Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (6 μέλη και 34 επισκέπτες)

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
Πήγα για τσάρκα όμως στο δρόμο το μετάνιωσα...είδα και λιγο στα σαιτ μπας και εχει κανενα καλό....και πέτυχα μια βάλια(στο γιουρλειντις...)οπότε ανέβαλα την τσάρκα....και είμαι σε αναμονή...Χρωστάω 3-4 κριτικές απο Τσουβάλες Σίσυ και Βανέσα ,Μανταλένα και Καρολίνα.....απο τις οποίες μόνο η Μανταλένα λέει απο εμφάνιση...οι άλλες είναι η για άγριες καταστάσεις η για βρώμικα η για τον πούτσο σκέτο(μεταφορικα και οχι κυριολεκτικά....)
Αυτή η Βάλια που λες να είναι άραγε η παλιά που είχε δουλέψει πριν περίπου 2 χρόνια αλλά για λίγο , η καμια καινούρια ; Αυτή που λέω αν θυμάμαι καλά είχε δουλέψει στο Μινώταυρου 16 η 14. Επίσης ήτανε καλη σε υπηρεσίες πιο πολύ και λιγότερο σε εμφάνιση.

Βασικά άκυρο άλλη πρεπει να είναι λέει 28 Ρουμάνα στο σάιτ , ενω αυτή που λέω ήτανε ρωσίδα γύρω στα 30.
 

horhitto4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
391
Κριτικές
4
Like
953
Πόντοι
361
τελευταια την αγγελικη την ειδα μεσημεριανη στα κακα κορίτσια στην φριξου αλλα συνηθως ηταν στην μινωταυρου στο κατω στην γωνια διπλα από το ξυλινο.


γιατι εχεις απωθημενο με ελληνιδα ρε φιλε, γεματο ελληνιδες η χωρα, εδώ πορνομετανστευουμε για να γλυτώσουμε από δαυτες
αποθυμενο για αυτον ακριβως το λογο φιλε....δεν εχω παει ποτε με ελληνιδα οσο παραξενο και να σε φαινεται...ευχαριστω για την απαντηση οπως και να χει
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
36
Like
4.455
Πόντοι
2.846
Φιλε πλουταρχε δεν είναι σωστό και δεν μου αρεσει να μπαινω στην τσεπη κανενος!!

Προσεξα καλα τι εγραψα στο προηγούμενο ποστ μου.

Ο καθένας ξοδεύει τα λεφτα του όπως γουσταρει και καλα κανει στο κατω κατω......
Το θεμα ειναι οτι οταν γραφουμε μια κριτική να γράφουμε τι λεφτα δώσαμε.
Ετσι ωστε κάποιοι να βγαζουν ποιο σωστα συμπεράσματα!!
Δεν μπορει να εσκασες ενα 100αρικο στην τσαρινα και μετα να μπενεις εδω να γράφεις τα άριστα χωρίς να το αναφέρεις!!
Κάποιοι με ενα κατοσταρικο γαμανε 2 φορές ή πανε σε μασατζιδικο ή πανε σε callgirl και εχουν ενα σωρο επιλογές!!
Άλλοι να φανε και κωλο κατι που η τσαρινα απο οσο ξερω δεν δίνει!!!
Οσο για τις δουλειές αν εχει η φτωχομανα σαλλονικη φιλε άστο!!
Τι νομίζεις οτι απο την πολη μας τρωνε ψωμι??
Ασ ειναι καλα η περιφέρεια, οι γυρω πόλεις που ο άλλος έρχεται γκαυλομενος απο το χωριο και βρισκει και τα σκαει!!
φιλαρακι εδω εισαι λαθος η τσαρινα παντα εδινε κωλο απο το ερως 16 αρκει να εσκαγες το 100ευρω.αυτη ειναι η τιμη της και τωρα.μην γινεσε σαν κατι μαλθακους που δεν ξερουν που του παν τα τεσσερα κ εχουν αποψη. κ μωλις απογαλατιστηκαν απο το βυζι της μανας τους.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.209
Κριτικές
166
Like
27.101
Πόντοι
34.538
φιλαρακι εδω εισαι λαθος η τσαρινα παντα εδινε κωλο απο το ερως 16 αρκει να εσκαγες το 100ευρω.αυτη ειναι η τιμη της και τωρα.μην γινεσε σαν κατι μαλθακους που δεν ξερουν που του παν τα τεσσερα κ εχουν αποψη. κ μωλις απογαλατιστηκαν απο το βυζι της μανας τους.
Ρε συ...παλι πιωμενος εισαι;
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.446
Κριτικές
98
Like
12.256
Πόντοι
25.165
Καποια μιλησανε για το θεμα 30ε σε σχεση με 100ε. Περι ορεξεως κολοκυθοπιτα. Ναι οντως ειναι πολλα τα λεφτα απλα εγω προσωπικα εχω την αποψη you only live once. Εχω ξοδεψει τον τελευταιο καιρο αρκετα λεφτα σε τζακουζια με την τσαρινα και περναω καθε φορα φανταστικα. Αμα εδινα 30αρια δεν θα περνουσα ετσι ουτε στο ελαχιστο γιατι απλα η κοπελα εχει τρελες επιδοσεις σε μεγαλυτερα προγραμματα. Και φακιρη αμα δεν ξες μην μιλας. Μπορει να μην το διαφημιζουν σαν υπηρεσια στο μαγαζι αλλα αμα τις σκασεις φραγκα ολα παιζουν. Και οταν λεω ολα εννοω ολα. Ο νοων νοειτο.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.209
Κριτικές
166
Like
27.101
Πόντοι
34.538
Καποια μιλησανε για το θεμα 30ε σε σχεση με 100ε. Περι ορεξεως κολοκυθοπιτα. Ναι οντως ειναι πολλα τα λεφτα απλα εγω προσωπικα εχω την αποψη you only live once. Εχω ξοδεψει τον τελευταιο καιρο αρκετα λεφτα σε τζακουζια με την τσαρινα και περναω καθε φορα φανταστικα. Αμα εδινα 30αρια δεν θα περνουσα ετσι ουτε στο ελαχιστο γιατι απλα η κοπελα εχει τρελες επιδοσεις σε μεγαλυτερα προγραμματα. Και φακιρη αμα δεν ξες μην μιλας. Μπορει να μην το διαφημιζουν σαν υπηρεσια στο μαγαζι αλλα αμα τις σκασεις φραγκα ολα παιζουν. Και οταν λεω ολα εννοω ολα. Ο νοων νοειτο.
Για ποιο πραγμα λες?
Τι ειπα?
 
  • Like
Αντιδράσεις: suzuki
Εγγρ.
1 Σεπ 2016
Μηνύματα
96
Κριτικές
3
Like
122
Πόντοι
0
Βραδυνή βάρδια,  Gabriela χαλαρό πρόγραμμα στο 50άρικο , Τα δωμάτια στο Red Light ικανοποιητικά γεμάτα , Πέρασα υπέροχα , χωρίς ιδιαίτερες βιασύνες και πρόθυμα ευχάριστη σε πολλά , Δεν τα έκλαψα όσο και αν ακούγονται πολλά , Γύρισα σε 3-4 studio πριν παω εκεί , στην Gbriela θα ξαναπάω αλλα αυτή τη φορά με το απλό ώστε να δω αν υπάρχουν διαφορές στην συμπεριφορά καθώς το 50άρικο είναι πλέον βαρύ.Το σάιτ για τα τρίδυμα που δείχνει τις κοπέλες ποιο είναι ;  
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Βραδυνή βάρδια,  Gabriela χαλαρό πρόγραμμα στο 50άρικο , Τα δωμάτια στο Red Light ικανοποιητικά γεμάτα , Πέρασα υπέροχα , χωρίς ιδιαίτερες βιασύνες και πρόθυμα ευχάριστη σε πολλά , Δεν τα έκλαψα όσο και αν ακούγονται πολλά , Γύρισα σε 3-4 studio πριν παω εκεί , στην Gbriela θα ξαναπάω αλλα αυτή τη φορά με το απλό ώστε να δω αν υπάρχουν διαφορές στην συμπεριφορά καθώς το 50άρικο είναι πλέον βαρύ.Το σάιτ για τα τρίδυμα που δείχνει τις κοπέλες ποιο είναι ; 
casedamore όπως ο τίτλος τους , αλλά έχει να ανανεωθεί κάνα 2 χρόνια να ξέρεις 
 
Εγγρ.
1 Σεπ 2016
Μηνύματα
96
Κριτικές
3
Like
122
Πόντοι
0
casedamore όπως ο τίτλος τους , αλλά έχει να ανανεωθεί κάνα 2 χρόνια να ξέρεις 

δε μπορώ να καταλάβω το λόγο ! προσωπικά θέλω να ξερω τι θα συναντήσω ( πάνω κάτω ) μπαίνοντας σ ένα ντέλο . Ευχαριστώ για την ενημέρωση μαν
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.209
Κριτικές
166
Like
27.101
Πόντοι
34.538
Νομιζα την ελεγες στον αλλον οτι η νατασσα δεν δινει κωλο.
[/quote
Χα χα...οχι ρε συ...για το τροπο γραφης σχολιαζα..
Παντως συμφωνω με την αποψη σου οτι ολα εχουν τη τιμη τους..
Και ειμαι ο τελευταιος που θα εκφερω αποψη για τα κοριτσια στα σπιτακια..
Ελαχιστα ξερω..
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
Καλε μου φιλε μπαρμπαρα........
Λες να πρότεινα την τσαρινα να την παρω κωλο με 30???
Την εχω προτείνει ΠΟΛΛΑ παραπανω αλλα τιποτα δυστυχώς!!!

Κοιτα μπορει να φταίει και το γεγονός οτι εμενα ειναι πανω απο 25 πόντους........  :alivedick: :grin:

Μπορεί δεν ξερω....... :hmm:

Μπορει σε κάποιους άλλους με μικροτερα μεγέθη να δέχτηκε με 100......

Ποιος ξέρει ρε συ μπαρμπαρα :hmm:........

Φιλε ζησε και once και twice και οσο θες!! Οι αλλοι δεν φταίνε σε τιποτα 
Να τρώνε παραπληροφοριση!!!

Οπως είπα και να μην κουρασω δεν μπενω στην τσεπη κανενός!!!
 

notorius

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2009
Μηνύματα
120
Κριτικές
18
Like
165
Πόντοι
11
Η μίρα ειναι π.ερημιτη 2α ακόμα βράδυ;
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.446
Κριτικές
98
Like
12.256
Πόντοι
25.165
Καλε μου φιλε μπαρμπαρα........
Λες να πρότεινα την τσαρινα να την παρω κωλο με 30???
Την εχω προτείνει ΠΟΛΛΑ παραπανω αλλα τιποτα δυστυχώς!!!

Κοιτα μπορει να φταίει και το γεγονός οτι εμενα ειναι πανω απο 25 πόντους........  :alivedick: :grin:

Μπορεί δεν ξερω....... :hmm:

Μπορει σε κάποιους άλλους με μικροτερα μεγέθη να δέχτηκε με 100......

Ποιος ξέρει ρε συ μπαρμπαρα :hmm:........

Φιλε ζησε και once και twice και οσο θες!! Οι αλλοι δεν φταίνε σε τιποτα 
Να τρώνε παραπληροφοριση!!!

Οπως είπα και να μην κουρασω δεν μπενω στην τσεπη κανενός!!!

Την παραπληροφοριση εσυ που την ειδες? Δεν θελει κοπο θελει τροπο.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.373
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Σχετικά με τη Λάρα οντας πελάτης της που της έχω αφήσει πολλά λεφτά δεν νομίζω ότι είναι τόσο θέμα χημείας, απλα η κοπέλα έχει και ένα ταβάνι στο θέμα των υπηρεσιων της και μετα επαναλαμβάνεται. Αλλα σαν πακέτο κορμί - υπηρεσίες για κάποιον που δεν ψάχνει κάτι πιο kinky-βρώμικο νομίζω ειναι μεσα στις τοπ 5 αυτή τι στιγμή
Εγω ρε φιλε περναω τελεια πεταει φωτιες στο κρεβατι
 

redditor

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
120
Κριτικές
3
Like
124
Πόντοι
1
Πριν απο κατι μερες ειχα περασει απο το τερμα πανω Φριξου, απο αριστερα (απεναντι απο το σεξ εντ δε σιτυ δλδ) και ειχε μια Ουκρανεζα νομιζω στη πρωινη τη βαρδια. Καινουρια μου ειχε πει, με πολυ καλο σωμα και δεν εκανε και λαθος. Πολυ σφιχτο και μοντελε σωμα το κοριτσι, γυρω στα 20-22 με ισια μαυρα η καστανα μαλλια. Δεν περασα μεσα αλλα την εχω στη λιστα, αν κανεις καταλαβε για ποια λεω ας πει τιποτα. Δεν εδωσε σημειο στο σαλονι αν ειναι κομοδινο η οχι.

Πρωινη βαρδια επισης ηταν στο απρο το γωνιακο μεταξυ Ν.ουρανου και Μινωταυρου (το χωματοδρομο) μια Μπιανκα Μολδαβεζα. Δεν ξερω αν ειναι η ιδια η Μπιανκα που μιλουσαν πολλοι πριν λιγο καιρο, αλλα μικρη, πετιτ και skinny για οσους ενδιαφερονται. Εχει πολυ καλη επιδοση, μονο λιγη καθοδηγηση θελει, να της δείξεις τι θες και αξιζει τα λεφτα της νομιζω.
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.291
Like
1.340
Πόντοι
266
πωωωω σκαταααααα δεν εχει τιποτα
αηδια
μια ιωαννα εμεινεκαι αυτη παχυνε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom