Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (6 μέλη και 22 επισκέπτες)

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
το μωρο το λενε Νατάσσα! :grin: Η αληθεια ειναι το σκεφτηκα λιγακι, αλλα ηθελα να παω στην Ελεναρα στο las vegas! Με ρουφηξε απο παντου το μωρο.... :wanker: :grin:

Άμα σε πω ρε μπουχο οτι ειναι το στυλακι που μου αρέσει ακριβώς για πιτσιρικα θα με πιστέψεις!! ??

Ειναι για πολύ ξεπατωμα το κοριτσακι. Εχει τα παντα επανω της και ειναι σωστα μοιρασμενα.
Αν εδινε κωλο και δεν ηταν κομοδινο θα μου τα τρωγε τα λεφτα!
Αλλά τι να κανουμε που μαθανε στην ξεπετα!!
Και δεν μιλω για τις κοπέλες.  Αυτες οπως τα μαθουνε θα κάνουνε!!
Παντα το ειχα απορία αυτο ρε φιλε?? Πριν 6 χρονια ισως και παραπανω αν θυμαμαι καλα, Σε καθε καινούργιο κοριτσακι που βλεπαμε για πρωτη φορά καποια μπορει να μας έβγαινε αστερι!
Τωρα λες και τις κουρδιζουν να κανουν μονο αυτα που θελουν.
ΞΑΠΛΑ-ΠΙΠΑ-ΑΝΟΙΓΩ ΠΟΔΙΑ ΝΑ ΓΚΑΜΙΣΕΙ-ΤΕΛΟΣ!!

Και παντα μιλάω για μικρές μιας και οι μεγάλες μιλφαρες εχουν μαθει πλεον την δουλειά!!

Κριμα με το μικρο......
Εμενα μου αρεσε πολυ εμφανισιακά!!


 

andrew7676

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2017
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα σε ολους.
Αυτη η Αφροδιτη για την οποια ειπε καποιος στο φορουμ ποια ειναι και σε που δουλευει και τι ωρες?Πως ειναι εμφανισιακα?Εχω παει μονο στις βιλες δυο φορες και δεν ξερω αλλα μερη οπως εσεις.Μπορει καποιος να μου πει αν δουλευει σημερα και ποιες ωρες?Μια περιγραφη πως ειναι η κοπελα?Γενικως,μπορειτε να μου συστησετε τιποτα καλο στανταρ να παω σημερα που κατεβαινω θεσσαλονικη?Ευχαριστω.
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
36
Η Αφροδίτη που ήταν Κωλέττη το μαλλί το έχει ακόμη καρέ? Η το άλλαξε?
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
920
Κριτικές
33
Like
1.638
Πόντοι
716
Την Αφροδιτη belive it or not δεν την εχω δει ποτε. Ειδα τωρα την κριτικη του φιλου που την παρομοιασε με μια πορνοσταρ ΥΠΕΡΜΟΥΝΑΡΟ, 50% αυτου να ειναι πρεπει να παω. Ειναι παντα πρωινη;
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Την Αφροδιτη belive it or not δεν την εχω δει ποτε. Ειδα τωρα την κριτικη του φιλου που την παρομοιασε με μια πορνοσταρ ΥΠΕΡΜΟΥΝΑΡΟ, 50% αυτου να ειναι πρεπει να παω. Ειναι παντα πρωινη;

Πάντα πρωϊνή,Δευτέρα με Τετάρτη
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.446
Κριτικές
99
Like
12.298
Πόντοι
25.165
Την Αφροδιτη belive it or not δεν την εχω δει ποτε. Ειδα τωρα την κριτικη του φιλου που την παρομοιασε με μια πορνοσταρ ΥΠΕΡΜΟΥΝΑΡΟ, 50% αυτου να ειναι πρεπει να παω. Ειναι παντα πρωινη;

καμμια σχεση η Αφρο με την πορνοσταρ που ειπε ο φιλος. Πανε και θα δεις
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
καμμια σχεση η Αφρο με την πορνοσταρ που ειπε ο φιλος. Πανε και θα δεις

Ανέφερα τη συγκεκριμένη λόγω το ότι είναι πιο γνωστή.Φυσικά η Άφρο αναλογικά δεν είναι τόσο τούμπανο..Μια πιο ακριβές σύγκριση είναι η Μαριλού της sirina θα λέγα
 

andrew7676

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2017
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Θα την δοκιμασω την Αφροδιτη μεσα στη βδομαδα.Ξερει κανεις να μου προτεινει και καμια αλλη?Καμια ελληνιδα καλη υπαρχει η μπα?
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Καλησπερα συναδελφοι! Μετα απο αρκετο καιρο γυρισα στο αθλημα και ηθελα κατι καλο στην επιστροφη μου στα σπιτακια.Ετσι πηγα να δω στην πρωινη βαρδια που ειναι καλυτερα τα πραγματα κανα δυο στανταρακια μου..πρωτα περασα απο λας βεγκα που ηταν η ιωαννα, επεστρεψε προσφατα απο αθηνα,αλλα με ψιλο χαλασε με τα κιλακια που εχει βαλει..επομενη που ειδα στο μπελα ντονα η λαρα η πιο ενυπωσιακη εμφανισιακα..ομως μεσα δεν ηταν τοσο καλη την τελευταια φορα που την πηρα..και ετσι εφυγα και τελικα περασα στην σοφια ρεντ λαιτ που και αυτη απο τι με ειπε ελειπε για καμια βδομαδα..η κοπελα αυτη αν και εφμανισιακα υστερει λιγο σε σχεση με αλλες κοπελες στο δωματιο ειναι πολυ καλη.Αυτα τα λιγα απο την επιστροφη μου,δεσμευομαι οτι την επομενη που θα παω στα σπιτακια θα γραψω αναφορα και φυσικα κριτικη για την κοπελα που θα περασω.Καλο σας βραδυ!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
στο bad girls διπλα στον μυλο, μεσημερι χθες η τινα η παλια ουκρανη από βαρδαρη με την πολύ καμπυλη στην λεκανη και απουσια στήθους, χαμογελαστη, παλια ηταν κοκκινομαλλα με σπαστα μαλια τωρα εγινε με ισια πλατινε μαλλια, λας βεγκας μεσημεριανη η λιλη πιο εμφανισιμη. στον μινωταυροπ απέναντι μια πολωνεζα υποσχομενη με τσατσα την αθηνα, και παραδίπλα κλασικα η αγγελικη. στην επομενη γωνια μετα το γκοντιβα εχει τελικα της πιο εμφανισημες ειτε μεσημερι ειτε βραδυ κατι ξανθούλες νεαρες ουκρανες, την μια την πηρα με τατου σε μπουτι και αλλου γλυκια παρουσια δεν θυμαμαι ονομα μσιοξυρισμενο κεφαλι πλατινε. στην γοντιβα εχει επισης μια ταουαζιασμενη ωριμη ημιγυφτισα νταρντανα αγρια τα μεςσημερια, αν ξεριε κανεις επιδοσεις της ας πει. σορρυ που δεν θυμαμαι πολλα ονόματα. στην φριξου στο πρωτο αριστερα η ιουλια γυφτισα μεσημερια και μια πολύ λεπτη ξανθια βραδυ.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
την έχεις δει τώρα πρόσφατα δηλαδή τη Λιλιάνα ?
τηνειδα βραδυ μες την εβδομαδα, πολύ γυμνασμενη μου φανηκε όχι αδυνατη. δηλαδή μυωδη μπούτια και γαμπες για γυναικα και οντως μιλφ ηλικιακα δηλαδή 40 πλας πρεπει να είναι, κατι σε τζαστιν μου θυμησε σαν κατηγορια, δεν την εχω τιμησει όμως αυτην ακομη
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
Θα την δοκιμασω την Αφροδιτη μεσα στη βδομαδα.Ξερει κανεις να μου προτεινει και καμια αλλη?Καμια ελληνιδα καλη υπαρχει η μπα?
Ελληνίδες δεν υπαρχουν και πολλές , νομίζω μονο η Ιωάννα και η αγγελική , απο φωτογραφιες που είχα δει παλιότερα μου άρεσε η Μπεατρίς (εδειχνε και προσωπο στις παλιες) αλλά δεν ξέρω τι κάνει μέσα την έχει πάρει κανείς τελευταια ;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Ελληνίδες δεν υπαρχουν και πολλές , νομίζω μονο η Ιωάννα και η αγγελική , απο φωτογραφιες που είχα δει παλιότερα μου άρεσε η Μπεατρίς (εδειχνε και προσωπο στις παλιες) αλλά δεν ξέρω τι κάνει μέσα την έχει πάρει κανείς τελευταια ;
εγω την εχω παρει στην αρχη της, φιλικη και χαμογελαστη ηταν, επιδερμιδα μαλακη νεανικη όχι σφικτη από γυμναστήρια αλλα καταλαβαίνεις ότι είναι από γυναικα 25 το πολύ. σκουρη. με γυαλακια για τους φετιχιστες ή την μπερδευω με άλλη που φορουσε γυαλακια επισης μελαχροινη γιατι είναι και μια τετοια μετα το λας βεγκας. δεν εχω κανενα παραπονο, βεβαια δεν είμαι και από τους απαιτητικούς που παν να βαλουν δακτυλάκια ή να φιλισουν προσωπο, κωλος καλος σε μέγεθος και σχημα. στα τέσσερα την πηρα καλο θεαμα.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
εγω την εχω παρει στην αρχη της, φιλικη και χαμογελαστη ηταν, επιδερμιδα μαλακη νεανικη όχι σφικτη από γυμναστήρια αλλα καταλαβαίνεις ότι είναι από γυναικα 25 το πολύ. σκουρη. με γυαλακια για τους φετιχιστες ή την μπερδευω με άλλη που φορουσε γυαλακια επισης μελαχροινη γιατι είναι και μια τετοια μετα το λας βεγκας. δεν εχω κανενα παραπονο, βεβαια δεν είμαι και από τους απαιτητικούς που παν να βαλουν δακτυλάκια ή να φιλισουν προσωπο, κωλος καλος σε μέγεθος και σχημα. στα τέσσερα την πηρα καλο θεαμα.
Μάλλον καλά θυμάσαι για τα γυαλιά , γιατί έτσι θυμάμαι κι εγώ απο τις φώτο που είχα δει , ευχαριστώ για τις πληροφορίες.
 

andrew7676

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2017
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Ελληνίδες δεν υπαρχουν και πολλές , νομίζω μονο η Ιωάννα και η αγγελική , απο φωτογραφιες που είχα δει παλιότερα μου άρεσε η Μπεατρίς (εδειχνε και προσωπο στις παλιες) αλλά δεν ξέρω τι κάνει μέσα την έχει πάρει κανείς τελευταια ;



Η αγγελικη πως ειναι?Τι ηλικια εχει και που δουλευει αν ξερεις?
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
Η αγγελικη πως ειναι?Τι ηλικια εχει και που δουλευει αν ξερεις?
Εγώ δεν την έχω δει , αλλά την περιγράφουν στις κριτικές , αμα δεις έχει μια πρόσφατη στην αρχική σελιδα , Μινώταυρου και νικηφόρου ουρανού. Και πιο κάτω έχει κι αλλες δυο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom