Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 57 άτομα (8 μέλη και 49 επισκέπτες)

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Δωστε καμια πληροφορια για αυτη την μιλφ μαρθα αν μπορειτε παιδια. Πως ειναι εμφανισιακα? Τι υπηρεσιες προσφερει? Που δουλευει στο  Μυλο? Τι τιμες εχει? Δεν μπορεσα να βρω καμια κριτικη της. Γενικα γουσατω πουτανες που προσφερουν PSE. Ευχαριστω προκαταβολικα.
 

same

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2009
Μηνύματα
87
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
Φίλε η Μάρθα δουλεύει βράδια στο τέρμα Ν.Ουρανού και στο ακριβώς από πίσω (στο πάρκινγκ των φορτηγών). Έχει ωραίο σωματάκι, το βυζί εμφανησιακά είναι καλό αλλά σιλικόνι και πέτρα.. Την είχα πάρει πριν κανένα μήνα.. Είναι γενικά πολύ καύλα στο κρεβάτι, αν σου αρέσει εμφανισιακά τίμησέ την.. Από ότι λένε οι τσατσαδες τα κάνει όλα.. μέχρι και αυταρχικό.. αν θυμάμαι καλά είναι 40 euros το απλό (δεν είμαι σίγουρος όμως)
 

same

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2009
Μηνύματα
87
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
Και η Ρενάτα επίσης είναι πολύ καλό μιλφ, ίσως να την τιμήσω σήμερα αν δουλεύει βράδυ. Είναι στην Α.Γεωργίου με 26ης Οκτωβρίου. Αλλά η Μάρθα είναι για πιο hard κατάσταση.. Διαλέγεις και παίρνεις! :fuck2:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Φίλε η Μάρθα δουλεύει βράδια στο τέρμα Ν.Ουρανού και στο ακριβώς από πίσω (στο πάρκινγκ των φορτηγών). Έχει ωραίο σωματάκι, το βυζί εμφανησιακά είναι καλό αλλά σιλικόνι και πέτρα.. Την είχα πάρει πριν κανένα μήνα.. Είναι γενικά πολύ καύλα στο κρεβάτι, αν σου αρέσει εμφανισιακά τίμησέ την.. Από ότι λένε οι τσατσαδες τα κάνει όλα.. μέχρι και αυταρχικό.. αν θυμάμαι καλά είναι 40 euros το απλό (δεν είμαι σίγουρος όμως)
με 100 δινει κωλο,καλη ειναι οχι για τα γουστα μου αλλα τρωγεται.ξανθια μακρυ μαλλι λιγο σπασμενο προσωπο...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Επιβεβαιωνω τα παραπανω για την Μαρια την Τσεχα-Σλοβακα-Γερμανιδα(?) που δουλευε παλια Ανδρεου Γεωργιου. Ωραιο μουνι και γενικα καλες υπηρεσιες. Παιρνω το προγραμμα 50 ευρω για περισσοτερο χρονο για να γουσταρω καλυτερα. Μια φορα ειχα παρει με 60ευρω ευρω που συμπεριλαβανει και μασαζακι. Με ετριψε κανενα πενταλεπτο. Την συγκεκριμενη γουσταρω τρελα να την γαμαω πισωκολλητα. Εχει ωραια μακρυα ποδια και απαλο σοκολατενιο δερματακι. Εντωματαξυ η κωλοτρυπιδα της φαινοταν αρκετα δουλεμενη και την ρωτησα μια φορα αν με επιπλεον δωρακι την δινει αλλα μου ειπε οχι και γελασε. Νομιζω ομως οτι δεν εχει γλυφομουνι στο προγραμμα της. Γενικα περνασ καλα μαζι της. Ειναι υπομονετικη και δεν γκρινιαζει. Ωραιο σωματακι για πουτανα γυρω στα 28-32 και καλο γαμησι. Καποιοι μπορει να γουσταρουν καποιοι αλλοι οχι. Εξαρταται απο γουστα. Την προτιμαω συνηθως οταν δεν δουλευει η βυζαρου η Σαρα η' καποια απο την ομαδα της Κωλεττη. 
εχει γλυφομουνι...60 αν δεν απατωμαι αλλα καμια φορα ψιλοβιαζεται και δυσκολο να στο κανει69
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
ευχαριστω πολυ παιδια. Τετοιες καταστασεις γουσταρω, οχι βεββαια αυταρχικα και τετοιες καταστασεις οπως αυτος ο πουσταρας με το στρινωγκ. Βρε ουστ! Θα την δοκιμασω την Μαρθα, μοθ ακουγεται ενδιαφερουσα περιπτωση. 
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Σπαστικα και με την μουφα κριτικη. Καποιοι νταβαδες φαινεται μαγκεψαν! Ρε παλιοπουστρακια δεν πατε να καθαρισετε την περιοχη απο τα πρεζονια, τα πουστρακια, τουσ γυφτους και τους αλλους περιεργους! Τι φυλακες και τι προστασια παρεχεται τοτε? Εγω προτεινω λασπη στην λασπη. Οπως αυτοι χρησιμοποιουν το σαιτ για να προμοταρουν καποιες πουτανες ετσι και εμεις πρεπει να χρησιμοποιουμε το σαιτ και να τους απειλουμε με τις  κριτικες που θα βαλουμε. Ισως ακουγεται λιγο εγωιστικο αλλα ειμαι πολυ νευριασμενος με ολα αυτα.
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Απο τις συντομες περιγραφες σας καταγκαβλωσα με την Μαρθα. Ξανθο μιλφονι που κανει και πρωκτικο με 100 ευρω! Για τα δεδομενα της πολης μας ειναι καλη τιμη σχετικα.
Τουλαχιστον αν θελουν να προμοταρουν τισ γκομενες ας τοκανουν με σωστο τροπο. Πολλες κοπελες των Αθηνων εχουν προφιλ, μπαινουν, μιλουν για τις κοπελες που δουλευουν στα στουντιο τους, δινουν πληροφοριες κτλ. Αυτο ειναι πιο τιμιο γιατι ξερεις με ποιον μιλας.
 

same

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2009
Μηνύματα
87
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
Μάγκες έχουμε αλλάξει τα δεδομένα στις μπουρδελοκαταστάσεις με το site. Τα μπουρδέλα έχουν αλλάξει μέρα με τη νύχτα την συμπεριφορά τους προς τους πελάτες. Παλιότερα μας αντιμετόπιζαν σαν ανώμαλους, σιγά σιγά αρχίζουν και βλέπουν το μπουρδελείν σαν επιχείρηση και προσπαθούν με μικρά αλλά σταθερά βήματα να βελτιώνουν τις υπηρεσίες και την συμπεριφορά τους. Άλλωστε το μπουρδελείν είναι ένα είδος διασκέδασης και όχι σεξουαλικής πείνας (με την κακή έννοια) ή ανωμαλίας. Αλλά στην Ελλάδα ό,τι δεν μπορεί να γίνει εύκολα κατανοητό, μετονομάζεται σε αρρώστια και ανωμαλία!  Με λίγη ακόμη πίεση μπορούμε να καταφέρουμε ακόμα καλύτερες υπηρεσίες και καλύτερες τιμές. Και να ξέρει ο κάθε χαζούλης maanekyggen (ΧΩΡΙΣ S!) ότι κουτόχορτο δεν τρώμε και την επόμενη φορά να το σκεφτεί περισσότερο το θέμα γιατί θα του έρθει boomerang η κατάσταση!
Αφήστε μας ήσυχους να λέμε τις εντυπώσεις μας! Το μόνο που έχετε να κάνετε είναι να διαβάζετε το site και να μας ευχαριστείτε με τις υπηρεσίες που προσφέρετε. Όπως έκανε και ο μάγκας στη κωλλέτη και έχει μαζέψει όλο τον λαό.. Απλά είναι τα πράγματα!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Ξέρει μήπως κανείς αν είναι ακόμα στο ίδιο studio και τι ώρες?
thanks
μεχρι προχθες που την πηρα κι εγραψα και κριτικη ηταν λαφαμ πρωινη μεχρι τις 7,αν θες για σιγουρα παρε τηλ  2310542200
 

new york boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
326
Κριτικές
8
Like
95
Πόντοι
1
λοιπον δοκιμασα καποιες κοπελες τις τελευταιες μερες και ιδου τα σχολια μου:

1] πρωι στο προμηθεως 11 και σαπφους. μια μελαχρινη ουγγαρεζα με καλα βυζια.: ξενερωτη οσο δεν παει. μακρια.

2]τανταλου 9. μια ξανθια λεπτη ωραια. κοιτουσε το ρολοι συνεχεια και ηταν και αγενης. μακρια.

3]τανταλου και σαπφους. μια μελαχρινη με ωραια ματια. με 30 ευρω λεει κανω μονο δυο στασεις. ασε που και αυτες απο σκετη αγγαρια τις εκανε. ουτε που κουνιοταν. ΧΑΛΙΑ. μακρια.

4] 26ης οκτωμριου 52. σαμπρινα μελαχρινη πανεμορφη με τρελα πιασιματα. μοιαζει με τη belucci θα ελεγα. απιστευτη συμμετοχη. ουτε η γκομενα σου δεν σου κανει τετοιο πηδημα. με παρακαλουσε να μην τελειωσω πριν απο αυτην!!!! αυτη με πηδηξε οχι εγω αυτην .
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
λοιπον δοκιμασα καποιες κοπελες τις τελευταιες μερες και ιδου τα σχολια μου:

4] 26ης οκτωμριου 52. σαμπρινα μελαχρινη πανεμορφη με τρελα πιασιματα. μοιαζει με τη belucci θα ελεγα. απιστευτη συμμετοχη. ουτε η γκομενα σου δεν σου κανει τετοιο πηδημα. με παρακαλουσε να μην τελειωσω πριν απο αυτην!!!! αυτη με πηδηξε οχι εγω αυτην .
φιλε τα χα γραψει πριν 2 μηνες περιπου και με κριτικη...εινα must για δοκιμη αυτον τον καιρο και θα μπει τοπ τριαδα αν συνεχισει ετσι...πολυ καυλιαρα...πολωνικη δυναμη νο2 μετα την χριστινα....τελειωνει απιστευτα...την εχω τιμησει 4 φορες συνολο και αμα σε μαθει σε θυμαται και ειναι πιο ζεστη στο κρεβατι..καλα τσιμπουκι τρελο και καλη εμφανιση και πολυ καθαρη για γλειψιματα...
+1000000000000000000000
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
Δοκίμασα Μάρθα στη Ν.Ουρανού προ ολιγού, μιλφέιγ μιάμ μιάμ, θα γράψω αύριο αναλυτικά.
 

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
φιλε τα χα γραψει πριν 2 μηνες περιπου και με κριτικη...εινα must για δοκιμη αυτον τον καιρο και θα μπει τοπ τριαδα αν συνεχισει ετσι...πολυ καυλιαρα...πολωνικη δυναμη νο2 μετα την χριστινα....τελειωνει απιστευτα...την εχω τιμησει 4 φορες συνολο και αμα σε μαθει σε θυμαται και ειναι πιο ζεστη στο κρεβατι..καλα τσιμπουκι τρελο και καλη εμφανιση και πολυ καθαρη για γλειψιματα...
+1000000000000000000000

Η Σαμπρίνα είναι στο λαινντις αθενςs?Εχει πουθενα φωτο?
 

same

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2009
Μηνύματα
87
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
Η Σαμπρίνα είναι στην 26ης Οκτωβρίου 52.. Το γράφει ο φίλος 3 ποστ πιο πάνω.. Το αθενςλευντις είναι για άλλο μπουρδέλο (φρίξου).
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Μάγκες έχουμε αλλάξει τα δεδομένα στις μπουρδελοκαταστάσεις με το site. Τα μπουρδέλα έχουν αλλάξει μέρα με τη νύχτα την συμπεριφορά τους προς τους πελάτες. Παλιότερα μας αντιμετόπιζαν σαν ανώμαλους, σιγά σιγά αρχίζουν και βλέπουν το μπουρδελείν σαν επιχείρηση και προσπαθούν με μικρά αλλά σταθερά βήματα να βελτιώνουν τις υπηρεσίες και την συμπεριφορά τους. Άλλωστε το μπουρδελείν είναι ένα είδος διασκέδασης και όχι σεξουαλικής πείνας (με την κακή έννοια) ή ανωμαλίας. Αλλά στην Ελλάδα ό,τι δεν μπορεί να γίνει εύκολα κατανοητό, μετονομάζεται σε αρρώστια και ανωμαλία!  Με λίγη ακόμη πίεση μπορούμε να καταφέρουμε ακόμα καλύτερες υπηρεσίες και καλύτερες τιμές. Και να ξέρει ο κάθε χαζούλης maanekyggen (ΧΩΡΙΣ S!) ότι κουτόχορτο δεν τρώμε και την επόμενη φορά να το σκεφτεί περισσότερο το θέμα γιατί θα του έρθει boomerang η κατάσταση!
Αφήστε μας ήσυχους να λέμε τις εντυπώσεις μας! Το μόνο που έχετε να κάνετε είναι να διαβάζετε το site και να μας ευχαριστείτε με τις υπηρεσίες που προσφέρετε. Όπως έκανε και ο μάγκας στη κωλλέτη και έχει μαζέψει όλο τον λαό.. Απλά είναι τα πράγματα!
σωστα ολα αυτα.... :offtopic:


λετε απο αυριο να εμφανιστει beker,mihael_k,al paccino,terys3,sammme,Apolo64 ή vbgle???με νεες κριτικες; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:





 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
σωστα ολα αυτα.... :offtopic:


λετε απο αυριο να εμφανιστει beker,mihael_k,al paccino,terys3,sammme,Apolo64 ή vbgle???με νεες κριτικες; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


ναι ρε συ που ειναι οι βετερανοι ηγετες του σαιτ? Παιδια ελατε πισω, μην μας εγκαταλειπετε! Οι μπουρδελοενημερωσεις σας ειναι πολυτιμες!
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Διαπιστωνω μεγαλη διαφορα στην υγιεινη μεταξυ βαρδαρη-μυλου. Αλλα και καποιες απο τις καλες γκομενες αρχισαν να μετακομιζουν προς τον μυλο. Ομως η γειτονια του μυλου ειναι το ιδιο σκατα, ισως και πιο πολυ απο τον βαρδαρη. Μην με παιρνατε για κοτα αλλα με απασχολει το θεμα γιατι οταν παω για τσαρκα μια φορα στις 20 μερες εχω πανω μου 200 ευρω αφου προτιμω να παιρνω κανενα προγραμμα. Μετα απο το περιστατικο με τον συναδελφο και την συριγγα ενα πρωινο κιολας, εχω γινει πολυ επιφυλακτικος. Δεν βρισκω παντα παρκινγκ μπροστα στο μπουρδελο αλλα και δεν πολυγουσταρω να το παρκαρω το αμαξι εκει μπροστα γιατι ποτε δεν ξερεις ποιος παιρναει. Οπως και να χει οταν πας στο μπουτρδελο πας για να χαλαρωσεις και οχι για να εισαι στην τσιτα μην φας κανενα πεσιμο. 
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Λετε να αξιζει να ανοιξουμε κανενα θρεντ οπως οι Αθηναιοι φιλοι με τιτλο, που πινουν καφε οι πουτανες της Θεσσαλονικης, η' πιστευετε οτι δεν θα εχει πολυ συμμετοχη? Εχει πετυχει κανενας καμια πουτανα της Θεσσαλονικης εξω για καφε, ποτακι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom