Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (6 μέλη και 40 επισκέπτες)

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
καλημερα σε ολους.
απο οτι καταλαβα απο τα τελευταια γεγονοτα ή καποιου το μπουρδελο δεν παει καλα και κοντευει να αρχισει να βγαινει και αυτος στην βιζιτα, ή καποιος μαλακας απλα το κανει για πλακα ετσι για να αναστατωνει τους συναγωνιστες.
απλα καντε ολοι αναφορα της κριτικης που κανουν οι κλωνοι και ο αντμιν θα την σβησει.
 

miden

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2008
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
μάλλον κάποιος δεν έχει τι να κάνει καλοκαιριάτικα...
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.432
Κριτικές
96
Like
12.056
Πόντοι
25.015
Ρε παιδια ξερει κανεις τι παιζει κωλετη σημερα το πρωι?? περνω τηλεφωνο απο τις 10 το πρωι και δν το σηκωνει κανενας, πριν μιλουσε ομως...θελω να μαθω αν θα ειναι σιγουρα η Αφρουλα... Οποιος ξερει κατι ας πει παρακαλω.
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
σωστα ολα αυτα.... :offtopic:


λετε απο αυριο να εμφανιστει beker,mihael_k,al paccino,terys3,sammme,Apolo64 ή vbgle???με νεες κριτικες; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: λες να μπουμε και εμεις στην πλεκτανη που εχουν στυσει οι επιτιδιοι?
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
μην ανησυχητε συναγωνιστες που θα παει ο μαλακας θα δυσφημησει ολα τα μπουρδελα και στο τελος θα μεινει μονο το δικο του, :2funny:,οπου νανε θα τον πιασουμε! :s&m_3:
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
μην ανησυχητε συναγωνιστες που θα παει ο μαλακας θα δυσφημησει ολα τα μπουρδελα και στο τελος θα μεινει μονο το δικο του, :2funny:,οπου νανε θα τον πιασουμε! :s&m_3:
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
τωρα που το θυμηθηκα αυτο το ειχα βρει κατα λαθος στο γιου τιουμπ ξερει κανεις πριν ποσα χρονια ειναι και ποια κοπελα ειναι?δεν φαινεται καθαρα και δεν μπορω να καταλαβω.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.432
Κριτικές
96
Like
12.056
Πόντοι
25.015
Καλα ρε ειναι δυνατον κωλετη να ειναι κλειστα σημερα?? Παλι μας την εκανε η Αφρουλα!!!
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.432
Κριτικές
96
Like
12.056
Πόντοι
25.015
Λυθηκε το μυστηριο. μολις ανοιξαν *12¨00 και η Αφρουλα και η Εφη εχουν περιοδο(και καλα). Οποτε απο εβδομαδα. Τωρα ειναι η Σαρα. χμμ ειμαι αναμεσα σε Σαμπρινα για δοκιμη και Μαρινα.ειδωμεν τεκνα μου.
 

north_sac

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
To prwto mou post an kai parakolouthw to thread. Prin dyo meres perasa apo thn sara poy eixa akousei kales kritikes. Ontws isxyoun ayta poy exoun pei oi prolalisantes. Poly kalh pipa afu epidiwkei tin epafh kapoy bathia ston laimo ths. Me agxwse ligo omws giati den teleiwsa grhgora kai mou pe oti tha prepei na teleiwsw.Edaxei den egine kai tpt apla to piga ligo pio grigora kai ola ok. Omws xthes phga sthn mandy kai epatha plaka (den yperbalw).Prokatartika apisteyta. Kathise brosta moy kai mou fere fatsa ta vyzia ths.Arxise na me xaitheyei kai na me glyfei. Itan poly hremh kai den fainotane oti viazotan. Meta apo ligo afu mou formare tin sakoulitsa anevike apo panw kai mou xanakolaei ta vyzia sto proswpo. Eixe poly orexi kai me trelane. Meta kathise sta 4 gia ligo mexri poy allaxame giati den polyvoleye logw ipsous (eimai kai psilos) kai xenerwse. Telos xaplwse kai irtha apo panw tis mexri na teleiwsw. Eixame kai mia mikrh koubentoula kai mou arese poly.Ayta...

Sorry gia ta greeklish paidia alla den exw ellinika sto pc.
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
O fake vourvou. και Maanekyggen πρέπει να είναι το ίδιο και το αυτό πρόσωπο, αφού κάνει τα ίδια χαρακτηριστικά ορθογραφικά λάθη. Καλό θα ήταν ένας mod να σβήσει και τις δυο κριτικές, αφού κάνει μπαμ ότι γράφτηκαν με τη σκοπιμότητα να δυσφημιστούν ανταγωνιστικά μαγαζιά.
 

wioul

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2008
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας παιδες κ απο μενα, να στε καλα για τις ενημερωσεις.
χθες πηγα στην ομορφη Μαρινα, τελεια οπως παντα  :smitten:
 

north_sac

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
O fake vourvou. και Maanekyggen πρέπει να είναι το ίδιο και το αυτό πρόσωπο, αφού κάνει τα ίδια χαρακτηριστικά ορθογραφικά λάθη. Καλό θα ήταν ένας mod να σβήσει και τις δυο κριτικές, αφού κάνει μπαμ ότι γράφτηκαν με τη σκοπιμότητα να δυσφημιστούν ανταγωνιστικά μαγαζιά.
Alitheia lew file kai den thelw na diafimisw kanenan. Den tha bw se diadikasia tou na me pistepsei kapios i oxi. Phga sta en logw magazia opws les kai sy giati diavasa kales kritikes. Den exw paei se kanena allo kai den eixa proigoumeni ebeiria. Ayto me ta orthografika pali ti einai? Grafw greeklish kai den polympainw se diadikasia na vazw to swsto "i". Epishs na pw oti diavasa kai gw ti egine stis proigoumenes selides me autous poy aneferes. I alitheia einai oti perimena mia tetoia apadhsh giati exw mono ena post, logiko apo tin meria sou na eisai epifylaktikos.To dexomai. Alla xanalew egrapsa thn ebeiria mou.

kai pali sorry gia ta greeklish
 

Επισκέπτης
Alitheia lew file kai den thelw na diafimisw kanenan. Den tha bw se diadikasia tou na me pistepsei kapios i oxi. Phga sta en logw magazia opws les kai sy giati diavasa kales kritikes. Den exw paei se kanena allo kai den eixa proigoumeni ebeiria. Ayto me ta orthografika pali ti einai? Grafw greeklish kai den polympainw se diadikasia na vazw to swsto "i". Epishs na pw oti diavasa kai gw ti egine stis proigoumenes selides me autous poy aneferes. I alitheia einai oti perimena mia tetoia apadhsh giati exw mono ena post, logiko apo tin meria sou na eisai epifylaktikos.To dexomai. Alla xanalew egrapsa thn ebeiria mou.

kai pali sorry gia ta greeklish

Δεν λέει για σένα μην τρελένεσαι  :P
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Επισκέφτηκα τον εν λόγω χώρο επειδή είχα ακούσει γεια την Σάρα και είπα να την δοκιμάζω. στην είσοδο έβγαινε ένας ηλικιωμένος γεμάτος στα αίματα και αμέσως ενδιαφέρθηκα αλλά με πρόλαβε η υπηρεσία και μου λέει ότι γλίστρησε.... Μπαίνω μέσα και περιμένω μόνος μου στο σαλόνι. μία μυρουδιά μπόχας μου βουλώνει την μύτη. αφού άκουσα την υπηρεσία να μου λέει τα προγράμματα, εμφανίζετε η Σάρα. τι να πω... αλλά περίμενα.... ένας στήθος κρεμαστό και ένα πρόσωπο πολύ γερασμένο. κάτι τελείως διαφορετικό από ότι είχα ακούσει! συμβαίνει να μην μετράει εμφανισιακά η κοπέλα, αλλά στης υπηρεσίες της να είναι τελεία και γεια αυτό αποφάσισα να την δοκιμάζω .δίνω τα διόδια 40ευρώ και μπαίνω. εκτός από ένα -γεια- δεν άκουσα τίποτα άλλο. αρχίζει να μου βάλει άμεσος το προφυλακτικό και να ξεκινά την πίπα .πονούσα πολύ και της το λέω, αφού δεν ένιωθα αυτό γεια το οποίο ήρθα. τις το ξανάλεω και μου απαντά ότι- κάτσε καλά μην πάθεις ότι έπαθε ο προηγούμενος.- εκεί κοκάλωσα και αυτό που σκέφτηκα ήταν να τελειώνω και να φηγό χωρείς γυρισμό. άκρος αντί επαγγελματικό και επικίνδυνο η υπηρεσίες που προσφέρουν. έφυγα χωρείς να χύνω παρόλο που προσπάθησε να με φτιάξη λήγω αφού της ζήτησα να μου βάλει λίγο το δάκτυλο μπας και χύσω, αλλά ματαία. έφυγα χωρείς να χύσω και πολύ θυμωμένος με όσα είδα

απο μια κριτικη που αναρτηθηκε πριν απο λιγο... :o :o :o :o :o :o :o
συναγωνισται τα φοντα σας
gl;;;;;;;
τι να πω γαμαικανε...αυτο με το δαχτυλο καπου το χω ξαναδιαβασει :2funny: :2funny: :2funny: υποπτο....
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
:2funny: λες να μπουμε και εμεις στην πλεκτανη που εχουν στυσει οι επιτιδιοι?
ειμαι περιεργος πως θα ναι το δικο μου;gl.  ??????? Mαλλον το κοβω να βγαινει και δικος μου κλωνος αλλα μην μασατε ειμαι αθηνα μεχρι παρασκευη τουλαχιστον, οποτε θα γραφω εδω κριτικες....
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Καλα ρε ειναι δυνατον κωλετη να ειναι κλειστα σημερα?? Παλι μας την εκανε η Αφρουλα!!!
η αφροδιτη ειναι αδιαθετη απο την αλλη δευτερα μαγκες...ταμαμ για μενα...εχω να γραψω παλι εναν διθυραμβο....ολη μερα σαρα σημερα...για το εφακι και μπορει να παιξει ΣΚ...μπορει λεμε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom