Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (4 μέλη και 33 επισκέπτες)
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
134
Κριτικές
20
Like
8
Πόντοι
11
Κι εγώ γι αυτό μπερδεύτηκα,άλλος έλεγε για 2μηνη άδεια,άλλος ότι θα γυρίσει...
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Η Αφρο ηταν εκει την περασμενη βδομαδα
Η Εφη θα αργησει λιγο , η τσατσα ελεγσε κανα δυμηνο ( καλο Πασχα ) αλλα το αλλαξε και λεει σε 3 βδομαδες περιπου

Εγω την ξεχναω για Φεβρουαριο , καλη της ξεκουραση και καλη επιστροοφη
Μια αγγελικη που τραγουδουσε εκει λειπει και αυτη  ( καλουτσικα σχολια θυμαμαι )
καθως και η Τζουλια ( κομοδινο θυμαμαι )

Αυτα τα νεα της ξεκωλετη

Αννιτα δε με ψηνει , αλλα εκεινη την Νικολ αν μαζευτουμε 2-3 ατομα την παιρνω
Ενας θα της κλεψει την κρεμα και θα φυγει τρεχοντας , ο αλλος θα κλεψει το τηλεκοντρολ απο το κλιματιστικο και το βαλει στο κρυο
και εγω θα προσπαθησω να γαμησω  :fuck2:

Ακουω εθελοντες




bakster1977
αλλα επειδη εβλεπα μια εκφραση στο προσωπο της αντε να τελειωνουμε επαιξα μια μαλακια γιατι ειχα αρχισει να ξενερωνω και εγω...
Τελειωσες τουλαχιστον ? επαιζε το μουνι της βαριεστημενα αυτην ?  :think:

και γω ετσι ειπα να τελειωσω και τελικα με πηρε χαμπαι οτι βαριεμαι που την βλεπω επιδη την εβλεπα που βαριοταν που με βλεπει
θυχτηκε που ειναι μουναρα και συμβαινουν ολα αυτα πηρε τα βρακια της και εφυγε  :idiot:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
θυχτηκε που ειναι μουναρα και συμβαινουν ολα αυτα πηρε τα βρακια της και εφυγε  :idiot:
σιγα ρε φιλε την μουναρα την τζεσυ.....κατι αλλες κανονικες μουναρες που γαμουσαμε επειτα παλιοτερα σε καποια στουντιο και μπουρδελα της πολης μας επρεπε να τις κανουμε και τεμεναδες να πουμε.....
 
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
134
Κριτικές
20
Like
8
Πόντοι
11
Πράγματι κ εγώ δεν τη βρίσκω σούπερουάου γκόμενα.Όμορφο πιπινάκι απλώς
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
σιγα ρε φιλε την μουναρα την τζεσυ.....κατι αλλες κανονικες μουναρες που γαμουσαμε επειτα παλιοτερα σε καποια στουντιο και μπουρδελα της πολης μας επρεπε να τις κανουμε και τεμεναδες να πουμε.....

Αφου ετσι νομιζει τι να κανουμε τωρα να ουμε ?  :idiot:
δεν ειναι καθολου μα καθολου ασχημη παντως , την τοποθετω στην 5δα ( μη πω 3 αδα) με τις ποιο ομορφες της πολης
επισης πριν απο μενα την πηρε φιλος ο ποιος την στολησε με κοπλιμεντα , φουσκωνοντας της κι αλλο τα μυαλα  :idiot:

φτανει ομως γιατι θα ρθει ο Αλ και θα μαμ μαλωσει , και θα εχει δικιο Ρωξξανα , Κομοδινοπουλου , - Τζεσυ κλτ
εχουν τις ποιο πολεες αναφορες εδω μεσα  :2funny:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.889
Κριτικές
384
Like
5.654
Πόντοι
11.585
σιγα ρε φιλε την μουναρα την τζεσυ.....κατι αλλες κανονικες μουναρες που γαμουσαμε επειτα παλιοτερα σε καποια στουντιο και μπουρδελα της πολης μας επρεπε να τις κανουμε και τεμεναδες να πουμε.....

+1
Στην αρχη και εγω μουναρα την εβλεπα αλλα την να την κανεις την ομορφια οταν τα ξυνισμενα μουτρα της ειναι σαν τον κωλο της μαιμους.!!  :2funny:

Για αυτο το λογο χτες δεν μπηκα μεσα στο φριξου νωμιζα θα δουλευει η τζεσυ και δεν γουσταρα να δω τα μουτρα της...και αυτο το μαγαζι πια τοσο παρακμη???? Τις ριζωσε τις πουτανες εκει μεσα... :headbang: :headbang: :headbang:



ΥΓ. Τζο εγω θα αναλαβω το σωληναρη μπας και ποιασω λιγο κωλαρακι ετσι στο τζαμπα.!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
φτανει ομως γιατι θα ρθει ο Αλ και θα μαμ μαλωσει , και θα εχει δικιο Ρωξξανα , Κομοδινοπουλου , - Τζεσυ κλτ
εχουν τις ποιο πολεες αναφορες εδω μεσα  :2funny:
χεστηκα τι με νοιαζει.....απλα μου κανει εντυπωση οτι οποιος καινουριος εμφανιστει εδω θα γραφει ή για το Βιλα Εροτικα ή για την Κωλετη.

πολυ αβαντα ρε παιδια σ'αυτα τα 2 σπιτια :think:....

Επισης για την μελαχρινη Αννιτα επειδη βλεπω το συζητατε.....η κοπελα ειναι συμπαθητικη στο προσωπο και φοραει παντα ενα ολοσωμο φορεμα για να κρυβει τις κρεμασμενες κοιλιες,τα σταφιδιασμενα βυζια και την κυταριτιδα στον κωλο.
Ειναι εντελως βαρεμενη,ασχετη στο σεξ,αδιαφορη και βρωμαει και το μουνι της.Οποτε μαλλον μην το επιχειρησετε....
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
ωπαααααα τι βλεπω??καινουργιες φωτο τις μιλφαρας Ευας απο Αν.Γεωργιου 4 στο αλλο σαιτ.
κοιταξτε κωλαρα...
 
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
134
Κριτικές
20
Like
8
Πόντοι
11
Πολύ κορμί το μιλφέιγ όντως...
Απο πρόσωπο τι λέει?
Πολύ σπασμένη ή παλεύεται?Σκυλόφατσα?
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
χεστηκα τι με νοιαζει.....απλα μου κανει εντυπωση οτι οποιος καινουριος εμφανιστει εδω θα γραφει ή για το Βιλα Εροτικα ή για την Κωλετη.

πολυ αβαντα ρε παιδια σ'αυτα τα 2 σπιτια :think:....

Σε πειραζω ρε... χεστη  ;)

Οσο για αβαντα .... αν ειναι η Τζεσυ αβαντα ,κουνια που τους κουναγε
Σημερα αυριο σκαει και η δικη μου ...  :s&m_2:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
134
Κριτικές
20
Like
8
Πόντοι
11
χεστηκα τι με νοιαζει.....απλα μου κανει εντυπωση οτι οποιος καινουριος εμφανιστει εδω θα γραφει ή για το Βιλα Εροτικα ή για την Κωλετη.

πολυ αβαντα ρε παιδια σ'αυτα τα 2 σπιτια Hmmm........

Απλά ρε συ παίζει κ ρόλο ότι είναι πολύ χαρακτηριστικά αυτά τα 2 σπίτια,ίσως είναι τα πιο εμφανή κ για αυτό τα ξέρει ο πολύς κόσμος.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Απλά ρε συ παίζει κ ρόλο ότι είναι πολύ χαρακτηριστικά αυτά τα 2 σπίτια,ίσως είναι τα πιο εμφανή κ για αυτό τα ξέρει ο πολύς κόσμος.
Εχω εκφρασει πολλες φορες την δυσαρεσκεια μου για τις τιμες στα συνεταιρικα Μαντζαρου 1-10-Ερως....αλλα τουλαχιστον πρεπει τελικα να τους αναγνωρισουμε οτι και ωραιες γκομενες εχει παντα και ειναι αποδοτικες και στο απλο προγραμμα κατα γενικη ομολογια.

Σε αντιθεση το Βιλα εροτικα που σχεδον τις ιδιες τιμες εχει,κινειται σε μια μετριοτητα απ'οτι καταλαβα συμφωνα και με τις εμπεριες των αλλων.
Οποτε πολυς ντορος για το τιποτα μαλλον...

Για την Κωλετη....αν καποιοι εδω μεσα πανε καμια φορα και πουν ποιοι ειναι απ'το σαιτ,το πιθανοτερο ειναι οτι η τσατσα θα ανοιξει το ταμειο και θα τους δωσει τις μισες εισπραξεις.
Πολυ αβαντα ρε παιδι μου.....
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.257
Κριτικές
53
Like
4.247
Πόντοι
6.817
Αλ; Ειχες κανα νεο για Μαρια απο Φριξου 14;
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
ζητουν ακομα 150-200 Ε για 45 ολοκληρα λεπτα στο δωματιο με 2 εκτονωσεις! καλυτερα τουριστρια!
για Villa θα πω εγω μονο το εξης.... Καντε ανανεωση ρεεεεεεεεεεεεε!
εχω βαρεθει τις ιδιες και τις ιδιες!
το ιδιο και στην κωλεττη! :grin: και οχι με χειρροτερες σαν την Αννιτα με καλυτερες!
Εχω εκφρασει πολλες φορες την δυσαρεσκεια μου για τις τιμες στα συνεταιρικα Μαντζαρου 1-10-Ερως....αλλα τουλαχιστον πρεπει τελικα να τους αναγνωρισουμε οτι και ωραιες γκομενες εχει παντα και ειναι αποδοτικες και στο απλο προγραμμα κατα γενικη ομολογια.

Σε αντιθεση το Βιλα εροτικα που σχεδον τις ιδιες τιμες εχει,κινειται σε μια μετριοτητα απ'οτι καταλαβα συμφωνα και με τις εμπεριες των αλλων.
Οποτε πολυς ντορος για το τιποτα μαλλον...

Για την Κωλετη....αν καποιοι εδω μεσα πανε καμια φορα και πουν ποιοι ειναι απ'το σαιτ,το πιθανοτερο ειναι οτι η τσατσα θα ανοιξει το ταμειο και θα τους δωσει τις μισες εισπραξεις.
Πολυ αβαντα ρε παιδι μου.....
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Κατάθεση στην Χριστίνα της Κατεχάκη το απογευματάκι, ας είναι καλά ο gl και ο karaman γιατί εγώ δύο φορές την είδα και έκοψα λάσπη.

Ακολουθεί και κριτική.

Επίσης θα ήθελα και μια άλλη γνώμη, ρε παιδιά ήταν τόσο φαρδιά ή σε μένα της έπεσε λίγο παραπάνω κρέμα :huh: :huh: :think: :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom