράτη.

Σαπφούς 20: Ραμόνα νομίζω την λένε είναι μια με ωραίο σώμα κ όμορφα στητά βυζάκια με σγουρό καστανό μαλλί, κάτι με διώχνει όμως.

Σαπφούς-Ταντάλου: Η γνωστή ξανθιά που δουλεύει τον τελευταίο καιρό, τίποτα ιδιαίτερο.

Ταντάλου 14: Βίκυ η μουνίτσα.

Νικ. Ουρανού 26: Μια καινούργια που είμαι σίγουρος κάπου την έχω ξαναδεί λεπτή με γυμνασμένο σώμα, γύρω στα 30 νομίζω, φαινόταν μαγκωμένη κάπως.

Πέτρου Ερημ: Η ξανθιά Τζέσικα.

Λα Φαμ: Η Λίνα, Μάρτα κτλ κτλ η πετίτ ρουμάνα.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Mετα απο αρκετο καιρο (λογω γαμησιων με γκομενες δικες μας), μια αναφορα για σημερα το πρωι (11.00)..
Προμηθεως 25: Η αδιαφορη μελαχροινη Ειρηνη. Αδιαφορο σωμα (αντιθηλυκο), μετρια φατσα, γενικα κατω του μετριου συνολικα ως παρουσια. Με τον συναγωνιστη παντως που ηταν μεσα, καθησε πολυ ωρα.
Τανταλου 14: Η εκπληκτικη (σε σωμα) Μερτσυ (απο Ουγγαρια). Τι να λεμε τωρα.. Απο σωμα τελειο. Ψηλη, αδυνατη, με αναλογιες μοντελου, ουτε ιχνος λιπους κυτταριτιδας. Μικρη σε ηλικια. Προσωπο οχι κατι το ιδιαίτερο. Μικρο βυζι. Τα δωματια ολα φουλ. Βγηκε με την κρεμα ανα χειρας. Το συγκεκριμενο ιδρυμα φερνει τις πιο μουναρες (εμφανισιακα) στον Βαρδαρη.
Τανταλου 8: Η ακουραστη Μαρινα. Εχει ψιλοσπασει-στεγνωσει στο προσωπο. Και δεν βλεπω πολλη κινηση στο μαγαζι αυτο. Χρειαζεται επειγοντως μια ανανεωση.
Γωνιακο: Η πολυ ομορφη και γλυκια Αλισια. Με το γνωστο ναζι της, βγηκε στο σαλονι. Πολυ ομορφη και ομορφα ματια. Καλες κριτικες.
Σαπφους 20: Mια "μασιφ" κατασκευη, μελαχροινη (σαν τσιγγανα ενα πραγμα). Ψηλη με βυζαρες και κωλαρα για σκισιμο. Πρεπει να ειναι η Ναταλι. Βγηκε βαριεστημενη εξω.
Σαπφους 7: Μια νεα παρουσια (για μενα εννοω). Βγηκε με ολοσωμο εσωρουχο, τιγρε. Ξανθια, με καρρε μαλλι, εκφραστικα ματια, ψηλογεματουτσικη.
Σαπφους 5: Η εντυπωσιακη Ηρα
Προμηθεως 11: Η Τζοαννα. Για μενα, περιεργο πλασμα. Ωρες ωρες ειναι πολυ γλυκια, ωρες ωρες μου κανει κατι σαν θεια της διπλανης πορτας. Σημερα ηταν πολλυ γλυκια. Στα υποψην..
Αυτα.
Και το βραδυνό για να συμπληρώσουμε το καρέ.

Προμ 11: Μιρέλα
Προμ-Σαπφούς: 3/3 δωμάτια γεματά κόσμος έξω, προφανώς Βερόνικα, έκοψα λάσπη.
Σαπφούς 7: Τσέχα ξανθιά ψιλο νταρντανίτσα αεράτη.
Σαπφούς 20: Ραμόνα νομίζω την λένε είναι μια με ωραίο σώμα κ όμορφα στητά βυζάκια με σγουρό καστανό μαλλί, κάτι με διώχνει όμως.
Σαπφούς-Ταντάλου: Η γνωστή ξανθιά που δουλεύει τον τελευταίο καιρό, τίποτα ιδιαίτερο.
Ταντάλου 14: Βίκυ η μουνίτσα.
Νικ. Ουρανού 26: Μια καινούργια που είμαι σίγουρος κάπου την έχω ξαναδεί λεπτή με γυμνασμένο σώμα, γύρω στα 30 νομίζω, φαινόταν μαγκωμένη κάπως.
Πέτρου Ερημ: Η ξανθιά Τζέσικα.
Λα Φαμ: Η Λίνα, Μάρτα κτλ κτλ η πετίτ ρουμάνα.

Φριξου 14 Χριστινα ρουμανα ( Δεν ξερω ποια ειναι αυτη :dunno: ) και το Βραδυ η Κομοδινοπουλου ( ξερω ποια ειναι αυτη  :cheesy:)
Κωλετη Αννιτα.it  & η  Νικολ το βραδυ ( καλο πιπινι στα υποψιν .. αμα της πεταξω και την κρεμα απ το παραθυρο μολις μπει μια χαρα θα ειναι  :2funny: )
Λα φαμ Μια καινουρια το βραδυ δεν ξερει η τσατσα πως την λενε ( Εδω δεν ξερει η ιδια ) Μαλλον η Λινα
Μαντζαρου Βανεσα και το Βραδυ Νατασσα για οσους την ψαχνατε (αυριο πρωι Σαρα )
Τσιρκο Εβελινα τωρα μεχρι τις 12 και μετα η κουμπαρα μου η Εμμανουελα ( παλι 3 βαρδιες για λιγες μερες λεει )
Βιλα Τζεσυ - Αντριαννα

Και αυριο το ιδιο προγραμμα απ οτι λενε


:rockon: :rockon: :rockon: Το συμπληρωσαμε το παζλ
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
:rockon: :rockon: :rockon: Το συμπληρωσαμε το παζλ
τι παζλ ειναι αυτο;καλυτερα να μην το βλεπω....αν ημουν εκει δεν θα ξερα ποια να μην πηδηξω..... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

ελα λαρισα εχουμε νεα ρουμουνιτσα νταλια,ντελια καπως ετσι....εδω να δεις γλεντια....τα σπαει..... :pipa2: :knockinb:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.889
Κριτικές
384
Like
5.654
Πόντοι
11.585
τι παζλ ειναι αυτο;καλυτερα να μην το βλεπω....αν ημουν εκει δεν θα ξερα ποια να μην πηδηξω..... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

ελα λαρισα εχουμε νεα ρουμουνιτσα νταλια,ντελια καπως ετσι....εδω να δεις γλεντια....τα σπαει..... :pipa2: :knockinb:

Ποια ειναι αυτη η Ντελια?? Μηπως αυτη που ηταν παλια εδω πανω?? με τα τατουαζ???
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Ποια ειναι αυτη η Ντελια?? Μηπως αυτη που ηταν παλια εδω πανω?? με τα τατουαζ???
εχει ενα τατουαζ το ονομα της στην βαση της μεσης της πανω απο το κωλαρακι.....δεν θυμαμαι αν ειχε κι αλλο..... :think:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.889
Κριτικές
384
Like
5.654
Πόντοι
11.585
εχει ενα τατουαζ το ονομα της στην βαση της μεσης της πανω απο το κωλαρακι.....δεν θυμαμαι αν ειχε κι αλλο..... :think:

Οχι αλλη ειναι τωρα διαβασα την ΄΄διθυραμβη΄΄.! εκεινη εχει σιλικονατα μπαλκονια... :grin:
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.257
Κριτικές
53
Like
4.247
Πόντοι
6.817
Τσιρκο Εβελινα τωρα μεχρι τις 12 και μετα η κουμπαρα μου η Εμμανουελα ( παλι 3 βαρδιες για λιγες μερες λεει )

12;; Τι 12;; Το βραδυ; γινεται αλλαγη βαρδιας στις 12;;;;; η κουμπαρια πως προεκυψε;; μεχρι ποτε θα ειναι;
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
12;; Τι 12;; Το βραδυ; γινεται αλλαγη βαρδιας στις 12;;;;; η κουμπαρια πως προεκυψε;; μεχρι ποτε θα ειναι;

Ναι ανοιγμα μεχρι 16:00 εναι η πρωτη βαρδια στην οποια δεν ξερω ποια δουλευε
μετα 16:00 - 12:00 η Δευτερη και 1200 οσο παει η τριτη
Για λιγες μερες λεει το ξανακανανε ετσι δεν ξερω γιατι

Η κουμπαρια απο την Καταγωγη της και απο τον τιτλο τη κριτικης
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.889
Κριτικές
384
Like
5.654
Πόντοι
11.585

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
:headbang: :headbang: :headbang:
ΓΜΤ.!!! Θα κανω 500Km αλα αλλα 200 για να παω κορινθο δεν κανω.!! Ευτηχως εχουνε ποικιλια κατω οι πρωτευουσιανοι.!! :rockon: :2funny:
ειναι μαστ να πας σε νταρια και ανναμαρια....κανουν καλα γαμησια...εγγυωμαι προσωπικα....και πενυ επισης βλεπω αυτον τον καιρο να τραβαει αλλα δεν την εχω βαλει ακομα στην λιστα μου....αλλα η αθηνα εχει παντα και θετικες εκπληξεις εκει που δεν το περιμενεις.....

επισης νατασα σερβα και βαλεντινα ακουω καλα λογια....
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
παννυ πολυ καλη!Μαριαννα Βικυ, Μαντονα και αν σ'αρεσουν τα Μιλφ Σονια
[size=20pt]ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΑΜΑΝΤΑ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΜΙΑ! για κλωτσιες μονο[/size]
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
παννυ πολυ καλη!
[size=20pt]ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΑΜΑΝΤΑ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΜΙΑ! για κλωτσιες μονο[/size]
επισης να ακους τον αλεξ....ξερει πολλα.....αλεξ στειλε κανα πμ στον καραμαν που να παει....
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.889
Κριτικές
384
Like
5.654
Πόντοι
11.585
ΛΟΧΟΣ.!!!!  :s&m_2:

Απογευματινη καταδρομικη μπουρδελοτσαρκα κατα τυχη.! και εχουμε και λεμε....

Προμηθεους 25. Μαλλον ηταν η μελαχρινη μπουταρου Ειρηνη, με επιφυλαξη.
Προμηθεους 11 Η Τζοανα, με κρυμενα τα βυζακια της αυτην την φορα.
Σαμφως 5. Η ουκρανεζα Ηρα.
Σαμφως 7. Ξανθια κοντοπουτανη γεματουλα στρουμπουλη, αν ειναι η Σουζη που υπαρχουν φωτος στο αλλο σαιτ καμια σχεση με την πραγματικοτητα.
Σαμφως 20 Το τζανκι η Ραμονα, topless??? :S αφου δεν εχεις βυζια κοριτσι μου τι δειχνεις???  :2funny:
Σαμφως και Τανταλου γωνια Η Ξανθια Αλισια, προσπαθησε να με αποπλανησει.! ετοιμος ειμουνα να την παρω στον ομο και να αρχισω να τρεχω.!! :2funny: :2funny: Μουνααααρα.!!  :rockon: αλλα ο χωρος την αδικει...την θελω σε στουντιο ΤΩΡΑ.!
Τανταλου 8 Η Μαρινα, ακομα δεν την εχω δοκιμασει, δεν μου κανει κουκου οταν την βλεπω.! :grin:
Τανταλου 14 Η πιπινιτσα Βικη, αξιζει εμφανησιακα το κοριτσι με χιλια, και γαμω το φυσικο στητο βυζακι της αλλα μεσα δεν λεει και πολλα...
Κωλετη 17 Ανιτα λεει η τσατσα ειναι μεσα, δεν περημενα σηκωθηκα και εφυγα, νωμιζα θα ηταν το ξανθο πολωνεζικο κομοδινο, αλλα μετα θυμηθηκα οτι παιζει μπαλα και 2η μελαχρινη Ανιτα την οποια δεν εχω δει, αλλα ηταν αργα για να ξαναγυρησω...
Α.Γεωργιου 34. Η Σαμπρινα με το κοντο αγορε μαλι της απο μακρια που την ειδα δεν της παει καθολου, την προτημουσα μακρομαλα...
26ης Οκτωβρη 35Α Η ξανθια Εβελινα.! ;) και η τσατσα να παρακαλαει να περασω...
Ν.Ουρανου 26 Η ξανθια κοντοπουτανη Αλεξια.
Φριξου 14. Ρεμπεκα.ru.! :rockon: Η μελαχρινη ρωσιδα, αξιζει μεσα στο δωματιο με χιλια.
Μαντζαρου 10. Η Σαρα.!!!! :rockon: :rockon: :rockon: Επιτελους την επετυχα.!!! Αλλα δεν την πρωτιμησα.!! :grin:
Κατεχακη 13 Η μελαχρινη πλυθωρικη στρουμπουλη Χριστινα με τα κανονια της φορα παρτιδα εξω.!! Περασα μεσα και περασα και καλα.!! :rockon: Το κοριτσι της αρεσει να γαμιετε και το λεει και μονης της.!! φωναρα βαρια σεξυ, συννενοηση στα Αγγλικα, προσφερε χαδακια, βυαστικη καθολου, με αφησε να παιξω με το μουνακι της αρκετα σε σημειο να νωμιζω οτι θελει να της το γλυψω και να μου μπενουν ιδεες μπας και μπηκε σε λαθος δωματιο μιας και οταν μπηκα τα δυο δωματια ηταν κλειστα και ημουν 3ος στην σειρα, μπηκε στον πρωτο και μετα ηρθε σε εμενα... :think: αντι να παει στον 2ο...τεσπα, περσασα καλα, οποιος δεν κολαει στην εμφανηση γιατι δεν ειναι σωματαρα, αλλα εχει ωραιο προσωπο, ας περασει και δεν θα χασει...

Καλημερα σας.! :rockon:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
ΛΟΧΟΣ.!!!!  :s&m_2:


Κατεχακη 13 Η μελαχρινη πλυθωρικη στρουμπουλη Χριστινα με τα κανονια της φορα παρτιδα εξω.!! Περασα μεσα και περασα και καλα.!! :rockon: Το κοριτσι της αρεσει να γαμιετε και το λεει και μονης της.!! φωναρα βαρια σεξυ, συννενοηση στα Αγγλικα, προσφερε χαδακια, βυαστικη καθολου, με αφησε να παιξω με το μουνακι της αρκετα σε σημειο να νωμιζω οτι θελει να της το γλυψω και να μου μπενουν ιδεες μπας και μπηκε σε λαθος δωματιο μιας και οταν μπηκα τα δυο δωματια ηταν κλειστα και ημουν 3ος στην σειρα, μπηκε στον πρωτο και μετα ηρθε σε εμενα... :think: αντι να παει στον 2ο...τεσπα, περσασα καλα, οποιος δεν κολαει στην εμφανηση γιατι δεν ειναι σωματαρα, αλλα εχει ωραιο προσωπο, ας περασει και δεν θα χασει...

Καλημερα σας.! :rockon:
τα λεγα και τα γραψα εγω λοχαγε....αξιζει με χιλια η συγκεκριμενη..... :rockon: :rockon:



εντιταπο δαναη κανενα νεο κανεις;χαθηκε παλι; :think:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.889
Κριτικές
384
Like
5.654
Πόντοι
11.585
τα λεγα και τα γραψα εγω λοχαγε....αξιζει με χιλια η συγκεκριμενη..... :rockon: :rockon:



εντιταπο δαναη κανενα νεο κανεις;χαθηκε παλι; :think:


Ρε gl με εβαλε απο κατω και με πεταξε τα ματια απο οξω.!!! Τετοιο σφυροκοπημα απο την Αλεξανδρα Πετρου ερημητη εχω να φαω.!!  :2funny: :2funny: :2funny:


Οσο για Αθηνα, σκεφτομαι Νταρια και Ανναμαρια η θεσσαλονικια δεν ειναι??? και μετα οτι κατσει...
ενοητε θα παμε και στο μεταξι να ριξουμε και κανα πουτσο με 15 ευρω.!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ΥΓ. Δαναη δεν πετυχα, τωρα αν δουλευε Α,Γεωργιου 4 δεν μπηκα αν και ηταν ανοιχτο για ευνοητους λογους που ξερει και ο jo.!! :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Ρε gl με εβαλε απο κατω και με πεταξε τα ματια απο οξω.!!! Τετοιο σφυροκοπημα απο την Αλεξανδρα Πετρου ερημητη εχω να φαω.!!  :2funny: :2funny: :2funny:


Οσο για Αθηνα, σκεφτομαι Νταρια και Ανναμαρια η θεσσαλονικια δεν ειναιναι??? και μετα οτι κατσει...
ενοητε θα παμε και στο μεταξι να ριξουμε και κανα πουτσο με 15 ευρω.!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
πολυ παρακμη μεταξι....ασχετο....ειχα πηδηξει εξηκιου με ενα εικοσαρικο γυμνο και χυσιμο στο στομα μια χοντρη καποτε.....παρακμη σε λεω....
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
παρακμη παιχτη ειναι να σκασεις χρημα για ενα πολυ δυνατο ρουμανακι  ;) και να ζητησεις να διαλεξεις καθαρο δωματιο δωματιο! και στο τελος να την πηδηξεις στο τραπεζι της κουζινας!  :grin: :grin: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
πολυ παρακμη μεταξι....ασχετο....ειχα πηδηξει εξηκιου με ενα εικοσαρικο γυμνο και χυσιμο στο στομα μια χοντρη καποτε.....παρακμη σε λεω....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom