Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (2 μέλη και 18 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Κατάθεση στην Χριστίνα της Κατεχάκη το απογευματάκι, ας είναι καλά ο gl και ο karaman γιατί εγώ δύο φορές την είδα και έκοψα λάσπη.

Ακολουθεί και κριτική.

Επίσης θα ήθελα και μια άλλη γνώμη, ρε παιδιά ήταν τόσο φαρδιά ή σε μένα της έπεσε λίγο παραπάνω κρέμα :huh: :huh: :think: :think:
μαλλον κρεμα θα επαιξε...προσωπικα δεν εχω καθολου γνωμη για το μουνακι της απο θεμα αισθησης γιατι την ειχα παρει κατευθειαν απο κωλαρακι τοτε......και εκει ηταν ουτε σφιχτη αλλα ουτε και ξεχειλωμενη....ιδανικα χαλαρη θα ελεγα για πρωκτικο....εκεινι που με ειχε ενθουσιασει ηταν η πολυ δυνατη συμμετοχη της στο γλειφομουνι,το γεγονος οτι αφεθηκε σε fingerfucking μεχρι που εχυσε χωρις τα μα μη μου που λενε αλλες και γενικα οτι της αρεσει να γαμιεται οπως εγραψε κι ο καραμαν.....μπαζακι μπαζακι αλλα κανει γαμησι που βαζει τα γυαλια σε κατι δηθεν μουναρες.... :sunglasses:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
μαλλον κρεμα θα επαιξε...προσωπικα δεν εχω καθολου γνωμη για το μουνακι της απο θεμα αισθησης γιατι την ειχα παρει κατευθειαν απο κωλαρακι τοτε......και εκει ηταν ουτε σφιχτη αλλα ουτε και ξεχειλωμενη....ιδανικα χαλαρη θα ελεγα για πρωκτικο....εκεινι που με ειχε ενθουσιασει ηταν η πολυ δυνατη συμμετοχη της στο γλειφομουνι,το γεγονος οτι αφεθηκε σε fingerfucking μεχρι που εχυσε χωρις τα μα μη μου που λενε αλλες και γενικα οτι της αρεσει να γαμιεται οπως εγραψε κι ο καραμαν.....μπαζακι μπαζακι αλλα κανει γαμησι που βαζει τα γυαλια σε κατι δηθεν μουναρες.... :sunglasses:
Σύμφωνω συμμετοχή πολύ καλή, ρυθμός στο γαμήσι αλλά η κρέμα κρέμα....ίσως πάρω κολαράκι την επόμενη...άσε που για τα γούστα μου δεν είναι μπαζάκι αν είχε μάλιστα καμιά 5 κιλάκια ακόμη άνετα την έκανες BBW, όσο για τις δήθεν μουνάρες τις έχουμε φάει στη μάπα...μακρυά....τόσο ώστε όταν βλέπω μουνάρα σε μπουρδέλο είμαι ολίγον προκατειλιμένος. :sunglasses:
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.257
Κριτικές
53
Like
4.247
Πόντοι
6.817
μαλλον κρεμα θα επαιξε...προσωπικα δεν εχω καθολου γνωμη για το μουνακι της απο θεμα αισθησης γιατι την ειχα παρει κατευθειαν απο κωλαρακι τοτε......και εκει ηταν ουτε σφιχτη αλλα ουτε και ξεχειλωμενη....ιδανικα χαλαρη θα ελεγα για πρωκτικο....εκεινι που με ειχε ενθουσιασει ηταν η πολυ δυνατη συμμετοχη της στο γλειφομουνι,το γεγονος οτι αφεθηκε σε fingerfucking μεχρι που εχυσε χωρις τα μα μη μου που λενε αλλες και γενικα οτι της αρεσει να γαμιεται οπως εγραψε κι ο καραμαν.....μπαζακι μπαζακι αλλα κανει γαμησι που βαζει τα γυαλια σε κατι δηθεν μουναρες.... :sunglasses:

σε μενα παλι καλυτερη αισθηση ειχε απο το μουνι παρα στο κωλαρακι. Ηταν λιγακι εφαρμοστο και πρεπει να βρεις την καταλληλη σταση για να το απολαυσεις. Δε μου αρεσαν οι συνεχομενες κραυγες της, πολυ θεατρο ρε παιδακι μου
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
σε μενα παλι καλυτερη αισθηση ειχε απο το μουνι παρα στο κωλαρακι. Ηταν λιγακι εφαρμοστο και πρεπει να βρεις την καταλληλη σταση για να το απολαυσεις. Δε μου αρεσαν οι συνεχομενες κραυγες της, πολυ θεατρο ρε παιδακι μου

Πραγματικά οι κραυγές ήταν πολύ fake. :( :( :(
 

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
12
Πόντοι
26
καλημερα ξερει κανεις αν υπαρχει σε κανα σπιτακι καμια Ασιατισσα;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906

steve03301

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2008
Μηνύματα
64
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα και σπο εμένα !
Ήθελα να ενημερώσω πως μια ξανθιά που είναι βράδυ Βαρδάρης στα δίδυμα στο πρώτο και βγαίνει με ένα λέοπαρ εσωρουχο ..είναι μεγάλο παλτο και κομοδινίζει !απο βυζί τίποτα και στο δωμάτιο την παίρνει ο ύπνος !..για πιπα δεν το συζηταω καν ...!Για το απλό των 30€ μιλάω . >:(
:o
Δυστυχώς η Σιμόνα έχει άδειά κάποιες μέρες .
Ααααχ ρε Σιμόνα ! :tits:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.889
Κριτικές
384
Like
5.654
Πόντοι
11.585
Καλησπέρα και σπο εμένα !
Ήθελα να ενημερώσω πως μια ξανθιά που είναι βράδυ Βαρδάρης στα δίδυμα στο πρώτο και βγαίνει με ένα λέοπαρ εσωρουχο ..είναι μεγάλο παλτο και κομοδινίζει !απο βυζί τίποτα και στο δωμάτιο την παίρνει ο ύπνος !..για πιπα δεν το συζηταω καν ...!Για το απλό των 30€ μιλάω . >:(
:o
Δυστυχώς η Σιμόνα έχει άδειά κάποιες μέρες .
Ααααχ ρε Σιμόνα ! :tits:

και πως την λενε??? την ειδα προχτες, γαμισιμη αλλα αν δεν κανει μεσα...
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.889
Κριτικές
384
Like
5.654
Πόντοι
11.585
μαλλον κρεμα θα επαιξε...προσωπικα δεν εχω καθολου γνωμη για το μουνακι της απο θεμα αισθησης γιατι την ειχα παρει κατευθειαν απο κωλαρακι τοτε......και εκει ηταν ουτε σφιχτη αλλα ουτε και ξεχειλωμενη....ιδανικα χαλαρη θα ελεγα για πρωκτικο....εκεινι που με ειχε ενθουσιασει ηταν η πολυ δυνατη συμμετοχη της στο γλειφομουνι,το γεγονος οτι αφεθηκε σε fingerfucking μεχρι που εχυσε χωρις τα μα μη μου που λενε αλλες και γενικα οτι της αρεσει να γαμιεται οπως εγραψε κι ο καραμαν.....μπαζακι μπαζακι αλλα κανει γαμησι που βαζει τα γυαλια σε κατι δηθεν μουναρες.... :sunglasses:

Αισθηση απο το μουνι της δεν θυμαμαι πρεπει να ηταν λιγο ανοιχτη αλλα οχι τοσο κρεμαρησμενη, γιατι οταν βαζω δαχτυλο σε πουτανα και ειναι τιγκα στην κρεμα σταματαω με την μια δεν γουσταρω, που να σκουπισεις μετα τις κρεμες που ειναι στα δαχτυλα σου??? ...αυτηνης ειχε μια σχετικη υγρασια.! αλλα με μετρο και για αυτο ασχοληθηκα παραπανω με το μουνι της, αλλα απο αισθηση μηδενικη, ποιο πολυ καυλωνα με τα καμωματα της παρα με το να τον εχω μεσα της...την επομενη φορα θα γινει ποιο λεπτομερεστατη εξεταση... :grin:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
τζο θελω ενα τηλεφωνικο ρεπορτ γιατι αυριο θα ανεβω μαλλον ....μονο ονοματα...δεν νομιζω......

Δηλαδι τι αλλο ηθελες εκτος απο ονοματα ? τι χρωμα βρακια θα φορανε ?  :think:


Οριστε πριν απο σας για σας

ΑΥΡΙΟ ΠΡΩΙΝΗ ΒΑΡΔΙΑ

Τσιρκο η κουμπαρα μου η Εμμανουελα
Λα φαμ η Σαμπρινα
Ι. Κωλέττη 17 Αφρουλα
Μαντζάρου 14 Η Σαρρα
Φρίξου 14 Η Ρεβεκκα blue
Villa Τζεσυ
Ουρανού 26 Παντα καραδοκει μια εκπληξη
Saal Δε το σηκωνουν
Ερημίτη Δε το σηκωνουν

 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Δηλαδι τι αλλο ηθελες εκτος απο ονοματα ? τι χρωμα βρακια θα φορανε ?  :think:

εχεις μια ταση να τις βαζεις και επιθετα.....
:tickedoff: :headbang:


Οριστε πριν απο σας για σας

ΑΥΡΙΟ ΠΡΩΙΝΗ ΒΑΡΔΙΑ

Τσιρκο η κουμπαρα μου η Εμμανουελα
Λα φαμ η Σαμπρινα
Ι. Κωλέττη 17 Αφρουλα
Μαντζάρου 14 Η Σαρρα
Φρίξου 14 Η Ρεβεκκα blue
Villa Τζεσυ
Ουρανού 26 Παντα καραδοκει μια εκπληξη
Saal Δε το σηκωνουν
Ερημίτη Δε το σηκωνουν
θα παιξω παλι τις εκπληξεις του δελτιου μου φαινεται.....κατα τα λοιπα τα ιδια παντελακη μου τα ιδια παντελη μου σκαρφαλωνε στα @@ μου και ανεβα στην ψωλη μου.... :2funny: :2funny:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
H Τζεσικα ειναι Ερημητη και αυριο η Ναντια
Σααλ παλι δε το σηκωνουν , δε ξαναπερνω .



Ξαναλεω

ΑΥΡΙΟ ΠΡΩΙΝΗ ΒΑΡΔΙΑ

Τσιρκο η κουμπαρα μου η Εμμανουελα
Λα φαμ η Σαμπρινα
Ι. Κωλέττη 17 Αφρουλα
Μαντζάρου 14 Η Σαρρα
Φρίξου 14 Η Ρεβεκκα blue
Villa Τζεσυ
Ερημίτη Ναντια
Ουρανού 26 Παντα καραδοκει μια εκπληξη
Saal Δε το σηκωνουν
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
καλα ...το εμπεδωσαμε.... :headbang:
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.257
Κριτικές
53
Like
4.247
Πόντοι
6.817
H Τζεσικα ειναι Ερημητη και αυριο η Ναντια
Σααλ παλι δε το σηκωνουν , δε ξαναπερνω .



Ξαναλεω

ΑΥΡΙΟ ΠΡΩΙΝΗ ΒΑΡΔΙΑ

Τσιρκο η κουμπαρα μου η Εμμανουελα
Λα φαμ η Σαμπρινα
Ι. Κωλέττη 17 Αφρουλα
Μαντζάρου 14 Η Σαρρα
Φρίξου 14 Η Ρεβεκκα blue
Villa Τζεσυ
Ερημίτη Ναντια
Ουρανού 26 Παντα καραδοκει μια εκπληξη
Saal Δε το σηκωνουν

καλα σααλ πανω κατω standard ειναι οι βαρδιες. Φριξου 14 απογευμα λεει την ρεβεκκα το αλλο το σαιτ.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Αισθηση απο το μουνι της δεν θυμαμαι πρεπει να ηταν λιγο ανοιχτη αλλα οχι τοσο κρεμαρησμενη, γιατι οταν βαζω δαχτυλο σε πουτανα και ειναι τιγκα στην κρεμα σταματαω με την μια δεν γουσταρω, που να σκουπισεις μετα τις κρεμες που ειναι στα δαχτυλα σου??? ...αυτηνης ειχε μια σχετικη υγρασια.! αλλα με μετρο και για αυτο ασχοληθηκα παραπανω με το μουνι της, αλλα απο αισθηση μηδενικη, ποιο πολυ καυλωνα με τα καμωματα της παρα με το να τον εχω μεσα της...την επομενη φορα θα γινει ποιο λεπτομερεστατη εξεταση... :grin:
Τι λίγο...πολύ ανοικτή ήταν...όσο για κρέμα έχεις δίκιο, σωνηλάριο έφερε μεν αλλά δεν το χρησιμοποίησε τώρα που θυμάμαι, μάλλον από την πολλή υγρασία ανοίξε το μουνί της....και πραγματικά αυτό που άξιζε ήταν τα καμώματα της όπως πολύ σωστά είπες..παραήταν καυλιάρα...άκου come on baby  :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:... την επόμενη λοιπόν φορά θα εμβαθείνω περισσότερο :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.889
Κριτικές
384
Like
5.654
Πόντοι
11.585
Τι λίγο...πολύ ανοικτή ήταν...όσο για κρέμα έχεις δίκιο, σωνηλάριο έφερε μεν αλλά δεν το χρησιμοποίησε τώρα που θυμάμαι, μάλλον από την πολλή υγρασία ανοίξε το μουνί της....και πραγματικά αυτό που άξιζε ήταν τα καμώματα της όπως πολύ σωστά είπες..παραήταν καυλιάρα...άκου come on baby  :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:... την επόμενη λοιπόν φορά θα εμβαθείνω περισσότερο :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Εεεεε...μερικες φορες ειμαι ευγενικος.! :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom