Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (5 μέλη και 37 επισκέπτες)

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.446
Κριτικές
98
Like
12.256
Πόντοι
25.165

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
Καλημέρα στην παρέα.......

Αρε συ μπουξο εγραψα για το μικρο ρε συ την Νατάσα.
Εγραψα οτι ειναι ξεπετα το μικρο!!!
Έπρεπε να την κάνεις κουμαντο εσυ. Να μην την αφήσεις να κανει τα δικα της!!!
Τες πα παμε για αλλα......

Να γραψω παιδια για την ΓΝΩΣΤΗ ΝΑΤΆΣΑ την ρωσιδα μας απο τα παλια.
Μιας και προχθές πηγα και την βρηκα μονη χωρίς 5 προγράμματα και άλλους 5 να περιμένουν στους καναπέδες!!
Χάλια!!!  Χαλια μαυρα!!! Καμια σχέση η Νατάσα η παλιά που θυμάμαι εγω!!
Ουτε να την ποιασεις το μουνι ουτε κωλογλυφαδα ουτε Γλωσσοφιλα, τα απέφυγε όλα ευγενικα!!
Βαρυνε πολυ και δεν εχει καμια σχεση με αυτην που ηξερα εγω!!
Δεν καταλαβενω πραγματικά τις τόσες καλές κριτικές που εχουν γραψει πολλοί εδω. Αν την ξεραν απο παλιά η οχι.
Ή αν πηγαν και σκασανε 80αρια ή 100αρια!!??
Εγω πάντως κρινω με τα 30 που εκανε τοτε και τα 30 που εκανε προχθές!!!
Γιατι μερικοι που τα σκανε χοντρά θα πρεπει να βαζουν και τον πήχη ψηλά!!!!
Καναμε θεα την καθε πουτανα που την ακριβοπληρωσαμε και γράψαμε την καλη μας κριτική εδω.
ΜΑΓΚΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΡΟΙΔΑ που παμε και σκαμε τοσα λεφτά στα μπουρδελα. Βαζω και τον εαυτο μου μέσα γιατι το εχω κανει και εγω!!!
Αν σκαμε τοσα στα μπουρδελα καλα κανουν και ζητάνε εδω στο βορρά 200αρια τα δηθεν εσκορτ και οι πουτανες στα ξενοδοχεία.
Εδω ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ οι λιγουριδες που για το μουνι κανουμε τα παντα!!!
Μιλω στον πληθυντικό γιατι και εγω μικρός οταν ήμουν ετσι εκανα.......για το μουνι τα πάντα.
Μερικοι φαίνεται οτι δεν μεγαλωσαν ποτε!!


Και εκανα χαζομάρα μιας και ημουν έτοιμος να μπω στην αδυνατη ξανθιά που ηταν στο ερημιτη 2.
 

Vitsos

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
390
Κριτικές
2
Like
112
Πόντοι
1

horhitto4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
391
Κριτικές
4
Like
953
Πόντοι
361
παιδια καλησπερα... πρωτη φορα γραφω μεχρι στιγμης εχω περασει με ρουμανα ελενα με τη φατσαρα και με μαριζα βουλγαρα στο πρωτο απο τα διδυμα νομιζω paradise το λενε...επειδη εχω αποθυμενο να παω με ελληνιδα στα σπιτακια θα ηθελα αποψη για την αγγελικη τη κοντουλα ξανθια ξερετε ωρες και στουντιο οπου βρισκεται??ευχαριστω προκαταβολικα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
τελευταια την αγγελικη την ειδα μεσημεριανη στα κακα κορίτσια στην φριξου αλλα συνηθως ηταν στην μινωταυρου στο κατω στην γωνια διπλα από το ξυλινο.


γιατι εχεις απωθημενο με ελληνιδα ρε φιλε, γεματο ελληνιδες η χωρα, εδώ πορνομετανστευουμε για να γλυτώσουμε από δαυτες
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
Τι σου ειναι η χημεια...και τι σου ειναι η εμπειρια.
Οντας στα μπουρδελα εδω και 11+ χρονια κι εχοντας παει με μπολικες νομιζω πως η καριερα μου στον συγκεκριμενο χωρο τελειωνει.
Δεν ξερω αν ηταν οντως (που ετσι νομιζω) καλυτερες οι παλιες κοπελες, αλλα τωρα η κατασταση ειναι τραγικη.
Περα απο το μετριες εμφανισιακα, για μενα οι πιο πολλες ειναι και μετριες μεσα.
Απο οτι κυκλοφορει με καλη κριτικη θα συμφωνησω μονο με μαρια μολδαβη.
Για τσαρινα νομιζω τα χω ξαναεπι και με καλυψε και ο bizoholik.
Πηγα αυτη την εβδομαδα στις δυο για τις οποιες ακουσα καλα λογια.
Ελενη στο vegas και Βερονικα στο free house.
Αρχικα εμφανισιακα καμια δε μου αρεσε, πρωτο μειον.
Απο την αλλη, πχ και η αφρουλα εχει μαπα χαλια, αλλα εχει κορμαρα και μεσα ειναι δυναμιτης.
Λεω ας δοκιμασω.
Οκ και οι δυο ηταν δυο απλα καλες περιπτωσεις....με τιποτα κατι εξαιρετικο.
Πραγματικα απογοητευση...δεν ξερω αν θα ξαναβρεθω στα σπιτακια μετα απο αυτα η θα επιλεγω πλεον μονο μασαζ,πιατσε,κωλομπαρα,call girls,city tours κτλ.
Ξενερωσα πολυ, αν οι τοπ που λεμε ειναι αυτες οι μετριες φατσες με μετριες υπηρεσιες.
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.726
Κριτικές
30
Like
4.996
Πόντοι
5.646
Τι σου ειναι η χημεια...και τι σου ειναι η εμπειρια.
Οντας στα μπουρδελα εδω και 11+ χρονια κι εχοντας παει με μπολικες νομιζω πως η καριερα μου στον συγκεκριμενο χωρο τελειωνει.
Δεν ξερω αν ηταν οντως (που ετσι νομιζω) καλυτερες οι παλιες κοπελες, αλλα τωρα η κατασταση ειναι τραγικη.
Περα απο το μετριες εμφανισιακα, για μενα οι πιο πολλες ειναι και μετριες μεσα.
Απο οτι κυκλοφορει με καλη κριτικη θα συμφωνησω μονο με μαρια μολδαβη.
Για τσαρινα νομιζω τα χω ξαναεπι και με καλυψε και ο bizoholik.
Πηγα αυτη την εβδομαδα στις δυο για τις οποιες ακουσα καλα λογια.
Ελενη στο vegas και Βερονικα στο free house.
Αρχικα εμφανισιακα καμια δε μου αρεσε, πρωτο μειον.
Απο την αλλη, πχ και η αφρουλα εχει μαπα χαλια, αλλα εχει κορμαρα και μεσα ειναι δυναμιτης.
Λεω ας δοκιμασω.
Οκ και οι δυο ηταν δυο απλα καλες περιπτωσεις....με τιποτα κατι εξαιρετικο.
Πραγματικα απογοητευση...δεν ξερω αν θα ξαναβρεθω στα σπιτακια μετα απο αυτα η θα επιλεγω πλεον μονο μασαζ,πιατσε,κωλομπαρα,call girls,city tours κτλ.
Ξενερωσα πολυ, αν οι τοπ που λεμε ειναι αυτες οι μετριες φατσες με μετριες υπηρεσιες.
Κατέβα Αθήνα για γούστα!
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
παιδια καλησπερα... πρωτη φορα γραφω μεχρι στιγμης εχω περασει με ρουμανα ελενα με τη φατσαρα και με μαριζα βουλγαρα στο πρωτο απο τα διδυμα νομιζω paradise το λενε...επειδη εχω αποθυμενο να παω με ελληνιδα στα σπιτακια θα ηθελα αποψη για την αγγελικη τη κοντουλα ξανθια ξερετε ωρες και στουντιο οπου βρισκεται??ευχαριστω προκαταβολικα

Θα μας πεις τιποτα(κριτική)γι αυτές τις 2 η Θα πάμε και θα φάμε τα μούτρα μας?
 

johnys77777

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2010
Μηνύματα
484
Κριτικές
18
Like
161
Πόντοι
2.017
η αγγελικη ειναι ολα τα λεφτα μεσα σε αυτον το μηνα την εχω παρει 3 φερες( 2 φορες με τα μαλλια κατω και 1 φορα με τα ραστα) με ανεση χρονου δεν βιαζεται ειναι κοντουλα και τα κανει ολα τελεια εχει σχεδον 3αρι βυζακι και πεταχτο κωλαρακι και μουνακι λιγο σφικτουτσικο για εμενα ειναι οτι καλυτερο εχω πηδηξει αυτον το καιρο τιμαει τα λεφτα της και αψογη συναινοηση μεταξυ μας!!!!!!καλα  :zfuck: :zfuck: :zfuck: :fuck2: :fuck2: :fuck2:
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
889
Κριτικές
3
Like
659
Πόντοι
366
Καλημέρα στην παρέα.......

Αρε συ μπουξο εγραψα για το μικρο ρε συ την Νατάσα.
Εγραψα οτι ειναι ξεπετα το μικρο!!!
Έπρεπε να την κάνεις κουμαντο εσυ. Να μην την αφήσεις να κανει τα δικα της!!!
Τες πα παμε για αλλα......

Να γραψω παιδια για την ΓΝΩΣΤΗ ΝΑΤΆΣΑ την ρωσιδα μας απο τα παλια.
Μιας και προχθές πηγα και την βρηκα μονη χωρίς 5 προγράμματα και άλλους 5 να περιμένουν στους καναπέδες!!
Χάλια!!!  Χαλια μαυρα!!! Καμια σχέση η Νατάσα η παλιά που θυμάμαι εγω!!
Ουτε να την ποιασεις το μουνι ουτε κωλογλυφαδα ουτε Γλωσσοφιλα, τα απέφυγε όλα ευγενικα!!
Βαρυνε πολυ και δεν εχει καμια σχεση με αυτην που ηξερα εγω!!
Δεν καταλαβενω πραγματικά τις τόσες καλές κριτικές που εχουν γραψει πολλοί εδω. Αν την ξεραν απο παλιά η οχι.
Ή αν πηγαν και σκασανε 80αρια ή 100αρια!!??
Εγω πάντως κρινω με τα 30 που εκανε τοτε και τα 30 που εκανε προχθές!!!
Γιατι μερικοι που τα σκανε χοντρά θα πρεπει να βαζουν και τον πήχη ψηλά!!!!
Καναμε θεα την καθε πουτανα που την ακριβοπληρωσαμε και γράψαμε την καλη μας κριτική εδω.
ΜΑΓΚΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΡΟΙΔΑ που παμε και σκαμε τοσα λεφτά στα μπουρδελα. Βαζω και τον εαυτο μου μέσα γιατι το εχω κανει και εγω!!!
Αν σκαμε τοσα στα μπουρδελα καλα κανουν και ζητάνε εδω στο βορρά 200αρια τα δηθεν εσκορτ και οι πουτανες στα ξενοδοχεία.
Εδω ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ οι λιγουριδες που για το μουνι κανουμε τα παντα!!!
Μιλω στον πληθυντικό γιατι και εγω μικρός οταν ήμουν ετσι εκανα.......για το μουνι τα πάντα.
Μερικοι φαίνεται οτι δεν μεγαλωσαν ποτε!!


Και εκανα χαζομάρα μιας και ημουν έτοιμος να μπω στην αδυνατη ξανθιά που ηταν στο ερημιτη 2.
εχει απολυτως δικιο ο bizoholik...ποια η διαφορά να σκασω 30 και να γαμισω τρύπα κ' να τελειώσω κ' ποια απο το να δώσω 80,100,150,200 κ' να γαμίσω τρύπα κ' να τελειώσω;;;;;!!!!
κ' πριν σας προλάβω μην μου πειτε η εμφάνιση!!! αυτη η εμφάνιση σε 10-20 χρονια θα μαραζώσει...τα λεφτα ομως που δώσατε θα πανε χαμένα κ' καλυτερα θα ηταν να τα επενδούσατε αλλου προς πρωσοπικό σας όφελος...διοτι με τις μειωσεις που θα κάνουνε ακομη μεχρι τελη της χρονιας (κ' ισως να συνεχίσει τα επομενα χρονια) θα έρθει στιγμη ενας ενας σας να αναζητάται αυτα τα χρηματα διοτι δεν εχει πλεον κ' δουλιες η Ελλαδίτσα μας... καλα βόλια!!
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
Φιλε πλουταρχε δεν είναι σωστό και δεν μου αρεσει να μπαινω στην τσεπη κανενος!!

Προσεξα καλα τι εγραψα στο προηγούμενο ποστ μου.

Ο καθένας ξοδεύει τα λεφτα του όπως γουσταρει και καλα κανει στο κατω κατω......
Το θεμα ειναι οτι οταν γραφουμε μια κριτική να γράφουμε τι λεφτα δώσαμε.
Ετσι ωστε κάποιοι να βγαζουν ποιο σωστα συμπεράσματα!!
Δεν μπορει να εσκασες ενα 100αρικο στην τσαρινα και μετα να μπενεις εδω να γράφεις τα άριστα χωρίς να το αναφέρεις!!
Κάποιοι με ενα κατοσταρικο γαμανε 2 φορές ή πανε σε μασατζιδικο ή πανε σε callgirl και εχουν ενα σωρο επιλογές!!
Άλλοι να φανε και κωλο κατι που η τσαρινα απο οσο ξερω δεν δίνει!!!
Οσο για τις δουλειές αν εχει η φτωχομανα σαλλονικη φιλε άστο!!
Τι νομίζεις οτι απο την πολη μας τρωνε ψωμι??
Ασ ειναι καλα η περιφέρεια, οι γυρω πόλεις που ο άλλος έρχεται γκαυλομενος απο το χωριο και βρισκει και τα σκαει!!


 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Γράψε και καμιά κριτική ή σχόλιο, δεν έχω ακούσει κανένα ακόμα για την Τζούλια, να δω αν είναι όντως καλή ή μονο σε μένα άρεσε...

Δεν πηγα τελικα, δεν την προλαβαινα, οποτε επελεξα για αλλη μια φορα την Λαρα, αν και ειπα δεν την ξαναπληρωνω, αλλα οταν οι επιλογες ειναι μηδεν, ξανατρως χλιαρο φαγητο, μετρια ξανα η Λαρα στο 50αρι, αλλα ας ωψετε το πιπινο-σωματακι της...σαν να πηρε και κανα κιλο μου φανηκε...60€ ζηταει για εξτραδακια. :headbang: η ρωγα καγκελο.!
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.373
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Δεν πηγα τελικα, δεν την προλαβαινα, οποτε επελεξα για αλλη μια φορα την Λαρα, αν και ειπα δεν την ξαναπληρωνω, αλλα οταν οι επιλογες ειναι μηδεν, ξανατρως χλιαρο φαγητο, μετρια ξανα η Λαρα στο 50αρι, αλλα ας ωψετε το πιπινο-σωματακι της...σαν να πηρε και κανα κιλο μου φανηκε...60€ ζηταει για εξτραδακια. :headbang: η ρωγα καγκελο.!
Μπορει μαν να μην εχεις χημεια μαζι της γιατι εμενα ειναι στανταρακι μου και περναω τελεια καθε φορα που παω μιλωντας παντα για το 40αρι
 

notorius

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2009
Μηνύματα
120
Κριτικές
18
Like
165
Πόντοι
11
Σχετικά με τη Λάρα οντας πελάτης της που της έχω αφήσει πολλά λεφτά δεν νομίζω ότι είναι τόσο θέμα χημείας, απλα η κοπέλα έχει και ένα ταβάνι στο θέμα των υπηρεσιων της και μετα επαναλαμβάνεται. Αλλα σαν πακέτο κορμί - υπηρεσίες για κάποιον που δεν ψάχνει κάτι πιο kinky-βρώμικο νομίζω ειναι μεσα στις τοπ 5 αυτή τι στιγμή
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.373
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Καλημέρα στην παρέα.......

Αρε συ μπουξο εγραψα για το μικρο ρε συ την Νατάσα.
Εγραψα οτι ειναι ξεπετα το μικρο!!!
Έπρεπε να την κάνεις κουμαντο εσυ. Να μην την αφήσεις να κανει τα δικα της!!!
Τες πα παμε για αλλα......

Να γραψω παιδια για την ΓΝΩΣΤΗ ΝΑΤΆΣΑ την ρωσιδα μας απο τα παλια.
Μιας και προχθές πηγα και την βρηκα μονη χωρίς 5 προγράμματα και άλλους 5 να περιμένουν στους καναπέδες!!
Χάλια!!!  Χαλια μαυρα!!! Καμια σχέση η Νατάσα η παλιά που θυμάμαι εγω!!
Ουτε να την ποιασεις το μουνι ουτε κωλογλυφαδα ουτε Γλωσσοφιλα, τα απέφυγε όλα ευγενικα!!
Βαρυνε πολυ και δεν εχει καμια σχεση με αυτην που ηξερα εγω!!
Δεν καταλαβενω πραγματικά τις τόσες καλές κριτικές που εχουν γραψει πολλοί εδω. Αν την ξεραν απο παλιά η οχι.
Ή αν πηγαν και σκασανε 80αρια ή 100αρια!!??
Εγω πάντως κρινω με τα 30 που εκανε τοτε και τα 30 που εκανε προχθές!!!
Γιατι μερικοι που τα σκανε χοντρά θα πρεπει να βαζουν και τον πήχη ψηλά!!!!
Καναμε θεα την καθε πουτανα που την ακριβοπληρωσαμε και γράψαμε την καλη μας κριτική εδω.
ΜΑΓΚΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΡΟΙΔΑ που παμε και σκαμε τοσα λεφτά στα μπουρδελα. Βαζω και τον εαυτο μου μέσα γιατι το εχω κανει και εγω!!!
Αν σκαμε τοσα στα μπουρδελα καλα κανουν και ζητάνε εδω στο βορρά 200αρια τα δηθεν εσκορτ και οι πουτανες στα ξενοδοχεία.
Εδω ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ οι λιγουριδες που για το μουνι κανουμε τα παντα!!!
Μιλω στον πληθυντικό γιατι και εγω μικρός οταν ήμουν ετσι εκανα.......για το μουνι τα πάντα.
Μερικοι φαίνεται οτι δεν μεγαλωσαν ποτε!!


Και εκανα χαζομάρα μιας και ημουν έτοιμος να μπω στην αδυνατη ξανθιά που ηταν στο ερημιτη 2.
Εγω εκοψα πολλη καιρο την τσαρινα γι αυτο το λογο γιατι ηταν ενα απλο τυπικο γαμησι με το μη και μη
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Πήγα για τσάρκα όμως στο δρόμο το μετάνιωσα...είδα και λιγο στα σαιτ μπας και εχει κανενα καλό....και πέτυχα μια βάλια(στο γιουρλειντις...)οπότε ανέβαλα την τσάρκα....και είμαι σε αναμονή...Χρωστάω 3-4 κριτικές απο Τσουβάλες Σίσυ και Βανέσα ,Μανταλένα και Καρολίνα.....απο τις οποίες μόνο η Μανταλένα λέει απο εμφάνιση...οι άλλες είναι η για άγριες καταστάσεις η για βρώμικα η για τον πούτσο σκέτο(μεταφορικα και οχι κυριολεκτικά....)
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
986
Κριτικές
14
Like
2.032
Πόντοι
496
Μπορει μαν να μην εχεις χημεια μαζι της γιατι εμενα ειναι στανταρακι μου και περναω τελεια καθε φορα που παω μιλωντας παντα για το 40αρι
κ εγώ με την Λάρα όσες φορές είχα πάει παλιότερα περασα πολύ καλά. Μια φορά  μου έκανε μια μαλάκια κ από τότε δεν ξαναπήγα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom