Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 60 άτομα (5 μέλη και 55 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 214471

Επισκέπτης
Οχι, γενικα απο τσα2δες θυμαμαι αυτες που μου σπανε τα νευρα και την ομορφη απο νικηφορου. Οι αλλες εντελως αδιαφορες..παιζει να τις πετυχαινω εξω και να νομιζω οτι τις ξερω απο καπου αλλου..και οχι απο τα σπιτακια. :grin:
Η χειροτερη-φρικιο τσατσα παντως ητανε μια με σγουρο μαλλι και καμπουρα απεναντι απτο λας βεγκας εκει που δουλευε η αναμπελα δεν ξερω τωρα αμα δουλευει.....πολυ τρομακτικη προσωπικοτητα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 214471

Επισκέπτης
Αναλογα.Δεν ειναι ολες ιδιες.Εχει ξανθιες που μοιαζουν παρα πολυ με σλαβες αλλα εχει και καστανες/μελαχρινες με μεσογειακη αποχρωση και χρωματα.Δηλαδη εσενα η Λαρα σου μοιαζει για γυφτοτσιγγανα ας πουμε?Εχεις δει αρκετες σαν αυτη σε δεδροποταμο η φοινικα?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ναι την Καρινα το αλογο που εκανε καλο deep fucking mouth...
Υπαρχει ακομα αυτηνα η Καρινα; Που μπορουμε να την βρουμε;
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
Αναλογα.Δεν ειναι ολες ιδιες.Εχει ξανθιες που μοιαζουν παρα πολυ με σλαβες αλλα εχει και καστανες/μελαχρινες με μεσογειακη αποχρωση και χρωματα.Δηλαδη εσενα η Λαρα σου μοιαζει για γυφτοτσιγγανα ας πουμε?Εχεις δει αρκετες σαν αυτη σε δεδροποταμο η φοινικα?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ναι την Καρινα το αλογο που εκανε καλο deep fucking mouth...
Εντάξει δεν είπα ότι μεγάλωσε και σε καταυλισμό με τσιγγάνους ίσα ίσα φαίνεται και πολύ πολιτισμένη ... απλά είναι εμφανώς ότι έχει DNA τσιγγάνικο , δεν είναι κακό αυτό γενικά τις βρίσκω καυλιάρες αυτου του είδους ...πχ όπως είναι η Κατερίνα 20 που είναι call girl στην Αθήνα και είναι επίσης καυλιάρα όπου είναι επίσης εμφανές ότι έχει τσιγγάνικο DNA
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 214471

Επισκέπτης
Ξερει κανεις αμα γαμιετε αυτηνα η ομορφη τσατσα στο τερμα κατω;:cheesy::buck2:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν mod:

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.863
Κριτικές
6
Like
3.599
Πόντοι
736
Tελος η Λαρα :cry: και με βολευε για παρασκευη να παω..τωρα σε ποια;;
μια υποψηφια η Σοφια αλλα δεν με πολυ τραβαει τελευταια..
Aλλη, η μικρη Ελενα απο τα τριδυμα..αλλα λιγο οσοι πηγατε και ειπατε οτι δεν το χει, λιγο οτι την εχουν καθε μερα με αποτρεπει να παω.
παρανταις τι παιζει εκει;; βλεπω εχουν αρκετες κοπελες αξιζει καμια ομως
Εγω πήγα για πρώτη φορά στην Αλιόνα σήμερα πρόγραμμα απλό με γλυφομούνι στα 50 ευρώ , καλά ηταν γενικά και καλή διάθεση είχε η κοπέλα , απο οτι είπε θα κάτσει για καιρό αυτή τη φορά ... ενω το καλοκαίρι είχε έρθει για καμιά εβδομάδα μόνο.

Δεν θυμάμαι στα πιό ακριβά προγράμματα αν κάνει και ακάπωτη πίπα , στο 50άρικο πάντως ηταν με προφυλακτικό.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 214471

Επισκέπτης
Ξερει κανεις κανα καλο κομματι να δουλευει πρωινη βαρδια;
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
443
Κριτικές
7
Like
1.061
Πόντοι
361
Ποτε γυρναει η Ριτα;
Γύρω στον Φλεβάρη με μεγαλύτερα βυζιά
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τώρα που φύγανε όλες όσες το κάναν υπάρχει καμία να κάνει γλυφοκωλι?
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
902
Κριτικές
18
Like
3.091
Πόντοι
1.436
περασα απο αλιονα ηταν πολυ καλη οπως παλια...
 

Atsalovergas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
27
Κριτικές
9
Like
161
Πόντοι
280
Πέτρου Ερημίτη 3α. Πέρασμα στην απογευματινή βάρδια με Άννα. Ρωσίδα κάπου στο 1.70 με 1.5άρι βυζί, λεπτή, με λίγα παχάκια στην περιοχή της κοιλιάς και με όμορφο πρόσωπο. Πίπα καλή και υγρή με πολύ ωραίο ρυθμό.
3 στάσεις: Ιεραποστολικό, κουτάλι και ξαπλωμένη μπρούμυτα. Τη λίπανση των τοιχωμάτων για τη μείωση της τριβής και την απαγωγή θερμότητας, την ανέλαβε η ίδια, χωρίς τη χρήση κρέμας. Ωραία συμμετοχή από μέρους της χωρίς υπερβολές και τσιρίδες, με αυτό να λειτουργεί τονωτικά. Μετά το τέλος, μείναμε ξαπλωμένοι για κανά 5λεπτο και τα λέγαμε περί ανέμων και υδάτων. Θα ξανατιμηθεί, το μόνο σίγουρο.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 214471

Επισκέπτης
Περασμα σημερα με Ντονα δουλευε παλια στο λας βεγκας την ειχα παρει 3-4 φορες, τωρα δουλευει στο 1ο σπιτι οταν μπενεις στην νικηφορου ουρανου πισω απο το studio paradise.....αξιζει καποιος να παει πολυ καλη, νεο στανταρακι πλεον αφου μολδαβεζα και αγγελικη σταματησαν τουλαχιστον σ'αυτην ξερεις οτι δεν θα κλαψεις τα λεφτα σου και το κυριοτερο ειναι οτι περνας καλα και τιμαει τα λεφτα της
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν mod:

O megas pidikoulas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2021
Μηνύματα
187
Κριτικές
12
Like
958
Πόντοι
371
Διπλό χτύπημα σμρ μετά από μια σύντομη βόλτα. Γενική κατάσταση: ΚΑΤΆΘΛΙΨΗ

πρώτο χτύπημα: στην Μανταλένα η κοπέλα στο βασικό πρόγραμμα είναι ότι πιο vfm αυτήν την στιγμή

Δεύτερο χτύπημα στην Εβελίνα από στούντιο παρανταιζ. Η κοπέλα είναι πολύ ψηλή και έχει πολύ καλό σώμα. Πέρασα με 70 για γλυφομούνι και γυμνό στο γυμνό είναι σχετικά καλή και δεν βάζει καθόλου δόντι. Εδώ τελειώνουν τα καλά. Είναι απίστευτα αμήχανη σε επίπεδο που σκέφτομαι ότι μάλλον την έχουν αναγκάσει. Η τσατσά μου έλεγε παπάδες ότι είναι πολύ καλή μέσα στο δωμάτιο και κάτι άλλες τέτοιες παπαριές. Η κοπέλα σίγουρα θέλει να σε κάνει να τελειώσεις αλλά μάλλον από φόβο εμένα αυτό μου έβγαζε. Όλα ήταν πολύ μηχανικά και με σκούπιζε με κάτι χαρτιά. Μου ζήτησε επίσης με φόβο να μην χύσω στα σεντόνια γιατί "μια φορά ένας έκανε χαμό και έπρεπε να τα αλλάξουν όλα". Το τέλος ήρθε όταν μου είπε θέλω να τελειώσεις της ζήτησα να τον παίζω καθώς την εγλυφα και μετά από ούτε δυο λεπτά μου λέει πρέπει να χύσεις σε δύο λεπτά. Απαντάω δεν μπορώ να τελειώσω σε δύο λεπτά και σηκώθηκα να φύγω. Όταν βγήκα η τσα2 με ρώτησε πώς πέρασα ???
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.614
Πόντοι
3.346
Kαλημερα συναδελφοι Χρονια πολλα και καλα Χριστουγεννα!
Να πω κατι που αφορα κυριος τους ανεμβολιαστους συναδελφους..επισκεψη μ. πριν λιγες μερες σε στουντιο της πολης.
Δεν μου ζητησαν τιποτα στην υποδοχη..ουτε η κοπελα μεσα ειπε κατι, μονο στην πορτα εξω ειδα ειχαν κατι χαρτια για μασκα μεσα και ποσα ατομα επιτρεπεται, μλκιες δηλαδη. Οποτε απο τι καταλαβα μερικα στουντιο ζητανε εστω να δουν το πιστοποιητικο και αλλα δεν ασχολουνται καθολου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom