Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
-φριξου 14 η εκπροσωπος της ρωσικης νεανικης ομορφιας η ρεβεκα...απο 40 απλο,60 το 69,60 το γυμνο τσιμπουκι ,80 το γυμνο με 69 ,100 πρωκτικο και 150 τζακουζι φουλ..ολες οι τιμες στην πραξη ειναι ενα δεκαρικο κατω ειπε η τσατσα και το τζακουζι μαλλον κανα τριανταρι κατω αν θυμαμαι.....παζαρακια λοιπον...

Πραγματικά το κορίτσι με τον καλύτερο χαρακτήρα αυτή τη στιγμή.....είναι το κορίτσι της πρώτης μου κριτικής ( η πρώτη δεν ξεχνιέται ποτέ  :2funny: :2funny: :2funny:)....και την επισκέφτηκα προτρεπόμενος από την κριτική σου φίλε gl......που ήσουν και η αφορμή για να γραφτώ και εγώ μέλος αυτής της κατά τα άλλα εκλεκτής κοινότητος. :) :) :) :)
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
+1000
στις αρχες οταν πηγαινα Εφη, δεν μπορουσα να την ευχαρηστηθω εχυνα μπαμ μπαμ, οποτε μια φορα σκεφτηκα να χτυπησω μια μαλακια πριν παω ωστε να αντεξω ποιο πολυ, οποτε  :jerking: και σφαιρα στην κωλετη να μην περασει πολυ ωρα και φορτωσω :2funny:...με τα καμωματα της ομως παλι το ιδιο αποτελεσμα ειχα...παλι εχυσα γρηγορα... :grin:

Μου θύμισες κάτι μ΄αυτό και θα το γράψω.

Αντίστοιχο πρόβλημα με το δικό σου είχα και εγώ με τη Δανάη, πλήρωνα 40αρια για 15 λεπτά και ούτε το μισό χρόνο δεν κατανάλωνα , μάλιστα μιά φορά με έκανε και παρατήρηση....δεν μπορείς να κρατηθεις παραπάνω  :huh: :huh: :grin:...μου είπε...όπότε έκανα και εγώ ότι και εσύ με τη διαφορά ότι εκεί που πήγα να έχω το ίδιο αποτέλεσμα κρατήθηκα.....και μετα δεν τέλειωνα  :2funny:....οπότε λέω τη Δανάη σήμερα δεν....και τι μου απαντάει επι λέξη....αν δεν τελειώσεις δεν παώ πουθενά.....για να μην τα πολυγογώ μετα από 25 λεπτά Gameover...τα γράφω αυτά για να δείξω πως ορισμένες κοπέλες σέβονται με το παραπάνω τα χρήματα του πελάτη και είναι ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ..... :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
ξαναφανηκε πουθενα gameover;την ψαχνω......αν την δεις πες μαγαζι να δω μπας και μπορεσω να ανεβω.....
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
ξαναφανηκε πουθενα gameover;την ψαχνω......αν την δεις πες μαγαζι να δω μπας και μπορεσω να ανεβω.....

Την ψάχνω και εγώ... είναι εξαφανισμένη τα κάνει κάτι τέτοια κατα καιρούς η Μικρά, αλλά εμφανίζεται απότομα το ίδιο όπως εξαφανίστηκε.....εννοια σου μόλις την πετύχω θα σου στείλω pm.
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.257
Κριτικές
53
Like
4.247
Πόντοι
6.817
-φριξου 14 η εκπροσωπος της ρωσικης νεανικης ομορφιας η ρεβεκα...απο 40 απλο,60 το 69,60 το γυμνο τσιμπουκι ,80 το γυμνο με 69 ,100 πρωκτικο και 150 τζακουζι φουλ..ολες οι τιμες στην πραξη ειναι ενα δεκαρικο κατω ειπε η

ξεκινησε η Ρεβεκκα να κανει κωλαρακι;; μηπως κατaλαβες λαθος gl?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
ξεκινησε η Ρεβεκκα να κανει κωλαρακι;; μηπως κατaλαβες λαθος gl?
ξερω ...και γω απορησα....μπορει να εκανε και λαθος η τσατσα,μπορει και γω να παρακουσα.....δεν το πε και μπροστα της εξαλλου....τα προγραμματα τα ελεγε οσο η ρεβεκα ηταν στο δωματιο,μπορει να εκανε λαθος.....ασε που μερικες λεν πρωκτικο και εννοουν αυταρχικα και τετοια.... :jerking:

παντως ρωτηστε και κανας αλλος να εχουμε μια οριστικη διασταυρωση πληροφοριων :sunglasses:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
:tooth: μια τσατσα @ Ρουλια κωττα το ελεγε Πρακτικο  :2funny:

- Ολα τα κανει κουπελα εκτος πρακτικο ... ξερεις τι ειναι πρακτικο ε ?
- Ξερω ξερω ( ναι ξερω εναν στην Εδεσσα  :2funny:)
- Κουλαρακι .. ντεν κανει
 

VITOLO

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2010
Μηνύματα
3
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
επιδει την ξερω πολυ καλα την ρεμπεκα λογο μεγαλεις καταθεσεις που την εχω δωσει κολο δινει με μια προιποθεσει να ειν αι μικρος ο πουτσος  :kissass2: :kissass2: :kissass2:αν ειναι μεγαλος βγαινει το λεει στην τσατσα οτι δεν μπορει και επιστρεφετε το ποσο το εζησα live!και μου το ειπε η ιδια.σημερα εκανα καταθεση μετα απο πολυ καιρο και περασα σουπερ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:την ωρα που περιμενα ηταν μια γκομενα μεσα που θα δουλευε προτη φορα {πολυ οραια και με καλο σωμα}και βραδυ την ειπε η τσατσα γιατι η ρεμπεκα μονο πρωι θα ειναι :lheel:ρεμπεκα εισαι καπσουρα μεγαλη
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
επιδει την ξερω πολυ καλα την ρεμπεκα λογο μεγαλεις καταθεσεις που την εχω δωσει κολο δινει με μια προιποθεσει να ειν αι μικρος ο πουτσος  :kissass2: :kissass2: :kissass2:αν ειναι μεγαλος βγαινει το λεει στην τσατσα οτι δεν μπορει και επιστρεφετε το ποσο το εζησα live!και μου το ειπε η ιδια.σημερα εκανα καταθεση μετα απο πολυ καιρο και περασα σουπερ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:την ωρα που περιμενα ηταν μια γκομενα μεσα που θα δουλευε προτη φορα {πολυ οραια και με καλο σωμα}και βραδυ την ειπε η τσατσα γιατι η ρεμπεκα μονο πρωι θα ειναι :lheel:ρεμπεκα εισαι καπσουρα μεγαλη
για βραδυ αντριαννα λεει θα ειναι....
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Ωραια .. θα χρησιμοποιησουμε την ρεββεκα για να τις μετρησουμε  :2funny: Πουτσομεζουρα  :2funny:
2 φορες την εχω τιμησει , πολυ καλη ηταν και εχει 1 εισητηριο ακομη στανταρ  ;)
 
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
134
Κριτικές
20
Like
8
Πόντοι
11
Κι εγώ σήμερα το μεσημεράκι τίμησα Αφρούλα :rockon:

Εξακολουθεί να είναι κορυφαία, με τα προστυχόλογα,την τσοντιάρικα ατμόσφαιρα,τα φοβερά στησίματα...Τι στα όρθια,τι καρεκλάτο σε παραλλαγές,τι στο κρεβάτι,έτσι,αλλιώς.Όντως η πίπα της τις τελευταίες δύο φορές ήταν λίγο πεσμένη,ίσως τη δυσκόλεψαν κ οι στάσεις :pipa1:,αλλά πάλι καλούτσικη!
Μ έχει πάρει χαμπάρι που γουστάρω να βλέπω το γαμήσι στους καθρέπτες και κάνει ότι μπορεί να με ικανοποιήσει,με κάνει να νομίζω ότι παίζω σε τσόντα...
Τα βυζιά έχουν την καλύτερη αίσθηση απο όλα τα ζευγάρια που έχω πιάσει :tits:.
Πάντα ευδιάθετη κ πρόθυμη για κουβέντα,χαμογελαστή κ γεμάτη ενέργεια κ διάθεση.
Είχε βέβαια τρελή αναμονή,αλλά τι να κάνεις...
Σίγουρα αξίζει μια κριτική αλλά έχουν γραφτεί τόσα θετικά που δε νιώθω την ανάγκη...Είναι όμως αστέρι!
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Κι εγώ σήμερα το μεσημεράκι τίμησα Αφρούλα :rockon:

Εξακολουθεί να είναι κορυφαία, με τα προστυχόλογα,την τσοντιάρικα ατμόσφαιρα,τα φοβερά στησίματα...Τι στα όρθια,τι καρεκλάτο σε παραλλαγές,τι στο κρεβάτι,έτσι,αλλιώς.Όντως η πίπα της τις τελευταίες δύο φορές ήταν λίγο πεσμένη,ίσως τη δυσκόλεψαν κ οι στάσεις :pipa1:,αλλά πάλι καλούτσικη!
Μ έχει πάρει χαμπάρι που γουστάρω να βλέπω το γαμήσι στους καθρέπτες και κάνει ότι μπορεί να με ικανοποιήσει,με κάνει να νομίζω ότι παίζω σε τσόντα...
Τα βυζιά έχουν την καλύτερη αίσθηση απο όλα τα ζευγάρια που έχω πιάσει :tits:.
Πάντα ευδιάθετη κ πρόθυμη για κουβέντα,χαμογελαστή κ γεμάτη ενέργεια κ διάθεση.
Είχε βέβαια τρελή αναμονή,αλλά τι να κάνεις...
Σίγουρα αξίζει μια κριτική αλλά έχουν γραφτεί τόσα θετικά που δε νιώθω την ανάγκη...Είναι όμως αστέρι!

Κριτική να της γράψεις το αξίζει....εγώ είμαι πελάτης της 8 χρόνια πολύ πριν βάλει πλαστικά βυζιά και με 6 -8 κιλάκια παραπάνω.....το χαμόγελο χαμόγελο και πάντα ευδιάθετη....έχει κερδίσει πάρα πολλά με την συμπεριφορά της ......την αξίζουν τα καλύτερα... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Δοκιμασα προχτες Ηρα απο Σαπφους και Βικυ απο Τανταλου. Προθυμες και περιποιητικες. Καλο τσιμπουκι και που καλη συμμετοχη και οι δυο. Η Ηρα ειναι σοκολατοποιημενη απο λιγο σολαριουμ. Για την Βικη γουστατω που ειναι μικρη σε ηλικια και το μουνακι της δεν ειναι ακομα πολυ ξεσκισμενο. Εχω δοκιμασει και Λαουρα η οποια ειναι πολυ φιλοτιμη. Μαυρο στην βραδυνη τσατσα η οποια σε πρηζει να παρεισ πιο ακριβα προγραμματα. Γενικα το Τανταλου φερνει πουτανες μικρες σε ηλικια με ικανοποιητικη αποδοση και καλη εξωτερικη εμφανιση. 
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Η ρωσσιδα Ρεβεκκα εδινε κωλο και απο οταν δουλευε Ερως Τανταλου οταν ηταν ακομα ανοικτο. Δεν την γαμησα απο κωλο αλλα οταν την πηδουσα απο το μουνι εβαλα δακτυλο και ειδα οτι η κωλοτρυπιδα της δεν ηταν και πολυ ξεσκισμενη οποτε ισως να αξιζει.
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Και η Κελυ απο Σαπφους εχει βελτιωθει παρα που παντως! Εχει καλουτσικη συμμετοχη!
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Λετε να αρχισουν και στην Θεσσαλονικη τωρα με τον νεο νομο περι εκδιδομενων  προσωπων να δουλευουν δυο πουανες σε μουρδελα-στουντιο? Θα χε πολυ φαση!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16
Λετε να αρχισουν και στην Θεσσαλονικη τωρα με τον νεο νομο περι εκδιδομενων  προσωπων να δουλευουν δυο πουανες σε μουρδελα-στουντιο? Θα χε πολυ φαση!

νεος νομος ? ποτε βγηκε ? ΦΕΚ ?

αν εμας δεν μας νοιαζει , γιατι ο μπουτ(ι)αρης θα μας φτιαξει ρου λου ντου ...
 

kklld

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
95
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
10
Αν και λιγο καθυστηρημενη, χθεσινη πρωινη (10.00) αναφορα στα περιξ του Βαρδαρη:

Προμηθεως 25: Η αδιαφορη (αντι-θηλυκη) Ειρηνη. Μελαχροινη, τετραγωνο προσωπο με πηγουνι μεγαλο, μπουτου. Γενικα ντεκαβλε παρουσια.

Τανταλου 14: Η εντυπωσιακη Μερτσυ. Οτι και να πουμε για το σωμα της ειναι λιγο. Επειδη ηταν σχετικα νωρις, με παροτρυνε να κατσω να συζητησουμε μονο. Ομορφη παρουσια.

Τανταλου 8: Η ακουραστη εργατρια του sex Μαρινα.

Γωνιακο: Η ψηλη-νταρτντανα Τζουλια (που οπως εχω γραψει και παρει τσιγγανοφερνει). Ψιλοκαλούτσικη παρουσια.

Προμηθωες 25: Η Βιολεττα. Αρχικα σου δινει την εντυπωση ειναι καπως κουρασμενη. Γυρω στα 35, ψιλοσπασμενη στο προσωπο. Αλλα απ'ότι λενε συναγωνιστες, πολυ καλη στο κρεβατι. Καστανη, μετριο υψος, καλουτσικο σωματακι. Στα υποψην.

Αυτα.
 

dimimoyt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2010
Μηνύματα
75
Κριτικές
13
Like
220
Πόντοι
290
Η μερτσι αξιζει μονο απο τον κολο,την εχω τιμησει,Η μαρινα καλη αλλα τωρα θελει ξεκουραση...Η Ηρα δεν δουλευε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom