Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
κοιτα περι τζεσυς δεν πηρα γυμνο....η πιπα τα γραψα και στην κριτικη ηταν βαθια,αρκετη ωρα το γλειφε νο προμπλεμ......τωρα δαχτυλα στην κλειτοριδα να την χαιδεψω με αφησε αλλα πολυ κομοδινο ρε παιδι μου....την εγλειφα και αυτη κοιταζε το ταβανι και τα νυχια της....και να πεις δεν το κανω καλα.... :think: ρωτα την σαμπρινα και την χριστινα..... :grin: :grin: :grin: 

κατα τα αλλα κρυωνε και δεν την ειδα και πολυ ορεξατη....σαν να την απασχολει κατι.....μπας και την απασχολουν οι κριτικες των μελων; :think: :grin: :grin:

και η τσατσα ειδα να της φερεται καπως που δεν μ αρεσε στο σαλονι...μια συμπεριφορα απαξιωτικη οταν την φωναξε σαν να λεει το παρακατιανο του μαγαζιου....τεσπα.....

η κοπελα ειναι οπως εγραψα και στον τιτλο της κριτικης μου...ουτε κρυο ουτε ζεστα....αν σ αρεσει εμφανισιακα και πας καυλωμενος θα περασεις καλα....αν οχι καλυτερα μην πας.....δεν θα κανει κατι για να σε αλλαξει......

Είμαι σχεδόν σίγουρος από τη μια φορά που την πήρα και τις κριτικές και τα σχόλια των συναγωνιστών ότι η κοπέλα πρέπει να έχει ένα μικροπρόβλημα κατάθλιψης που την κάνει να βγάζει μια κομοδινίαση. Στο Άθενς έχει μια banner φωτογραφία της όπου έχει ένα πολύ χαρακτηριστικό υφάκι. Εγώ πάντως όταν πήγα ήμουν γκαβλωμένος και κεφάτος και κάπου την έκανα να χαμογελάσει και να γλυκάνει λίγο, πέρασα καλά θα έλεγα.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
ότι η κοπέλα πρέπει να έχει ένα μικροπρόβλημα κατάθλιψης που την κάνει να βγάζει μια κομοδινίαση. Στο Άθενς έχει μια banner φωτογραφία της όπου έχει ένα πολύ χαρακτηριστικό υφάκι. 
λες να φταιει to traficking που λεει κι ο σχοινοβατης :think: :think:....μπορει ....πολλα κοριτσια του χωρου εχουν ψυχολογικα προβληματα....εξαρταται πως βλεπουν την δουλεια που κανουν και ποιοι οι λογοι που τις οδηγησαν σε αυτην,ασχετα αν βγαζουν ή οχι λεφτα...και φαινονται αυτες που τις αρεσει να γαμιουνται και απλα παιρνουν και λεφτα,οι μπλαζε που γαμιουνται μεν αλλα σαν να σου κανουν χαρη που τις πηδας και εχουν μια αισθηση υπεροψιας και αυτες που ειναι μιζερες και στην συμπεριφορα και στο γαμησι τους εξισου...αυτες τις τρεις βασικες κατηγοριες απο πουτανες εχω φτιαξει στο μυαλο μου απο τις πολλες εμπειριες μου στο αθλημα....

τωρα βεβαια οπως ειπε και καποιος αλλος αμα ειναι να σπουδασω και ψυχοθεραπευτης για να πηδηξω αστο να παει στον διαολο.... :grin:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
τωρα βεβαια οπως ειπε και καποιος αλλος αμα ειναι να σπουδασω και ψυχοθεραπευτης για να πηδηξω αστο να παει στον διαολο.... :grin:

Εγω το ειπα και το πιστευω οπως επισις δε θα γινω και Αστυνομος Σαηνης ( :cheesy: )  για να συλλαβω τα κυκλωματα traficking
ΑΝ και ΟΤΑΝ καποια κοπελα μας ζητησει βοηθεια , πολυ ευχαριστος να κανουμε οτι μπορουμε  ;)
προ; το παρον εχουμε αλλες δουλειες  :fuck2:

Ξερω καποιον που θα διαφωνησει , απ τις καλυτεερες εμπειριες του ειναι με την Τζεσυ και την κομοδινοπουλου (εχει κριτικη)
μηπως πρεπει να μας κανει φροντιστηριο ?  :think:
HOW TO HAVE FUN WITH A KOMIDINE  :cheesy:

Aν το δει και μπορει , ισως και να απαντησει ...
 

notorius

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2009
Μηνύματα
120
Κριτικές
18
Like
165
Πόντοι
11
Καλησπερες! Γνωριζουμε αμα τραγουδαει η δεσποινης νατασα στο ματζαρου βραδυ?
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Πλήρη βαρδαρότσαρκα έκανα σήμερα κατά τις 6 το απόγευμα. Γενικά ήταν πολύ μέτρια η κατάσταση αποχώρησα χωρίς κατάθεση, κρατώντας ορισμένες στα υπόψη, όχι όμως πολύ ζεστά.  Αξιοσημείωτο γεγονός ότι όλα τα μαγαζιά ξεκινούν από 30 ευρώ.  :) :) :dancing: :dancing: Πιο αναλυτικά….

- Προμηθέως 25. Κάποια Ντανιέλα, εγώ πρώτη φορά την έβλεπα, λιγνή κοπέλα με μέτρια χαρακτηριστικά χωρίς κάτι το πολύ ιδιαίτερο .
- Ταντάλου 14. Η γνωστή Βίκυ η Πιπινοβίκυ ωραία παρουσία, φρέσκια δροσερή, έχει τιμηθεί από μένα παλαιότερα έχοντας κάποιες ενστάσεις για την απόδοση της.
- Ταντάλου 8Α. Μια άλλη Βίκυ ξανθιά βαμμένη με τεράστιους βύζους και ολίγον παράξενο σωματότιπο, η πιο αξιόλογη σε εμφάνιση κατ΄ εμένα. Μήπως είναι η γνωστή Βίκυ της Αλιάκμονος ?
- Ταντάλου & Σαπφώς. Η χαμογελαστή στο σαλόνι Μάγια, ίσως ενδιαφέρουσα περίπτωση.
- Σαπφώς 20. Κάποια Μόνικα με ωραία βυζάκια έξω, και ευδιάθετη στα υπ΄ όψιν.
- Σαπφώς 7. Η ολίγον πληθωρική Άννα, σε λίγο τελείωνε την βάρδια της.
- Σαπφώς 5. Η  καταπληκτική Ήρα, έχει τιμηθεί από μένα δις.
- Προμηθέως 11. Κάποια Βιολέτα, ολίγον milf αλλά φαινόταν αξιόλογη και πολλά υποσχόμενη.

Όπως είπα κατάθεση δεν έγινε ίσως κάποια άλλη μέρα επισκεφθώ την Βίκυ Νο2. Αναμένω τα σχόλια και τις παρατηρήσεις σας.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Πλήρη βαρδαρότσαρκα έκανα σήμερα κατά τις 6 το απόγευμα. Γενικά ήταν πολύ μέτρια η κατάσταση αποχώρησα χωρίς κατάθεση, κρατώντας ορισμένες στα υπόψη, όχι όμως πολύ ζεστά.  Αξιοσημείωτο γεγονός ότι όλα τα μαγαζιά ξεκινούν από 30 ευρώ.  :) :) :dancing: :dancing: Πιο αναλυτικά….

- Προμηθέως 25. Κάποια Ντανιέλα, εγώ πρώτη φορά την έβλεπα, λιγνή κοπέλα με μέτρια χαρακτηριστικά χωρίς κάτι το πολύ ιδιαίτερο .εχει πλακα να ειναι καμια μεταγραφη απο τρικαλα ,μια με μαυρο μαλλι,βυζια μεγαλα ,κανονικο σωματακι τσεχα; :think:

- Ταντάλου 8Α. Μια άλλη Βίκυ ξανθιά βαμμένη με τεράστιους βύζους και ολίγον παράξενο σωματότιπο, η πιο αξιόλογη σε εμφάνιση κατ΄ εμένα. Μήπως είναι η γνωστή Βίκυ της Αλιάκμονος ?λογικα απο την περιγραφη ναι

- Προμηθέως 11. Κάποια Βιολέτα, ολίγον milf αλλά φαινόταν αξιόλογη και πολλά υποσχόμενη.εχει κριτικη μου στο ουρανου 26 προσφατη....καλη ειναι
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Αξιοσημείωτο γεγονός ότι όλα τα μαγαζιά ξεκινούν από 30 ευρώ.
Οταν το  ριξουν στο 20 ρικο θα γινω βαρδαροφιλος   :dancing:

- Ταντάλου 8Α. Μια άλλη Βίκυ ξανθιά βαμμένη με τεράστιους βύζους και ολίγον παράξενο σωματότιπο, η πιο αξιόλογη σε εμφάνιση κατ΄ εμένα. Μήπως είναι η γνωστή Βίκυ της Αλιάκμονος ?
Γιατι δεν την ρωτησες αν εχει στολη ΑγιοΒασιλως .. αν ειχε αυτη θα ηταν  :2funny: :2funny: :2funny:




 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Αξιοσημείωτο γεγονός ότι όλα τα μαγαζιά ξεκινούν από 30 ευρώ.
Οταν το  ριξουν στο 20 ρικο θα γινω βαρδαροφιλος   :dancing:

- Ταντάλου 8Α. Μια άλλη Βίκυ ξανθιά βαμμένη με τεράστιους βύζους και ολίγον παράξενο σωματότιπο, η πιο αξιόλογη σε εμφάνιση κατ΄ εμένα. Μήπως είναι η γνωστή Βίκυ της Αλιάκμονος ?
Γιατι δεν την ρωτησες αν εχει στολη ΑγιοΒασιλως .. αν ειχε αυτη θα ηταν  :2funny: :2funny: :2funny:

Ήταν εκείνη η τστατά η παράξενη και μου έκοψε τη φόρα για πολλές ερωτήσεις. Πάντως τώρα που την ξανασέφτομαι δεν αποκλείω καμιά αυριανή κατάθεση. Για να μάθω κοιόλας. :grin: :grin: :grin:


 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250

Η Νταλιέλα έχει μαύρο μαλλί καρέ, βυζιά κανονικά από όσο θυμάμαι, αν ήταν τεράστια θα μου είχαν κάνει εντύπωση λεπτό σωματότυπο, αλλά από εθνικότητα δεν γνωρίζω.

Βιολέττα εεεε.... για να διαβάσω καμιά κριτική γιατί ομολογώ ένα κλικ μου έκανε.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Η Νταλιέλα έχει μαύρο μαλλί καρέ, βυζιά κανονικά από όσο θυμάμαι, αν ήταν τεράστια θα μου είχαν κάνει εντύπωση λεπτό σωματότυπο, αλλά από εθνικότητα δεν γνωρίζω.

Βιολέττα εεεε.... για να διαβάσω καμιά κριτική γιατί ομολογώ ένα κλικ μου έκανε.


για ντανιελα κανονικα εννοω προς το μεγαλα σχετικα με το σωμα της....οχι και τιποτα τεραστια να φανταστεις...αν ειναι αυτη που λεω
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250


για ντανιελα κανονικα εννοω προς το μεγαλα σχετικα με το σωμα της....οχι και τιποτα τεραστια να φανταστεις...αν ειναι αυτη που λεω

Ταιριάζει πάντως η περιγραφή για την Ντανιέλα...,μεταγραφή από τρίκαλα εεε... :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:



Αυτή είναι η Βιολέττα, στα υπ  όψι λοιπόν ...μόνο που το γυμνό το πήγε ατα 50..αλλά και πάλι είναι από τα φθηνότερα της πιάτσας.. :) :) :)
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
Η γνωστή Βίκυ από Αλιάκμωνος (που είναι κλειστά τώρα) είναι. Η Ντανιέλα είναι μια λεπτή στέκα ρουμάνα που δουλεύει πολλούς μήνες Θεσσαλονίκη, ήταν Ερημίτη, τον τελευταίο καιρό είναι σταθερά Προμηθέους 25. Δεν έχει ούτε μια κριτική, μια συνάδελφος της, και καλά φίλη της, μου την έθαψε ότι είναι κακή μέσα.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Σήμερα δεν είχε τσάρκα παρά μόνο μιά στοχευμένη κατάθεση. Η Εμμανουέλλα  :tits: στο τρίρκο όπου με ξεζούμισε πραγματικά.
Θα ακολουθήσει φυσίκά και θριαμβευτική κριτική :fuck1:.....απαπαπα.....το κάτι άλλο ήταν το ζει η κοπέλα με το παραπάνω το γουστάρει το άθλημα και πέρνει και τα φράγγα...μαγκιά της.
 

wolf_b

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπον...
Μιας και δεν γραφω συχνα λεω να κανω μια σουμα απο το τελευταιο εξαμηνο-οκταμηνο(?) , και τις συνολικες εντυπωσεις.Προσδεθειτε,ακολουθει κλινοσκεπασμα...  :)
Θα κανω ενα ιστορικο αρχικα  :cheesy:

Ειχα πει εδω οτι κατατασσω τον εαυτο μου στους μιλφολαγνους και ειχα δεχτει συμβουλες για συγκεκριμενες κυριες,με τις οποιες και αλληλοτιμηθηκαμε στον καιρο που ημουν στην αφανεια του φορουμ.
Ημουν και ειμαι μεγαλος φαν Αντζελας μιλφ(26ης Οκτωβριου 52),να ειναι καλα εκει στην Ουκραινα που βρισκεται.
Παρα τα τρελα της-οσοι την επισκεπτονταν τακτικα ξερουν-εγω ειχα βρει το κουμπι της και περνουσα καλα.

Σε αυτο το στυλ λοιπον ο φιλος Αλ και λοιποι με ειχαν συμβουλεψει να παω σε Ναντια,Πετρουλα(τοτε Ερημιτη) και Σαρα.

Ναντια ειχα παει τοτε αμεσως,και ξαναπηγα μια προσφατα.
Την ξερετε λιγο πολυ ολοι,η τυπισσα φαινεται οτι εχει να δωσει πολλα αλλα με μενα καπου κολλουσε το θεμα.Πιθανολογω οτι χαλιεται με το απλο το 30αρι,"οχι αλλη σταση στα 30" κτλ.
Μαλλον θα ξανατιμηθει,τελευταια ευκαιρια να δωσει κατι παραπανω,αφου μαλλον θα δωσω κι εγω το 40αρι αυτη τη φορα(παραπανω σπανιοτατα δινω, εκ πεποιθησεως)

Πετρουλα,αν και μαλλον δε δουλευει πια,ψιλοασχημη θα ελεγα, πεταχτα δοντια,καθαρο δερμα και κωλαρα ομως, και δεκτικη σε πολλα,ειχε ξηγηθει και στα ορθια που γουσταρω,με το απλο προγραμμα.

Η Σαρα μου ειχε ξεφυγει,γιατι δεν ηξερα ποια στο φουτσο ειναι αυτη η Μαντζαρου,μη φανταστειτε οτι ελιωνα και πανω στο χαρτη για να τη βρω,τελωσπαντων με πηγε κι ο δρομος απο κει την προηγουμενη Κυριακη.
Θωρηκτο η Σαρα,στα 40 καβαλα απο πανω,dream ass και βυζαρες,στο πισωκολλητο μπηκα δυνατα και με εκοψε,η αληθεια ειναι οτι το υπερεκτιμησα το μωρο και ειμαι σχετικα σωματωδης.
Θα μπορουσα να φαω πολλα λεφτα σε αυτη και μαλλον πρεπει να ξαναξεχασω τη Μαντζαρου.

Κατι Μιραμπελλες,Χριστινες δεν εχω βγαλει ακρη που τραγουδανε και ποτε,δεν οργανωνομαι με σημειωσεις και ξεχναω σπιτια,ονοματα,βαρδιες τα παντα ολα,αν και τα λετε και τα γραφετε ωραια. ;)
Επισης ΔΕΝ εχω παρει Εφη,Αφρουλα που κατα γενικη ομολογια εδω,ειναι value.

Αλλες περιπτωσεις,Καρμεν σε καποια φαση-τρελοκομειο,δε γουσταρω και πιτσιρικια γενικα.
Επισης Τζοαννα απο Σαπφους κατι,καλο κοριτσακι,ωραιο σωματακι,αλλα επαιζε δυσλειτουργια τοτε και τελειωσα στο τσιμπουκι οποτε δεν παιζει παραπανω κριτικη,Παντως ως εκει το δουλευε καλα η μικρη.
Μια αλλη Ιταλιδα(??) κοντη με πιασιματα,ουτε ξερω γιατι πηγα δυο φορες  :think:
Ξερει κανεις ονομα?Μια ηταν στο Βαρδαρη,μετα τη βρηκα σε στουντιο.

Και προσφατα στην Ειρηνη(Ρουμανα,30 μου ειπε) που ανεφερε ο φιλος παραπανω ως αντιθηλυκη(Προμηθεως 25).
Παρολο που οι συναγωνιστες που ημασταν μεσα,μολις την ειδαν ...εκαψαν λαστιχο φευγοντας,εγω καπου σκαλωσα και μπηκα μεσα...και δεν το μετανιωσα.
Η τυπισσα τρελαθηκε στο τσιμπουκι,ολο μεσα και για πολυ ωρα,γλυψιμο @@ με επιμονη,υπακουη στις εντολες,κοιταγμα στα ματια,και σε πιο πολυ ενταση δεν μασουσε.Στο γαμησι τελειωσα νωρις στα 4,δεν μπορω να κρινω πολλα.
Αλλα μην πατε,γιατι μαλλον με γουσταρε  :rockon:  :grin:


Αυτα τα ολιγα.
Αν εχει κανεις μιλφολαγνος να προσθεσει-προτεινει ευπροσδεκτο.Ψαχνουμε δυνατα κορμια και γυρω στο 1.70.
Σα να λεμε Αντζελα ;)

Επισης με μετρο στα κοριτσια,να ψαχνουμε και κανα νορμαλ γκομενακι(για μενα το λεω) αν και...τελωσπαντων.Θα ελεγα κατι για την κριση,τις ελλεεινιδες τα γνωστα.

Και τελος καλα ειναι να προτιμαμε κοριτσια που φαινεται να γουσταρουν εστω και λιγο,για να μειωσουμε τις πιθανοτητες να δουλευει παρα τη θεληση της καμμια ταλαιπωρη-θυμα εκμεταλλευσης.
Γεια χαρα νταν και να προσεχετε.





 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Δοκιμασα Μερτσυ(Μαρτσελα). Πολυ καλο πουτανακι! Υπομονετικο χωρις να βιαζεται! Τωρα απο εμφανιση ειναι ομορφουλα αλλα δεν ξετρελενεσαι κιολας! Δοκιμασα και Σαρα απο Μαντζαρου με αριστες εντυπωσεις!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
δυο πληροφοριες αναζητουν διασταυρωση απο αλλους συναγωνιστες...

πηρα λαφαμ....πρωινη ειναι η λινα μαρτα.....και για την μαρια που με ενδιεφερε προσωπικα μου ειπαν ειναι εκτος θεσσαλονικης και δουλευει εδεσσα.... :think:

τωρα για  την αντζελα την βουλγαρα της ματζαρου ισως λεει κανει νυχτα αποψε εκει....οποιος παει ενημερωνει.....
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
δυο πληροφοριες αναζητουν διασταυρωση απο αλλους συναγωνιστες...

πηρα λαφαμ....πρωινη ειναι η λινα μαρτα.....και για την μαρια που με ενδιεφερε προσωπικα μου ειπαν ειναι εκτος θεσσαλονικης και δουλευει εδεσσα.... :think:

τωρα για  την αντζελα την βουλγαρα της ματζαρου ισως λεει κανει νυχτα αποψε εκει....οποιος παει ενημερωνει.....

Κατι ειχε παρει το ματι μου και παλιαοτερα για σχεση Λα φαμ και επαρχιας , καπου ειχαν πετυχει την Λουνα (την συνταξιουχα ) , αλλα και να δουλευει τι ? θα παμε να την πηδηξουμε στη Εδεσσα ?  :cheesy:
καλη φαση , ψηνομαι για Καταρακτατο με την Μαρια  :bigdick:
www.imagerous.com/] [/URL]



Για Αντζελα πεταξε το πουλακι , δεν εχει σημασια πια


Καλημερα και καλο ΣΚ  :fuck2: με πανυγιρικες καταθεσεις και κριτκες
αντε και καμια καλη αναφορα για τιποτα καινουριο  :rockon:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Η γνωστή Βίκυ από Αλιάκμωνος (που είναι κλειστά τώρα) είναι. Η Ντανιέλα είναι μια λεπτή στέκα ρουμάνα που δουλεύει πολλούς μήνες Θεσσαλονίκη, ήταν Ερημίτη, τον τελευταίο καιρό είναι σταθερά Προμηθέους 25. Δεν έχει ούτε μια κριτική, μια συνάδελφος της, και καλά φίλη της, μου την έθαψε ότι είναι κακή μέσα.

Ρωτησες μηπως την Βικυ τι θα ντυθει στις αποκριες ?  :think:
ψηνομαι να πηδηξω μπατγουμαν  :cheesy:

Αυτη η Ντανιελα πως και ξεφυγε ? ... αλλα θα μου πεις τι ξεφυγε
καμποσοι θα την πηραν απλα δεν γραψανε ...
πειτε τις να ρθει να γραψει μονη της  :2funny:


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom