Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 55 άτομα (0 μέλη και 55 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
μου ηρθε τωρα μια φλασια
στην τελευταια βολτα που πηγαμε ομαδικος με τα παιδια απο εδω, μπαινοντας στο νεο στουντιο - γηπεδο στην φριξου ειδαμε δυο ατομα με φωτογραφικες μηχανες

λες???


παντος ιδιοκτητες ρδελων και μετοχοι ιεροδουλες και ολοι οι σχετικοι
το να κανετε σελιδες των μαγαζιων σαν οπως η αθηνα θα σας ανεβασει πολυ μα παρα πολυ

να φανταστητε οτι απο εδω κανονιζονται επισκεψεις στην αθηνα σε αντιστοιχα στουντιο μονο και μονο λογο τις επικοινωνιας μας και τις ανταλαγης αποψεων με τους υπευθηνους εκει και τις κοπελες

ειναι μπροστα οι ανθρωποι και καλο ειναι να πατε και εσεις!!!

ειναι η ποιο εξυπνη και σχετικα φθηνη διαφημιση
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
μου ηρθε τωρα μια φλασια
στην τελευταια βολτα που πηγαμε ομαδικος με τα παιδια απο εδω, μπαινοντας στο νεο στουντιο - γηπεδο στην φριξου ειδαμε δυο ατομα με φωτογραφικες μηχανες

λες???

Λες δηλαδή ότι δεν κυνηγούσαν τον Alfi οι παπαράτσι-βοτανολόγοι-φυτολόγοι-οικολόγοι;
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.435
Κριτικές
96
Like
12.072
Πόντοι
25.015
Προσωπικα και οι 2 δν μαρεσουν καθολου. ΛΟΛ! τεσπα, αρχισατε τις επιδρομες στην Αφρουλα πρωι πρωι ?
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Προσωπικα και οι 2 δν μαρεσουν καθολου. ΛΟΛ! τεσπα, αρχισατε τις επιδρομες στην Αφρουλα πρωι πρωι ?
η τελευταια παντως εχει ωραιο σωμα.ελπιζω η φωτογραφια να μην ειναι προ 5ετιας! :grin:
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
παλι καλα που το σωσατε λιγο στο τελος γιατι κουραστηκα να διαβαζω 3 σελιδες για επαρχια κ εκτος θεματος ποστ.αυτη η μονικα στη φριξου,μηπως δουλευε κ παλιοτερα θεσ νικη?εμενα κατι μου λεει
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
παλι καλα που το σωσατε λιγο στο τελος γιατι κουραστηκα να διαβαζω 3 σελιδες για επαρχια κ εκτος θεματος ποστ.αυτη η μονικα στη φριξου,μηπως δουλευε κ παλιοτερα θεσ νικη?εμενα κατι μου λεει
γνωστη φατσα εχει αλλα σιγουρα δεν την εχω παρει αλλιως θα την θυμομουνα
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
γνωστη φατσα εχει αλλα σιγουρα δεν την εχω παρει αλλιως θα την θυμομουνα
δεν μιλαω να την εχω παρει κ να μην θυμαμαι που,απλα αν την εχω δει σε καποιο σπιτακι.αν την ειχα παρει δεν θα την ξεχνουσα ειτε ειναι καλη,ειτε αθλια,ειτε αδιαφορη
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
δεν μιλαω να την εχω παρει κ να μην θυμαμαι που,απλα αν την εχω δει σε καποιο σπιτακι.αν την ειχα παρει δεν θα την ξεχνουσα ειτε ειναι καλη,ειτε αθλια,ειτε αδιαφορη
δεν μιλαω για σενα ρε deker για μενα μιλαω :)
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
ναι ρε το καταλαβα απλα λεω κ για μενα τι ισχυει,μην αρπαζεσαι με τη μια
:headbang:σιγα μην αρπαχτω! :2funny:
παντως τωρα τελαιυταια δεν προλαβαινω να μπαινω συχνα λογο δουλειας και εχω ψηλοχασει επεισοδια ρε συ γαμισετα
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
:headbang:σιγα μην αρπαχτω! :2funny:
παντως τωρα τελαιυταια δεν προλαβαινω να μπαινω συχνα λογο δουλειας και εχω ψηλοχασει επεισοδια ρε συ γαμισετα
δεν χανεις κ τιποτα βασικα.ουτε κ γω μπαινω πολυ συχνα κ αν μπω διαβαζω απλα κ μετα την κανα
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
ρε παιδια πηγε κανεις καμια τσαρκα σημερα απο βαρδαρη?εγω περασα ρε γαμοτο αλλα δεν μπορεσα να σταματησω γιατι ημουν σε δουλεια και βιαζομουν ρε γαμοτο
 

Nick-Thess

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2008
Μηνύματα
454
Κριτικές
3
Like
307
Πόντοι
21
Χτες βραδυ πηγα καρφωτος στο στουντιο της Κεφαλληνιας, αποκλειστικα για τη Χριστινα την Πολωνη.. Δικαιωθηκα απολυτα, καθως η καταθεση ηταν απολαυστικοτατη... Σουπερ συμμετοχη η Χριστινα και παντα ευδιαθετη...
Μολις εγραψα και κριτικη, η οποια λεει αφου επεξεργαστει απο τους mods θα αναρτηθει.
Να τονισω οτι η βαθμολογια που βαλα στην κοπελα ειναι η μεγιστη δυνατη που με αφηνει το σαϊτ να βαλω, αφου λεει πρεπει να δημοσιευσω 5 κριτικες για να μπορω να βαζω 10αρια...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Χτες βραδυ πηγα καρφωτος στο στουντιο της Κεφαλληνιας, αποκλειστικα για τη Χριστινα την Πολωνη.. Δικαιωθηκα απολυτα, καθως η καταθεση ηταν απολαυστικοτατη... Σουπερ συμμετοχη η Χριστινα και παντα ευδιαθετη...
Μολις εγραψα και κριτικη, η οποια λεει αφου επεξεργαστει απο τους mods θα αναρτηθει.
Να τονισω οτι η βαθμολογια που βαλα στην κοπελα ειναι η μεγιστη δυνατη που με αφηνει το σαϊτ να βαλω, αφου λεει πρεπει να δημοσιευσω 5 κριτικες για να μπορω να βαζω 10αρια...
μπραβο συναγωνιστη,προσυπογραφω,οχι καποιοι που μας την ειπαν και αγγουρι...περιμενουμε την κριτικη να δουμε... ;)
 

Nick-Thess

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2008
Μηνύματα
454
Κριτικές
3
Like
307
Πόντοι
21
μπραβο συναγωνιστη,προσυπογραφω,οχι καποιοι που μας την ειπαν και αγγουρι...περιμενουμε την κριτικη να δουμε...  ;)
Για μενα σιγουρα θα γινει η νεα favorite γκομενα για καταθεση... :tits: :fuck1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom