Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (3 μέλη και 25 επισκέπτες)

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
302
Κριτικές
2
Like
360
Πόντοι
21
Της Σαύρας επικρατεί και τιμές φωτιά, ιδικά το σλόγκαν που ξεστομίζουν  ότι είναι η καλύτερη και άλλες χάλια το ψέμα μετά το ψέμα...

Είδα στην Φρίξου μια ταϊλανδέζα Σάββατο μεσημέρι λέει τίποτα ??
Θα πρεπει να ειναι η Μια απο τη Μογγολια, σε μενα ετσι ειχε πει καποτε. Παλαιοτερα εκανε πιατσα στο μεντιαμαρκτ.
 

johnnyfive23

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
6
Like
63
Πόντοι
1
Εγω ρε φιλε περναω τελεια πεταει φωτιες στο κρεβατι

Καλημερα στην παρεα!
Αυτή η Λαρα που αναφέρετε που την βρίσκει κανεις και ποσο πάει το απλο της προγραμμα;ευχαριστω
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Θα πρεπει να ειναι η Μια απο τη Μογγολια, σε μενα ετσι ειχε πει καποτε. Παλαιοτερα εκανε πιατσα στο μεντιαμαρκτ.
αν ειναι αυτη εκανε πολυ καλη πολυ δυνατη πιπα.
και δερμα σφικτο για την ηλικια της.
εχω καλες εμπειριες.
καζακσταν μου φιανεται ελεγε κανονικα είναι.
αλλα δεν πα να είναι και από την μποτσουανα, άλλο μας ενδιαφερει
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
Καλημερα στην παρεα!
Αυτή η Λαρα που αναφέρετε που την βρίσκει κανεις και ποσο πάει το απλο της προγραμμα;ευχαριστω
Καλημέρα , για την Λάρα δες στο φαιντγκερλς.τζιαρ δεν το βάζω αγγλικά που ειναι το κανονικο γιατί δεν το εμφανίζει , όσο για το απλό είναι στα 40 ευρώ απο οτι ξέρω.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
Eκανα μια βολτα σημερα πανω στην αλλαγη της βαρδιας που σημαινει οτι καποια ηταν κλειστα,σε αλλα περιμεναν την κοπελα της βραδυνης βαρδιας κλπ και τελικα επελεξα την πιο πατατα που μπορουσα μαλλον...Την Ουκρανη Λυδια νταρντανουλα με μεγαλα φυσικα βυζια στο Τριδυμο 2...

-Νικ.Ουρανου 28.η γνωστη Ελενα Ρουμανα με τις ματαρες
-Ερημιτη 2.η Αντελινα ενα πολυ καυλιαρικο και αισθησιακο μωρο,η τσατσα ομως γνωστη καριολα και απομειναρι του Βαρδαριου με ειπε 60ε για γυμνο με χυσιμο στο στομα και οταν εκανα να φυγω μου ειπε 50ε και παει λεγοντας...δηλαδη ακρη δε βγαζεις με τις τιμες γιατι προσπαθει να κλεψει το 10αρικο
-Μινωταυρου 16.η Αθηνα με επισης καθυστερημενη τσατσα απο τα χρονια του Βαρδαρη
-Μινωταυρου 14.Αννα μια πολυ συμπαθητικη κοπελα με καμπυλες,ελληνιδα μαλλον που συστηθηκε μονη της χωρις τσατσα
-Μινωταυρου 12.Γιουλια Ουκρανη συμπαθητικο πιπινι οχι ιδιαιτερης εμφανισης...η τσατσα ομως την οποια εμπιστευομαι εδινε εγγυηση επιστροφης χρηματων αν δε περασεις καλα  ;)
-Φριξου 14.η ομορφη ξανθια Βιολετα με τα αρνητικα σχολια ομως
-Τριδυμο 1.Ινα Ουκρανη
-Τριδυμο 2.Λυδια Ουκρανη

Κατεληξα λοιπον στη Λυδια γιατι μου αρεσε στο σαλονι,αυτες οι χοντρουλες με ομορφο προσωπο και γλυκα χαρακτηριστικα μου αρεσουν αλλα σημερα την πατησα...50ε για 69 με γυμνο τσιμπουκι
Με την εισοδο της στο δωματιο χανεται αυτη η εικονα και αρχιζουν τα μη...
Μη με φιλας στο λαιμο...μη ρουφας δυνατα τα βυζια μου...μη βαζεις δαχτυλα στο μουνι μου...ανεκφραστη,αγελαστη,ψυχρη...
Εκανε μια καλη πιπα ας πουμε,τη γαμησα απο κατω γκρινιαξε και για το χρονο αλλα εκανε την υπομονη της ωσπου την εχυσα τυπικα και αποχωρησα...επισης το μουνι της εκτος οτι μυριζε με το που μουσκεψε ανοιξε σαν πηγαδι και χαθηκε καθε αισθηση.

Μπορει να φανει και σε αλλους συμπαθητικη ειδικα στους βυζολαγνους αλλα δε θα την προτεινα με τιποτα
Μιας και πέρασες απο τρίδυμα , η Εβελίνα μήπως ξέρεις αν δουλεύει ; επειδή δεν την αναφερες  και σκέφτομαι να πάω μια απο αυτές τις μέρες λέω μην είναι τίποτα σε άδεια.
 

johnnyfive23

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
6
Like
63
Πόντοι
1
Καλημέρα , για την Λάρα δες στο φαιντγκερλς.τζιαρ δεν το βάζω αγγλικά που ειναι το κανονικο γιατί δεν το εμφανίζει , όσο για το απλό είναι στα 40 ευρώ απο οτι ξέρω.

Ευχαριστώ πολυ,αλλά δεν βλεπω να δουλεύει αυτή την βδομαδα
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Η Εβελινα φιλε savvass δουλευει καθε μερα απο 8-8,30μμ εκτος δευτερας.                                              Σε μεσημεριανο περασμα ειδα αναμμενα τα φωτα του Poison και μπηκα γιατι το μαγαζι δεν το τιμησα μεχρι τωρα.Τσατσα νεα παινεψε την Αννα ρωσιδα κοκκινομαλα 4 μερες στην πολη χαμογελαστη ομορφη 3-4αρι στηθος φυσικο(το διαπιστωσα),ι,70 υψος ,προγραμμα με γυμνο 40 ευρω,πιπα απο τις καλυτερες που εχω νοιωσει και τελικα ενα πολυ ωραιο γαμησι,ιεραποστολικο με δυναμη και βογγητο οχι ομως κοντα στο αυτι.Με κουφανες μου ειπε!anyway.Ζωντανεψα!Τα εγραψα εδω γιατι το μαγαζι δεν το βρηκα στα στουντιο.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
poison είναι αυτό στον ιδιο δρομο με τα τριδυμα?
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
36
Η Βερόνικα η milf είναι τώρα στο free house? Δε μπορώ να τη πετύχω, παίρνω τηλέφωνο και ούτε καν το σηκώνουν
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Μόλις γύρισα από Κλαούντια.με το που μπήκε κάτι δεν μου άρεσε,και μετά από 1 λεπτό σηκώνομαι κ λέω άστο φεύγω.βγαινω κ ζητάω τα λεφτά μου πίσω,κ αρχίζει τα μα και τα μου με αγενεστατο τρόπο ενώ εγώ μίλησα όμορφα κ ωραία.ευτυχως η τσα2 ήταν πιο κατανοητικη κ επέστρεψε τα χρήματα.κριμα γτι είναι ωραία κ όμορφη αλλά από ότι είδα παλιοχαρακτηρας
αν πληρωσες και μπηκες στο δωματιο και μετα απο δυο λεπτα μετανοιωσες και ζητουσες τα λεφτα πισω τοτε θα μου επιτρεψεις να δικαιολογησω τον εκνευρισμο της κοπελας

Μιας και πέρασες απο τρίδυμα , η Εβελίνα μήπως ξέρεις αν δουλεύει ; επειδή δεν την αναφερες  και σκέφτομαι να πάω μια απο αυτές τις μέρες λέω μην είναι τίποτα σε άδεια.
εκεινο το βραδυ δεν ηταν αλλα εδω ειναι μου ειπε η τσατσα και θα επεστρεφε...ή ισως δουλευε πρωινη μου ειπε,κατι τετοιο
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
εκεινο το βραδυ δεν ηταν αλλα εδω ειναι μου ειπε η τσατσα και θα επεστρεφε...ή ισως δουλευε πρωινη μου ειπε,κατι τετοιο
Α ναι μπορει να ητανε πρωινη γιατί αν δεν κάνω λάθος πέρασες την δευτέρα , και νομίζω οτι η εβελίνα κάθε δευτέρα δουλεύει πρωι και τις υπόλοιπες βραδυνή .. κάτι τέτοιο θυμάμαι , εγω την έχω πάρει μόνο βράδυ .. μάλλον δεν έτυχε να πάω δευτέρα.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
Η Εβελινα φιλε savvass δουλευει καθε μερα απο 8-8,30μμ εκτος δευτερας.                                              Σε μεσημεριανο περασμα ειδα αναμμενα τα φωτα του Poison και μπηκα γιατι το μαγαζι δεν το τιμησα μεχρι τωρα.Τσατσα νεα παινεψε την Αννα ρωσιδα κοκκινομαλα 4 μερες στην πολη χαμογελαστη ομορφη 3-4αρι στηθος φυσικο(το διαπιστωσα),ι,70 υψος ,προγραμμα με γυμνο 40 ευρω,πιπα απο τις καλυτερες που εχω νοιωσει και τελικα ενα πολυ ωραιο γαμησι,ιεραποστολικο με δυναμη και βογγητο οχι ομως κοντα στο αυτι.Με κουφανες μου ειπε!anyway.Ζωντανεψα!Τα εγραψα εδω γιατι το μαγαζι δεν το βρηκα στα στουντιο.
Ναι , απο οτι μου είχε πει παλιά την δευτέρα δούλευε πρωινη η μπορεί να παίρνει και το ρεπό της την δευτέρα δεν ξέρω σίγουρα.
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.304
Κριτικές
201
Like
4.564
Πόντοι
17.065
Χθεσινη μικρη τσαρκα χαρτογραφησης της καταντιας στην βραδινη βαρδια.

Φριξου 15B => Μελαχρινο, βαριεστημενο πορνοπιπινι.

Φριξου 15 => Παινευε την κοπελα η τσατσα οτι ειναι καινουργια και δεν υπαρχει καλυτερη και βγαινει μια νταρντανα, μιξη γερμανιδας και μογγολης  :undecided: , το μονο θετικο οτι φορουσε κατι φετιχιστικα δικτυωτα.

Τριδυμο 2 => Εβελινα.

Godiva => Ξανθια, αδυνατη και προστυχη μιλφ. "Μαρια απο ουκρανια" ειπε η τσατσα, δεν μου ερχοταν στο μυαλο κριτικες αλλα καποια στιγμη θα περασω για δραση  :fuck2:  :knockinb:

Free house => Hταν ανοιχτο μονο το ενα δεξια οπου ηταν η Ανια, μου φανηκε πιο καβλακι απο ποτε.

Νικηφόρου Ουρανού 26 => Καρινα ουκρανη, δεν την ειδα ηταν στο δωματιο.

Venus => Στο δωματιο, η τσατσα ειπε οτι ειναι καινουργιο πιπινι, η Σαντρα και οτι ειναι η καλυτερη απο ολες στην περιοχη.  :2funny:

LV 1 => H Bαλεντινα, ξανθο, αδυνατο μωρο αλλα δεν μου κανει κλικ.

LV 3 => Λιλυ, ειχα να την δω πολυ καιρο, εχει γινει πολυ δυνατο καβλακι. Περασα πιο πολυ επειδη ειμαι εθισμενος στις πουτανες οπως οι ναρκομανεις με τα ναρκωτικα. Παρολο που μου αρεσε, κατι μου ελεγε πως ειτε θα φαω φολα ειτε θα ειναι ξεπετα. Μετρια και βιαστικη καταθεση χωρις τιποτα το ιδιαιτερο.

Γενικα ειχε αρκετο κοσμο και η τσαρκα ηταν δυσκολη με αρκετη αναμονη στο καθε τσαντιρι για να βγει η κοπελα.

ΥΓ. Κ Α Τ Α Ν Τ Ι Α


 

johnnyfive23

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
6
Like
63
Πόντοι
1
περαια παιζει καμια κοπελα ξερει κανεις?
 

Πουτσαρας4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2016
Μηνύματα
183
Κριτικές
6
Like
244
Πόντοι
281
Στο Godiva δουλευει μια Μαρια. Καινουρια ειναι, ξανθια, γαλανοματα λιγο γεματουλα. Απλα μακρια, το κοριτσι φαινεται οτι δεν γουσταρει αυτο που κανει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom