Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.432
Κριτικές
217
Like
17.592
Πόντοι
38.177
Καλησπέρα συναγωνιστές. Πέρασμα σήμερα στο red light με την αγαπημένη μου Εμμανουέλα. Παρά πολύ τούμπανο γνωστή σε όλους. Υπάρχει τέλεια χημεία μεταξύ μας και θα ξανατημηθεί σύντομα. Η Εμμανουέλα μαζί με την Λορένα είναι ότι καλύτερο υπάρχει στην Θεσσαλονίκη. Και επειδή ξέρω ότι μας διαβάζουν και οι κοπέλες από εδώ πολλά φιλάκια κούκλες!!!

Θα περιμένουμε την κριτική σου για να δούμε τι πουλιά πιάνουν στο δωμάτιο αυτές που αναφέρεις...
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Πήγα να δοκιμάσω στο Νικ.Ουρ 24 μια ξανθούλα Εμμανουέλα Ρουμανίτσα, νέα, που είχα δει...και πέτυχα την γνωστή κοντούλα Σάντρα...Τι έγινε εκεί στην Ρουμανία ;; Είναι η εποχή της καρμπονάρας ;; μπάζεψε και πάχυνε και αυτήν σαν τη Κάρλα....κόψτε την μάσα...
Τώρα όποιος δει αυτήν την ξανθούλα Εμμανουέλα Ρουμανίτσα κάπου ας το γράψει ...μου έμεινε μια απορία 
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.432
Κριτικές
217
Like
17.592
Πόντοι
38.177
Πήγα να δοκιμάσω στο Νικ.Ουρ 24 μια ξανθούλα Εμμανουέλα Ρουμανίτσα, νέα, που είχα δει...και πέτυχα την γνωστή κοντούλα Σάντρα...Τι έγινε εκεί στην Ρουμανία ;; Είναι η εποχή της καρμπονάρας ;; μπάζεψε και πάχυνε και αυτήν σαν τη Κάρλα....κόψτε την μάσα...
Τώρα όποιος δει αυτήν την ξανθούλα Εμμανουέλα Ρουμανίτσα κάπου ας το γράψει ...μου έμεινε μια απορία 

Την είδα την περασμένη Παρασκευή στον Κιαμο  :grin:
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Χθες βραδακι κατα τις 8.30 επισκεφθηκα τη γαλλιδα Νικολ που εξελιχθηκε σε αλλο ενα στανταρακι μου αυτη την εποχη Ερημιτη 3Α χωρις τσατσα και χορτασα γυναικα και γαμησι για ακομη μια φορα στην πολη μας.
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
4
Like
1.457
Πόντοι
216
Χθες βραδακι κατα τις 8.30 επισκεφθηκα τη γαλλιδα Νικολ που εξελιχθηκε σε αλλο ενα στανταρακι μου αυτη την εποχη Ερημιτη 3Α χωρις τσατσα και χορτασα γυναικα και γαμησι για ακομη μια φορα στην πολη μας.
Ειλικρινά τώρα, δεν ξερνάς όταν την βλέπεις?
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
28
Like
2.817
Πόντοι
6.265
αυτο το "γαλλιδα" αντε να το λεει εκεινη

αλλα να το λεμε και μεταξυ μας?

:2funny: :2funny: :2funny:
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
4
Like
1.457
Πόντοι
216
Ρε δε πανα είναι και από τον Γαλλικό ποταμο?
Το θέμα είναι ότι ΔΕΝ βλέπεται . και -
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
Ρε δε πανα είναι και από τον Γαλλικό ποταμο?
Το θέμα είναι ότι ΔΕΝ βλέπεται . και -
Κι εγώ με αυτήν την Νικόλ , μια φορά είχα περάσει μόνο εποχές Βαρδάρη , ήταν στο Σαπφούς 7 αν θυμάμαι καλά , αλλά τότε βλεποταν , μπορεί να ήταν και μισή από ότι είναι τώρα αν και έχω να την δω περίπου 2 χρόνια , αλλά υποθέτω ότι δεν αδυνάτισε για να λέτε ότι δεν βλέπεται.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646

Συνημμένα

  • Screenshot_2019-03-16-05-11-38.png
    Screenshot_2019-03-16-05-11-38.png
    137,2 KB · Εμφανίσεις: 10

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.161
Κριτικές
10
Like
6.192
Πόντοι
7.095
Χθεσινοβραδυνή επίσκεψη στην περιβόητη πάολα και κριτική που ανέβασα.

Περιληπτικά και μόνο επειδή οι όποιες κριτικές έχω γράψει είναι για μαύρισμα, ώστε να γλυτώσουν άλλοι.

Πληρώνω 60...συμφωνώ για γυμνό και 69.

Το κοριτσάκι μπαίνει πρόσχαρο, κουκλίστικο κτλ.

Αρχίζω να τη γλύφω...γουστάρει, φτάνει και σε ένα τελείωμα (fake ή όχι δεν με νοιάζει να το ψάξω)
Λέει ουάου, πρώτη φορά. Έπαιζα να την έγλυφα ώρα...λέω τώρα θα μας γλύψει κι αυτή λίγο κι αμέσως θα χύσουμε. Κι εκεί, μπαίνει να ξεπλυθεί και μου λέει time.
Της λεω στα λίγα αγγλικά που ξέρει ότι λέει μαλακίες και δεν είναι εντάξει.

Βγαίνω, το λέω στην τσατσά, φωνάζει το αφεντικό, αυτός φιλικός μου λέει δε θέλω να σε χάσω από πελάτη, αλλά κι εσύ τόση ώρα. Του απαντάω, πως συμφωνήσαμε για κάτι, αν έβλεπε ότι περνάει ο χρόνος, θα έπρεπε να γυρίσει και να αρχίσει να γλύφει και σεξ.
Μου απαντά και πάλι δώσε ένα 40ρι και μπες, έστω ένα 30ρι.
Του λέω τι λες ρε φίλε, απλά θα με χάσεις σαν πελάτη και προφανώς αυτό θα το μάθουν και άλλοι.

Πως το λέει στο φόρουμ ο jimiadis....σας γαμάει η πάολα.

ΚΑΤΑΜΑΥΡΟ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Χθεσινοβραδυνή επίσκεψη στην περιβόητη πάολα και κριτική που ανέβασα.

Περιληπτικά και μόνο επειδή οι όποιες κριτικές έχω γράψει είναι για μαύρισμα, ώστε να γλυτώσουν άλλοι.

Πληρώνω 60...συμφωνώ για γυμνό και 69.

Το κοριτσάκι μπαίνει πρόσχαρο, κουκλίστικο κτλ.

Αρχίζω να τη γλύφω...γουστάρει, φτάνει και σε ένα τελείωμα (fake ή όχι δεν με νοιάζει να το ψάξω)
Λέει ουάου, πρώτη φορά. Έπαιζα να την έγλυφα ώρα...λέω τώρα θα μας γλύψει κι αυτή λίγο κι αμέσως θα χύσουμε. Κι εκεί, μπαίνει να ξεπλυθεί και μου λέει time.
Της λεω στα λίγα αγγλικά που ξέρει ότι λέει μαλακίες και δεν είναι εντάξει.

Βγαίνω, το λέω στην τσατσά, φωνάζει το αφεντικό, αυτός φιλικός μου λέει δε θέλω να σε χάσω από πελάτη, αλλά κι εσύ τόση ώρα. Του απαντάω, πως συμφωνήσαμε για κάτι, αν έβλεπε ότι περνάει ο χρόνος, θα έπρεπε να γυρίσει και να αρχίσει να γλύφει και σεξ.
Μου απαντά και πάλι δώσε ένα 40ρι και μπες, έστω ένα 30ρι.
Του λέω τι λες ρε φίλε, απλά θα με χάσεις σαν πελάτη και προφανώς αυτό θα το μάθουν και άλλοι.

Πως το λέει στο φόρουμ ο jimiadis....σας γαμάει η πάολα.

ΚΑΤΑΜΑΥΡΟ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.
Γιαυτο φιλε μου προτιμω τις κοπελες που το πακετο των 60 της καθεμιας ντεμεκ ομορφης το δινουν με τα μισα.
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86
Εχθες ουρά για την Σοφια, την ξανθια Ρουμανα

Δεν πηρα, αλλα ο νικ περιμενε να βγει απο το δωματιο για να γαμησει ενω αλλοι τρεις συναγωνιστες περιμεναν για μετα

Κατα τις μια το μεσημερι το σκηνικο

μου θυμησε παλιες εποχες
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Κι εγώ με αυτήν την Νικόλ , μια φορά είχα περάσει μόνο εποχές Βαρδάρη , ήταν στο Σαπφούς 7 αν θυμάμαι καλά , αλλά τότε βλεποταν , μπορεί να ήταν και μισή από ότι είναι τώρα αν και έχω να την δω περίπου 2 χρόνια , αλλά υποθέτω ότι δεν αδυνάτισε για να λέτε ότι δεν βλέπεται.
Μα δεν είναι χοντρή η Νικόλ, ίσα ίσα για την ηλικία της καλά στέκεται
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Ρε σεις θα με τρελανετε...37 μπουρδελα λειτουργουν αυτή τη στιγμή και πάτε όλοι σ'αυτη την τρύπα που χωράει 3 άτομα όλο κι όλο στο σαλόνι και θέλουν και 40ε  :idiot:
Και τελικά σας γαμαει κι από πάνω η Πάολα
Αυτό που περιγράφει ο gagarin είναι ο ορισμός της κοροϊδίας από πλευράς και κοπέλας και επιχείρησης
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom