Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (4 μέλη και 40 επισκέπτες)

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Ενα σαρανταευρω το εβαλα στην ακρη μεσα στο μπουρδελοπουγγι και το φυλαω για το γλυκο πολωνιδακι, το Εφακι. Ελπιζω να επιστρεψει συντομα, αναεωμενη, ξεκουραστη και με ορεξη  για δουλεια.  :2funny:
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Καποιοι φιλοι εγραψαν νομιζω πιο πανω οτι η Σαρα η βυζαρου εφυγε για διακοπες και θα γυρισει απο Σεπτεμβριο. Κριμα που τωρα που εχω πιο πολυ ελευθερο χρονο δεν θα ειναι εδω να απολαυσω πολυτελες γαμησι με συμμετοχη. Απο τις λιγες που εχω χωσει ολο αυτον τον καιρο που δουλευει μπολικα φραγκα σε προγραμματα. Ειχα παρει προγραμμα με ντουζακι πολλες φορες και η γκομενα δεν παιζεται. Βασικα γουσταρα που η ντουζιερα ηταν στριμοκωλη για να χουφτωνω αβερτα. Το καλο με την γκομενα αυτη ειναι η συμμετοχη. Τρομερη συμμετοχη! Γουσταρα τρομερα!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Καποιοι φιλοι εγραψαν νομιζω πιο πανω οτι η Σαρα η βυζαρου εφυγε για διακοπες και θα γυρισει απο Σεπτεμβριο. Κριμα που τωρα που εχω πιο πολυ ελευθερο χρονο δεν θα ειναι εδω να απολαυσω πολυτελες γαμησι με συμμετοχη. Απο τις λιγες που εχω χωσει ολο αυτον τον καιρο που δουλευει μπολικα φραγκα σε προγραμματα. Ειχα παρει προγραμμα με ντουζακι πολλες φορες και η γκομενα δεν παιζεται. Βασικα γουσταρα που η ντουζιερα ηταν στριμοκωλη για να χουφτωνω αβερτα. Το καλο με την γκομενα αυτη ειναι η συμμετοχη. Τρομερη συμμετοχη! Γουσταρα τρομερα!
αστερι τα χουμε πει...
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
σωστα ολα αυτα.... :offtopic:


λετε απο αυριο να εμφανιστει beker,mihael_k,al paccino,terys3,sammme,Apolo64 ή vbgle???με νεες κριτικες; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ρε gl οχι beker,deker....ημουν εξω για ποτο κ μετα βολτα κ κατθεση,αυριο τα υπολοιπα δεν την παλευω
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
ρε gl οχι beker,deker....ημουν εξω για ποτο κ μετα βολτα κ κατθεση,αυριο τα υπολοιπα δεν την παλευω
   αχ δεν το πιασες....και εισαι κι εξυπνο παιδι...μιλαω για παραπλανητικα νικνειμς σε κριτικες...αντε θα το δεις αυριο.
 

aggelooos2000

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2006
Μηνύματα
117
Like
4
Πόντοι
1
Γεια σας συνάδελφοι! Μήπως χθες το βράδυ έκανε κάποιος απο εσας τσάρκα στο βαρδάρη? Εγω πήγα μία βόλτα και σε γενικές γραμμές δεν υπήρχε κάτι το αξιόλογο εκτός απο το σπιτάκι τερμα επάνω στην προμηθέως όπου και είδα ένα καλο μωράκι. Γυρω στα 30 καστανη με σγουρό αν θυμάμαι καλά μαλί. Τιμή δυτηχως απο 40. Γνωρίζει κάποιος κατι? Σκέφτομαι να την τιμήσω. Απλά σκέφτομαι το 40αρι, είναι και βαρδάρης και φοβάμαι μη φάμε φόλα...
 

fuck al pa

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
99
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
η σαμπρινα ειναι πρωι ή βραδυ?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Γεια σας συνάδελφοι! Μήπως χθες το βράδυ έκανε κάποιος απο εσας τσάρκα στο βαρδάρη? Εγω πήγα μία βόλτα και σε γενικές γραμμές δεν υπήρχε κάτι το αξιόλογο εκτός απο το σπιτάκι τερμα επάνω στην προμηθέως όπου και είδα ένα καλο μωράκι. Γυρω στα 30 καστανη με σγουρό αν θυμάμαι καλά μαλί. Τιμή δυτηχως απο 40. Γνωρίζει κάποιος κατι? Σκέφτομαι να την τιμήσω. Απλά σκέφτομαι το 40αρι, είναι και βαρδάρης και φοβάμαι μη φάμε φόλα...
κρατησες ονομα;
 

vdgle

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Χτες τα βραδάκι επίσκεψη στην φριξου για μαντυ και εμαθα αρκετα πραγματάκια αλλα πιο πολύ γελασα με την τσατσα που τα ειχε παρει με την κριτική του Maanekyggen .
Μάλιστα μου ελεγε πως αυτός που έγραψε αυτά πραγματα δεν μας χωνεύει και ειχε γραψει κακα λόγια και για την Μονικα…
Εκει με αποτελείωσε γιατι εδειξε πως και αυτή την πατησε νομίζοντας πως προκειται για το ιδιο ατομο…
Φυσικα της εξήγησα και τις ειπα πως για την Μόνικα σωστα σας τα έσουρε όπως σας τα έσυρα και εγω…
Αρχισε να μου τα ψηλο-μασάει λεγοντας μου πως δεν ξερει λεπτομέρειες για τις υπηρεσιες της Μονικα  και γω την έκραξα  για την επιλογη αυτης της κοπέλας
Ε ναι… δεν είναι δυνατον να παιρνει κατοσταρικα και να αξίζει για σαραντα…
Εκανε τουμπεκι σε αυτό και αυτό που θελω να τονισω παιδία ειναι ότι δίνουν πολύ μεγαλη σημασία σε αυτά που γραφονται στα site.
Οσο γραφουμε αρνητικά η θετικα εκει που αξιζουν σε κάθε περίπτωση τοσο πιο καλα για ολους μας…
Μεγαλη δυναμη το site  ισως για αυτό μετα από απουσία μου στον χωρο 8 ετων συνάντησα πολύ υψηλότερης ποιότητας υπηρεσίες από οτι θυμόμουν…
Αυτό είναι δουλεια του site  και ολων αυτων που τα τελευταία χρονια βγάζουν στο τάκο τις απαράδεκτες και διαφημίζουν τα καλα χαρτια…

Τωρα σχετικα με την Μονικα που ηταν στην Φριξου από ότι μου ειπε γυρισε στην πατριδα της και θα αργήσει να γυρισει ( ετσι κανει συνήθως)

Η Κριστιν ( αδερφη της Μαντυ)  την πιο άλλη βδομαδα παιρνει αδεια και γυριζει για ένα μικρο χρονικο διαστημα στην Γερμανια …
Για αυτό και η Μαντυ θα αναλαβει και τις δυο βάρδιες  αλλα όχι συνεχόμενα…
Την μια βδομαδα θα είναι πρωι και την άλλη απογευμα  .
Αυτό που εκανε η κριστιν όταν ελειπε η Μαντυ αδεια δεν πρόκειται να το κανει,  και μεχρι να ρθει κοπελα από την Αθήνα για να την βοηθήσει θα κρατα το ωράριο της…

Τελος  η Μαντυ θα κανει μια μεγαλη διακοπή τον Οκτώβριο οπου θα φυγει Γερμανία και θα γυρισει τον Ιανουάριο…
 

vdgle

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Επίσης εμαθα πως διπλα στο Platinum  σύντομα θα ανοιξει νεο μαγαζι (τελος του μηνος ) με τα πρώτα κορίτσια εξ Τσεχιας .
Για να δουμε τι θα λενε
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
το ξανα λεω
να ναι καλα τι σαιτ και οι συντελεσται του
σας ευχαριστουμε για ολα παιδια
δεν ξερω για την πρωτευσουσα αλλα μας εχει βοηθησει
αφανταστα εδω πανω γιατι ειμαστε ενα μεγαλο χωριο
μια φορα στην προμηθεως οταν πρωτοειχα φαει την μαντυ
ειπα στην τσατσα οτι θα γραψω καλη κριτικη
και αρχισε να με συμπεριφερετε σαν να ημουν κανας δικαστης,εισαγγελεας
ετσι παλικαρι μου ετσι μπραβο
απιστευτο
βιβα λος μπουρδελιστας :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
ρε vdgl πες μας και για σαρα κατι :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
λεω να την δοκιμασω
 

Επισκέπτης
Τέλεια τα νέα σου vdgle! Τουλάχιστον ελπίζω να αλλάξαν κανένα σεντόνι αφού διαβάσαν την κριτική μου!  :2funny:

Κρίμα για την Μόνικα πάντως που έφυγε ήταν κ γαμώ τις μουνάρες κ ας μην είχε την τρελή συμμετοχη.
 

vdgle

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
ρε vdgl πες μας και για σαρα κατι :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
λεω να την δοκιμασω
Εχω την εντυπωση πως τα περισσότερα εχω ειπωθεί ηδη…
Είναι πολύ γλυκο και ομορφο κοριτσι σε σημειο να φοβάσαι να την φερθεις προστυχα στο κρεβατι …
Δηλαδη δεν σου βγαζει μπρουτάλ χαρακτήρα…
Την εχω παρει τρεις φορες και μου άρεσε περισσότερο όταν ειχε μαύρα μαλια ( την τριτη φορα τα ειχε ανοίξει και τρομαξα να την γνωρισω – τωρα δεν ξερω να τα ξανά σκούραινε)
Σε καμια περίπτωση δεν σου βγαζει  το πουτανίστικο που εχουν άλλες του χωρου…
Είναι η κορη του περιπτερά, του δημοσιου υπαλλήλου που μένει στον πέμπτο και γενικότερα αυτό που λενε ,το κοριτσι της διπλανής πορτας ..
Με την εμφάνιση της ανετα θα μπορούσε ( αν μπορούσε καποιος) να την κυκλοφορήσει χωρις να αισθάνεται αγχος ότι βγάζει εξω ένα κοπρόσκυλο…
Στις υπηρεσίες της είναι τιμια χωρις όμως ιδιαίτερες εξάρσεις ..
Κανει αργη πιπα που επικεντρώνετε στο κεφάλι αφήνοντας καποιες φωνουλες-μουγκρητά πραγμα που εξακολουθεί να κανει και αφου μπεις στο πολύ teen μουνάκι της…
Δεν βιάζετε και αν τις φερθεις τρυφερα θα σου τον ανταποδώσει …
Την εχω πετυχει εκνευρισμένη ( οσο την αφήνει ο χαρακτηρας της να το δειξει ) από προηγούμενο πελατη να παραπονιέται λέγοντας… αν δεν ξερει ο άνθρωπος  να κανει sex  μονο πρόβλημα είναι…
Μα τι νομίζουν μερικοι;;; συνέχισε
Αφήνει φιλια σε ολο το σώμα και δάκτυλα στο μουνακι αλλα δεν ειμαι σίγουρος για την ποσότητα κρεμας που χρησιμοποιεί και αν χρησιμοποιεί  ( δεν την εχω δει να βαζει αλλα μου κανει εντύπωση η ευκολη διείσδυση).
Παντα χαμογελαστή μεχρι την στιγμη που θα σε αποχαιρετήσει …
Για μενα ανήκει την κατηγορια των κοριτσιών που αξιζουν το σαραντάρι…
Και επειδή ειχε γινει σε διπλανό θεμα λόγος για το κοστος των υπηρεσιών, από Σαρα και κατω συμφωνω που οι συναδέλφισες της που αδυνατούν και λογο εμφάνισης να προσφέρουν τα ιδια ,θα επρεπε να τιμούνται με λιγοτερα χρήματα…

 

vdgle

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Τέλεια τα νέα σου vdgle! Τουλάχιστον ελπίζω να αλλάξαν κανένα σεντόνι αφού διαβάσαν την κριτική μου!  :2funny:

Κρίμα για την Μόνικα πάντως που έφυγε ήταν κ γαμώ τις μουνάρες κ ας μην είχε την τρελή συμμετοχη.
Έχεις δικιο για την Μόνικα και συμφωνώ για τα περι συμμετοχής της …
Ρε εσυ ειχες γραψει για τα σεντονια ;;
Για φαντάσου…  :2funny:
Μου διαμαρτυρήθηκε η τσατσα εκφράζοντας παράπονα για την αφεντικίνα της που πηγε και αγόρασε σεντονια όλα το ιδιο σχεδιο…
"Χαθηκε να αγοράσει διαφορετικά σχεδια για να μην νομίζει ο κοσμος ότι έχουμε τα ιδια… Ενιακοσια ευρω δωσανε για σεντόνια… "... μου ειπε
Τελος συμπλήρωσε πως ανα τρεις πελάτες αλλάζει σεντονια αλλα για το τελευταίο δεν την πολύ-πιστεψα…
 

Επισκέπτης
Σιγά μην αλλάζει ανα τρείς πελάτες. Δεν έχω δει ποτέ μου τσατσά να αλλάζει σεντόνι πουθένα όσο περιμένω στο σαλόνι, απλά ελπίζεις πως το κάνουν στις αλλαγές βάρδιας.. και ναι εγώ είχα γράψει για τα σεντόνια  :P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom