Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Και η Αντριαννα είναι στο πρόγραμμα εδώ και λίγες μέρες και μου κάνει εντύπωση ότι δεν ασχολείται κανείς  :dunno: :dunno:
Όλοι με την Πάολα ασχολείστε πια?
3 δωμάτια γεμάτα και 3-4 άτομα να περιμένουν απ' έξω σταθερά είχε η Ισπανίδα μας
 

mhtsakosss

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2013
Μηνύματα
18
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους, πριν λίγο πέρασμα να τσεκάρω αυτήν την κοπελίτσα στο las vegas, την Άννα. Αδύνατο κορίτσι, όμορφο σχετικά. Προσωπικά δεν έμεινα ευχαριστημένος, περίμενα κάτι παραπάνω. Θα ανεβάσω κ κριτική.
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
την καινούρια την Κάτια την δοκίμασε κανείς? στις βίλες δουλεύει....νταιμοντ,γκ.λιπς κτλ......
ωραίο φαίνεται....
Αν προλάβω αυτες τις μέρες και περάσω θα ενημερώσω....
Επίσης είδα στο άλλο σαιτ μια Μαγια....ωραίο φαίνεται το μικρό.....
 

kostaras345

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2017
Μηνύματα
13
Like
14
Πόντοι
0
ε δεν είμαι δα και τόσο μικρός που να μην την θυμάμαι έχω περάσει πολύ όμορφες στιγμές μαζί της  :P. Απλά να σου αναφέρω ως περιστατικό την φωτογραφία της σε κάδρο την είχε ένα στούντιο (red light) και νομίζω ακόμη υπάρχει το πορτρέτο της εκεί άσχετα αν έχει σταματήσει εδώ και πολύ καιρό.

η τελευταία της επανεμφάνιση μετά από μεγάλη αποχή πρέπει να ήταν αν δεν κάνω λάθος τη χρονιά 2015-16 που ήταν και το τέλος της από τα στούντιο της Θεσσαλονίκης.


Ως Σάντυ δούλεψε πέρυσι, αν και πάλι έριχνε το Κάντυ απο δίπλα, για αναγνωρισιμότητα.Εντυπωσιακή γυναίκα, πράγματι.
 

oblivion31

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
517
Κριτικές
6
Like
2.883
Πόντοι
446
για την Ανια, ο συναγωνιστης που λες (εγω δλδ) εχει γραψει τα ιδια με σενα...αρα καταλαβαινεις
Ναι εγω το καταλαιβαινω που ηδη εχει θετικοτατες κριτικες απο αλλους (μελη του μπου) αλλα και τις 2 φορες που πηγα εγω ηταν παρα πολυ καλη μεσα απλα την συγκρινα με την Παολα που πηγες εσυ και εφυγε πριν φτασετε στο σεξ για τον χρονο που περασε και εχει κανα 2 μηνες το πολυ ενω η Ανια που δεν ειναι και Η μουναρα απο εμφανιση εχει πανω απο χρονο εδω που πιστευω οτι και με το απλο στα 30€ κανα 20  λεπτο το κανει στο δωματιο.Θελω να πω επισης οτι πηγα στο Playboy πριν χθες και τσατσα ελεγε οτι η κοπελα ειναι καινουργια εχει ενα μηνα που ηρθε ειναι πολυ καλη μεσα κλπ και βγαινοντας στο σαλονι γιατι ηταν σε δωματιο και περιμενα να την δω και μου φανηκε οτι την ξαναειδα.Μπαινω στο αλλο site μετα το βραδυ και βλεπω οτι ηταν η Κατερινα που εχει κανα δυο χρονια ηδη αφου ηταν καποτε στο Erotica στις βιλλες.Οτι να ναι παπαριες ελεγε η τσατσα δλδ επειδη το studio ειναι καινουργιο ντε και καλα φερνει και καινουργιες κοπελες. :jerking:
 

Professoras

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
400
Κριτικές
11
Like
1.034
Πόντοι
1.011
Ναι εγω το καταλαιβαινω που ηδη εχει θετικοτατες κριτικες απο αλλους (μελη του μπου) αλλα και τις 2 φορες που πηγα εγω ηταν παρα πολυ καλη μεσα απλα την συγκρινα με την Παολα που πηγες εσυ και εφυγε πριν φτασετε στο σεξ για τον χρονο που περασε και εχει κανα 2 μηνες το πολυ ενω η Ανια που δεν ειναι και Η μουναρα απο εμφανιση εχει πανω απο χρονο εδω που πιστευω οτι και με το απλο στα 30€ κανα 20  λεπτο το κανει στο δωματιο.Θελω να πω επισης οτι πηγα στο Playboy πριν χθες και τσατσα ελεγε οτι η κοπελα ειναι καινουργια εχει ενα μηνα που ηρθε ειναι πολυ καλη μεσα κλπ και βγαινοντας στο σαλονι γιατι ηταν σε δωματιο και περιμενα να την δω και μου φανηκε οτι την ξαναειδα.Μπαινω στο αλλο site μετα το βραδυ και βλεπω οτι ηταν η Κατερινα που εχει κανα δυο χρονια ηδη αφου ηταν καποτε στο Erotica στις βιλλες.Οτι να ναι παπαριες ελεγε η τσατσα δλδ επειδη το studio ειναι καινουργιο ντε και καλα φερνει και καινουργιες κοπελες. :jerking:
Το ίδιο είπε και σ' εμένα η τσατσά για την Κατερίνα προ ημερών κι όταν βγήκε και την είδα, άκουσα σαν φασαρία απ' έξω... γελούσαν μέχρι και οι πέτρες!  :jerking:

Επίσης, δεν μπορώ να καταλάβω τι έχει πιάσει ορισμένους εδώ μέσα με την Πάολα;! Οκ, η εμφάνιση και τα γούστα είναι κάτι το υποκειμενικό, αλλά νομίζω πως δεν είναι δύσκολο σε κάποιες περιπτώσεις να μιλάμε και λίγο αντικειμενικά. Από υπηρεσίες δεν μπορώ να εκφέρω άποψη, αλλά όσο για την εμφάνιση τουλάχιστον υπάρχουν ωραιότερες κοπέλες στην πιάτσα. Υποκειμενικά και αντικειμενικά (πιστεύω).
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.287
Like
1.335
Πόντοι
266
Το ίδιο είπε και σ' εμένα η τσατσά για την Κατερίνα προ ημερών κι όταν βγήκε και την είδα, άκουσα σαν φασαρία απ' έξω... γελούσαν μέχρι και οι πέτρες!  :jerking:

Επίσης, δεν μπορώ να καταλάβω τι έχει πιάσει ορισμένους εδώ μέσα με την Πάολα;! Οκ, η εμφάνιση και τα γούστα είναι κάτι το υποκειμενικό, αλλά νομίζω πως δεν είναι δύσκολο σε κάποιες περιπτώσεις να μιλάμε και λίγο αντικειμενικά. Από υπηρεσίες δεν μπορώ να εκφέρω άποψη, αλλά όσο για την εμφάνιση τουλάχιστον υπάρχουν ωραιότερες κοπέλες στην πιάτσα. Υποκειμενικά και αντικειμενικά (πιστεύω).
ε..πες μια ωραιοτερη να παμε να γαμησουμε
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
αυτη την γαμουσα στον βαρδαρη οταν ημουν 21 και τωρα εγινα 30
πλακα κανεις????

πηγαινε στο στουντιο της φριξου 15 δουλευει ενα ψιλο καλο ουκρανεζακι. ειναι κολλητα με το στουντιο που δουλευει η Νικολετα η τσεχα
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.287
Like
1.335
Πόντοι
266
μελαχροινη, πηγα την κυριακη αλλά δεν δοκιμασα γιατι ειχε πολυ κοσμο (πιτσιρικαδες) στο σαλονι οχι πελατες σπαστικα και εφυγα αλλιως θα περνουσα να την δοκιμασω
μελαχροινη, πηγα την κυριακη αλλά δεν δοκιμασα γιατι ειχε πολυ κοσμο (πιτσιρικαδες) στο σαλονι οχι πελατες σπαστικα και εφυγα αλλιως θα περνουσα να την δοκιμασω
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

goldenikos

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
63
Κριτικές
3
Like
113
Πόντοι
0
Μια Κάτια που δουλευει σημερα γκολντεν λίπς τι λεει ξέρει κανείς?
 

gloutofagos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
111
Like
185
Πόντοι
1
Τι φλασια εφαγα ρε μαγκες.... Αυτη η Δημητρα του survivor, δεν σας θυμιζει την εφη στο προσωπο?
 

gloutofagos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
111
Like
185
Πόντοι
1
Κριτικη για τζεσσυ, ξανθια ρουμανα βιλλων.
Σχετικα ανετη και επικοινωνιακη, πιπα ψιλοαδιαφορη, στηνεται ωραια στα τεσσερα, με αφρατο κωλαρακι.
Ετοιμαστειτε ομως να φατε παππα απο το υψος της, πανω στα 20ποντα της μοιαζει αλογο, μολις τα βγαζει γινεται το μικρο μου πονυ.
Γλυκια, μετρια, για συλλογη καλη ειναι, αλλα δεν ξαναπαιρνεις.
 

gloutofagos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
111
Like
185
Πόντοι
1
Και επειδη εγω με αγαπουλινικα πιπινακια δεν ξεκαυλωνω, πηγα και εριξα μια πουτσα στο καριολοπουτσογλυφτροανωμαλοπουτανο ειρηνη... Το πιο gfe  και γλυκο πραμα που της ειπα παμω στο γαμησιηταν "καριολα πουττανα που σε γαμαμε για 30 ευρω", την εχυσα και στα βυζια και στανιαρα
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766
Καταχώρησαν στο γνωστό σαιτ και προφίλ από Εβελινα  :wanker: ..Να μαθαίνουν οι νεότεροι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom