Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (3 μέλη και 22 επισκέπτες)

xr1sros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
194
Κριτικές
16
Like
345
Πόντοι
291
τσαρκα πρωινομεσημεριανη.
στο διπλα από το γκοντιβα με το παρκινγκ μια ξανθια γιαννα με πλαστικα βυζια και τατου πολύ σεξυ την ειχα παρει παλιοτερα, ωραιο κορμι και προσωπο εκφυλα σαν πορνοσταρ.
το ιδιο το γκοντιβα κλειστο.
στο φρι χαουζ μονο το ένα ανοικτο και αυτό με την ηλικιωμενη που μοιαζει σαν τον χαρρυ κλιν όταν φορουσε περουκα και εκανε την εκφυλη λαϊκη γκομενα. καποτε πουλ παλια την ειχα παρει και αυτή παρολα αυτά ηρωικα. ειχε καλες κριτικες αλλα εμφανιση δεν λεει.
στην φριξου πηρε μεταγραφη στο κατω δεξια ανεβαινοντας η αγγελικη που δηλωνει ελληνιδα κοντη καλο προσωπο και σωμα δεν την εχω δοκιμασει ακομη. αλλα με εφτιαξε.
στην ιδια γραμμη η μονικα ηλικιωμενη δεν με εφτιαξε ποτε για να περασω παρα τις καλες κριτικες που ειχε κατά καιρους.
και στο τερμα πανω η μιλφ λεπτη ξανθια ψηλη την εχω τιμησει μια φορα, μυριζε τσιγαριλα αλλα γενικα ειχε καλη συμμετοχη.
απέναντι μια σισυ ατσουμπαλο σωμα γεματη με την δευτερη πιο αντιπαθητικη τσατσα την ινδιανα την χοντρη που λεει ολους βολταδορους και πεταει εξυπνάδες η αγενης.
διπλα η βικτωρια και
η τζουλια , η οποια εχει αδυνατησει.
στο διπλα από τον παλιο καλιγουλα στο ισογειο λωρα ξανθια την εχω παρει βραδυ και είναι φιλικη , είναι νεα και εχει και αυτή κανα 2 τατου αλλα γενικα γλυκεια εμφανιση, ερωτευσιμη.
στην μινωταυρου στην θεση της αγγελικης η σουζανα αλβανιδα από οσο θυμαμαι γεματη περιφερεια φιλικη ηταν μεσα που την ειχα δοκιμασει καποτε.
στο στεκι της και η Αθηνά στην μινωταυρου.
βιλα πριβε και το κοντινο κλειστα.
βιλες ερωτικα και στουντιο παρανταης δεν μπηκα να δω.
η ειρηνη  ρουμανα μιλφ στο ποστο της και αυτη και διπλα μια επισης ημιαιμη τσιγγανα μαλλον απο ρουμανια με ασχημο σχετικα προσωπο.


η πιο αντιπαθητικη τσατσα αγενης εβερ ηταν με την γιαννα και δυστυχως το καιει ετσι το κοριτσι, αυτη με τα γυαλια και το σχετικα κοντο μαλλι τσατσα ειναι μονιμως στα νευρα να σου την πει, δεν καταπαβαινω γιατι την κανει αυτην την δουλεια αφου δεν της αρεσει και γιατι την πληρωνουν τα αφεντικα της. θυμαμαι η ιδια στο βαρδαρι στο πρασινο κατω που ακομη ανοιγει μερικες φορες να μου λεει "ακομη και στην ακροπολη πληρωνεις για να μπεις να δεις" δηλαδη τι θελει να πληρωνουμε να δουμε ποια ειναι???!!!! ας βαλει μια φωτο της κοπελας εξω να μην την ενοχλουμε αφου το βλεπει ως ενοχληση να μπαινουν υποψηφιοι πελατες.


αντιθετα συμπαθης τσατσα και ευγενικη και καλα κρατιεται εμφανισιακα αυτη που ηταν με την ρωξανα την σκιννυ που περασα τελικα και ανεβαζω κριτικη, μια ξανθια με γυαλια. ή μια αλλη χαμογελαστη επιησης ξανθια που δουλευε σημερα με την μιλφ ειρηνη.

καλημέρα φίλε μου. Θυμάσαι μήπως σε πιο απο ολα στην Φρίξου είναι η Αγγελική που έγραψες???
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
καλημέρα φίλε μου. Θυμάσαι μήπως σε πιο απο ολα στην Φρίξου είναι η Αγγελική που έγραψες???
ηταν στο κατω κατω από την πλευρα του παλιου καλιγουλα. αλλα αμα πας μεχρι εκει 6 μαγαζια είναι στην φριξου συν 1 η βιλλα. αν εχει παει σε άλλο ή στο παλιο που ηταν τοσους μηνες δεν θα γυρισεις να την βρεις αφου την γουστάρεις???
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
αυτη εδω ειναι η γνωστη Παολα τελευταια δουλευε las vegas! Σχεδον τα ειχε γυρισει ολα τα μαγαζια το μωρο που το θυμομαστε οταν ηταν ξανθο κ πολυ λεπτο! Τωρα εχει αλλαξει εντελως το μωρο με τα παραπανισια κιλακια που εχει παρει κ την αλλαγη στο βαψιμο του μαλλιου! Την αναγνωρισα απο την φωνη κ τα χαρακτηριστικα ταττου που εχει στα κωλομερια του το μωρο! :kissass: :grin:
έλα ρε!!! αλήθεια;; πως άλλαξε έτσι ;;; έκανε μπάκα τρελή όμως...
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
αυτη εδω ειναι η γνωστη Παολα τελευταια δουλευε las vegas! Σχεδον τα ειχε γυρισει ολα τα μαγαζια το μωρο που το θυμομαστε οταν ηταν ξανθο κ πολυ λεπτο! Τωρα εχει αλλαξει εντελως το μωρο με τα παραπανισια κιλακια που εχει παρει κ την αλλαγη στο βαψιμο του μαλλιου! Την αναγνωρισα απο την φωνη κ τα χαρακτηριστικα ταττου που εχει στα κωλομερια του το μωρο! :kissass: :grin:

Ωραιο μουνακι γενικος, ξεχωρισε. :wanker:




Τωρα βλεπω στην Τζουλια στις βιλες,  :wanker: λεω να παω να την προλαβω γιατι απο βδομαδα...
URL]]
 

xr1sros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
194
Κριτικές
16
Like
345
Πόντοι
291
ηταν στο κατω κατω από την πλευρα του παλιου καλιγουλα. αλλα αμα πας μεχρι εκει 6 μαγαζια είναι στην φριξου συν 1 η βιλλα. αν εχει παει σε άλλο ή στο παλιο που ηταν τοσους μηνες δεν θα γυρισεις να την βρεις αφου την γουστάρεις???

σε ευχαριστω πολυ...θα την βρω που θα μου παει...!!!
 

jimakos.m3

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2017
Μηνύματα
78
Like
34
Πόντοι
0
Tην ευα μιλφ από Βουλγαρία που μπορούμε να την βρούμε ξέρει κανείς? Ξανθιά. Την είχα πάρει. Κ από κολο ωραία γυναίκα κ ωραίο κωλαρακι
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
36
Την Εύα και γω θα ήθελα να την ξαναπάρω αλλά έχει σταματήσει πλέον. Τουλάχιστον έτσι υποθέτω
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
που θυμηθήκατε την Έυα ρε θεούληδες?

Μήπως θέλετε και Σάρα ή Σιμόνα?
 

Geokoro

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
691
Κριτικές
29
Like
1.814
Πόντοι
1.196
Ωραιο μουνακι γενικος, ξεχωρισε. :wanker:




Τωρα βλεπω στην Τζουλια στις βιλες,  :wanker: λεω να παω να την προλαβω γιατι απο βδομαδα...
https://[URL unfurl="true"]www.ledokosmos.gr/image/cache/data/thubs/katigorion/dematika_1-350x350_0.jpg[/img[/URL]]

[/quote]
Γράψε και καμιά κριτική ή σχόλιο, δεν έχω ακούσει κανένα ακόμα για την Τζούλια, να δω αν είναι όντως καλή ή μονο σε μένα άρεσε...
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2018
Μηνύματα
42
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα στους συναγωνιστές,ως νεος στο σαιτ και γενικα απειρος...εχετε να προτεινετε καμια κοπελα που να κανει αυταρχικο προγραμμα..; ειτε εδω ειτε στα σχολια...
 

georgeflorinios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2009
Μηνύματα
109
Κριτικές
6
Like
165
Πόντοι
281
Προχθεσινή τσάρκα στη βραδινή βάρδια για έλεγχο νέων milfo-αφίξεων. Ξεκίνησα με χαρά και ανυπομονυσία να γνωρίσω τη Σουζάνα στο Paradise καθοτι κόντεψα να χύσω στα βρακιά μου από την περιγραφή στο site που γράφει οτι είναι ξανθιά τριαντάρα Ρωσσίδα 183cm και 60kg. Τελικά πρόκειται όντως για Ρωσσίδα όμως είναι μετα βίας γύρω στο 175, σε ηλικία περίπου 45 χρονών με πατσοκοιλιά και πολύ θείτσα για τα γούστα μου....

Απογοητευμένος είπα πριν πάω για ύπνο, να κάνω μπουρδελότσαρκα μπας-και, και να φάω παντσέτα στη μαμα τερέζα. Έτσι όμως ανακάλυψα στο free house τη Βερόνικα από τη Ρουμανία! Ψηλή milf γύρω στο 177, όμορφο σώμα,  βαμμένο ξανθο μαλλί , σκυλοκαυλωτική φάτσα με ροζ κραγιόν, και για να μην τα πολυλογώ, η πουτανάρα των ονείρων μου. Μπηκα μέσα με χαλαρό πρόγραμμα στα 40 γιουρο και ήταν από τα καλύτερα γαμήσια της πορνοκαριέρας μου, με footjob, μουλτιφίγκερινγκ, και πάνω από όλα με πολύ καλή συμμετοχή και καυλωτικές εκφράσεις. Τη συστήνω ανεπιφύλακτα στους μιφάκιδες με γούστο. 
 

GiannisKolobaras

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2015
Μηνύματα
269
Κριτικές
2
Like
102
Πόντοι
1
Καλησπερες...φρέσκος χαμουτζης εδώ...στην πόλη σας και ομολογουμένως απογοητευμένος από την ποιότητα, ποσότητα και τιμή... υπάρχει κάτι που δεν ξέρω η θα με φάει η Μ****α εδώ??
Υγ: από τρανσέξουαλ καλά είστε σχετικά...
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
36
Ρε παιδιά αυτή τη καινουρια τη Βερόνικα τη milf στο free house ποιες ώρες συγκεκριμένα τη βρίσκω? :think: Γιατί πήρα 8 το βράδυ αυτές τις μέρες και λέει σχόλασε για βοηθήστε λίγο, γιατί όλοι γράφετε βραδινή βάρδια αλλά δε βλέπω να είναι βραδινή
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
897
Κριτικές
35
Like
1.013
Πόντοι
4.525
Ρε παιδιά αυτή τη καινουρια τη Βερόνικα τη milf στο free house ποιες ώρες συγκεκριμένα τη βρίσκω? :think: Γιατί πήρα 8 το βράδυ αυτές τις μέρες και λέει σχόλασε για βοηθήστε λίγο, γιατί όλοι γράφετε βραδινή βάρδια αλλά δε βλέπω να είναι βραδινή
εγω 2 φορες που πηγα γιατι εψαχνα ανια τη βρηκα βραδινη
 

Galinickos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
28
Κριτικές
8
Like
295
Πόντοι
280
Καλησπέρα παίδες!μια ερώτηση ξέρει κανείς που βρίσκεται η γαλήνη η Βουλγάρα με της βυζάρες της από βίλα πριβέ??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom