Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (9 μέλη και 40 επισκέπτες)

teris3

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
543
Like
1
Πόντοι
6
αυτό ξεκίνησε με τριπλή βάρδια, το έβλεπα συνέχεια ανοιχτό γιατί πάω και γυρίζω στην δουλειά από εκεί...μετά νομίζω το έκανε τελευταία διπλή και απο χτες το πρωί είναι κλειστό...
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
σαυτο ειχα δει βραδυ μια ξανθια καπως petite με ολοσωμο σαν φορεμα ψιλη φωνη..ποια ειναι __ ? ξερουμε τπτ __ ? τα εξτρα προγραμματα αξιζουν __?
 

tenten777

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2009
Μηνύματα
763
Like
1
Πόντοι
6
η Σαρα η βυζαρου που βρισκεται????μπορει να βοηθησει καποιος?
 

Kostikas_

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2007
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
0
η Σαρα δουλευει στο Μαντζαρου 14, εναλλαξ... αυτην την εβδομαδα ειναι βραδυνη
 

fuck al pa

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
99
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
η Σαρα η βυζαρου που βρισκεται????μπορει να βοηθησει καποιος?
το σαββατο πηγα και γνωρισα τη σαρα τη βυζαρου ... τι γυναικα ρε παιδια τοσο καυλιαρα που την γμσ μονο ενα λεπτο και τελιωσα,, μου ειπε πως ειναι προτελευταια μερα και την κανει 2 μηνες διακοπες στην μανα τις στη ρωσια και 8α επιστρεψει περιπου 27/9        Δ Υ Σ Τ Η Χ Ω Σ !!! αλλη ποια βυζαρου μας εμεινε τωρα?? μονο η μαιρη?? πριν παω στη σαρα περασα απο κατεχακη και τωραω αν κανει γυμνο τσιμπουκι και μου ειπε πως μολις ηρθε απο οδοντιατρο και δεν κανει για καμια βδομαδα και μου εδωσε φλαιερ απο ερημητη και μου λεει πανε εκει κανουν λεει σηγουρα,, αυτα τα μαγαζια μαλλον τελουν κατω απτην ιδια ηγεσια!!!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
το σαββατο πηγα και γνωρισα τη σαρα τη βυζαρου ... τι γυναικα ρε παιδια τοσο καυλιαρα που την γμσ μονο ενα λεπτο και τελιωσα,, μου ειπε πως ειναι προτελευταια μερα και την κανει 2 μηνες διακοπες στην μανα τις στη ρωσια και 8α επιστρεψει περιπου 27/9         Δ Υ Σ Τ Η Χ Ω Σ !!! αλλη ποια βυζαρου μας εμεινε τωρα?? μονο η μαιρη?? πριν παω στη σαρα περασα απο κατεχακη και τωραω αν κανει γυμνο τσιμπουκι και μου ειπε πως μολις ηρθε απο οδοντιατρο και δεν κανει για καμια βδομαδα και μου εδωσε φλαιερ απο ερημητη και μου λεει πανε εκει κανουν λεει σηγουρα,, αυτα τα μαγαζια μαλλον τελουν κατω απτην ιδια ηγεσια!!!
τι αλλο θα ακουσουμε...συμβουλες οδόντιατρων..ωραιος!ναι πολλα μαγαζια ειναι των ιδιων..περυσι να δεις αλλαγες στα κοριτσια που επαιζαν το καλοκαιρι απο μαγαζι σε μαγαζι,ειχαμε μπερδευτει...και ναι η σαρα ειναι μακραν το καλυτερο βυζι της πολης..ισως και το καλυτερο γαμησι..θα μας λειψει
 

vaskore

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
174
Like
3
Πόντοι
1
Η Αφρούλα παιζει συναγωνιστές?  Ή δεν ειναι ?
 

rexs_4

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
439
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Προχθες που πηγα δεν ηταν η Αφρουλα..η τσατσα ειπε πηγε διακοπες  :)
 

Επισκέπτης
μια λινα πολωνεζα που δουλευει κωλλέτη την εχει παρει κανεις να πει γνώμη
 

Επισκέπτης
δεν τη ξερω φιλαρακι απλα πηρα τηλεφωνο τωρα και μου ειπαν οτι δουλευει αυτη  και ειπα να ρωτησω αν ξερει καποιος κατι μη παω τζαμπα γιατι μενω και μακρια
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
δεν τη ξερω φιλαρακι απλα πηρα τηλεφωνο τωρα και μου ειπαν οτι δουλευει αυτη  και ειπα να ρωτησω αν ξερει καποιος κατι μη παω τζαμπα γιατι μενω και μακρια
να σου πω και μενα σαν ονομα δεν μου λεει κατι...τωρα το καλοκαιρι με τις αδειες θα παιζουν και τετοιες..αλλα οι πολωνεζες στην πολη μας εχουν καλη φημη...οποιος δοκιμασει να μας πει...να μαθουμε
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
λοιπον εχθες εκανα βολτα με φιλαρακι στον μυλο  και περιξ τα ξημερωματα ,να με συχγωρατε γιατι ημουν σε κατασταση θεσπεσιου υλιγγου και δεν τα συγκρατησα ολα :zombie:
ανδ.γεωργιου η χριστινα,πολυ καλο,ξανθο,εχει γραφτει και κριτικη οποτε το σταματαω
κωλετη μια ξανθια λεπτη,με τατουαζ,ωραιο κοματι αλλα αβυζο εντελως
βιλα ερωτικα πηγαινα για την μονικα αλλα μου βγηκε η γκεσταπο, η αδελφη της μεντυ
πετρου ερημητη ενα καλο μαυρομαλικο κοντο αλλα τιποτα το ιδιαιτερο
ερως πηγαινα για μιλανα και βγηκε μια μονικα αστα να πανε μπανε :headbang: :headbang:
στο διπλα στουντιο μια μελαχρινη κοντη βυζαρου,δεν ελεγε και κατι το ιδιατερο
μανζταρου 14 η λαουρα πρωην αλινα οπου κατεθεσα και δεν με πολυ αρεσε,εγραψα και κριτικη
απεναντι διαγωνιος ενα καλο ξανθο αφρατο(που το μετανιωσα)μηλουσαμε εξω με την τσατσα και ακουγονταν μεσα τα φραπ-φρουπ και πλατσ πλουτσ και οι κραυγουλες της που την ξεσκιζε πισωκολητος ενας συναγωνιστης
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.435
Κριτικές
96
Like
12.066
Πόντοι
25.015
Προχθες που πηγα δεν ηταν η Αφρουλα..η τσατσα ειπε πηγε διακοπες  :)

Σε 10 μερες νομιζω θα ειναι ξανα πισω εκτος αν οντως πηγε διακοπες. Εμενα η τσατσα μου ειπε σε 10 μερες θα ειναι πισω... Η εννοουσε για Εφη... δν ξερω ισως μπερδευτηκα τωρα...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
μανζταρου 14 η λαουρα πρωην αλινα οπου κατεθεσα και δεν με πολυ αρεσε,εγραψα και κριτικη
φιλε γαμαικανε να γραφεις πιο συχνα κριτικες σε αντιθεση με τις δικες μου που ειναι πορνογραφηματα οι δικες σου ειναι λιτες,κατατοπιστικες και χιουμοριστικες...αλλα πολλα ακυρα εφαγες αδελφε..
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
φιλε γαμαικανε να γραφεις πιο συχνα κριτικες σε αντιθεση με τις δικες μου που ειναι πορνογραφηματα οι δικες σου ειναι λιτες,κατατοπιστικες και χιουμοριστικες...αλλα πολλα ακυρα εφαγες αδελφε..
τι ακυρα ακριβως;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom