Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (2 μέλη και 25 επισκέπτες)

andrew7676

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2017
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Γενικα στη θεσσαλονικη εχει περισσοτερο ρωσσιδες και ρουμανες ετσι?Οταν μερικοι εδω λενε για γυφτισσες τι εννουν?οτι ειναι οντως γυφτισσες?Και ειναι ωραιες γιατι δεν ξερω για να ειμαι ειλικρινης δεν εχω δει ποτε ωραια γυφτισσα στη ζωη μου μεχρι τωρα.
Στη θεσσαλονικη ποια ειναι η πιο νεα κοπελα και η πιο μεγαλη?(απο περιεργεια)Επισης στο βαρδαρη δε λεει τιποτα ετσι δεν ειναι?Απο οτι καταλαβα εχει παρακμασει.
Και τελος,υπαρχει καμια πιο πετιτ κοπελα,εμενα προσωπικα δεν μου αρεσουν οι πολυ τουμπανιασμενες,και μου αρεσουν πολυ αυτες που εχουν ομορφο και λεπτο προσωπο(λεπτα,απλα χαρακτηριστικα).Οι ρωσσιδες δεν ειναι ετσι,θα μου πειτε ειναι και γουστα αυτα.
 

andrew7676

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2017
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Πάντα πρωϊνή,Δευτέρα με Τετάρτη
Την Αφροδιτη belive it or not δεν την εχω δει ποτε. Ειδα τωρα την κριτικη του φιλου που την παρομοιασε με μια πορνοσταρ ΥΠΕΡΜΟΥΝΑΡΟ, 50% αυτου να ειναι πρεπει να παω. Ειναι παντα πρωινη;


Ποια πορνοσταρ,διαβασα τις κριτικες αλλα πρεπει να μου διεφυγε,δεν βρισκω το ονομα
 

Πουτσαρας4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2016
Μηνύματα
183
Κριτικές
6
Like
244
Πόντοι
281
Ρε μαστορα ολο ερωτησεις εισαι. Πανε κανε βολτα να δεις τι παιζει. Ημαρτον δηλαδη.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
Εγώ δεν την έχω δει , αλλά την περιγράφουν στις κριτικές , αμα δεις έχει μια πρόσφατη στην αρχική σελιδα , Μινώταυρου και νικηφόρου ουρανού. Και πιο κάτω έχει κι αλλες δυο.
Εδω ειναι οι κριτικες , σε περίπτωση που είσαι νεος στο σαιτ ισως δεν τις βρήκες.


Σαν γυφτισες που λες φαντάζομαι εννοούν όσες είναι λίγο πιο σκουρόχρωμες , το αν είναι όντως γύφτισσες που να το ξέρουν , απο κει και πέρα για εμφάνιση που λες γούστα είναι αυτά , κάνεις μια βόλτα βλέπεις και διαλέγεις.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
Α και στον Βαρδάρη έχουνε κλείσει όλα , λόγω του οτι ηταν κοντά σε κατοικημένη περιοχή , απλα έχουν μείνει μονο δυο απο οτι διαβάζω στο σάιτ τα οποία λειτουργούν παράνομα.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
μια τσαρινα ποια ειναι?αυτη που λετε ολοι?
Τσαρίνα εννοούν την νατάσσα που δουλεύει στο μινωταύρου 10 , εδω είναι οι κριτικές της , παλιά δούλευε στο ανδρέου γεωργίου 16. Σαν εμφάνιση όμως σίγουρα υπάρχουν και πιό όμορφες οπότε καλύτερα να την δεις απο κοντά ... η νατάσσα επίσης μου χουνε πει οτι άμα είσαι σταθερός πελάτης της περνάς ακόμα καλύτερα. (απο οτι την πρώτη φορά) Εγω την είχα πάρει μια φορά μόνο αλλά δεν είχα περάσει πολύ καλά τότε , και δεν ήξερα το τίπ που σου είπα πιό πάνω :P


 

wioul

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2008
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες, τι μερες και ωρες δουλευει  η Tσαρινα; με ψησατε :P
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
Τσαρινα Δευτερα-Πεμπτη-Παρασκευη-Κυριακη
Αφρουλα Δευτερα-Τριτη-Τεταρτη.

για Τσαρινα καλο ειναι να περνετε ενα τηλεφωνο πρωτα γιατι εγω περασα κυριακη απο εκει και ηταν κλειστα.
Μόνο πρωινή δουλεύει η τσαρίνα τις μέρες που λέει πιό πάνω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: wioul

redditor

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
120
Κριτικές
3
Like
124
Πόντοι
1
Τι κάνει η παρέα? Λέω την επόμενη φορά που θα περάσω από τα σπιτάκια να ζητήσω από τη κοπέλα μια συγκεκριμένη συμπεριφορά. Όχι ακριβώς roleplay, αλλά απλώς να είναι επιθετική ας το πω. Έχει ζητήσει κανείς κάτι τέτοιο? Τι λέτε θα το δεχθεί η θα πει άι παράτα μας? Έχει κάνει κανείς τίποτα τέτοιο ποτέ?

Έχετε καμία να μου προτείνετε που θα είναι πρόθυμη για αυτό? Η Χριστίνα η Ρουμάνα μου έκανε μια εντύπωση ότι θα μπορούσε να της αρέσει..
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.377
Κριτικές
169
Like
8.666
Πόντοι
10.326
Τι κάνει η παρέα? Λέω την επόμενη φορά που θα περάσω από τα σπιτάκια να ζητήσω από τη κοπέλα μια συγκεκριμένη συμπεριφορά. Όχι ακριβώς roleplay, αλλά απλώς να είναι επιθετική ας το πω. Έχει ζητήσει κανείς κάτι τέτοιο? Τι λέτε θα το δεχθεί η θα πει άι παράτα μας? Έχει κάνει κανείς τίποτα τέτοιο ποτέ?

Έχετε καμία να μου προτείνετε που θα είναι πρόθυμη για αυτό? Η Χριστίνα η Ρουμάνα μου έκανε μια εντύπωση ότι θα μπορούσε να της αρέσει..
αυτη σιγουρα κανει το ειδα live!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Θα σου προτεινα να κανεις τσαρκα με το μαυρο μελος για να δεις τετοιες συμπεριφορες απο κοπελες! :grin:
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
αυτη σιγουρα κανει το ειδα live!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Θα σου προτεινα να κανεις τσαρκα με το μαυρο μελος για να δεις τετοιες συμπεριφορες απο κοπελες! :grin:

Το αρκουδάκι ο μαυρούλης μας είναι μια κατηγορία μόνος του
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Καλησπερα στους καυλιαρηδες.!! :rockon:

Αυτη η μελαχρινη στο λαςβεγκας με το τατουαζ γραμμη στο μπουτι, που ειδα πριν καμια 10αρια μερες, καυταλαβε κανεις για ποια λεω.?? ή θα φαω το κεφαλι μου.?? :grin:

Ισως κατα μεγαλο ποσοστο θα τσαρκαρω μετα απο καιρο...ελπιζω να μην φριξω.!!
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Καλα ρεσεις κανεις.??? Μουντιαλ βλεπετε.??  :2funny:

Εγινε χτες μπορδελοτσαρκα με ενα φιλαρακι,ενιωσα ξανα μπουρδελιαρης.!!  :rockon: Γενικες γραμμες μετριες, ειχε 1-2 καλα, μετα το χαος...αυτα που θυμαμαι ειναι, στο ΛαςΒεγκας το 1ο ηταν η ιδια μαυρομαλα που ειχα δει και την προηγουμενη φορα με τα μεγαλα μασταρια φορα παρτιδα εξω, και στο 2ο ηταν παλι η ιδια κοπελιτσα που ρωταω παραπανω, ονοματι Μανταλινα.??? Το πηδηξα το κοριτσακι, φενεται προσπαθει, ευδιαθετει, αλλα ως εκει, μετρια πραγματα. Π.Εριμητη 2Α Εδω ηταν ενα ωραιο καυλακι μαυρα μαλια και  μαυρο σκελετο γυαλια.!!  :wanker: με ενα σημαδι πισω στο αριστερο κωλομερι, Αντελινα, καπως ετσι, την εχω βαλει στην φακαλιστ. Διπλα στο Π.Ερημιτη 2 Η Μιρα μεσα στο δωματιο. Μινωταυρου 16 Μια αδιαφορη και η τσατσα την οποια ειχα σκυλοβρησει ενα βραδυ λιγο ποιο κατω στην Ραισα, μονο πιπες να μην κανει για να μπουμε...!!  :2funny: Μινωταυρου το ξυλινο Μια αγριοφατσα ψιλοτουμπανο. Ν.Ουρανου απεναντι το καινουριο με το παρκιν, ηταν μια Μιλφαρα ξανθια Βερονικα, μιλφ με τα ολα της, γαμευσιμη και αυτη. Ν.Ουρανου το γωνιακο που δουλευε η Ελενα η Ρουμανα, ηταν το πιπινακι το μαυρομαλικο Σαντρα.??? :think: Μπηκαμε και στο απεναντι απο πανω στην Μινωταυρου που εχει σκαλοπατι για να μπεις, που μου θυμησε παρακμη βαρδαρη, ανοιχτα και τα αλλα 2 επι της Ν.Ουρανου, το 28 και το 30.?? Το παρακατω, αλλα δεν θυμαμαι. Οπως δεν θυμαμαι και στα Φριξου 14, 15, 13, 13Α, που μπηκαμε...Γεραματα.!!!  :headbang: Και να πω το καλο της βραδυας, σε καποιο ειδα και την Μιρελα, νωμιζω στο Ν.Ουρανου 30 πρεπει να ηταν, μεγαλωσε το μωρο και πραγματικα ομορφηνε, δεν θα μου ξεφυγει καποιο βραδυ σιγουρα....
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
τσαρκα πρωινομεσημεριανη.
στο διπλα από το γκοντιβα με το παρκινγκ μια ξανθια γιαννα με πλαστικα βυζια και τατου πολύ σεξυ την ειχα παρει παλιοτερα, ωραιο κορμι και προσωπο εκφυλα σαν πορνοσταρ.
το ιδιο το γκοντιβα κλειστο.
στο φρι χαουζ μονο το ένα ανοικτο και αυτό με την ηλικιωμενη που μοιαζει σαν τον χαρρυ κλιν όταν φορουσε περουκα και εκανε την εκφυλη λαϊκη γκομενα. καποτε πουλ παλια την ειχα παρει και αυτή παρολα αυτά ηρωικα. ειχε καλες κριτικες αλλα εμφανιση δεν λεει.
στην φριξου πηρε μεταγραφη στο κατω δεξια ανεβαινοντας η αγγελικη που δηλωνει ελληνιδα κοντη καλο προσωπο και σωμα δεν την εχω δοκιμασει ακομη. αλλα με εφτιαξε.
στην ιδια γραμμη η μονικα ηλικιωμενη δεν με εφτιαξε ποτε για να περασω παρα τις καλες κριτικες που ειχε κατά καιρους.
και στο τερμα πανω η μιλφ λεπτη ξανθια ψηλη την εχω τιμησει μια φορα, μυριζε τσιγαριλα αλλα γενικα ειχε καλη συμμετοχη.
απέναντι μια σισυ ατσουμπαλο σωμα γεματη με την δευτερη πιο αντιπαθητικη τσατσα την ινδιανα την χοντρη που λεει ολους βολταδορους και πεταει εξυπνάδες η αγενης.
διπλα η βικτωρια και
η τζουλια , η οποια εχει αδυνατησει.
στο διπλα από τον παλιο καλιγουλα στο ισογειο λωρα ξανθια την εχω παρει βραδυ και είναι φιλικη , είναι νεα και εχει και αυτή κανα 2 τατου αλλα γενικα γλυκεια εμφανιση, ερωτευσιμη.
στην μινωταυρου στην θεση της αγγελικης η σουζανα αλβανιδα από οσο θυμαμαι γεματη περιφερεια φιλικη ηταν μεσα που την ειχα δοκιμασει καποτε.
στο στεκι της και η Αθηνά στην μινωταυρου.
βιλα πριβε και το κοντινο κλειστα.
βιλες ερωτικα και στουντιο παρανταης δεν μπηκα να δω.
η ειρηνη  ρουμανα μιλφ στο ποστο της και αυτη και διπλα μια επισης ημιαιμη τσιγγανα μαλλον απο ρουμανια με ασχημο σχετικα προσωπο.


η πιο αντιπαθητικη τσατσα αγενης εβερ ηταν με την γιαννα και δυστυχως το καιει ετσι το κοριτσι, αυτη με τα γυαλια και το σχετικα κοντο μαλλι τσατσα ειναι μονιμως στα νευρα να σου την πει, δεν καταπαβαινω γιατι την κανει αυτην την δουλεια αφου δεν της αρεσει και γιατι την πληρωνουν τα αφεντικα της. θυμαμαι η ιδια στο βαρδαρι στο πρασινο κατω που ακομη ανοιγει μερικες φορες να μου λεει "ακομη και στην ακροπολη πληρωνεις για να μπεις να δεις" δηλαδη τι θελει να πληρωνουμε να δουμε ποια ειναι???!!!! ας βαλει μια φωτο της κοπελας εξω να μην την ενοχλουμε αφου το βλεπει ως ενοχληση να μπαινουν υποψηφιοι πελατες.


αντιθετα συμπαθης τσατσα και ευγενικη και καλα κρατιεται εμφανισιακα αυτη που ηταν με την ρωξανα την σκιννυ που περασα τελικα και ανεβαζω κριτικη, μια ξανθια με γυαλια. ή μια αλλη χαμογελαστη επιησης ξανθια που δουλευε σημερα με την μιλφ ειρηνη.
 
  • Like
Αντιδράσεις: houdin

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Πολυ δυνατο γαμησι χθες τη νυχτα με μιλφ Λιλιανα Ουκρανη στο Μινωταυρου 3.Ειχα μηνες να τη δω,ελλειπε για καιρο με θυμοταν ομως και ριξαμε παλι ενα πολυ δυνατο γαμησι με φουλ γλωσσοφιλα,πουτσοτριψιματα,δαχτυλα,αρχιδογλειψιμο μεχρι κατω...τα παντα ολα.Ξερει να γαμιεται η γυναικα και το κανει με παθος.
Και ηταν και πολυ ξεκουραστο γαμησι γιατι μονο αυτη ηταν απο πανω αρχικα με πλατη σε μενα οπου χτυπιοταν πανω κατω σαν κομπρεσερ και στη συνεχεια προσωπο με προσωπο  πατωντας με τα ποδια της στο κρεβατι.35 λεπτα μες το δωματιο με το ρολοϊ...

Κακη βραδια ομως για μπουρδελοτσαρκα λογω πολλων πιτσιρικαδων απο αυτους τους σκατομαγκες που πανε 7 μαζι στο μπουρδελο για να δειξουν ποσο αντρες ειναι ειρωνευόμενοι μια εργαζομενη αλλοδαπη γυναικα
 
  • Like
Αντιδράσεις: houdin

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Θυμηθηκα οτι ειδαμε και μια Ελληνιδα, ωραια φατσουλα μαυρομαλα με ωραια φωνουλα, κανα 2 τατουαζ, στην Φριξου αυτο με το μεγαλο διαδρομο. Επισης βλεποντας την Μιρελα, ακουσα πολλα κλικ, και κατα μεγαλο ποσοστο θα γυρνουσα να την πληρωσω, αλλα μια ατακα της τσατσας καθως φευγαμε, μια ψιλης καστανοξανθης με μογγολα φατσα με απετρεψε να το σκεφτω για 2η φορα. Οι τσατσαδες χτες γενικα ειχαν καλη συμπεριφορα προς το μερος μας, περιμενα χειροτερα...
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
Κατάθεση πριν λίγο μετα απο μεγάλη αποχή , βασικά πήγα στοχευμενα και ήμουν ανάμεσα σε δύο επιλογές , μια την Εβελίνα που την έχω στανταρακι αλλά σκεφτόμουν για κάτι διαφορετικό μάλλον κάνα τζακουζι θα παιρνα , και η αλλη η Μπεατρίς που ρωτησα στο προηγούμενο ποστ , τελικά ενω πέρασα πρώτα απο Εβελίνα , αλλά δεν είχε έρθει ακόμα στις 9 παρα τέταρτο που πέρασα , κάτι θα τις έτυχε μάλλον , ε λέω ας πάω Μπεατρίς

πήρα πρόγραμμα με 69 στα 60 ευρώ , ενω περίμενα να το έχουν στα 50 (το γλυψιμο , Δεν ηθελα ντε και καλά 69) , βασικά τα προγράμματα ηταν 40 απλό, 50 χαλαρό , 60 το 69 και μετα ξέφευγε το ποσο στα προγράμματα με ντουζ 120 νομιζω είπε το μισαωρο με μια εκτόνωση και 150 μια ωρα με δυο εκτονωσεις.
Ξεκινησαμε με πίπα που κανει μονο με προφυλακτικό σχετικά καλη , μετά γλυψιμο εγώ που την έκανα και τελείωσε αλλά τραβήχτηκε , εν το μεταξύ την Ρώτησα μετά λέω αμα δεν τραβιοσουν θα εχυνες; και μου λέει όχι δεν βγάζω εξω τίποτα. Αυτά τα γράφω μπας και ενδιαφέρεται κανεις (βλέπε νήμα σκουιρτινγκ γκερλς κτλ.)
Στην συνέχεια έβαλε λίγη κρέμα και κάναμε ιεραποστολικό και πισοκολητο οπου ήρθε το τέλος. Σε σχέση με τις φωτογραφίες του σάιτ ηταν πιο αδυνατισμένη αλλά επειδή μου αρέσουν απο κανονικές ως σκινυ δεν χαλαστηκα. Αυτά βασικά είπα να συνδυασω ενημέρωση και κριτική μαζί :P
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.377
Κριτικές
169
Like
8.666
Πόντοι
10.326
Θυμηθηκα οτι ειδαμε και μια Ελληνιδα, ωραια φατσουλα μαυρομαλα με ωραια φωνουλα, κανα 2 τατουαζ, στην Φριξου αυτο με το μεγαλο διαδρομο. Επισης βλεποντας την Μιρελα, ακουσα πολλα κλικ, και κατα μεγαλο ποσοστο θα γυρνουσα να την πληρωσω, αλλα μια ατακα της τσατσας καθως φευγαμε, μια ψιλης καστανοξανθης με μογγολα φατσα με απετρεψε να το σκεφτω για 2η φορα. Οι τσατσαδες χτες γενικα ειχαν καλη συμπεριφορα προς το μερος μας, περιμενα χειροτερα...
αυτη εδω ειναι η γνωστη Παολα τελευταια δουλευε las vegas! Σχεδον τα ειχε γυρισει ολα τα μαγαζια το μωρο που το θυμομαστε οταν ηταν ξανθο κ πολυ λεπτο! Τωρα εχει αλλαξει εντελως το μωρο με τα παραπανισια κιλακια που εχει παρει κ την αλλαγη στο βαψιμο του μαλλιου! Την αναγνωρισα απο την φωνη κ τα χαρακτηριστικα ταττου που εχει στα κωλομερια του το μωρο! :kissass: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom