Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (11 μέλη και 36 επισκέπτες)

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
μια χαρα σας χαιρετω ολους!ειμαι λιμνη ευβοιας..δυστυχως για επαγγελματικους λογους θα φυγω απο θεσσαλονικη απο σεπτεμβρη οποτε οι παρεμβασεις μου θα ναι περιστασιακες αλλα θα σας παρακολουθω ( με αγαπη οπως και πριν με μαθετε )και θα μιλαω οταν ξερω κατι απο προσωπικη εμπειρια ή ερχομαι για καταθεση..
οκ,καλες δουλειες
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Οι τσατσαδες στο ερως 16 μου σπανενε παντα τα νευρα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Οι τσατσαδες στο ερως 16 μου σπανενε παντα τα νευρα
γιατι το συστημα με τις καρτες με τα ποσα?μια φορα ξεχασαν να μου δωσουν και φαγωθηκε και η χαζοπουτανα (ηταν μια ξανθια αναστασια)και η τσατσα τι εκανα την καρτα..βρε ουστ...απο κατι τετοια δεν πολυπατουσα πλην των φοβερων μωρων που ειχε...και εχει
 

teris3

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
543
Like
1
Πόντοι
6
Παιδιά αυτό Κώττα Ρούλια με Οικονόμου δίπλα στο City Gate που ξεκίνησε με 3 βάρδιες όλη την ημέρα, το γύρισε στις 2?
Πέρασα σήμερα κατά τις 9 το πρωί πριν πάω δουλειά και ήταν κλειστό...
 

nteminio21

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
kalispera se olous epidi eimai ektos Elladas to pc den grafei ellinika tha ertho stin Thess stis 28 tou mina thelo an mporite na mou protinetai kati kallo giati tha katso mono gia mia mera eyxaristo kai sorry gia ton tropo grafeis.
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
γιατι το συστημα με τις καρτες με τα ποσα?μια φορα ξεχασαν να μου δωσουν και φαγωθηκε και η χαζοπουτανα (ηταν μια ξανθια αναστασια)και η τσατσα τι εκανα την καρτα..βρε ουστ...απο κατι τετοια δεν πολυπατουσα πλην των φοβερων μωρων που ειχε...και εχει
τι καρτες και μαλακιες
αν παω για πηδουλο
δεν θα με αφησουν
αν παω με την καρτα του μασουτη
ειμαι καλα;;;;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Δεν θυμασαι στα προγραμματα διναν καρτες με το ποσο που χες πληρωσει?δεν ξερω τό κραταν ακομη?για να ξερει η τανα τι πληρωσες να μην την κοροιδευουν για τα εξτρα..απο μια αποψη τιμιο γι αυτες αλλα και γελοιο συναμα.ασχετο εγω ειχα καρφουρ...χαχαχα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
kalispera se olous epidi eimai ektos Elladas to pc den grafei ellinika tha ertho stin Thess stis 28 tou mina thelo an mporite na mou protinetai kati kallo giati tha katso mono gia mia mera eyxaristo kai sorry gia ton tropo grafeis.
κοιτα αφου ειναι για μια μερα θα πας περιοχη μυλου-φιξ και θα δεις ολα τα καλα στουντιο και θα διαλεξεις μωρο..κατα προτιμηση κωλετη,κεφαλληνιας,ερως16,φριξου αλλα ειναι κι αλλα καλα ..πατα και δες και κριτικες δικες μου και αλλων να παρεις  γνωμες για ονοματα κοριτσιων και βαρδιες.ακολουθησε και το ενστικτο σε οτι σε τραβηξει εμφανισιακα...
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
1)Μια ξανθια ουγγαρεζα αδυνατη που εμφανιζοταν παλια στη σαπφους,οχι σε εκεινο ακριβως απεναντι απο το ανορθόφραφο αλλα στο διπλα.Εμφανιζοταν βραδυνες ωρες.Δουλευει ακομα αυτη?

Την Υβέτ μάλλον εννοείς.
 

AndisRoi

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2008
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Έλεος!!!! Έπαιρνα τηλέφωνο να δω ποιες κοπέλες δουλεύουν αυτή τη στιγμή για να μην τρέχω άδικα από ανατολικά. Όλα καλά μέχρι που πήρα τηλ στο στούντιο της Νικ. Ουρανού... Έλεος!!!! Ο διάλογος:

-Καλησπέρα, ποια κοπέλα δουλεύει αυτή τη στιγμή; (είμαι και ευγενικός παναθεμά με)
-Ποια κοπέλα ψάχνεις;
-Απλά ρωτάω ποια δουλεύει.
-Ξέρεις κάποια από τις κοπέλες;
-Όχι, απλώς ρωτάω.
-Τότε αφού δε ξέρεις ποια δουλεύει γιατί ρωτάς πως τη λένε;
-Μαθαίνοντας το όνομα θα διαβάσω γι'αυτήν.
-Τότε κι εγώ δε σου λέω το όνομα της. (!!!!!!!!!!!!!!)

Έλεος!!

Πάντως από τα λίγα τηλ που πήρα:

Ερημίτη είναι η Αλεξάνδρα
Στη Φρίξου η Χριστίνα
Στο La femme η Λούνα
Στη Κωλέττη ήταν λάθος το τηλ και δεν έμαθα.
Μετά από τελευταίο τηλ ξενέρωσα και δεν έμαθα κάτι παραπάνω....
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Έλεος!!!! Έπαιρνα τηλέφωνο να δω ποιες κοπέλες δουλεύουν αυτή τη στιγμή για να μην τρέχω άδικα από ανατολικά. Όλα καλά μέχρι που πήρα τηλ στο στούντιο της Νικ. Ουρανού... Έλεος!!!! Ο διάλογος:

-Καλησπέρα, ποια κοπέλα δουλεύει αυτή τη στιγμή; (είμαι και ευγενικός παναθεμά με)
-Ποια κοπέλα ψάχνεις;
-Απλά ρωτάω ποια δουλεύει.
-Ξέρεις κάποια από τις κοπέλες;
-Όχι, απλώς ρωτάω.
-Τότε αφού δε ξέρεις ποια δουλεύει γιατί ρωτάς πως τη λένε;
-Μαθαίνοντας το όνομα θα διαβάσω γι'αυτήν.
-Τότε κι εγώ δε σου λέω το όνομα της. (!!!!!!!!!!!!!!)

Έλεος!!

Πάντως από τα λίγα τηλ που πήρα:

Ερημίτη είναι η Αλεξάνδρα
Στη Φρίξου η Χριστίνα
Στο La femme η Λούνα
Στη Κωλέττη ήταν λάθος το τηλ και δεν έμαθα.
Μετά από τελευταίο τηλ ξενέρωσα και δεν έμαθα κάτι παραπάνω....
αλλη φορα μην μασας πετα ενα ονομα που δουλευε εκει παλια ή ενα γνωστο..τσιμπανε.εξαλλου κι οι τσατσαδες δεν δουλευουν χρονια στο ιδιο να ξερουν τι επαιζε πριν 2 μηνες πχ κατα τα αλλα καλη η ενημερωση και μπραβο(ειχα δωσει σελιδες πριν αν δεις ολα τα τηλ)αλλα καλα ειναι να παιρνει ενας απο μας νωρις  αν ειναι κατα τις 8πχ για να ενημερωνει αυτους που δουλευουν και δυσκολευονται για πολυωρη τσαρκα...μην τις ζαλιζουμε κι ολοι...
 

AndisRoi

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2008
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
......(ειχα δωσει σελιδες πριν αν δεις ολα τα τηλ)......

Προφανώς λες για τη σελίδα 360 του σχετικού thread. Όντως πολύ καλή δουλειά, αλλά μη με δείρεις  :tickedoff: !!! Προς Θεόυ, δεν είμαι αχάριστος, αλλά της Κωλέττη λείπει και η αλήθεια είναι ότι αν μάθαινα ότι γύρισε η Έφη, θα έφευγα για μια κατάθεση...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Οχι ρε γιατι να σε δειρω ωραια τα γραψες ...της κωλετη το καινουριο καπου το χα και τωρα δεν το βρισκω στο κινητο ισως το ξαναδιεγραψα απο λαθος αν το πει κανας αλλος στο θρεντ γιατι λειπω εκτος...ή σε πιο πισω σελιδες νομιζω το χει..ποια λες να τιμησεις αφρουλα?
 

AndisRoi

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2008
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Για να πω την μαύρη αλήθεια, την Αφρούλα δεν την έχω δοκιμάσει. Ένα πρωινό μετά το Πάσχα είχα περάσει με ένα φίλο να τη δούμε πως είναι, γιατί δεν την είχα δει καν, απλώς διάβαζα γι'αυτήν. Εκείνη τη μέρα γινόταν τρελός χαμός και δεν περιμέναμε. Αλλά επειδή θέλω να μου κάνει εμφανισιακά κλικ η κοπέλα, μπορώ να πω ότι εκείνη τη μέρα δε μου το έκανε. Όμως είναι στο πρόγραμμα για δοκιμή, αν κάνει ποτέ βραδινή βάρδια. Γιατί, όπως και να το κάνουμε, δε θέλω να με πάρει κανένα μάτι εκεί τη μέρα να μπαίνω μέσα στο σπιτάκι. Πάντως από Κωλέττη έχω δοκιμάσει τη Σάρα και κάποια στιγμή ίσως γράψω κι εγώ κριτική, αλλά έχουν ήδη γράψει αρκετοί και με κάλυψαν οπότε θα δούμε αν θα γράψω τελικά. Πάντως δεν μπορώ να πω ότι έχω μεγάλη εμπειρία στα σπιτάκια. Εδώ Θεσσαλονίκη έχω δοκιμάσει 3 φορές (Σάρα - Κωλέττη, Αλεξάνδρα - Ερημίτη και μια ακόμα παλιότερα στη Νικ. Ουρανού που ούτε να θυμάμαι δε θέλω) κι άλλες 2 Αθήνα (καμία σχέση με εδώ ρε γαμώτο σε ποικιλία).

Στο πρόγραμμα πάντως είναι η Αφρούλα, η Έφη, η Σάρα (η ζουμερή) και η Χριστίνα (πρώην Κοροβάγκου).
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Εχει μελλον η υποθεση καλα το πας..απο επιλογες
 

AndisRoi

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2008
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ας είναι καλά οι ενημερώσεις των παιδιών εδώ μέσα και οι κριτικές. Μπορεί να μην έχω βγει πολλές βόλτες, αλλά νιώθω ότι ξέρω τι παίζει στα περισσότερα σημεία στην πόλη μας. Βέβαια, έχω κάνει κάποιες τσάρκες (μόνο περιοχή Μύλου) και πάνω κάτω έχω δει αρκετές από τις κοπέλες. Αυτές που δεν έχω δει και θα ήθελα να δοκιμάσω (αυτές που έγραψα πιο πάνω, τις έχω δει όλες) είναι η Μιλάνα, η Λούνα και η Άννα-Μαρία.

 

tenten777

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2009
Μηνύματα
763
Like
1
Πόντοι
6
ρε παιδια η σαρα η ζουμερη που βρισκεται τωρα???και ειναι ακομη βραδινη βαρδια?
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
καλημερα σε ολους.
προχθες εκανα διπλη καταθεση στη μιραμπελλα και στην κελλυ.
30 ευρω και οι δυο αλλα τα τιμανε οσο δεν φανταζεστε.
η μιραμπελλα αν και ηταν τελος της βαρδιας τα εδωσε ολα και εχω να πω οτι ειναι πολυ ευγενικη και ευδιαθετη παντα.
η κελλυ παραμενει το γνωστο κοντοπουτανο πολυ καλο γαμισυ αλλα παντα οποτε πηγαινω ρε παιδια δεν κανει κατι διαφορετικο παντα τα τυπικα.
 

teris3

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
543
Like
1
Πόντοι
6
To ρδέλο στην Κώττα Ρούλια με Οικονόμου δίπλα στο πάρκινγκ του City Gate γιατί είναι από χτες κλειστό?
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
To ρδέλο στην Κώττα Ρούλια με Οικονόμου δίπλα στο πάρκινγκ του City Gate γιατί είναι από χτες κλειστό?
τερις και εγω το ειδα
αυτο δεν ειχε διπλη βαρδια;
η κανω λαθος;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom