Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (2 μέλη και 24 επισκέπτες)

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
897
Κριτικές
35
Like
1.013
Πόντοι
4.525
προσωπικα θα ελεγα οχι αλλα ξανα ειναι καθαρα δικο μου γουστο που ψαχνω κατι πιο gfe/βρωμικο στυλ ριτας πχ. Επισης επειδη παω παντα σε μεγαλο πακετο και οχι στο 40αρι. Αν ημουν του απλου θα ξαναπηγαινα.
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.475
δε ξερω απο υπηρεσιες παντως απο εμφανιση ηταν πιο καλη απο το cg που ειχα πληρωσει πιο πριν
Από εμφάνιση ναι σκίζει. Της είχα αφήσει κάπου στα 200€ (πάνω κάτω) αλλά δεν είδα χαΐρι και πήγα γι' αλλά .. παλιά αυτό. Σχεδόν όταν άρχισε να κάνει όνομα στην Ανδρέου Γεωργίου ακόμα.
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Στα του αγώνα τι λέει? Δίνει πόνο η χαλαρες καταστάσεις?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Δεν είναι για brazzers σκηνικά?

Στα του αγώνα τι λέει? Δίνει πόνο η χαλαρες καταστάσεις?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Δεν είναι για brazzers σκηνικά?
Είναι για πιο χαλαρες καταστάσεις.. gfe χωρίς βέβαια φιλιά.... Δεν δοκίμασα αν και σου έδινε την εντύπωση πως θα πάει ένα βήμα παραπάνω, αλλά πρακτικά μένεις με την εντύπωση..... Τουλάχιστον εγώ αυτό αντιμετώπισα. Σίγουρα είναι καλύτερη περίπτωση από την Έλενα ας πούμε που πλέον κάνει ψιλό αγγαρεία.... Γενικά όμως αν βάλεις ψηλά τον πήχη μην περιμένεις πολλά.....
Θα περάσεις σχετικά καλά, θα σου κάνει ένα καλό τσιμπουκι, γλειψιματα κτλ.... Δάχτυλα σε εμένα άφησε,αλλά ως ένα σημείο.....
 

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.133
Like
2.086
Πόντοι
396
Είναι για πιο χαλαρες καταστάσεις.. gfe χωρίς βέβαια φιλιά.... Δεν δοκίμασα αν και σου έδινε την εντύπωση πως θα πάει ένα βήμα παραπάνω, αλλά πρακτικά μένεις με την εντύπωση..... Τουλάχιστον εγώ αυτό αντιμετώπισα. Σίγουρα είναι καλύτερη περίπτωση από την Έλενα ας πούμε που πλέον κάνει ψιλό αγγαρεία.... Γενικά όμως αν βάλεις ψηλά τον πήχη μην περιμένεις πολλά.....
Θα περάσεις σχετικά καλά, θα σου κάνει ένα καλό τσιμπουκι, γλειψιματα κτλ.... Δάχτυλα σε εμένα άφησε,αλλά ως ένα σημείο.....
Κατάλαβα... Άστο γαμισε το καλύτερα. Έλεγα να περάσω καμμια βόλτα να την δοκιμάσω αλλά το κόβω για πολύ gfe και δεν γουστάρω. Πρέπει να έρθει κάνα μουνετο για brazzers καταστάσεις τυπου Αντριανα. Οι περισσότερες είναι για ένα απλό πρόγραμμα ίσα ίσα να φεύγουν τα χοντρα και να ξεχαρμανιαζεις.
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Είναι για πιο χαλαρες καταστάσεις.. gfe χωρίς βέβαια φιλιά.... Δεν δοκίμασα αν και σου έδινε την εντύπωση πως θα πάει ένα βήμα παραπάνω, αλλά πρακτικά μένεις με την εντύπωση..... Τουλάχιστον εγώ αυτό αντιμετώπισα. Σίγουρα είναι καλύτερη περίπτωση από την Έλενα ας πούμε που πλέον κάνει ψιλό αγγαρεία.... Γενικά όμως αν βάλεις ψηλά τον πήχη μην περιμένεις πολλά.....
Θα περάσεις σχετικά καλά, θα σου κάνει ένα καλό τσιμπουκι, γλειψιματα κτλ.... Δάχτυλα σε εμένα άφησε,αλλά ως ένα σημείο.....

Κατάλαβα... Άστο γαμισε το καλύτερα. Έλεγα να περάσω καμμια βόλτα να την δοκιμάσω αλλά το κόβω για πολύ gfe και δεν γουστάρω. Πρέπει να έρθει κάνα μουνετο για brazzers καταστάσεις τυπου Αντριανα. Οι περισσότερες είναι για ένα απλό πρόγραμμα ίσα ίσα να φεύγουν τα χοντρα και να ξεχαρμανιαζεις.
Δοκίμασε την δεν έχεις να χάσεις και τίποτα, σε τελική ανάλυση δεν υπάρχουν και καλύτερες περιπτώσεις....
 

Atsalovergas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
27
Κριτικές
9
Like
161
Πόντοι
280
Να δώσω κ γω ενημέρωση για Νάταλι.... Η γυναίκα είναι από τα καλύτερες επαγγελματίες του χώρου που έχουν περάσει από την πόλη μας. Τσιμπουκι; σαν την ερωτευμένη γειτονισα που όταν σε τσιμπουκωνει είναι σαν να είναι η τελευταία φορα της. Αγγίζεις το μουνι της και χυνει σαν έφηβη παρθένα. Καβαλάει κ χυνει σε τακτά χρόνια διαστηματα(ανά δευτερόλεπτα) με πραγματικά πυρά και τα χυσια της λερώνουν κόσμο. Η γυναίκα είναι μηχανή καυλας. Όποιος ψάχνει να περάσει 20 λεπτά καυλας με μια γυναίκα πεινασμένη για σεξ της διπλανής πόρτας, αφού έφυγε η Ρίτα, είναι αυτή τη στιγμή το απόλυτο value for money
Γνωρίζεις τι ώρες είναι εκεί η Νάταλι?
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.153
Κριτικές
10
Like
6.116
Πόντοι
7.095
Με έβαλες σε σκέψη και καταλήγω κι εγώ στο ότι είναι η παλιότερη αυτή τη στιγμή και λογικά ακολουθεί η Νταϊάνα
Κι άντε τώρα να τους πεις, ότι τη Νταιάνα την ξέραμε σαν Δανάη και με πόσα κιλά μείον...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Cecell
Δ

Διαγραμμένο μέλος 214471

Επισκέπτης
Με αυτήν την κοπέλα όλο κάτι πάει στραβά όταν περνάω μαζί της και δεν το χαίρομαι. Δεν φταίει ποτέ η κοπέλα ίσα ίσα πάντα πρόθυμη και ευδιάθετη αλλά όλο κάτι άκυρο βγαίνει και μου το χαλάει. Είναι αυτό που λένε δεν σε θέλει, έτσι και εγώ σταμάτησα να προσπαθώ
Πες μου οτι εχει επιστρεψει να τρελαθω:alivedick:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 214471

Επισκέπτης
Νικηφορορου ουρανου 28 τερμα κατω που ειναι μια ομορφη τσατσα, δουλευε μια ουκρανιδα ψηλη που κανε deepthroat ξερει κανεις αμα ειναι ακομα;
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.249
Κριτικές
53
Like
4.245
Πόντοι
6.817
Ξερει κανεις γιατι στα βενους δεν ανακοινωνουν προγραμμα;
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.608
Πόντοι
3.346
Από εμφάνιση ναι σκίζει. Της είχα αφήσει κάπου στα 200€ (πάνω κάτω) αλλά δεν είδα χαΐρι και πήγα γι' αλλά .. παλιά αυτό. Σχεδόν όταν άρχισε να κάνει όνομα στην Ανδρέου Γεωργίου ακόμα.
Βαρδαρη εκανε ονομα αυτη..δεν θυμαμαι σε ποιο δουλευε, το ειχε 25 εκει και το αφησε και στα στουντιο για ενα διαστημα.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.608
Πόντοι
3.346
Πολυ παλια και δουλευει ακομα..ειναι στο φριξου τερμα δεξια οχι το γωνιακο το αλλο που ειναι κολλητα.. φριξου 14 νομιζω βιολετα την λενε.. την θυμαμαι στον βαρδαρη πριν το 2010 σιγουρα..
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 214471

Επισκέπτης
Κατι πολυ ασχετο, το ονομα απο που αλλαζει;
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
897
Κριτικές
35
Like
1.013
Πόντοι
4.525
Σημερινο περασμα κατα τις 1500. Κατεβηκα για να παω Ναταλι. Κλειστο οπως και το διπλα, οπως και η βιλα ερωτικα, το βενους2, το τερμα στην νικηφορου ουρανου και το δεξια απο το Μεντουσα.
Μπηκα εκει που συνηθως ειναι η Ελενα με τα πρασινα ματια/Μιρελλα ηταν μια Λορυ αδιαφορη εφυγα. Επομενη δοκιμη στο Ποιζον να δω την Λυδια αν και στο προγραμμα εγραφε μετα τις 7 ειπα μηπως. Στη θεση της μια εγχρωμη ντουκι η τσατσα την παινεψε πολυ για το χαλαρα και την ανεση χρονου εφυγα κακην κακως.
Απραγος ξεκιναω για την επιστροφη αλλα μεσα μου τρωγομαι θελω καπου να τον χωσω και αχυστος δεν γινεται να γυρισω. Σαν ναρκωτικο ενα πραγμα.
Να δωσω καμια πιπα στην πιατσα να φυγουν τα χοντρα πολυ νωρις δεν υπαρχει ψυχη.
Παιρνω κανα 2-3 cgs να παω σε αυτες ολες κλεισμενες. Φρικαρω το τσιγαρο το ενα πισω απο το αλλο. Δεν γινοταν να μην γαμησω σημερα...
Τσεκαρω ξανα τα 2 σαιτ και παω Ελισαβετ στα παρανταιζ.
Στα του αγωνα. Μετρια εμφανιση με βυζακι βαρια 2 κρεμαστο/χαλαρο. Φιλιοταν με παθος και καβλωσε πολυ, ωραια πιπουλα και στησιματα.
Συννενοηση στα αγγλικα. Χυσαμε ταυτοχρονα. Πλυθηκα ντυθηκα και αλε.
Τα φιλια μου. Καλα Χριστουγεννα σε ολους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom