Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766
Ακόμη μια θετικη κριτική για την Αννούλα την Ουγγαρέζα, πείτε ένα ευχαριστω που πρώτος εγώ την ανέδειξα χαχαχα
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.435
Κριτικές
96
Like
12.076
Πόντοι
25.015
Ακόμη μια θετικη κριτική για την Αννούλα την Ουγγαρέζα, πείτε ένα ευχαριστω που πρώτος εγώ την ανέδειξα χαχαχα

Αυτη ειναι στο σπιτακι που ειναι μονο του οπως μπαινεις στα αριστερα?
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
28
Like
2.817
Πόντοι
6.265
O Χαρτης στην λιστα με τα studio Καιρος ειναι να ανανεωθει
πολλα μαγαζια ειναι σε λαθος σημειο του χαρτη
και αλλα εχουνε μεχρι και λαθος  φωτογραφια οπως πχ στο στουντιο "Αφρος" δειχνει την εκκλησια
υλικο για να ανανεωθει ο χαρτης υπαρχει στο θεμα με τις φωτογραφιες οπου ολα σχεδον υπαρχουνε


ας το κοιταξει καποιος μοντ
 

BellAir

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2019
Μηνύματα
12
Κριτικές
2
Like
89
Πόντοι
0
Ρε σεις θα με τρελανετε...37 μπουρδελα λειτουργουν αυτή τη στιγμή και πάτε όλοι σ'αυτη την τρύπα που χωράει 3 άτομα όλο κι όλο στο σαλόνι και θέλουν και 40ε  :idiot:
Και τελικά σας γαμαει κι από πάνω η Πάολα
Αυτό που περιγράφει ο gagarin είναι ο ορισμός της κοροϊδίας από πλευράς και κοπέλας και επιχείρησης

Καλησπέρα,
έτσι όπως τα εξιστορεί ο συναγωνιστής gagarin, το να το χαρακτηρίσεις  απλά μια κοροϊδία είναι πολύ light και ρηχό, το λες απάτη μέχρι εσχάτων!

Αυτό που με προβληματίζει όμως είναι το γεγονός ότι οι κρητικές για την συγκεκριμένη είναι εκ διαμέτρου αντικρουόμενες.........

Η προσωπική μου κριτική συγκαταλέγεται στις θετικές, ναι ήταν η πρώτη φορά που πέρασα με την συγκεκριμένη κοπέλα και ναι δεν έχω λόγο να υπερβάλω οι υπηρεσίες της ήταν καλές έως πολύ καλές……..

Από την άλλη πάλη βλέπω τις αρνητικές κριτικές οι οποίες παρουσιάζουν μια κάκιστη εικόνα όσον αφορά την παροχή υπηρεσιών με αποκορύφωμα την περίπτωση του gagarin (θεωρώ δεδομένο ότι οι φίλοι του forum καταθέτουν αντικειμενικές απόψεις).....έχει πληρώσει το αντίτιμο για κάτι πολύ συγκεκριμένο και δεν στο παρέχει το μαγαζί-κοπέλα....και αντί να παρουσιασθεί και καλά ως misunderstanding.....του προτάθηκε να ξανά πληρώσει :thubsdown: :thubsdown: :thubsdown:  ώστε να πάρει πίσω αλήθεια τι ????? 

Όλη την υπηρεσία από την αρχή???? ή μόνο τα αυτονόητα που του χρωστούσαν????  :idiot: :idiot:

Δεν ξέρω τι παίζει....αλλά αρχίζω και προβληματίζομαι  :think: :think: :think: ....για το τι έχουμε στην περίπτωση της paolas....κατά επιλογή πελατολόγιο???? ( σαν να λέμε face control....δεν μας κάνει ο πελάτης και τον μαδάμε για να μην ξανά πατήσει????)

Πετάμε καλές έως πολύ καλές υπηρεσίες για τον νέο πελάτι  ώστε να τον φάει τον παπά να τον καπαρώσουμε και μετά αρχίζουν οι εκπτώσεις???

Δεν ξέρω …… χαλάστηκα με την κατάσταση….. :S :S :S :S

Όχι για την paola και την κάθε πόρνη….αλλά για την κλασσική κατάσταση….πληρώνω για κάτι και τελικά δεν το έχω… ή καλύτερα… ψάχνω να βρω σωστές υπηρεσίες και μου πουλάνε φύκια για μεταξωτές κορδέλες και κοιτάνε να με εξαπατήσουν….και δυστυχώς δεν ισχύει μόνο στα μπουρδελόσπιτα αυτό…ισχύει γενικευμένα στην χώρα μας σε όλους του τομείς….για αυτό και χαλάστηκα……


 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Απλά να θυμάστε όπως έλεγε η Μαντόνα δεν υπάρχει αρνητική διαφήμιση... αλλά μόνο διαφήμιση
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.161
Κριτικές
10
Like
6.192
Πόντοι
7.095
Απλά να θυμάστε όπως έλεγε η Μαντόνα δεν υπάρχει αρνητική διαφήμιση... αλλά μόνο διαφήμιση
νομίζεις...είμαι ένα μέλος εδώ μέσα 12 χρόνια, δε συνηθίζω ναγράφω, δεν είμαι ούτε αγαπούλης, ούτε προμότορας. Σέβομαι τα λεφτά που δίνουμε όλοι, ανεξάρτητα το πόσα έχει ο καθένας μας. Επειδή λοιπόν τόσα χρόνια έχουμε δει και πιο μουνάρες και πιο καλές μέσα, το να γίνεται ντόρος γι αυτό το κοριτσάκι και μάλιστα για την απατεωνιά τους είναι πρωτάκουστο. Κι επειδή κάπου πιο πάνω ένας συναγωνιστής είπε για επιλογή πελατών κτλ, πίστεψε με, ακόμα κρατιέμαι μια χαρά και με το παραπάνω. Άρα, ούτε καν αυτό δεν ήταν. ΜΑΥΡΟ ΞΑΝΑ
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Το έγραψα ως γεγονός- φαινόμενο... δεν έκανα κριτική σε κανέναν...
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
Απλά να θυμάστε όπως έλεγε η Μαντόνα δεν υπάρχει αρνητική διαφήμιση... αλλά μόνο διαφήμιση
Όντως , πρόσφατο παράδειγμα για μένα ήταν που είχε γράψει κάποιος για αυτήν την Άννα την αδύνατη , αυτός είχε γράψει "τι ήταν αυτό που είδα" ή κάτι τέτοιο , εμενα παρόλαυτα μου κίνησε την περιέργεια να πάω να την δω. Οπότε ισχύει αυτό.
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Νομίζω τα είπαμε για την Πάολα,
εγω προσωπικά δεν ξαναπατάω αν και δεν την πήρα την κοπέλα ,η συμπεριφορά της θείτσας με χάλασε,αλλα απο όσο διαβάζω τα ιδια και χειρότερα ειναι και η Παολα....
Γενικώς απέχω .
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.115
Like
4.858
Πόντοι
456
Καλησπερα παιδια. Περασμα εχθες το βραδτ απο Μελινα, στο. Hot ladys. 5 φιρα που περβαω στην κοπελα αυτη κ παντα με το 40 ευρω. Ακπ στοματικο. Κ τις 5 φορες πολυ κακες υπηρεσιες κ πολυ κακα περασα. Εχθες λοιπον μπαινω μεσα κ βλεπω αλλη τσατσα, η συγκεκριμενη που ηταν στο Α2 με Ηρα. Η χειροτερη τσατσα απι ολες. Κ μαλλον αποτι καταλαβα ηταν κ στον πανω οροφι λογικα μαυτην την Παολα, αν κανω λαθος ασ με διορθωσει καποιος. Ρωταω ποιοα κοπελα δουλευει κ μου λεει Μελινα. Παιρναω λοιπον στο δωματιο κ η πρωτη κουβεντα που μ λεει ειναι.. Θες το προγρ.με το ντουζακι; λεω οχι 40 με το γυμνο. Μου λεει οχι 40 50 ειναι, τις λεω πελαρης ειμαι 40 δινω καθε φορα. Μοτ λεει οχι 50 ειναι οπως κ η αλλοι απο πανω (παολα) τις λεω δεν ξερω την απο πανω κ δε με νοιαζει. Φωναζεθ την Μελινα, κ με το που ερχεται με βλεπει κ τις λεει, no client,δικο μου, 40.. Δε ξερω τι συμβαινει αλλα αν δεν ελεγε 40 δεν θα εμπαινα κ δεν θα ξανα πατουσα. Δεν ειναι το 10αρικο αλλα η κοροϊδια παιδια. Κ τι θα πει η επανω το εχει 50;επισης αυτη η τσατσα καμια μερα θα τις αρπαξει απο καποιον καμια μερα κ η αληθεια ειναι διωχνει πολυ κοσμο. Θα ξανα παω αλλη φορα να συγκρινω με την αλλη τσατσα που δουλευει εκει αν αλλαξε η τη ιμη η οχι
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.115
Like
4.858
Πόντοι
456
Σορρυ παιδια ηθελα να γραψω καλες κ οχι κακες υπηρεσιες
 

jeremyz

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2011
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς αν υπάρχει πουθενά καμία με περίεργο χρώμα μαλλί; μπλε ροζ πράσινο οτι να ναι.(μην κρίνετε :cheesy:)
 

sexalonikos

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2019
Μηνύματα
26
Like
18
Πόντοι
0
Επιστροφη της γαληνης για τους βυζολατρες... :tits:
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
448
Κριτικές
7
Like
1.067
Πόντοι
361
Καλησπέρα Θέλω να μου πει κάποιος αν ξέρει και έχει περάσει με την Νταρντανα την Νίκη την Ελληνίδα στα τρίδυμα να μου πει πως είναι μέσα στο δωμάτιο και αν είναι καλή στην πίπα. ΕΠΊΣΗΣ ψάχνω κοπέλα που να δέχεται facefuck έχετε τίποτα κατά νου
 

BellAir

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2019
Μηνύματα
12
Κριτικές
2
Like
89
Πόντοι
0
νομίζεις...είμαι ένα μέλος εδώ μέσα 12 χρόνια, δε συνηθίζω ναγράφω, δεν είμαι ούτε αγαπούλης, ούτε προμότορας. Σέβομαι τα λεφτά που δίνουμε όλοι, ανεξάρτητα το πόσα έχει ο καθένας μας. Επειδή λοιπόν τόσα χρόνια έχουμε δει και πιο μουνάρες και πιο καλές μέσα, το να γίνεται ντόρος γι αυτό το κοριτσάκι και μάλιστα για την απατεωνιά τους είναι πρωτάκουστο. Κι επειδή κάπου πιο πάνω ένας συναγωνιστής είπε για επιλογή πελατών κτλ, πίστεψε με, ακόμα κρατιέμαι μια χαρά και με το παραπάνω. Άρα, ούτε καν αυτό δεν ήταν. ΜΑΥΡΟ ΞΑΝΑ

Καλησπέρα συνάδερφε,

προς αποφυγή παρεξηγήσεων και εσφαλμένων εντυπώσεων....γράφοντας για «κατά επιλογήν πελατολόγιο» δεν υπονόησα ότι κάτι τρέχει με την αφεντιά σου  :)

Προς θεού ούτε σε γνωρίζω ότι σε κρίνω !
 
Απλά αφήνω να εννοηθεί ότι κάτι «πονηρό» τρέχει εκεί μέσα στο σύνολο...επιλέγουμε αυτούς που κρίναμε ότι θα εξελιχθούν σε εν δυνάμει αιμοδότες και sponsors ????  :huh: :huh:

Τέλος πάντων...και όσον αφορά την «αρνητική διαφήμιση»...διαφωνώ εν μέρη....καλό είναι να γνωστοποιούνται και να σχολιάζονται όλα αυτά τα περίεργα στην κοινότητα ώστε να υπάρχει μια ολοκληρωμένη εικόνα για τα διαθέσιμα «προϊόντα» της αγοράς  :tits2: και να αποφασίζει έτσι έχοντας πλήρη ενημέρωση ο κάθε μπουρδελίαρης  :takethis: για το που θα πάει να αδειάζει την τσέπη του και όχι μόνο! 
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Και η Αντριαννα είναι στο πρόγραμμα εδώ και λίγες μέρες και μου κάνει εντύπωση ότι δεν ασχολείται κανείς  :dunno: :dunno:
Όλοι με την Πάολα ασχολείστε πια?
 

Warzycha

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
39
Κριτικές
15
Like
276
Πόντοι
290
Καλησπέρα Θέλω να μου πει κάποιος αν ξέρει και έχει περάσει με την Νταρντανα την Νίκη την Ελληνίδα στα τρίδυμα να μου πει πως είναι μέσα στο δωμάτιο και αν είναι καλή στην πίπα. ΕΠΊΣΗΣ ψάχνω κοπέλα που να δέχεται facefuck έχετε τίποτα κατά νου
Μια φορά πέρασα αδερφέ πριν πολύ καιρό. Η πίπα της καλούτσικη ήταν, αλλά όταν τη γαμούσα μου έδωσε την εντύπωση ότι πονούσε.
Μέτρια ως κακή θα τη χαρακτήριζα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom