Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (7 μέλη και 45 επισκέπτες)

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
η σαρα αυτη ειναι στην  ματζαρου 10..η λατρεια μου...βραδι συνηθως...


Η Σαρα ειναι απιστευτη κοπελα. Σε καποιος βεβαια που δεν τους αρεσουν οι παχουλουλες αλλα προτιμουν τις μοντελογκομενες δεν θα αρεσει. Και στα προγραμματα και στο απλο τα τιμαει τα λεφτα της.
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6




Δειτε βιντεακι με τον παοκι ναουμε απο την εκπομπη μαρμιτα που λεει οτι παει μονο με ρωσσιδες και ξοδευει 100 ευρω την μερα λεει!!!!!!! Και ο αλλος ο Ασλαμας του λεει για μια πουτανα τατιανα! α ρε ναουμε που παιρνεις και προγραμματα στα στουντιο! Μη μου πειτε οτι ειναι στο δυκτιο κολγκερλ της πολης και παιρνει πουτανες απο εκει? Θα εχει πολυ πλακα παντως αν το πετυχουμε σε καμια μπουρδελοτσαρκα στο σαλονι. Στην πουτανα παντως θα μιλαει για τον Φ.Σαντος οταν την γαμαει!
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Καποιος συναγωνιστης ειχε γραψει κριτικη ο,τι πηρε μια γκομενα σε στουντιο του μυλου σε προγραμμα με δυο χυσιματα που διηρκησε μια ωρα και ενα τεταρτο. Ξερετε ποσο κανει και ποιες κοπελες προσφερουν το συγκεκριμενο προγραμμα? Το εχει παρει κανενας σας?
 

latinos35

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0




Δειτε βιντεακι με τον παοκι ναουμε απο την εκπομπη μαρμιτα που λεει οτι παει μονο με ρωσσιδες και ξοδευει 100 ευρω την μερα λεει!!!!!!! Και ο αλλος ο Ασλαμας του λεει για μια πουτανα τατιανα! α ρε ναουμε που παιρνεις και προγραμματα στα στουντιο! Μη μου πειτε οτι ειναι στο δυκτιο κολγκερλ της πολης και παιρνει πουτανες απο εκει? Θα εχει πολυ πλακα παντως αν το πετυχουμε σε καμια μπουρδελοτσαρκα στο σαλονι. Στην πουτανα παντως θα μιλαει για τον Φ.Σαντος οταν την γαμαει!
φιλε παλια δουλευα ταξι.το ναουμε τον εχω παρει πολλες φορες απο τα κολομπαρα στην γιαννιτσων στο τερμα που εχει,κατι καμμενα εντελος που ειναι.
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
φιλε παλια δουλευα ταξι.το ναουμε τον εχω παρει πολλες φορες απο τα κολομπαρα στην γιαννιτσων στο τερμα που εχει,κατι καμμενα εντελος που ειναι.
για πες κανα σκηνικο  :P :P
 

latinos35

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
για πες κανα σκηνικο  :P :P
φιλε ειναι απαιχτος.μενει κορδελιο ο ναουμε.ενα βραδυ με το μπαινουμε στο κορδελιο 5 το πρωι σταματαω σε μια μπουγατσα,που εχει στη πλατεια.ειχε καμια 10 τυπους ετρωγαν εκεινη την ωρα,και φωναζει μια ο ναουμε παοκαραααααααααα ρε ναουμεεεεεεεεεεεεε,και του λενε αυτοι γαμα ολες τις ρωσιδεςςςςςςςςςςςς ναουμεεεεεεεεεε και λεει σειρα εχουν οι γαυροι ναουμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.επαιζε την αλλη μερα παοκ-ολυμπιακος στην τουμπα.
 

latinos35

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0




Δειτε βιντεακι με τον παοκι ναουμε απο την εκπομπη μαρμιτα που λεει οτι παει μονο με ρωσσιδες και ξοδευει 100 ευρω την μερα λεει!!!!!!! Και ο αλλος ο Ασλαμας του λεει για μια πουτανα τατιανα! α ρε ναουμε που παιρνεις και προγραμματα στα στουντιο! Μη μου πειτε οτι ειναι στο δυκτιο κολγκερλ της πολης και παιρνει πουτανες απο εκει? Θα εχει πολυ πλακα παντως αν το πετυχουμε σε καμια μπουρδελοτσαρκα στο σαλονι. Στην πουτανα παντως θα μιλαει για τον Φ.Σαντος οταν την γαμαει!

φιλε αμα δεις και στο βιντεο,και ο ναουμε δεν γουσταρει τις ελλεηνιδες χαχαχαχα του προκαλουν ψυχολογικα προβληματα λεει.αρχηγος ο ναουμε. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Καποιος συναγωνιστης ειχε γραψει κριτικη ο,τι πηρε μια γκομενα σε στουντιο του μυλου σε προγραμμα με δυο χυσιματα που διηρκησε μια ωρα και ενα τεταρτο. Ξερετε ποσο κανει και ποιες κοπελες προσφερουν το συγκεκριμενο προγραμμα? Το εχει παρει κανενας σας?
πηρα εγω με αννα μαρια 200Ευρω με τζακουζι...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Και η χριστινα κανει στα ιδια..φανταζομαι και οι υπολοιπες που αναφεραμε με αντιστοιχα ποσα...αυτο που λεω εγω και με σεξσοου ηταν το προγραμμα
 

notorius

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2009
Μηνύματα
120
Κριτικές
18
Like
165
Πόντοι
11
σημερα φριξου βραδυ ειναι η χριστινα η η μονικα?
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
μηπως ξερει κανεις
ποιο ειναι το προγγραμα της μιλανας;
 

baster2

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2008
Μηνύματα
247
Like
105
Πόντοι
1
Μετα απο πολυ καιρο αποχης λογω οικονομικης και χρονικης στενοτης αποφασισα να κανω μια μεσημεριανη βολτουλα στα studio να δω τα καινουρια κοριτσια της πολης!

Κεφαλληνιας  : μελαχρινη αγγουρω που βγηκε λεγοντας ενα ξερο ΓΕΙΑ

Γεωργιου 4 : Χριστινα ,ρουμανα γυρω στα 27-28!Την ειχα παρει παλαιοτερα στη Κατεχακη (καλη συμμετοχη αλλα οχι για 40 ευρω)

Νικηφορου τερμα κατω  : Μαυρουλα με μαλλι ραστα (την ειχα παρει παλαιοτερα στο βαρδαρη,κομοδινο σκετο - Λινα νομιζω τη λενε)

Φριξου  : Αυτο το μαγαζι ειναι για μεγαλα πραγματα ,να εχει 10 κοπελες-να μπαινεις μερα και να να φευγεις την αλλη μερα! Μια μελαχρινουλα με κοντο μαλλακι,σωμα μοντελου!

Κατεχακη : Ξανθο μαυρισμενο μιλφακι γυρω στα 30+ (στα υποψην για το μελλον) !τιμη 30ευρω!!

Ερημιτη και Ερως : κλειστα!

Και τωρα παμε στο καλυτερο :

Κωλλετη : μπαινω τη πρωτη φορα αλλα η κοπελα βγηκε λιγο βιαστικη απο το δωματιο και δε την ειδα καλα !

Ξαναπαω μετα το περας της τσαρκας και ρωταω τη θεια ποια κοπελα δουλευει!
Αφροδιτη απο Κυπρο μου λεει !
Βγαινει η κοπελα απο το δωματιο και παθαινω τραλαλα!! (τοσο καιρο δεν την ειχα δει ποτέ)
Εχοντας μια αμφιβολια για τα 40 ευρω μπαινω διστακτικα στο δωματιο και περιμενω  :cum:
Μπαινει μεσα το μωρο και μου σκαει φατσα φορα τα κουμπουρια!!
Τη συνεχεια τη φανταζεστε!
Τουμπανο η Αφροδιτη κυριοι!Τοσο καιρο πως δεν την ειχα παρει πρεφα ο μ@λ@κ@ς!
Αντε να ερθει η Δευτερα να ξαναπαω !Περιμενω πως και πως!


 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
μπαστερ τι ωρα πηγες;
εννοεις την γλυκια αφρουλα;
που ολοι μηλαμε για αυτην;
 

baster2

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2008
Μηνύματα
247
Like
105
Πόντοι
1
μπαστερ τι ωρα πηγες;
εννοεις την γλυκια αφρουλα;
που ολοι μηλαμε για αυτην;

Γυρω στις 5,30
δε ξερω αν ειναι η γνωστη αφρουλα που λετε ολοι!πρωτη φορα την ειδα εγω!αφροδιτη απο κυπρο με ριζες απο ρωσσια με ειπε!
ξανθια με τουμπανο βυζαρο!λες και την ειχα γκομενα ηταν η κοπελα στο δωματιο!
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
Γυρω στις 5,30
δε ξερω αν ειναι η γνωστη αφρουλα που λετε ολοι!πρωτη φορα την ειδα εγω!αφροδιτη απο κυπρο με ριζες απο ρωσσια με ειπε!
ξανθια με τουμπανο βυζαρο!λες και την ειχα γκομενα ηταν η κοπελα στο δωματιο!
με πλαστικο βυζι, ξανθια
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
ανα μπραβο!αυτη ειναι η γνωστη αφρουλα δηλαδη????
Πες μου τωρα και ποσο καιρο ειναι η κοπελα στη Θεσσαλονικη να φουνταρω απο τον 6ο!!!
πολυ καιρο
και τι εκανεις τοσο καιρο ωρε;;;;;
σου ειπε μεχρι ποτε θα ειναι;
 

baster2

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2008
Μηνύματα
247
Like
105
Πόντοι
1
πολυ καιρο
και τι εκανεις τοσο καιρο ωρε;;;;;
σου ειπε μεχρι ποτε θα ειναι;

Ειμαι απαραδεκτος  :headbang: :headbang: :headbang:
Αυγουστο με ειπε οτι θα παει διακοπες!!
Εχουμε αλλες 2-3 βδομαδες για κανα επαναληπτικο ματς!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom